Witaj
Gość

Wątek: DA/TH  (Przeczytany 1857 razy)

  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

DA/TH
« dnia: Czerwiec 01, 2009, 01:19:14 am »
PANOWIE I PANIE MAM PROSBE MIANOWICIE:  co jest lepsze dla tej postaci ic czy draco set ??? aha i jakie dye mam miec do kompletu ?


  • Banned
  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: DA/TH
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 01, 2009, 02:35:50 pm »
oczywiscie IC :) a deye ja bym zrobil:
-2str+2con
-2str+2dex
ale to tylko moja propozycja


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: DA/TH
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 01, 2009, 09:42:52 pm »
dziekuje


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: DA/TH
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 05, 2009, 06:44:48 pm »
draco (ave agle xD)
+4 dex/-4str
+2 con/-2 str


  • Banned
  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: DA/TH
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 05, 2009, 10:26:33 pm »
lux jestes ;] gram troche na drg i ani razu nie widzialem th/pala w drako :D tu chodzi o defa.. wytrzymalosc a nie o evasiona..


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: DA/TH
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 06, 2009, 01:14:48 pm »
lux jestes ;] gram troche na drg i ani razu nie widzialem th/pala w drako :D tu chodzi o defa.. wytrzymalosc a nie o evasiona..
bla bla
ja tez nie wiem jak to robil, dlaczego i po kiego, ale th/da ktorego znam, a ktory biegal w draco (tzn tylko jednego takiego znam xD) byl 200% bardziej efektywny (albo efektowny w/e) od innych th/da.
Moze to przypadek, moze to skill, dunno & i don't rly care. Bo i tak osoby ktore nie potrafia dobrac SAME itemkow do swojego stylu gry, nigdy nie beda szczegolnie kozaczyc, wiec odpowiadanie im to tylko podtrzymywanie ich nedznej egzystencji na serwie (nie mowie o newbie, bo to normalne, ale gdy ktos ma juz subke to powinien juz chyba wiedziec jak sie gra >.>)

Anyway nie ma sie co licytowac, ze "troche gram na drg", bo jesli nie grasz od poczatku istnienia sieci, to ja gram tam dluzej ^^


  • Banned
  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: DA/TH
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 07, 2009, 01:31:53 pm »
sam jestem dagerem moze nie takim ;D no ale badz co badz poto sie robi DA/PALA aby mniec tego defa i kilka ciekawych skili :P poza tym biegasz na statach tanka wiec tank w light to nie to samo ;D

Na drg napewno nie grasz dluzej ;D