Witaj
Gość

Wątek: Wywala z gry przy wyborze serwera  (Przeczytany 4314 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Wywala z gry przy wyborze serwera
« dnia: Czerwiec 25, 2012, 02:13:37 pm »
Mial byc wielki powrot do l2, a tu kicha. W okienku wyboru serwera wywala mnie do pulpitu bez zadnego errora. Jedynym komunikatem jest ten windowsowski - 'program l2.exe przestal dzialac'

Chodzi o dexa, a dokladnie nostalgie x5 interlude.
Dodam, ze dzieje mi sie to na lapku, na PC dziala normalnie.

    System Windows 7 Professional 64bit
    Procesor Intel Core i5-2450M 2.5GHz, 3MB cache
    Grafika nVidia GeForce GT555 2GB + Intel HD 3000
    8GB Ram DDR3
    Komplet najnowszych sterownikow.

Co juz robilem:
- reinstall
- sciagalem klienta z innego zrodla
- usuniecie antywirusa
- wylaczenie zapory + dodanie do wyjatkow
- rozne kombinacje z folderem system

Nie wiem czy to ma jakis zwiazek, ale po odpaleniu LineageII.exe dostaje komunikat - 'The connection to update server has been terminated'.
Dodatkowo grafika nie chce mi sie przelaczyc na geforce'a, a on jest ustawiony jako domyslny procesor graficzny dla l2.exe


any ideas?


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Wywala z gry przy wyborze serwera
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 25, 2012, 03:33:27 pm »
Visual C++, .net framework? ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Wywala z gry przy wyborze serwera
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 25, 2012, 03:37:15 pm »
instalowalem vcredist x64 2005 + do tego mam Microsoft Visual Studio 2008.
.NET Framework 2.0 SP2  + 3.5  + 4.0 :D

Probowalem jeszcze odpalac w trybie zgodnosci z XP + jako administrator, ale to tez nie pomaga.


Odp: Wywala z gry przy wyborze serwera
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 25, 2012, 04:03:55 pm »
Nooo nie wierzę... REGULAMINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN!

Przenoszę


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Wywala z gry przy wyborze serwera
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 25, 2012, 04:09:12 pm »
Zapomnialo mi sie, ze sa teraz dwa HELPowe dzialy :)


bump

czasem pojawia mi sie taki error. Zalezy od tego czy szybciej zareaguje l2 czy windows :D

http://zapodaj.net/14972c0969f94.jpg.html
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2012, 06:18:45 pm wysłana przez Ryane »


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Wywala z gry przy wyborze serwera
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 25, 2012, 10:23:42 pm »
Jest coś takiego jak zgodność z 32-bitami? Nie wiem jak działają 64-ki więc wolę spytać ;)

Jak łączysz lapka z internetem? Przez router?


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Wywala z gry przy wyborze serwera
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 25, 2012, 10:36:10 pm »
Mam do wyboru Win XP z SP3, nic o bitach nie pisze :)
Lapka z netem aktualnie lacze przez zwykly kabel, lada chwila bedzie przez router.

I zapomnialem napisac najwazniejszego. Inne serwery Interlude dzialaja bez zarzutu. Dzisiaj pol dnia staralem sie przerobic system dzialajacego serwera z system dexa, ale nic dobrego z tego nie wyszlo.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Wywala z gry przy wyborze serwera
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 26, 2012, 07:32:16 pm »
bump



  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Wywala z gry przy wyborze serwera
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 26, 2012, 08:09:28 pm »
Pobierałeś IL ze strony dexa i też nie działał? Mój ostatni domysł to różnica w klientach, bo interlude interludowi nie równy (były 2 edycje)


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Wywala z gry przy wyborze serwera
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 26, 2012, 08:24:47 pm »
Sciagnalem juz trzy rozne wersje i zawsze to samo. Wszystkie z torrentow.


http://thepiratebay.se/torrent/3976506/lineage2_interlude_client    - ten z forum dexa podany przez admina
http://kat.ph/lineage-2-c6-interlude-t423830.html
http://kat.ph/lineage-2-interlude-c6-client-t3461191.html


Jutro sciagne jeszcze tego: http://kat.ph/lineage-ii-interlude-client-l2-interlude-live-client-zip-war-t1353387.html

Zawsze potrafilem sobie poradzic z tymi errorami, ale na tym wykorzystalem juz wszystkie moje sposoby :(


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Wywala z gry przy wyborze serwera
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 06, 2012, 10:36:26 pm »
Witam. właśnie tez mam ten sam problem, zamierzałem grać dziś na tym nowym dexie x50 i jak włączam grę dochodzę do okna wyboru serverów to wyskakuje mi błąd ze " aplikacja została wyłączona ble ble ble..." a kolega ma ta sama wersje int i wszystko mu działa instalowałem grę z 4 razy bawiłem się z pathem zmieniałem bity i instalowałem nowe sterowniki direx i dalej to samo więc  proszę o pomoc bo nie wiem co jest grane. pozdrawiam


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Wywala z gry przy wyborze serwera
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 07, 2012, 01:59:02 am »
Err, ten lapek ma 1gb ramu? chociaż to by było dziwne skoro jak napisałeś, inne serwery działają normalnie...

W google nie idzie znaleźć takiego samego problemu ale jest podobny:

Cytuj
Error: History: NConsoleWnd::RequestAuthLogin <- NCAuthWnd::OnLoginBtnClick <- NCAuthWnd::OnPasswordDone <- NControl::SendEventMessage <- NCEditBox::OnKeyDown <- NCVirtualWndMain::PassToFocusedWindow <- NCVirtualWndMain::PassToFocusedWindow <- NCVirtualWndMain::PassToFocusedWindow <- NCVirtualWndMain:ispatchWndMsg <- NConsoleWnd:ispatchWndMsgX <- NConsoleWnd:ispatchWndMsg <- UWindowsViewport::ViewportWndProc <- WWindow::StaticProc <- DispatchMessage <- 006903B0 256 <- MessagePump <- MainLoop

Cause: Another program is intercepting your connection with the Auth server when you click 'Login'. This can be from almost anything.

Solutions: 1. If you have an anti-virus program such as AVG, disable all active protection while logging in and enable it again only once you are ingame.
███████ 2. If you have another Lineage 2 client open of a different chronicle (ex. logged into a Gracia Final Part 2 server while trying to login to Interlude one), close the other client and restart your client. Also close any other games that utilise an anti-cheat program, whether it be Gameguard, nProtect, etc. You should now be able to login.
███████ 3. Go to C:\WINDOWS\system32\drivers\etc and open the file 'hosts' with notepad. Other than all lines starting with the character '#', make sure that this is the only line there:
Code:

Quote

    127.0.0.1   localhost

Unless you have added other lines there and know what you are doing, you can leave those, but delete all lines with L2authd.lineage2.com, L2testauthd.lineage2.com, auth.lineage2.com.tw, auth.lineage2.jp, L2auth.Lineage2.in.th, L2auth.Lineage2.ph, or anything else you see that relates to Lineage 2 Auth.


We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.