Witaj
Gość

Wątek: aw/sk  (Przeczytany 1676 razy)

  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

aw/sk
« dnia: Luty 02, 2009, 10:58:09 pm »
Zamierzam zrobić wyżej wymienioną postać i chciałbym zapytać o pare rzeczy. Wątki na temat tej postaci są albo stare (sprzed ponad pół roku) albo niezbyt wyczerpane co za tym idzie - nie satysfakcjonują mnie :]

1. Symbole i tatoo:
-4str + 4dex
-4str + 4con
-1str + 1dex

Takie będą dobre ? chodzi oczywiście o pvp ...

I właśnie co z tatoo ... +atack speed -pdef ? nie mam pojecia ;/

2. Czy ogólnie jest to dobra postać? chodzi mi głównie o pvp. Jak to wygląda 1vs1 /3vs3 a jak na mass pvp? Myślałem by na mass trzymać się troszkę z dala i zarzucić drako bowa, ale przy -9str i nawet z AQ dmg chyba nie bedzie dobry..a może się mylę? Pod koniec zarzuć AS+shield i wbiec w środek.
A jak wygląda olimpiada ? Widziałem filmiki kolesia w B gradach ale jeszcze za czasów c4...

3. Oczywiście grać na statach tanka ? Ile może wyciągnąc na selfie pdefa, mdefa, hp i cp ?

4. Może lekki rzut w przyszłość. Będzie sie ta postać spisywać w HB?


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Odp: aw/sk
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 06, 2009, 06:17:19 pm »
mam takiego chara i jestem z niego zadowolony, aczkolwiek zawsze brakuje many jak chcesz poszaleć z blowami :P Ja mam DYE -4STR +4 DEX, nie chciałem zbyt dużo STR odejmować bo hity z regulara/łuku będą śmieszne. na oli jest średni, zdarza się wygrywać, ale z farmerami typu Tyr/OL jest to praktycznie nierealne :P Tak, graj na statach tanka. Defa wyciągnie tyle samo co zwykły SK, są to niezłe wartości, ale przy np. pal/PP słabo to wygląda:P. Na mass jest średni, nie wyrobi z mana, żeby być realnym zagrożeniem. Za to małe PvP typu 1vs 1 czy 3vs 3 w wykonaniu tej postaci są na prawdę dobre. Omijaj po prostu nabufowanych orków i będzie dobrze :P

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: aw/sk
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 25, 2009, 09:10:32 pm »
oj w mass pvp ta postac też jest w stanie sporo namieszać szczególnie mając healera na pleckach, naprawde mocno bije i do tego jest cholernie wytrzymała
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: aw/sk
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 10, 2009, 03:14:46 pm »
Miałem taka postac. Focus death rox. Na full bafie dobry atk spd, p.def m.def ( ja nie bralem zerka ) . Cubici, arrest, stun z tarczy, magic mirror(czy co tam bylo), dobra obrona tarcza. Wysmienita postac do party z bd/se+bp/xx i to masz gruube staty
zzOMGzz AW/sk