Witaj
Gość

Ankieta

Sub dla SE

SK
AW
SH
BD
PS

Wątek: Sub dla SE.  (Przeczytany 5983 razy)

  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Odp: Sub dla SE.
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 09, 2009, 12:31:43 am »
Na pewno nie expią tak dobrze jak Destro czy Tyr, ale ja swoim AW z buffem od WC dawałem radę. Najistotniejsze jest to, żeby ciągle nie stabować

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • Banned
  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Sub dla SE.
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 09, 2009, 12:15:22 pm »
ta bo mana leci moment :) tylko martwi mnie jedna rzecz.. Na dragonie w zycui nie widzialem aw/se.. Sami aw/sk no i jednego aw/bd znam..


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Odp: Sub dla SE.
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 09, 2009, 12:41:42 pm »
AW/SK na buffie od SE >> AW/SE. AW/SK jest bardzo dobrą postacią i rewelacyjnie się nią gra, stąd większość ludzi dla AW bierze SK. Dla SE natomiast popularny wybór to BD, gdyż jest to genialny support. AW/BD to zwykły AW tylko, że na tańcach

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • Banned
  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Sub dla SE.
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 09, 2009, 07:36:52 pm »
no to bede oryginalny chociaz :D mam juz soesa wiec jest GIT :)


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Sub dla SE.
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 10, 2009, 09:56:42 am »
w kwestii sk/se (ale nawet mimo to, uwazam, ze to bezsens)
http://www.youtube.com/watch?v=OocM7lPA49E
http://www.youtube.com/watch?v=HeoVGMpvTKk&feature=related

my vote for PS/SE


  • Banned
  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Sub dla SE.
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 10, 2009, 10:21:24 am »
elvin a jaki sens ma ps/se? bishop/wk to jeszcze ale i tak chyba nudno sie gra ale ps/se ? co to daje w ogóle? trudno jest trafic nuka w agu. Mam refresha :)


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Sub dla SE.
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 10, 2009, 11:04:05 am »
elvin a jaki sens ma ps/se? bishop/wk to jeszcze ale i tak chyba nudno sie gra ale ps/se ? co to daje w ogóle? trudno jest trafic nuka w agu. Mam refresha :)
Nic sie nie poradzi ze ciezko o nuke'a z agu, o wiele itemow ciezko, ale wszystko da sie zdobyc (bo idac tym tokiem myslenia to by magow w ogole na serwie nie bylo... bo przeciez ciezko o dobrze wyenchantowana am+a >.>) wiec to nie jest argument akurat :P z reszta ps bedzie mial soon wlasnego nuke'a (gowniany bo gowniany ale lepszy ds niz nic)

zalety ps/se
dobry buff dla siebie i dobry dla summona, ktory sam z siebie jest duza zaleta (i tak taka postac bedzie generalnie uzywac spectral lorda lub nightshade'a)
lepszy cast niz bd/se, se/sk
wiekszy m.atak niz bd/se, se/sk
cubici ps > cubici sk
tp
mage bane ktory badz co badz jest bardzo uzyteczny
Jesli dodac do tego jakis w miare dobry regular nuke, to wychodzi postac ktora dobrze sie bedzie spisywac praktycznie w kazdej sytuacji.


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Odp: Sub dla SE.
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 10, 2009, 01:51:20 pm »
IMO PS/SE to postać typowo pod oli nawet z agu nukiem(który jest slabszy od klasycznych spelli np hydro blasta SPSa). Walka będzie polegać głównie na heal,heal,heal,nuke,nuke,heal itd. Na open PvP będzie niezły, ale nie aż tak jak np. full buffed SH/PS, którego powinien pokonać na oli. Faktem natomiast jest że mage bane to dobry, przydatny skill.

Prawda jest taka, ze to Ty F1ck musisz podjąć decyzję, czym wolisz grać. Jak dobrze opanujesz grę daną postacią to i tak będziesz wymiatał, więc wybierz coś i ciesz się grą.
Ja głosowałem za AW/SE

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • Banned
  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Sub dla SE.
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 10, 2009, 11:10:11 pm »
Dobra dzieki ci boomer i elvin za wypowiedzi i wszystkim innym rowniez. Chyba wezme aw/se :D GL


  • Banned
  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Sub dla SE.
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 12, 2009, 09:24:22 am »
Jeszcze napisze bo jestem ciekawy c to sh/se? Ludzie grajacy na dragonie mowia ze to dobra postac zawsze na buffie i ze na HB bedzie jeszcze lepsza. Elvin mowil ze pada ona na hita tylko ze poszedlem swoim czystym SE w duel z gladem bo chcialem zobaczyc jak szybko sie zloze.. Glad mial s grady i duale na 5. Duel zostal przerwany z powodu zbyt dlugiej walki poniewaz spokojnie nadarzalem sie helowac.. Jak to jest? Co ta postac potrafi ?


  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Sub dla SE.
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 12, 2009, 09:41:53 am »
Duel zostal przerwany z powodu zbyt dlugiej walki poniewaz spokojnie nadarzalem sie helowac..

Mi kiedyś koleś duela w aden dał i miałem go 30 min...


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Sub dla SE.
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 12, 2009, 05:17:06 pm »
SH/SE nie jest postacia slaba ma wlasny heal jako taki self jesli ktos go ogarnia to mozna nim sporo zdzialac i na hita na pewno sie nie sklada ;]


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Odp: Sub dla SE.
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 12, 2009, 09:44:11 pm »
Na buffie od mojego SK/AW SH/SE składa się na max. 2 backstaby :P Można nim sporo zdziałać, ale głównie z zaskoczenia. Za mało defa i hp, już lepiej dla SH wybrać PS

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Sub dla SE.
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 13, 2009, 11:44:17 am »
Jeszcze napisze bo jestem ciekawy c to sh/se? Ludzie grajacy na dragonie mowia ze to dobra postac zawsze na buffie i ze na HB bedzie jeszcze lepsza. Elvin mowil ze pada ona na hita tylko ze poszedlem swoim czystym SE w duel z gladem bo chcialem zobaczyc jak szybko sie zloze.. Glad mial s grady i duale na 5. Duel zostal przerwany z powodu zbyt dlugiej walki poniewaz spokojnie nadarzalem sie helowac.. Jak to jest? Co ta postac potrafi ?
Bo prawda jest, ze postac bedzie lepsza w hb niz jest teraz. Bedzie mial wiecej m.ataku.
Po drugie, z tym gladem to sie na selfie biles? Z reszta nie wazne, ten glad musial byc niezwykle ogarniety, skoro nie mogl ubic czystego SE, i to jest fakt.


  • Banned
  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Sub dla SE.
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 13, 2009, 12:22:57 pm »
mial bufy od pp ewentualnie odemnie. Walil mi z karabinow itd duale mial tal*dle +5 i tal heavy set no i spokojnie sie nadarzalem healnac ewentualnie mu rota dla zabawy wciskalem a przyznam ze moj root bardzo czesto wchodzi w ludzi :)


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Sub dla SE.
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 13, 2009, 09:11:01 pm »
mial bufy od pp ewentualnie odemnie. Walil mi z karabinow itd duale mial tal*dle +5 i tal heavy set no i spokojnie sie nadarzalem healnac ewentualnie mu rota dla zabawy wciskalem a przyznam ze moj root bardzo czesto wchodzi w ludzi :)
no to tym gorzej, ze nawet na buffie gl nie mogl ubic se. Poprostu walczyles z ostatnim noobem.