Witaj
Gość

Wątek: Melee Fighterzy - Prezentacja  (Przeczytany 80000 razy)

  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 13, 2007, 01:43:03 pm »
LoL jakim cudem on wyciąga taki dmg?? :o Przecież to jest zwyczajnie niemożliwe... Rozumiem jakby to był jakiś sfajdany L2j, ale to jest kurde retail :shock:


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 13, 2007, 01:53:17 pm »
Wyciaga taki dmg bo to jest retial wlasnie ^^


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 15, 2007, 04:43:51 pm »
Aaaa już wiem czego jeszcze nie wzięliśmy pod uwagę, może ten wymiatacz ma w cholere wyenchantowane skille i tak młóci?

EDIT. Jeszcze jedno: niech mi ktoś wyjaśni wzory z tej analizy siły glada: http://www.l2guru.com/forum/showthread.php?t=50465
Co to jest ta wartość 70 i to przez co mnoży ten cały wzór(to 2.79) w tym wzorze? To lvl postaci czy wartość stała? Próbuje właśnie zrobić przeliczenie ile dmg zadamy w inne postacie na innym lvl i nie wiem za bardzo jak to ma wyglądać, jeśli brać to za lvl, to glad lvl 64, Tsurugi*Samurai +4, na war cry i buffach phropeta(w sumie 1081 dmg, liczone bez duelist spirit) wali w DA ten sam lvl(doom i buffy tego samego phropeta, w sumie 945 p.def) jedynie 789 dmg...(zastosowałem mnożnik 2.79). Nie wiem jak rozgryzać ten wzór, bo za każdym razem wychodzi mi malutki dmg(TH ten sam lvl te same buffy, dmg zadany 1154 - przecież to bardzo mało...)
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2007, 05:30:12 pm wysłana przez Zychu »


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 15, 2007, 10:11:22 pm »
Właśnie cały trick polega że glad bez 3 profki, a właściwie 78lvl jest przeciętny. Natomiast powera dostaje po 78lvl jak widać na załączonym filmiku. Pozostaję tylko wykosać glada do tego lvl co nie jest łatwe dlatego gladów 78 jest niewielu.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 16, 2007, 09:21:34 am »
No możesz tyle wejść, ale zastanów się dlaczego ów glad używa (spamuje) wszystkim czym ma ? Bo glad zabija criticami ze skilli ew. tss'em :) Więc jak liczysz sobie 1k dmg to weź pod uwagę możliwość uderzenia za 2k :)
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 16, 2007, 02:46:46 pm »
Warriorzy i Tanki w C5 dostali porzadnego kopa i w koncu sa silni.


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 19, 2007, 08:53:31 am »
No niby tak, ale tank to dalej tank i dmg. ma słabiutkie (jak to denerwuje :D)
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 19, 2007, 10:01:47 am »
Ale ile ma p.def a on ma tankowac a nie zadawac dmg.No i tank ma zazwyczaj 2 role a warrior 1 zadawanie dmg.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 19, 2007, 10:16:18 am »
Wiesz co w C5 bardziej boje się tanków, niż wszystkich wojów na raz... Destro - temu to uciekniesz(no właśnie jak nie dostaniesz arrest/schacle od jego kolegi T_T), Glad - wymiata dopiero od bardzo wysokich lvl, a wtedy nie ma na niego bata, jednak też da się uciec, tyrant - dogoni cie i i tak zrobi z ciebie miazge, nie ma nawet co uciekać :P, warlord - no cóż, nie budzi we mnie jakiegoś respektu... Większości wojów można uciec, przed tankiem nie uciekniesz(hamstring/freezing strike + schackle/root), a on cie zdebuffuje tak że będziesz miał dość(SK) albo podleci i zestunuje i będziesz stał jak słup soli, kiedy tamten cie okłada swoim "niewielkim dmg"(SK bez buffów tłucze mocniej niż glad na buffach - oczywiście nie ze skilli :P, sprawdzałem i zabijałem moby SK z setem Doom Heavy + tarcza, dama z focus szybciej niż glad dual samurajki :P)


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 19, 2007, 04:50:35 pm »
No na High Level tankiem jest ciężej wygrać z łucznikiem :)

Na przykładzie:

Biegne z kumplem (ja Sk kumpel Necro), i PR się oflagował. Kumpel "mądry" gloom, nuke.... stun i gf <- padł na crita. To podbiegam do łucznika, basha mu, arrest nie wszedł, ładuje fs'a, bang... stun, harmstring shot, freezing strike... w tym momencie poszłem do kuchni zrobić sobie herbatę  :?
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 19, 2007, 08:28:25 pm »
cos by sie jeszcze wykombinowalo ;p


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 19, 2007, 10:02:34 pm »
Cytuj
No na High Level tankiem jest ciężej wygrać z łucznikiem

Ta zwlaszcza ze na 77 rozwalilem Hero SR czy jak tam jest ta 3 profa SR.


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 20, 2007, 12:30:59 pm »
lucznik nie wygra z tankiem , to tak jak by wydobywac węgiel zębami . Btw czy ktos potrafil by opisac mi   
dzialanie skili sonic rage i raging force ? chodzi mi o ich sile - dmg jaki zadaja i sposob dzialania (z opisu zrozumialem ze ładuje on lvl forca?) znalazlem tez filmik ilustrujacy ten skill na you-tube : conajmniej kosmiczny :)
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2007, 12:34:34 pm wysłana przez walker »


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 20, 2007, 10:11:39 pm »
Rage ma tak,1 focus jeden strzal czyli 7 focosow 7 strzalow.Dmg to okolo 200-300(mowie to jako SK).


  • Wiadomości: 80

  • Pochwał: 0

Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 08, 2007, 06:09:44 am »
Ja tylko napisze, ze C5 legalnie glad zjada SK bez zbednych emocji. W ogole zjada prawie wszystko, lacznie z moim tyrantem...
Jak wyglada pojedynek Destro - Gladiator? Chodzi mi o warunki zblizozone chociaz w jakims stopniu do c5 z offa.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 08, 2007, 08:49:35 am »
jak destro zdąży włączyc frenzy, rage i battle roar to z glada nic raczej nie zostanie ;)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 08, 2007, 12:23:04 pm »
Cytuj
Jak wyglada pojedynek Destro - Gladiator?

Wiem ze mam filmik destro vs glad i destro w 2 walka na 3 zmiata glada.

Cytuj
Ja tylko napisze, ze C5 legalnie glad zjada SK bez zbednych emocji

To zalezy,bo ogladajac filmy cienight widze ze walac z tych skilli w SK w A grade dmg nie byl jakis monstrualny(zwlaszcza ze w reszte walil po 2,2k a w niego za 700) wiec jakby SK dal rade sie utrzymac to moze by wygral ale jakos ja nie mialem szans na PTs(moze dlatego ze wszed fear hero w pantere i kumpla a ja dostalem krytyk z TSS :P)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2007, 12:25:08 pm wysłana przez Ryltar »


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: -2

  • Uda'h Uda'h!!!
Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 08, 2007, 12:52:22 pm »

Cytuj
Jak wyglada pojedynek Destro - Gladiator?

widziałem filmik destro[w maj.]-glad[maj.] w pierwszej walce destro miał dragon slayera i przegrał, w 2. walce miał już 2h blunta i wygrał, a w 3. też miał 2h blunta to rozniósł glada



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 08, 2007, 01:21:45 pm »

Cytuj
Jak wyglada pojedynek Destro - Gladiator?

widziałem filmik destro[w maj.]-glad[maj.] w pierwszej walce destro miał dragon slayera i przegrał, w 2. walce miał już 2h blunta i wygrał, a w 3. też miał 2h blunta to rozniósł glada



Czyli ten sam film ogladalismy ^^ Ale on mial w 1 i 2 DS a potem tego blunta.


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 0

Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 08, 2007, 01:55:22 pm »
Też oglądałem ten filmik. Trzeba przyznać Glad był jakiś niekumaty ;)
[youtube=425,350]S-8f5ze1RNo[/youtube]
Jeżeli to ten.
Glad nie wykorzystuje tego, że im więcej się naładuje tym większy power skilla.... różnica jest naprawdę znaczna. Pewnie nawet nie załączył Lh i war frenzy żeby stun nie wszedł.

Rate:4/5/5/5
Profesja: Duelist


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 08, 2007, 04:21:24 pm »
To jest C5 a tam jest bez roznicy czy masz 7 focus czy 1 wazne zby bylo tyle ile wymaga skill.


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 0

Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 08, 2007, 04:33:37 pm »
To jest C5 a tam jest bez roznicy czy masz 7 focus czy 1 wazne zby bylo tyle ile wymaga skill.
1. Fakt gram na l2j tam może być inaczej. Nie grałem na offie może tam tak jest.
Glad nie wykorzystuje swoich wszystkich skilli. Spokojnie mógł walić(z dystansowych) Sonic Blaster, Sonic Buster, Sonic Storm. Wykorzystywał tylko to pierwsze.
2. Destro za łatwo mu tego stuna zasadził. Przecież ma Maja z resistem na stuna+lh+war frenzy. Zapewne nie użył tych 2 ostatnich

Ja nie mówię, że destro niema żadnych szans z gladem. Ja tylko twierdze, że ten filmik nie jest dobrym przykładem takiej walki.

Pozdrawiam

Rate:4/5/5/5
Profesja: Duelist


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: -2

  • Uda'h Uda'h!!!
Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 08, 2007, 05:02:54 pm »
ale jest przykładem, jak ważne są umiejętności gracza i jak kto się zna na swojej klasie.


  • Wiadomości: 80

  • Pochwał: 0

Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 14, 2007, 02:29:37 pm »
w C5 zarowno tyrek i gladi dostali poteznego kopa w postaci duzej szansy na krytyk ze skilli. Wlasciwie jak dobrze pojdzie, to tyrkiem mozna piznac ziomka zanim ten zarzuci drugiego skilla... To samo tyczy sie gladzia, sieknie z tss kryta i juz masz w plery w ciul dmg.
Co do walki z SK - gladziu w heavy = znikomy dmg od sk, siekanie skillami jak sk ucieka coby drainowac to dostaje ta dystansowka (nie pamietam), ktora ma szalona szanse na krytyk...
Gdzies czytalem na temat walki AW vs TYRANT, gdzie niby AW ma spore szanse, bo tyrek ma malo p.def i hp. W praktyce w c5 wyglada to tak, ze AW (w ogole dagger'owie) dostaje z hurricane i nie ma cp --> -_-'ala (ucieka), co uniemozliwia mu cripple. Prawda, potrafia sciagnac blowami sporo HP, ale my mamy 40 con i siekamy go na 3-4 skille... A juz najmadrzejsze to wladowac backstaba na poczatku
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2007, 02:33:56 pm wysłana przez olq »


Odp: Melee Fighterzy - Prezentacja
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 14, 2007, 02:46:21 pm »
Cytuj
w C5 zarowno tyrek i gladi dostali poteznego kopa w postaci duzej szansy na krytyk ze skilli
Cytuj
ktora ma szalona szanse na krytyk...

Czy aby napewno taka duza szansa na crit? niech sie ktos z offa wypowie :D (albo ktos kto ma dokladne info...)

Cytuj
siekanie skillami jak sk ucieka coby drainowac
lolz uciekac od glada...no w skrajnych przypadkach moze i tak ale nei w kazdej walce...

Cytuj
gladziu w heavy = znikomy dmg od sk
po zmniejszeniu defa o 23% tez?

Cytuj
W praktyce w c5 wyglada to tak, ze AW (w ogole dagger'owie) dostaje z hurricane i nie ma cp
Tyrek dostanie tricka, AW obiegnie go dookola, wpakuje serie blow'ow i tyrek tez nie bedzie mial CP(i czesci hp tez pewnie nie)

Cytuj
A juz najmadrzejsze to wladowac backstaba na poczatku
A niby czemu nie?trick>obegniecie>backstab>db etc...