Witaj
Gość

Wątek: sorc subka  (Przeczytany 2066 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

sorc subka
« dnia: Kwiecień 23, 2010, 07:12:01 pm »
Witam towarzystwo!

Mam taki problem. Posiadam sorca na 65 lvl, i powoli zaczynam zastanawiać się nad zrobieniem sub classy dla niego. Trochę czytałem opinii na tym forum ,jednak nie uzyskałem satysfakcjonujących mnie odpowiedzi. Chciałem od razu uprzedzić - sorc/wk podobnie jak sorc/ee odpadają. Czemu? sroca/wk nie chcę głównie dlatego, iż posiadam już bardzo podobną postać (sh/ps), a ee z tego względu że nie potrzebuje supportu na subce, gdyż buff zawsze mam pod ręką :) .

Najbardziej 'leży' mi sorc/pal, jednakże mam mały dylemat co do niego. A mianowicie chciałem się dowiedzieć czy to dobry wybór, oraz czy w robe secie będę mógł używać wszystkich skilli paladyna (heal, wszystkie ud, deflekt arrow, passywy itd. )
Kolejnym moim małym kandydatem jest sorc/necro, jednakże boję się że nie ogarnę tej postaci, no i nie pisaliście na jej temat zbyt dużo. Proszę o dokładniejsze info na temat obu tych postaci, na prawdę bardzo mi na tym zależy.

Z góry dziękuje i pozdrawiam,

dvn


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: sorc subka
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 23, 2010, 07:32:09 pm »
No to jak nie chcesz supportu to zostaje sorc/pal, sorc/da. Sorc/necro dla mnie bez sensu, w broń wkładasz jeden atrybut, czyli jak włożysz np. fire, to nuki necro stają się słabe, tak samo jak włożysz dark, to ze skilli sorca nie będziesz praktycznie korzystał. A jak masz robić to dla samych debuffów, to lepiej już czystego necro zrób.

Dla mnie najlepszy wybór to sorc/pal, będziesz mial heala, parę sellbuffów, możesz stuna zasadzić. Z UD możesz korzystać, aczkolwiek w robe nie daje tak dużo jak w heavy, poza tym UD obniża teraz m crit. Nie wiem jak sytuacja z AI, ale chyba nie będzie to za bardzo przydatne. Deflect arrow powinien normalnie działać.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: sorc subka
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 23, 2010, 08:01:36 pm »
Jeśli chodzi o sorc/necro to głównie myślałem nad graniem w stylu: gloom+surrender+fire vortex + prominence + debuffy od necro + transfer pain. Nie wiem, jak się tak na to patrzy to wygląda ciekawie, ale w praktyce niestety nie wiem jak to wygląda, bo nawet takiej postaci w grze szczerze mówiąc nie spotkałem.

Gdyby nie to, że mam wątpliwości co do działania tych skilli na palu w robe secie to bym bez zastanowienia brał pala na sube, no ale kilka dni temu ktoś mi mówił że większość skilli nie działa, dlatego pytam Was :) . Dzięki za odpowiedź, i czekam na dalsze rady,

pozdrawiam, dvn


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: sorc subka
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 29, 2010, 10:15:48 am »
Mam taki sam problem. Nie wiem czy brac sube palka, czy bisha. Palek ma p.def, ale nie wiem czy cos mi to da w light, czy ten jego heal taki dobry i czy zalezy od m.power, ale dobre w nim to, ze ma reflect arrow. Bish ma heal dobry, zawsze cos da c.speeda, ale nie ma reflecta i p.defa. Prosze, podajcie dobre i zle strony tych postaci i odpowiedzcie na pytania w poscie. Jak radza sobie na pvp? Nie podawajcie zadnych klas buffujacych do pomocy, bo tak jak kolega nie narzekam na brak buffkow  :) .


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: sorc subka
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 29, 2010, 11:16:16 am »
sorc/necro


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: sorc subka
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 29, 2010, 01:26:14 pm »
Elvin, a czy moglbys uzasadnic odpowiedz? Domyslam sie ze chodzi o to ze bedzie mial wiecej skilli atakujacych oprocz Pyrominace,Casting speed i Vampir claw do drainu HP tak?
I czy bedzie lepszy sh/ps?


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: sorc subka
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 29, 2010, 02:23:23 pm »
[...]
I czy bedzie lepszy sh/ps?

Sh/Ps z dobrym sprzętem może na prawdę zrobić zamieszanie. Bardzo duży m atak. TP dzięki któremu dłużej postoisz. Ogólnie jak dla mnie bardzo ciekawa postać.
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: sorc subka
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 29, 2010, 03:28:25 pm »
Mam taki sam problem. Nie wiem czy brac sube palka, czy bisha. Palek ma p.def, ale nie wiem czy cos mi to da w light, czy ten jego heal taki dobry i czy zalezy od m.power, ale dobre w nim to, ze ma reflect arrow. Bish ma heal dobry, zawsze cos da c.speeda, ale nie ma reflecta i p.defa. Prosze, podajcie dobre i zle strony tych postaci i odpowiedzcie na pytania w poscie. Jak radza sobie na pvp? Nie podawajcie zadnych klas buffujacych do pomocy, bo tak jak kolega nie narzekam na brak buffkow  :) .
Elvin, a czy moglbys uzasadnic odpowiedz? Domyslam sie ze chodzi o to ze bedzie mial wiecej skilli atakujacych oprocz Pyrominace,Casting speed i Vampir claw do drainu HP tak?
I czy bedzie lepszy sh/ps?
U made my day .  ::DDDDDDDDDD


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: sorc subka
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 29, 2010, 04:00:02 pm »
Elvin, a czy moglbys uzasadnic odpowiedz? Domyslam sie ze chodzi o to ze bedzie mial wiecej skilli atakujacych oprocz Pyrominace,Casting speed i Vampir claw do drainu HP tak?
I czy bedzie lepszy sh/ps?
nie


mala xD