Witaj
Gość

Wątek: Spellhowler  (Przeczytany 1460 razy)

  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Spellhowler
« dnia: Grudzień 20, 2010, 09:37:11 pm »
Witam, jaką subklase polecacie dla sh ? Pod pvp i mass pvp.
Zwierze na dwie litery ?

----------------------


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6


Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Spellhowler
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 22, 2010, 10:35:47 am »
Szanowny Panie Moderatorze.

Zmuszony jestem uprzejmie, aczkolwiek stanowczo zaprotestować. Powodem mojego sprzeciwu jest fakt, iż tematy które szanowny moderator odnalazł są dość nieaktualne (wszak towarzysz Drake wprowadza regularnie zmiany w sieci, której dotyczy ten dział forum, co przekłada się na różnicę w efektywności u poszczególnych kombinacji w określonym czasie). Biorąc pod uwagę ten czynnik, za usprawiedliwione uznaję tworzenie nowego tematu. To przecież tak, jakby oczekiwać od kogoś, że będzie czerpać informację z zeszłotygodniowej gazety.

Pozdrawiam,



tak, za dużo czytania Gomułki @__@


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Spellhowler
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 22, 2010, 12:26:09 pm »
Szanowny Panie Elvinie...

nie nie,  ciąg dalszy nie przejdzie mi  przez klawiaturę :) 

Znamy się kupę czasu wiec będę pisał  "NIE  Gomułko-wo"

Nowych kombinacji raczej nie wymyślono, podane linki podają plusy i minusy rożnych "krzyżówek"
Dobrze wiesz ze nie ma jednoznacznie wypasionych postaci które dają gwarancje wygranej w PVP/mPvp

A tematu przecież nie zamknąłem więc  każdy może  napisać  swoje spostrzeżenia  :wink:

Więc zamiast pisać post nie wnoszący nic do tematu.... dodam po staremu... Elvin wracaj pod biurko  :D


/ jako Twoją ripostę , mam nadzieje zobaczyć nowe propozycje sub  ;)


Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Spellhowler
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 23, 2010, 12:07:20 am »
Chodzilo mi bardziej o to, ze np w 2008 roku SE nie mial earse, teraz ma wiec np jedno ze zdan z tamtych tematow "sh/se nie ma najmniejszych szans z sh/ps" nie jest juz tak oczywiste, gdy summona mozna sie pozbyc w momencie (a to chyba 2 w kolejnosci atut z PSa xD). A to tylko jeden z przykładow :P

Co do propozycji to ja dalej trzymam sie mistycznego, legendarnego sh/aw  :D


A Gomułka smieszny człowiek, skonczylem czytac ostatnio ksiazke z jego tekstami, 500stron ktore moznaby skrocic do gora 10 zdan :D komuna ftw  :P
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2010, 12:09:12 am wysłana przez Elvin »