Witaj
Gość

Wątek: Jaka suba dla PP ????????????  (Przeczytany 1725 razy)

  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Jaka suba dla PP ????????????
« dnia: Grudzień 17, 2009, 07:10:53 pm »
Witam posiadam PP którego używałem do pomocy w grze ale wbiłem mu subke i zastanawiam się jaką postać do niego dołączyć. Interesuje mnie każde dobre połączenie jestem bardziej za magiem interesuje mnie najbardziej sorc lub necro jakę są ich wady i zalety ? Chciałbym być dobry 1v1 a także na siege też coś pokazać. Inne połączenia PP też mnie interesują jeżeli są dobre. Z góry dzięki za odpowiedź  :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :) :D :)


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Jaka suba dla PP ????????????
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 18, 2009, 12:53:59 pm »
Proponuje wpierw poczytać Tematy, jest tego bardzo duzo.

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Jaka suba dla PP ????????????
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 18, 2009, 03:35:38 pm »
Wszystko zalezy od tego, co bedziesz chcial dalej robic. Jak rowniez od reakiow Twojego serwera. Ja na mainie (hierophant 79) mam Hawkeye'a.  Bo to I na PvP I na PvE sie przyda a I z many sie  tak szybko nie wypruje. A na drugim koncie PP/WC. I wciaz mi sluzy jako wsparcie maina.
Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;