Witaj
Gość

Wątek: Pytanie o subklase dla SK  (Przeczytany 4108 razy)

  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 1

Pytanie o subklase dla SK
« dnia: Wrzesień 07, 2006, 05:37:02 pm »
mam takie pytanie mam shilen knighta na 71lvl jaka najleprza dla niego  subklase byscie radzili  i  jak bym juz ja zrobil to jaka nastepna mialbym wybrac ?  zgory dzieki.
Nie zapomniały o swej wilczej naturze
Ukrytej głęboko pod skórą
Wilki które były ludźmi
I zmieniają swoją istotę


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 26

Pytanie o subklase dla SK
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 07, 2006, 05:39:38 pm »
Zly dzial.

Rasy -> mroczne elfy


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Pytanie o subklase dla SK
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 07, 2006, 06:23:16 pm »
jeśli grasz na DN, weź jakiegoś DD - Abyss walkera na przykład. Będziesz miał dużo defa i dobry dmg ..
A jeśli grasz na innych serwerach - weź necro. Strasznie klimatycznie wygląda DE z summonami necro i z jego skilami w ogóle ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Pytanie o subklase dla SK
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 07, 2006, 07:29:49 pm »
odpowiedz prosta poraz kolejny:

BIERZ JAKA CI SIĘ NAJBARDZIEJ PODOBA bo co to za roznica jaką klase wezmiesz jak kazdy wybor będzie dobry...
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Pytanie o subklase dla SK
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 08, 2006, 02:31:50 pm »
Cytat: NightBird
odpowiedz prosta poraz kolejny:

BIERZ JAKA CI SIĘ NAJBARDZIEJ PODOBA bo co to za roznica jaką klase wezmiesz jak kazdy wybor będzie dobry...


na DN TO JEST RÓŻNICA ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 774

  • Pochwał: 15

  • Ban nie śpi
Pytanie o subklase dla SK
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 08, 2006, 06:57:43 pm »
Przenoszę do właściwego sub-forum we właściwym dziale.


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Pytanie o subklase dla SK
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 01, 2006, 11:05:40 am »
moze Cie to zdziwi ale bierz na suba shilien eldera tak jak ja robie. dlaczego? ja srednio jednym drain healthem w czlowieka jade po 500-600 dmg jesli ma sredniej jakosci bizuterie a ja mam oklo 200 m.atk. przy subie SE dojdzie mi swietny empower, wild magic, pasywny skill weapon mastery zwiekszjajacy m.atk. do tego wezme jakas bron z dobrym m.atk. i wyciagne mniej wiecej 1000-1200 m.atk wiec drain healthem bede jechal po.... no, bardzo duzo dmg z czego 20% do mnie wroci. tak samo life leechem jak zadam powiedzmy 800 dmg to 80% z tego pojdzie na mnie. dodajac do tego symbole na +wit, karmian/avadon set, homu/valhalla +acumen mozna wyciagnac bardzo dobry c.spd. dodatkowo mamy paraliza z SK ktory z duzym c.spdem bedzie sie bardzo szybko przeladowywal. poza tym jeszcze roota,sleepa i inne buffy jak np. bardzo dobry vamp rage. i chyba najwazniejsze co zyskamy po subie to najwiekszt koszmar wszystkich klas ktore uzywaja broni nie magicznej (daggerow,lucznikow,tankow itd itp) - wind shackle. tak skutecznie obniza atk.spd ze wygramy z kazdym, nawet po subie. problem jest w pvp z nukerami ale na to tez jest sposob. na poczatku od razu dryad root i jak najblizej do niego podbiec zanim rzuci sleepa. potem wlaczamy UD i pakujemy z drainow zadajac mu ogromny dmg przy tym przywracajac sobie rownie duzo. on nas nie zesleepuje przez jakies 30 sekund dzialania UD i bedzie magia nas jedynie laskotal. a my go raz dwa ciach i go nie ma. mamy rowniez cubibi ktore rowniez w pvp sie przydaja. sk/aw czy pr/aw wcale nie sa tacy bardzo dobrzy. mowie ci: rob suba SE

btw, jeszcze lepszy jest bd/se poniewaz ma dance na c.spd i m.atk co daje tak ogromnego kopa ze HEJ
infinite........................


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Pytanie o subklase dla SK
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 01, 2006, 11:27:09 am »
pod wyborem SE podpisuje sie wszystkimi mackami, jak dostaniesz buffy BD to jestes prawdziwym niszczycielem xP

btw Hodiel - musze Cie zmartwic ale wind shackle zmniejsza tyle a. speeda co kot naplakal... mam SE (robie BD albo PS na subke) na 76 to wiem T_T
poza tym UD nie dziala juz tak dobrze w robe i SK/SE JEST do zesleepowania na UD..  :twisted:

Poza tym sk/aw tez nie jest zly.. a nawet fajna postac ^_^

Ja bym bral pomiedzy SE a AW


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Pytanie o subklase dla SK
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 01, 2006, 11:32:01 am »
Bierz PR.Sprawdzalem na takich serwach gdzie skille przechodza i powiem tak ST/GS>All.Jezli polozylem bez mniejszych problemow ST(soul taker)/AL(<-chyba najbardziej po*****e polaczenie subow) to cos znaczy.Z zasiegiem 900,skill mastery,leathal shot,shield bash itp. to juz zabawa jest przednia.Zarzucasz w walce z magiem Lustro i nie martwisz sie o debuffy ^^(ale powiem jedno Cursed Man tej k***y tak mocno mnie walil ze N/C).


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 2

Pytanie o subklase dla SK
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 01, 2006, 01:45:22 pm »
Co do SK/SE to SK ma w 3 profce skill Magical Mirror ktory odbija debuffy magow, wiec taki sleep czy cos nie jest juz problemem dla niego.
Duelist / Hell Knight 78 lvl

server : Nightmare
klan : Poland
ally : Fenix

www.l2poland.com


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Pytanie o subklase dla SK
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 01, 2006, 04:42:03 pm »
Rylt wpadnij na dragona i powalcz z ST/HK x_x albo ST/SS (SK/SH)
Bo roznice sa tez w skillach, nie wiem jak na innych serwerach DN, ale na Shadow lethal shot qpe daje >_> (nie zebym plakal z tego powodu [daggerem gram xD])


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Pytanie o subklase dla SK
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 01, 2006, 10:15:19 pm »
Gralem SE chwile i na 52lvlu koledze TH zarzucilem wind shackle tu mu atk.spd zmniejszylo z 670 do 380 :> a w ogóle na DN granie nie ma praktyczie sensu bo jak ci tacy cziterzy z DB wyjda z cast.spd 4,5k i 3k m.atk to niema h*ja na takiego. i podobno ruscy to sa takie Wieśki ze potrafia dc servera wywolaac, enchanty kopiowac dowolna ilosc razy i z 1 adeny zrobic se 2kkk :|
jedyne co mnie tu trzyma to pragnienie zrobienia swojemu sk suba se i ... tyle

ale z drugiej strony jak zabijesz takiego donataora to masz radoche ze hej  :D no i fajnie sie jest z ruskami bic
infinite........................


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Pytanie o subklase dla SK
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 01, 2006, 11:31:35 pm »
To musialo byc dawno temu... teraz wind shackle, tak jak inne klatwy sux T_T :(


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Pytanie o subklase dla SK
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 02, 2006, 12:11:23 am »
Fajne serwy ze donatorzy maja sprzet A...


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 1

Pytanie o subklase dla SK
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 02, 2006, 08:13:37 am »
A skąd wiesz że ruscy czitują? Ktoś ci powiedział...aha... Co do DB nie mają już zbyt dużych szans, ostatnio prawie zdobyliśmy (alpha+sojusznicy) giran, gdyby nie to że było DC przed siegem i siege rozpoczął się jakos pół godziny później zanim ludzie się zebrali... Ale i tak DB sux :P:P.

Co do topika :P chcesz być dobry w zwarciu to bierz AW, jak chcesz magów pokosić to PR, możesz też zabawić się w maga- wtedy bym wziął SE.


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Pytanie o subklase dla SK
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 03, 2006, 09:13:58 pm »
o tych ruskach byl temat na forum dn i nawet filmik byl jak dwoch kolesiow ewb kopiowalo sobie

co do db to sa tylko male dzieciaki ktorzy sa na tyle glupi by wydawac kase na gre i jeszcze skutecznie innym ja obrzydac

sk/se widzialem dzisiaj w katakmbach i wymiatal naprawde konkretnie
infinite........................


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie o subklase dla SK
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 16, 2006, 12:12:39 pm »
Zakładam że bierzesz suba z dziedziczeniem skili , czyli za pomocą rogu golonki ?

Osobiście mam SK/PR i charem bardzo dobrze się gra , UD dla łucznika to coś niemożliwego :) Ale tak na prawdę zależy od tego czy lubisz grać jako tank , czy może chciałbyś pograć jako DD z takim plusem że już nie musisz kitować tylko możesz stać w miejscu i bić. Wszystko i tak prowadzi do siege i MassPvP , więc generalnie tank/lucznik na obie sprawy jest dobrym rozwiązaniem , na siege możesz walić z daleka , a zawsze możesz mieć w ekwipunku tarcze i miecz i w razie zmasowanego ataku możesz założyć tarcze i gdy masz 78 lvl oraz skill Magical Mirror to jesteś w dobrych rękach :) O MassPvP nie będę nawet pisał bo w takich przypadkach liczy się szybkość i odległość , a obie te cechy masz.
Pewnie będę mało obiektywny , ale dla mnie to miła odmiana z SK przejść na PR i zadawać tyle dmg :)

Musisz zdawać sobie sprawę z jednaj rzeczy że jak weźmiesz SK/PR to staty Ci się nie zmienią prócz HP i CP. W takim przypadku opłaca się dobić PR jakiś rozsądny lewel i potem biegać na statach SK bo będziesz miał więcej HP i CP.

Natomiast jeśli weźmiesz daggera czy summonera to sprawa się diametralnie zmienia , bo na statach sammonera tankiem jesteś marnym , ale masz transfer pain i inne ciekawe skile pasywne , co powoduje że np . LS wchodzi jak w masło :) Więc tutaj musisz się zastanowić czy chcesz walczyć bardziej jako Mag czy może zmienić się w SK i mieć dużo p.defa i transfer pain i byc niezłum już tankiem z dużym p.atakiem. Dagger to inna historia bo tutaj masz pasywne skile na krytyki , możliwość instant killa (byłem świadkiem dwa razy jak wszedł na RB) ...

Wybór należy do Ciebie

Każdy Ci będzie polecał coś innego a większość subowanych SK będzie Ci pisać jaka ich postać jest dobra , ale prawda jest taka że każdy sub jest lepszy od nie suba , więc co nie weźmiesz będzie dobrze , wszystko zależy od Ciebie jaką taktykę chcesz obrać. Bo prawda jest taka że jak noob kieruje charem to jaki by nie był i tak będzie do pupy :)

Peace

Aqwerty - SK/PR - Clan WladcySmokow - Ally Semper Fidelis - Infinity x5


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie o subklase dla SK
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 03, 2007, 10:15:00 am »
nikt nie pisze o subie sk/bd
a ja wlasnie o takim mysle. mam nadzieje ze mnie nie bedziecie jechac za bardzo :P
dobre to czy straszny kał?? :P


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie o subklase dla SK
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 05, 2007, 08:08:53 am »
czy jak zrobisz sube na infinity przechodzą skille??Wiem ze na dragon15x przechadza a na infinity to nie wiem


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: Pytanie o subklase dla SK
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 05, 2007, 06:06:50 pm »
jak brac subklase dark elfem na bd to tylko magami lub dd (aw,pr). na jakiego kolwiek maga bys nie wzial bedzie spoko, czy wezmiesz pr czy aw tez bedzie fajnie. tyle ze sk ani nie jest magiem, ani dd, wiec suba bd sie mu robic w ogóle nie oplaca, ale jak masz taka ochote to mozesz zrobic sk/bd ale pewnie bedziesz pierwszym czlowiekiem na dn co tak zrobil
infinite........................