Witaj
Gość

Wątek: SK/PS , SK/SH , SH/PS czy SPS/EE  (Przeczytany 4656 razy)

  • Banned
  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

SK/PS , SK/SH , SH/PS czy SPS/EE
« dnia: Maj 30, 2009, 04:02:28 pm »
tak jak w temacie. ktora subka jest najlepsza na pvp :)
ktora byscie polecali ?


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: SK/PS , SK/SH , SH/PS czy SPS/EE
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 30, 2009, 05:10:13 pm »
Sps/ee i Sh/ps.
Wszystko zależy tez jakim sprzętem dysponujesz, jakim bufem itp. Bo jak słaby sprzęt to nikim nie powojujesz...
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Banned
  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: SK/PS , SK/SH , SH/PS czy SPS/EE
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 30, 2009, 08:49:52 pm »
am+a tt set +5 dc set +4 wizard hat xD sps/ee sprzedalem i mam zamiar kupic sh/psa ale nie wiem czy to ddobry wybor.?


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: SK/PS , SK/SH , SH/PS czy SPS/EE
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 31, 2009, 01:22:05 am »
sh/ps fajna postać, ale mimo wszystko sps/ee był doby, jest dobry i na pewno będzie pywn own...
pow, heal, trance, cast. spd. , czesty cryt to czyni z sps/ee moim zdaniem najlepszego nukera ...
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Banned
  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: SK/PS , SK/SH , SH/PS czy SPS/EE
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 31, 2009, 06:47:40 am »
ta ale jest malo wytrzymaly :P


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: SK/PS , SK/SH , SH/PS czy SPS/EE
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 31, 2009, 12:02:23 pm »
Jeśli trafisz np na nabufowanego nukera z wm'em to i tak sprzątnie Cie na 2 cryty. A jak na przeciwnika z którym masz szanse to masz heal co dla mnie jest lepsze niż TP.
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Banned
  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: SK/PS , SK/SH , SH/PS czy SPS/EE
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 31, 2009, 02:47:22 pm »
hahah i sadzisz ze z wm .;] magowi wkolko cryty siadaja ;D ? ja chyba wolalbym tp bo z helem moment i sie z many wyproje


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: SK/PS , SK/SH , SH/PS czy SPS/EE
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 31, 2009, 03:09:55 pm »
Nie wiem jak na innych serwerach, ale traf na infinity na nabufowanego nukera z wm'em to zostanie Ci do kliknięcia tylko "To village".
Jeśli wolisz TP to nie zastanawiaj się nad innymi subamy tylko rób coś z sumonerem proste...
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Banned
  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: SK/PS , SK/SH , SH/PS czy SPS/EE
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 31, 2009, 03:58:17 pm »
nie chodzi oto ze wole tp :P poprostu pytam ktora postac dla was jest najtrudniejsza i najciekawsza bo takiej szukam :P


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: SK/PS , SK/SH , SH/PS czy SPS/EE
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 31, 2009, 11:05:00 pm »
wez sh/ps jezeli masz dostep do buffow to w HB ta postac wymiata jeszcze lepiej niz wymiatala.

sps/ee to taki nuker + buff , troche hela i tyle, jak lubisz urozmaicenie to sh/ps -  nightashade i czasami daje rade odbic target a wtedy sa smiechy :) , do tego czasem wejdzie mage bane itp; sh/ps to postac jak dla mnie bardziej urozmaicona, ale za to bardziej wymagajaca.


a co do trafiania na nabuffowanych przeciwnikow traf na pr/wl na full bufie to nawet kliknac F1.. nie zdarzysz sps/ee na 1 gora 2 kryty :] (ktore przy rate pod 500 wchodza co drugi).


  • Banned
  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: SK/PS , SK/SH , SH/PS czy SPS/EE
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 01, 2009, 02:53:19 pm »
no troche w tym racji jest :) kupilem juz wczoraj tego sh/ps i jest dosc trudny do gry i wiadomo trzeba zdobyc bufa ale jak on juz jest to masakra...


  • Banned
  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: SK/PS , SK/SH , SH/PS czy SPS/EE
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 03, 2009, 10:37:21 pm »
to jeszcze zadam takie pytanie.. jaki armor dla sh/psa ?

dc robe set czy major arcana?
a moze cos innego pomijajac dynasty i appelke.


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: SK/PS , SK/SH , SH/PS czy SPS/EE
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 04, 2009, 11:52:03 am »
jak jeszcze gralem to widywalem sh/ps'ow w DC robe ale to bylo za czasow C4 i poczatkow pseudo IL, ale sadze ze teraz tak samo.

W major arcana jakos nukerow nie widywalem , sporadycznie jakis tam stal a po paru dniach siedzial w giran i sprzedawal set :)


podsumowujac inwestuj w DC set bo cast przydaje sie kazdemu magowi i nie ma co kombinowac.



  • Banned
  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: SK/PS , SK/SH , SH/PS czy SPS/EE
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 04, 2009, 09:57:21 pm »
pytam wlasnie dlatego ze sporo sh i tylko sh biega w majorze bo daje sporo wiecej m ataku. 17% czyli jezeli sh ma b.duzy m atak to jeszcze 17% i jest w pyte i major daje duzo wiecej m ataku SH niz spsowi rzecz jasna.


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: SK/PS , SK/SH , SH/PS czy SPS/EE
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 04, 2009, 10:22:49 pm »
ja bym bral DC , nie wiem jak to teraz jest z castem u sh/ps na buffie i z arcane (moglbys podac byloby latwiej) ale jakos zawsze bylem zwolennikiem cast. speedu bo puszcze ci szybciej nuka itp , czasami uda sie dwa zanim ty jednego itd.

Rob jak uwazasz , moze ktos ci lepiej doradzi ja powtarza ze od dawna nie gralem i w sumie grac juz nie zamierzam wiec nie bede mial pojecia jak to teraz czy pozniej jest , opieram sie na tym co pamietam :]

pozdro


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: SK/PS , SK/SH , SH/PS czy SPS/EE
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 09, 2009, 01:58:12 am »
powiem Ci cos....gram sh/ps hmmm rok,dwa i za il i teraz na hb nie ma lepszej postaci.nie dosc ze dlugo sie trzyma to duzy dmg.sps/ee pada na 3 hity...a sh/ps ^^.na full buffie roznica w cst spd jest mala(o 200) a w m atk to mozna osiagnac na sh kolo 8k nie musze juz chyba nic wiecej mowic i spamowac;p :D