Witaj
Gość

Wątek: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa  (Przeczytany 25654 razy)

  • ********
  • Wiadomości: 2892

  • Pochwał: 24

  • mądrej głowie dość dwie słowie
L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« dnia: Kwiecień 01, 2009, 09:37:28 am »
Aby polozyc kres odwiecznej dyskusji, we wszelkich mozliwych tematach o L2m vs. L2j,
proponuje wlasnie w tym watku podjecie rzeczowej wymiany zdan o problematyce L2m w odniesieniu do L2j.

Kazdy moze swobodnie wyrazic swoja opinie, jezeli wnosi ona cos do tematu.
Wszelkie lakoniczne stwierdzenia typu:

Cytuj
L2m = L2j

Cytuj
Jeden shit

Cytuj
Pojecia nie masz

Cytuj
ty nie masz

beda nagradzane ostrzezeniem.

Zapraszam do dyskusji.

@edit

Poszerzam dyskusje o L2v i L2(wynalazki) - prosze bardzo.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2009, 01:56:04 am wysłana przez Koszałek Opałek »
"Myśląc, budujemy z niewidocznego materiału coś, co siły do siebie przyciąga - dla naszej pomocy lub szkody,
stosownie do charakteru myśli, któreśmy wysłali."

"Myśli nasze tworzą nasze oblicze i nadają mu właściwe indywidualne piętno.
Nasze myśli określają ruch, postawę i kształt całego ciała."


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: L2m vs. L2j - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 01, 2009, 03:36:18 pm »
Cytuj
L2m = L2j

Tutaj się zgodzę - l2m dalej jest napisane w javie a to przyjmuje l2j (Lineage2 java), równie dobrze każdy serwer pack mógłby byc l2-costam np free - l2f, emu l2e etc.




  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: L2m vs. L2j - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 01, 2009, 04:06:07 pm »
Cytuj
L2m = L2j

Tutaj się zgodzę - l2m dalej jest napisane w javie a to przyjmuje l2j (Lineage2 java), równie dobrze każdy serwer pack mógłby byc l2-costam np free - l2f, emu l2e etc.



Ja sie zgdoze z Maślanem i dodam że te wszystkie l2coś tam jak dla mnie różnią  się jedynie wyobrazinia administratorów i stabilnościa :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Banned
  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: -3

  • L2v Dev
Odp: L2m vs. L2j - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 01, 2009, 07:23:16 pm »
I to java i to java, co tu pisac l2m to modowane l2j i tyle, i chodz by bylo tysiąc postów ze to nie jest java zaden normalny gracz w te bajki nie uwierzy.
Bugi? ma ich mnóstwo tak samo jak l2j
Geo? Troche lepsza niż ta z repo l2j,
Stablinosc? Znajomosc javy pozwolilo na utrzymanie wysokiej stabilnosci to samo mozna zrobic na l2j w 10 minut
Dzialajace funkce? tutaj l2m jest gorsze od l2j bo z tego co wiem wiele rzeczy tam nie działa

Podsumując

L2m Wysoka jakośc
L2v Wysoka jakośc
L2j przy dobrej wiedzy javy mozna to samo osiągnać bardzo łatwo
L2jfree SYF
L2Emu Najwiekszy SYF

Matrixa sami musicie ocenic gdyz sam go reprezentuje na tym forum.
Lineage 2 Enigma is coming, most epic polish server ever!


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: L2m vs. L2j - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 01, 2009, 08:53:36 pm »
Zacznijmy od tego, że Luno, Nemesis oraz Renji byli tymi, którzy pisali l2j od podstaw. Ponieważ poziom ekipy l2j jest jaki jest, odeszli i postanowili zrobić swój własny projekt, który różni się pod wieloma szkopułami. Projekt jest rozwijany na własną rękę, a skrypty uwzględniają wiele, wiele opcji, o których l2j nawet nie śniło.

Podstawowym założeniem l2m jest: mniej, ale dużo lepiej i faktycznie to się sprawdza. Owszem. Bugi się znajdą, bo tego praktycznie nie da się uniknąć. Miałem przyjemność z nimi współpracować, w zasadzie po części dalej mam więc mogę się na ten temat wypowiadać.

Geodata. Tutaj nie ma porównania nawet z l2j. Geodata jest zdecydowanie lepsza, choć nie ukrywam, że zdarzają się proste błędy. Zaryzykowanie stwierdzenia, że jest ona nawet pod kilkoma wzgledami lepsza niż na retailu, też nie bedzie tutaj zbyt ryzykowne. Owszem, jak już wcześniej wpsomniałem da sieznaleźć w niej błędy.

Jeżeli chodzi zaś o samą stabilność, to znów bije l2j na głowę. Który z serwerów l2j wyciagnie 30 dni bezproblemowo?

Żeby nie było, że faworyzuję ich, bo współpracujemy, to powiem, że jedynym błędem l2m jest podejście administracji do samego projektu, ale ku mojej uciesze jak i myślę uciesze graczy, zmienia sie ono z dnia na dzień.



A teraz troszeczkę odbiegnę od tematu. Grupa, która zakłada nowy projekt, który z kolei jest rozwinięciem l2j, czyli na nim bazuje, nie ma prawa przywdzieć nazwy l2xxx (gdzie xxx to nazwa tej grupy). Jeżeli projekt bazuje na l2j, musi on posiadać nazwę adekwatną, czyli l2j xxx. L2m jest projektem rozwijanym w pełni indywidualnie.

Oczywiście macie rację, pisząc, że ma tyle i tyle błędów. Tego się nie da uniknąć, a przynajmniej jest to bardzo trudne, jeśli nad projektem pracują 4 osoby :). Nie ukrywam, że mi także nie podoba się to i owo, nie bedę tutaj pisał konkretami, ale jest to chyab jedyny projekt, który w pełni szanuję. Trochę dziwi mnie fakt, że ktokolwiek się wypowiada na jego temat, skoro nikt z Was nie widział kodu źródłowego, a uwierzcie mi na słowo, imponuje ;)
Prepare for unforeseen consequences...


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: L2m vs. L2j - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 01, 2009, 09:04:22 pm »

Dalej nie odpowiedziałeś na pytanie:

l2m jest pisane od podstaw ?


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: L2m vs. L2j - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 01, 2009, 09:10:26 pm »
No , ale napisał , że L2J od podstaw zostało napisane właśnie dzięki Luno , Nemesis i Renji .


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: L2m vs. L2j - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 01, 2009, 09:15:12 pm »
mi się wydaje, czy serwery javowe nie są oparte na skradzionych plikach...c1?
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: L2m vs. L2j - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 01, 2009, 09:22:05 pm »
mi się wydaje, czy serwery javowe nie są oparte na skradzionych plikach...c1?

Nie są kradzione - są w pełni pisane w javie przez deweloperów l2j.

No , ale napisał , że L2J od podstaw zostało napisane właśnie dzięki Luno , Nemesis i Renji .

Pokaż gdzie to piszę to uwieżę - nie mam nic do Luna ale jakos to mnie nie przekonuje.


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: L2m vs. L2j - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 01, 2009, 09:23:50 pm »
Cytuj
Zacznijmy od tego, że Luno, Nemesis oraz Renji byli tymi, którzy pisali l2j od podstaw.

Ja nie wiem jak było itp . Tylko wyciągam wnioski z wypowiedzi innych .


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: L2m vs. L2j - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 01, 2009, 09:34:52 pm »
Cytuj
Zacznijmy od tego, że Luno, Nemesis oraz Renji byli tymi, którzy pisali l2j od podstaw.

Ja nie wiem jak było itp . Tylko wyciągam wnioski z wypowiedzi innych .

Jakoś nie przypominam sobie aby w tym ich deweloperskim panelu były wpisy Luna od początku powstania...

Czekam na wypowiedz Luna bo nie chcę nikogo oskarżac.


  • Banned
  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: -1

Odp: L2m vs. L2j - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 01, 2009, 09:43:04 pm »
Hahah nie no Soul rozwaliłeś mnie... to ty mi też uwierz na słowo że l2j jest 100 razy lepsze k?


//Koszałek Opałek - tak, jak prosilem w pierwszym poscie - temat zostal zalozony dla normalnej i rzeczowej dyskusji, uwagi nie wnoszace absolutnie nic do tematu beda odpowiednio nagradzane.
Zgodnie z obietnica i konsekwentnie - otrzymujesz:




Ja nie zartowalem - ten temat jest TYLKO po to zalozony, aby raz na zawsze RZECZOWO zalatwic dyskusje na temat L2j vs L2m.
Jezeli nie uda sie do konca wyjasnic / opisac problemu / zjawiska - to przynajmniej bedziemy mieli miejsce na wymiane pogladow.


« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2009, 10:12:25 pm wysłana przez Koszałek Opałek »
A podpisu jakoś zabrakło xD


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 02, 2009, 03:30:11 pm »
Nie wiem jak to jest z wpisami. Bazuje na tym, co mi powiedziano i na tym, co wczytałem. Sam l2j nie rozwijałem więc wcale nie twierdzę, że na 100% mam rację ;).

Tylko chciałem Maślanku zauważyć, że nie śledzisz kariery l2j od podstaw ;)
Prepare for unforeseen consequences...


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 02, 2009, 04:18:09 pm »
Ależ co za problem zajrzeć w historie ?
http://www.l2jserver.com/trac/timeline/?from=02%2F17%2F07&daysback=50&changeset=on&wiki=on&update=Update
To jest z roku co prawda 2007, wcześniej niestety nie można podejrzeć bo l2j znajdowało się na innym repozytorium.
Widnieją znane 2 nicki i to chyba tłumaczy, że panowie mieli kontakt z l2j od bardzo dawna, a nie byle kto ma dostęp do aktualizowania svn prawda ?

Sam jestem pod wrażeniem ich pracy. Idą na jakość nie ilość.

Poprawienie wydajności kodu l2j to nie jest robota na 10 minut.

Mam nadzieje, że wniosłem coś do tematu.

P.S. Kio nie masz co mówić to won. Tu rozmawiają ludzie z odrobiną kultury. Zacznij od elementarza, bo z budowaniem najprostszych zdań masz problem, nie mówiąc nic już o gramatyce.

/Matim - Kio ma bana od Soula już .
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2009, 07:13:18 pm wysłana przez Matim »
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 02, 2009, 06:47:00 pm »
Mnóstwo spekulacji dotyczących l2j oraz l2m. Ja myślę, że to działa zupełnie inaczej. Jest to po prostu kolejny projekt l2j, który wnosi własne zmiany. Tak samo, jeśli ktokolwiek z nas modyfikowałby pliki l2j i nazwał to l2z. Jest to moim zdaniem zwykły chwyt, aby wypromować własny serwer i przyciągnąć uwagę ludzi. Ludzi, którzy nasłuchali się już wiele negatywnych rzeczy o l2j. No a tu nagle coś nowego, L2M! osoba taka zapewne w tym momencie myśli sobie, że to pewnie coś lepszego, spróbuje! No a w rzeczywistości powraca do starych korzeni nawet o tym nie wiedząc. To, że pliki mają lepszą geodate czy inne podobne sprawy, nie czyni to tych plików lepszych od l2j. Bowiem obie strony mają swoje plusy i minusy, wymieniane teraz który projekt ma co lepszego jest bezsensowne.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2009, 06:48:34 pm wysłana przez @ve »
Serdecznie pozdrawiam.


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 02, 2009, 07:29:02 pm »
Mnóstwo spekulacji dotyczących l2j oraz l2m. Ja myślę, że to działa zupełnie inaczej. Jest to po prostu kolejny projekt l2j, który wnosi własne zmiany. Tak samo, jeśli ktokolwiek z nas modyfikowałby pliki l2j i nazwał to l2z. Jest to moim zdaniem zwykły chwyt, aby wypromować własny serwer i przyciągnąć uwagę ludzi. Ludzi, którzy nasłuchali się już wiele negatywnych rzeczy o l2j. No a tu nagle coś nowego, L2M! osoba taka zapewne w tym momencie myśli sobie, że to pewnie coś lepszego, spróbuje! No a w rzeczywistości powraca do starych korzeni nawet o tym nie wiedząc. To, że pliki mają lepszą geodate czy inne podobne sprawy, nie czyni to tych plików lepszych od l2j. Bowiem obie strony mają swoje plusy i minusy, wymieniane teraz który projekt ma co lepszego jest bezsensowne.

uwazaj bo zaraz Cie zjedzą bo przecież l2m to nie l2j ....

Soul - Kio dostał minusa to mu bana jeszcze dajecie ? Uzasadnij tego bana.

Soul: za groźby i wyzwiska w stosunku do innych użytkowników forum

Tylko chciałem Maślanku zauważyć, że nie śledzisz kariery l2j od podstaw ;)

Skąd wiesz że nie śledze od samego początku ? 

L2m to jest poprostu modyfikacja l2j - to że sobie tak nazwali to juz ich sprawa ale pisanie że l2m to nie l2j jest poprostu bezczelne bo otóż każdy emulator napisany w javie bedzie l2j jak sama jego nazwa wskazuje Lineage 2 java.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2009, 09:37:38 pm wysłana przez Soul »


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 02, 2009, 08:03:30 pm »
Maślan ja powiedziałem, że l2m to modyfikowane l2j. Nie wieże również w to, że jest czymś bardziej zbliżonym do retaila. Wiele projektów tworzy l2j ciągle wprowadzając poprawki. Jest to sztab, który ma na celu czynić l2j tylko lepszym, to samo zapewne tyczy się l2m. Więc tera mówiąc, że l2j to coś nieporównywalnego jest śmieszne. L2M traktuje jako kolejny projekt spełniający bardziej rolę promocyjną a nie funkcjonalność większą aniżeli l2j.

No i to normalne, że autorzy zapewniają i gwarantują niebagatelną różnice w użytkowaniu tych właśnie plików. Każdy pracuje na to, aby to właśnie ich projekt zyskał renomę tego lepszego.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2009, 08:07:33 pm wysłana przez @ve »
Serdecznie pozdrawiam.


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 02, 2009, 09:44:34 pm »
Jaki ma sens ta rozmowa, skoro ja Wam tłumacze, a Wy i tak swoje :). Nie opieram tego na czymś wyciągnietym nie wiem skąd, tylko na wspólnej pracy z nimi.

Maślan, jeżeli zakładasz, że samo sformułowanie l2j znaczy emulator pisany w JAVIE, no to nie ukrywajmy, że w tym wypadku l2j=l2m :).

To jest główna różnica:
L2j=ilość w niskiej jakości
L2m=jakość w mniejszej ilości ;)

Trudno tutaj nie mówić, że l2m jest w pewnym stopniu rozwinięciem l2j, skoro to właśnie ekipa l2m tworzyła l2j ;).
Koniec dyskusji. Ja się już nie wypowiadam. Chcecie sobie coś wymyślać nie mając najmniejszego pojęcia o tym, czym jest l2m, proszę bardzo.
Prepare for unforeseen consequences...


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 02, 2009, 09:46:42 pm »
Nie omieszkam dodać, że L2j z każdym dniem staje się coraz to lepsze i bogatsze. L2M jednak tak samo jak w przypadku L2J jest pełne błędów. To, że właśnie ci ludzie również pracowali nad l2j, nie znaczy wcale, że l2m jest lepsze. No przecież nie dlatego istnieje grupa developerów jak chodź by L2JFree. Ci już od dłuższego czasu pracują nad własnym projektem i wcale NIE gorszym od L2m. Nadal nie rozumiem jaka przepaść dzieli L2M od L2J. Tak samo jak powiedzieć, że L2Emu jest lepsze od innego ponieważ ma lepiej działający system oly.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2009, 09:53:19 pm wysłana przez @ve »
Serdecznie pozdrawiam.


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 0

Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 02, 2009, 09:52:30 pm »
Nie omieszkam dodać, że L2j z każdym dniem staje się coraz to lepsze i bogatsze.
O tak, przechodzą na inne kroniki nie kończąc do końca poprzednich. Dla Ciebie jest to czymś "lepszym"? Tutaj można tą rozmowę zaliczyć do "gustów"(każdy wie, że o gustach się nie dyskutuje), jedni lubią - jak to określił Soul -  ilość inni jakość. Soul wyraźnie pisze, że współpracował z nimi, wie jak jest, nie pisze żadnych domniemań. Wy macie swoją opinię, której w żaden sposób nie możecie potwierdzić mimo to uporczywie stawiacie na swoim - "bo Wam się tak wydaje"(chyba głownie o Maślana chodzi^^).

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 10

Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 02, 2009, 09:55:38 pm »
Dobrze rozumiem, Soul pracował w projekcie L2M. Doceniam, jednak co z tego? Smakował jak to jest w przypadku L2JFree? Jedno przeczy drugiemu. Piszecie, jakby L2M było plikami oficjalnymi z full kronikami.
Serdecznie pozdrawiam.


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 0

Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 02, 2009, 11:31:16 pm »
Dobrze rozumiem, Soul pracował w projekcie L2M. Doceniam, jednak co z tego? Smakował jak to jest w przypadku L2JFree? Jedno przeczy drugiemu. Piszecie, jakby L2M było plikami oficjalnymi z full kronikami.
Nie! Po prostu L2M bije wszystkie inne projekty, które są pisane w javie.

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 03, 2009, 12:18:06 am »
Dobrze rozumiem, Soul pracował w projekcie L2M. Doceniam, jednak co z tego? Smakował jak to jest w przypadku L2JFree? Jedno przeczy drugiemu. Piszecie, jakby L2M było plikami oficjalnymi z full kronikami.
Nie! Po prostu L2M bije wszystkie inne projekty, które są pisane w javie.
Czy bije to tez kwestia gustu :P. Dla mnie szarego szarusia grajacego w l2 różnic miedzy l2m a l2j nie ma. Ja jestem ciekaw skąd ekipa l2m bierze wszystkie statystyki i zasady działania skillów rybek eventów innych pierdół z tego co słyszalem w przypadku l2j jest to robione na oko :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Banned
  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: -3

  • L2v Dev
Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 03, 2009, 12:34:15 am »
Dobrze rozumiem, Soul pracował w projekcie L2M. Doceniam, jednak co z tego? Smakował jak to jest w przypadku L2JFree? Jedno przeczy drugiemu. Piszecie, jakby L2M było plikami oficjalnymi z full kronikami.
Nie! Po prostu L2M bije wszystkie inne projekty, które są pisane w javie.
Chcial bys zeby tak bylo, ale nigdy nie bedzie

Dobrze rozumiem, Soul pracował w projekcie L2M. Doceniam, jednak co z tego? Smakował jak to jest w przypadku L2JFree? Jedno przeczy drugiemu. Piszecie, jakby L2M było plikami oficjalnymi z full kronikami.
Nie! Po prostu L2M bije wszystkie inne projekty, które są pisane w javie.
Czy bije to tez kwestia gustu :P. Dla mnie szarego szarusia grajacego w l2 różnic miedzy l2m a l2j nie ma. Ja jestem ciekaw skąd ekipa l2m bierze wszystkie statystyki i zasady działania skillów rybek eventów innych pierdół z tego co słyszalem w przypadku l2j jest to robione na oko :P
No skad bierze, z repo l2j. L2j nie jest robione na oko tam zanim cos zostanie dodane jest przetrzepywane dluugo, na oko to l2jfree i l2emu robi
Lineage 2 Enigma is coming, most epic polish server ever!


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: L2m vs. L2j vs. L2v vs. L2(wynalazki) - roznice i podobienstwa
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 03, 2009, 07:05:44 am »


Soul - Kio dostał minusa to mu bana jeszcze dajecie ? Uzasadnij tego bana.

Soul: za groźby i wyzwiska w stosunku do innych użytkowników forum


dobra thx.
Wy macie swoją opinię, której w żaden sposób nie możecie potwierdzić mimo to uporczywie stawiacie na swoim - "bo Wam się tak wydaje"(chyba głownie o Maślana chodzi^^).

Ja mam wsłasną opinię i się trzymam jej co  nie znaczy że nie oge jej zmienić.