Witaj
Gość

Ankieta

Jakim typem postaci byś zagrał?

Summoner
11 (9.6%)
Dagger
13 (11.4%)
Łucznik
21 (18.4%)
Ork-Mag
6 (5.3%)
Krasnolud
1 (0.9%)
Nukker
19 (16.7%)
Dances & Songs
5 (4.4%)
Buffer/Healer
5 (4.4%)
Tank
18 (15.8%)
Melee Fighter
15 (13.2%)

Głosów w sumie: 113

Wątek: Jakim typem postaci byś zagrał?  (Przeczytany 14361 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Jakim typem postaci byś zagrał?
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 17, 2007, 08:08:24 am »
Ja zaglosowalem na orków magicznych. hmmmm Overlord
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Jakim typem postaci byś zagrał?
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 17, 2007, 08:42:10 am »
Gram daggerem i musze powiedzieć, że chodź pierwszy raz(nigdy na privie nie robiłęm, chodź miałem zamiar i 2 podejścia, nigdy nie była to 2nd class), to podoba mi się technika pvp i to, że pojedynki są szybkie i bardzo krótkie. Czasami pvp trwa 3 sekundy, z czego najdłużej trwa dojście. A czym bym chciał zagrać :?: OLem, bo nie mamy w klanie, ale nie będę rolował. Tankiem, ale jest dwóch w klanie i byłoby to granie, a narzekanie. HE/TH panienka, bo ma fajny tyłeczek :P PR, ale on pewnie na subie, Gladem, chyba też na subie ;) A tak serio, to wiele przedemną i ja wyznaję jedną zasadę. Każda klasa dobra, jeżeli czujemy się potrzebni :) Czasami się jest wbrew pozorom warto poświęcić, a nóż trafimy na coś co lubimy, np. ja i bishop ;)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 2

  • Ślepe oko
Odp: Jakim typem postaci byś zagrał?
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 17, 2007, 10:45:19 pm »
Hmm, czy tylko ja w tej ankiecie wybrałem healera?  :o

Nikt nie chce grać supportem...  :D
wannabe
]|[


  • Wiadomości: 261

  • Pochwał: 3

  • Poszukiwacz fortuny i beczek krasnoludzkiego piwa
Odp: Jakim typem postaci byś zagrał?
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 17, 2007, 10:47:13 pm »
Tak samo jak krasnoludem, a szkoda ;)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Jakim typem postaci byś zagrał?
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 17, 2007, 11:28:37 pm »
Kamaelem bym sobie zagral jak juz tak mowimy ^^


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Jakim typem postaci byś zagrał?
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 18, 2007, 03:13:40 pm »
nie kamaelem tylko ARTHAS ryltar ...

Jaką postacią bym zagrał ? Tylko Sk, gladiatorem, sws. Lubie jeszcze an mass prkiem pograc sobie :) Czuć power ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Jakim typem postaci byś zagrał?
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 18, 2007, 04:19:39 pm »
nie kamaelem tylko ARTHAS ryltar ...

a nie ARTEIAS? ^^

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: -1

Odp: Jakim typem postaci byś zagrał?
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 28, 2007, 09:41:56 am »
nie wiem kim bym zagral, wiem kim bym nie zagral - gladiatorem:D

Wl 7x


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Jakim typem postaci byś zagrał?
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 28, 2007, 09:53:42 am »
nie kamaelem tylko ARTHAS ryltar ...

Nie ARTHAS(nowy hero z W3?) tylko Chujopludki...lol...Juz widze jak to jest ta rasa tych latajacych pedalow co umierala jak byla uwieziona...Tamata rasa byla pokojaowa a Kamael nie wydaja sie zbyt pokojowi...


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Jakim typem postaci byś zagrał?
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 28, 2007, 11:04:44 pm »
to są pedały których będe tępił bo odgapiają styl DE ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Jakim typem postaci byś zagrał?
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 29, 2007, 10:29:12 am »
Nie pedaly a raczej rasa zupelnie inna od wszystkich :D
Zreszta o czym my dyskutujemy jak jej na priv nie bedzie nigdy, moze dzieki niej wiele ludzi zdecyduje sie grac na ratail :D

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Jakim typem postaci byś zagrał?
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 29, 2007, 12:42:10 pm »
Nie pedaly a raczej rasa zupelnie inna od wszystkich :D
Zreszta o czym my dyskutujemy jak jej na priv nie bedzie nigdy, moze dzieki niej wiele ludzi zdecyduje sie grac na ratail :D
Albo będzie to rasa samych necro lub samych TK która pogrąży retail bo nc soft z umiejętnego balansu klas i ras nie słynie,a wprowadzenie takiej zmiany to wyzwanie któremu nie sprostają.



  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Jakim typem postaci byś zagrał?
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 29, 2007, 03:27:11 pm »
Cytuj
która pogrąży retail bo nc soft z umiejętnego balansu klas i ras nie słynie
Człowieku, czym Ty gadasz :?: Jedyną totalnie niezbalansowaną kroniką było C4 i była to wpadka, najkrócej obowiązująca kronika na retailu chyba wyszła wbrew pozorom...C5 bylo już ładnie zbalansowane, ale teraz IL to naprawdę IMHO godna pochwalenia kronika. Jedyne co bym zmienił to włączył fortece i taki L2 mógłby być do końca...
Ale Ty wiesz, bo tkwisz w C4...PTS...
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Jakim typem postaci byś zagrał?
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 29, 2007, 03:40:59 pm »
Z tego co widzialem to C5 genialnie sie zbalansowal.


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Jakim typem postaci byś zagrał?
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 29, 2007, 08:37:33 pm »
Tak L2 jest idealnie zbalansowane pod względem ras i klas i dlatego Ludzie mają zawyżone staty i passivy, elfy dostają baty praktycznie od każdej rasy z małymi wyjątkami... tak balans pełną gębą imo
proszę o to przykład:
DA>TK
PAL>TK
SK>TK
TK>....elpy
to jest balans ras wg ncsoftu :elf_2_1:
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2007, 08:41:20 pm wysłana przez Truskawka »



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Jakim typem postaci byś zagrał?
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 29, 2007, 11:08:17 pm »
Cytuj
Tak L2 jest idealnie zbalansowane pod względem ras i klas i dlatego Ludzie mają zawyżone staty i passivy, elfy dostają baty praktycznie od każdej rasy z małymi wyjątkami... tak balans pełną gębą imo

LE to pipy juz to mowilem,ludzie wg.histori byli najslabsi a stali sie najsilniejsi bo mogli szybko sie uczyc(maja skopiowane klasy).

Cytuj
to jest balans ras wg ncsoftu

Cytat: Ryltar
Elfy to Szmaty

/signed

Tu chodzi o balans Klas a nie ras...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Jakim typem postaci byś zagrał?
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 30, 2007, 06:37:15 am »
W PvP zgoda:
Cytuj
DA>TK
PAL>TK
SK>TK
No ale w PvE znaczki idealnie się odwracaja na drugą stronę i widać różnice. Najwyraźniej takie założenie klasy: Tank tylko i wyłącznie do Tankowania, chodź z drugiej strony, nawet TK zabije każdego DD, o...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2007, 04:07:55 pm wysłana przez Marc1n »
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Jakim typem postaci byś zagrał?
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 30, 2007, 10:15:25 am »
Cytuj
No ale w PvP znaczki idealnie się odwracaja na drugą stronę i widać różnice.

Czyli co TK rozwali kazdego innego tanka?

I tak uwazam ze z nich najbardziej uniwersalny jest Phoenix Knight i on >all tanki.W 1 vs 1 to GF,nie dosc ze minie pol tygodnia zanim zdechnie to jeszcze potem znowu musisz go zabijac(Soul of Phoenix) a do tego czasu MP raczej nie masz...


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Jakim typem postaci byś zagrał?
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 30, 2007, 10:49:08 am »
eee jak pal nie ma jeszcze 3rd klasy to jest naslabszym z tankow do pvp,bo on nie ma CZYM zabijac...ryl,no bo czym?wez pala i TK na selfach na arenke
dam pal>tk,ale dps tk>pal
acuraccy tk>pal
krytyki tk>pal
at speed tk>pal
hp pal>tk (ale nie az tak duzo)
on musi przerwac walke zeby sie podleczyc za mnie robi to cubic
mini dd:pal-brak,TK-storm cubic
przewaga pala polega na posiadaniu stuna ;) i to jest jego jedyna przewaga ;)
wiec jeszcze raz zapytam CZYM ma mnie zabic pal (caly czas mowimy o palu,nie PK),tylko mi tu ryltar nie wymyslaj jakichs bzdurnych historyjek bo wiem ze lubisz te postac a nie lubisz tk,z prostego porownania zdolnosci i skilli TK>PALLADYN w pvp (nie mowmy o 3rd,epi jest wzglednie normalnym low rate privem i nie ma na nim ani jednego PK,jest jeden ET,na dniach drugi a potem cala masa HK i ST) a jak mi wyskoczysz z sacriface build to padne na pysk bo bo sory,ale ilu PK na offie ma ten build?i jak sobie wyobrazasz kilka takich buildow na privie?podkreslam,ktos napisal ze w pvp wszystkie tanki "ownuja" TK...bzdura nad bzdurami...z DA jest prawie niemozliwe wygrac ale z sk juz da sie powalczyc,natomiast palek nie jest wyzwaniem az takim jakims strasznym ;)
dalej,zostawmy twoj ukochany argument "elfy to szmaty" bo to jest jakas demagogia,wisi mi czy jakas rase lubisz czy nie,ale to nie jest merytoryczny argument tylko jakies dyrdymaly...
dalej...balans?sk>tk w zdolnociach ofensywnych i to bardzo,natomiast roznica w zdolnosciach defensywnych nie jest juz taka miazdzaca (a powinna byc) na korzysc tk...nie widzisz tego?jak dla mnie tk jest kompletnie nie dopracowanym tankiem,no bo ok,jak nim gram,to godze sie z tym ze nie polatam sobie w pvp jakos szczegolnie zwyciesko,ale w takim przypadku TK/ET powinien byc WYRAZNIE lepszy w defensywie od innych tankow,a nie jest...NCSOFT spier...lil tk i nie poprawil go do tej pory,macie ten wasz cholerny "balans"
zaczyna mnie draznic to najezdzanie na TK...do jasnej cholery TK TO PVE TANK,dlaczego ktos mowi ze on jest lipny w pvp jak nie do tego ta postac zostala stworzona (zreszta pal w pvp jest jeszcze gorszy),dajcie se na luz,grajcie swoimi ownerskimi sk,latajcie sobie zgarbieni ryjac mieczem po podlozu ale jak jeszcze raz uslysze "jasne elfy to cioty" to mnie krew zaleje -_-


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Jakim typem postaci byś zagrał?
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 30, 2007, 11:05:41 am »
Cytuj
bo on nie ma CZYM zabijac...

Tym samym co TK...

Cytuj
on musi przerwac walke zeby sie podleczyc za mnie robi to cubic

Zapomniales dodac ze Autystyczny ^^

Cytuj
wiec jeszcze raz zapytam CZYM ma mnie zabic pal

Czasowo,chociaz juz widzialem walke Palek vs TK...

Cytuj
TK>PALLADYN w pvp (nie mowmy o 3rd,epi jest wzglednie normalnym low rate privem i nie ma na nim ani jednego PK,jest jeden ET,na dniach drugi a potem cala masa HK i ST) a jak mi wyskoczysz z sacriface build to padne na pysk bo bo sory,ale ilu PK na offie ma ten build?i jak sobie wyobrazasz kilka takich buildow na privie?

LOL ty myslisz ze tylko w S grade mozesz zrobic Ten build? W A grade tez sie da ale pelna skutecznosc osiagasz jak masz S i najlepiej boss jewlery.

Cytuj
podkreslam,ktos napisal ze w pvp wszystkie tanki "ownuja" TK...bzdura nad bzdurami...z DA jest prawie niemozliwe wygrac ale z sk juz da sie powalczyc,natomiast palek nie jest wyzwaniem az takim jakims strasznym

Palkowi skutecznosc w walce rosnie o b.duza wartosc kiedy mu hp spadnie do 30%(AI) ma to kopa zwlaszcza ze moze rootowac a najwieksza zabawa jest dlatego ze podnosi mu to wartosci defenswyne(crit dmg jak masz miecz,p.def,m.def,speed) ale spada wartosc Heal(o sporo -_-).

Cytuj
dalej...balans?sk>tk w zdolnociach ofensywnych i to bardzo,natomiast roznica w zdolnosciach defensywnych nie jest juz taka miazdzaca (a powinna byc) na korzysc tk...nie widzisz tego?jak dla mnie tk jest kompletnie nie dopracowanym tankiem,no bo ok,jak nim gram,to godze sie z tym ze nie polatam sobie w pvp jakos szczegolnie zwyciesko,ale w takim przypadku TK/ET powinien byc WYRAZNIE lepszy w defensywie od innych tankow,a nie jest...NCSOFT spier...lil tk i nie poprawil go do tej pory,macie ten wasz cholerny "balans"

QRWA ja mowi o balansie klas a tu 2 wykskakuje ze Elfy sa pokrzywedzone...to nimi nie grajcie jak WF okreslil dobrze elfy ze to najbardziej poryta rasa,ludzie nia graja i potem placza ze ble ble ble jestem zly w tym czy tamtym.A co do TK,to jezeli 3 cubic jest gownem to nie ma sprawy ja ci dam mojego zajebistego Vampire a ty mi daj Attract Cubic.

Cytuj
zaczyna mnie draznic to najezdzanie na TK...do jasnej cholery TK TO PVE TANK,dlaczego ktos mowi ze on jest lipny w pvp jak nie do tego ta postac zostala stworzona (zreszta pal w pvp jest jeszcze gorszy)

Niestety tu ciebie zawiode,Palek w PvP szczegolnie Mass rozwala kazdego zasranego tanka,sam bierze na klate i leczy,co zrobi DA? Wyciagnie luk i bedzie walil do innych? Daj luk Palowi masz to samo,Da rzuci HS...zawsze myslalem ze magowie maja wrzucac slow.RD? Po co dostaniesz skin i masz to samo.Stun maja obydwoje a jeszcze pal potrafi leczyc innych co jest genialna zaleta(zaden tank tego moim zdaniem nie przebije).

Cytuj
dajcie se na luz,grajcie swoimi ownerskimi sk,latajcie sobie zgarbieni ryjac mieczem po podlozu ale jak jeszcze raz uslysze "jasne elfy to cioty" to mnie krew zaleje -_-

Mieczem nie ryja po glebie(tylko zauwazylem ze Dragon Slayer jest przy glebie).


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: Jakim typem postaci byś zagrał?
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 07, 2007, 01:31:37 pm »
No wiecie najlepiej to Łucznik przeciez wymiata :P


  • Banned
  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

  • Użytkownik zbanowany
Odp: Jakim typem postaci byś zagrał?
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 07, 2007, 03:30:26 pm »
Eh...No się pogubiłem. Czyli Paladin, ta najmniej znana klasa, niby wymiata innych tanków? Rozumiem, że tu chyba chodzi o to:
Tank jakiś wali, pal się leczy, pal wali, tank inny wali, pal leczy, pal wali (czym?).........
x2 Allseron - Gladiator


  • Banned
  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

  • Użytkownik zbanowany
Odp: Jakim typem postaci byś zagrał?
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 07, 2007, 03:39:24 pm »
A mam takie pytanie. Kto by wygrał, jeżeli TH vs. AW vs. PW?
Bo właśnie chciałbym jakimś sztyleciarzem zagrać, a to jest ostatnie pytanie do kliknięcia Create ;)
x2 Allseron - Gladiator


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Jakim typem postaci byś zagrał?
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 07, 2007, 03:52:12 pm »
A mam takie pytanie. Kto by wygrał, jeżeli TH vs. AW vs. PW?
Bo właśnie chciałbym jakimś sztyleciarzem zagrać, a to jest ostatnie pytanie do kliknięcia Create ;)
W walce dagger vs dagger to jest loteria jak komu będą siadać blowy, ale zakładając że mieliby równe szczęście to stawiam AW>PW>TH na end gamie ale to tylko moja skromna opinia :)



  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Jakim typem postaci byś zagrał?
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 07, 2007, 04:20:04 pm »
mówiąc szczerze też nie rozumiem czemu jedziecie tak po LE. Grałem niedawno na low (albo jak kto woli medium - x7) rate HE, grałem też PRem, teraz gram SRem i jestem z niego zadowolony. Walcząc vs. HE miałbym pozamiatane to fakt, ale vs. melee char HE ma pozamiatane a SR ma szanse wygrać nawet z tankiem (choć walka zajęłaby z 15min).

tak samo sps jest z niewielu klas, która jest wymieniana jako klasa, która ma szanse z Necrosem (wyższy cast speed - będzie przerywał spelle) więc nie wiem co wy chcecie od LE. Pedalski wygląd? owszem, dlatego gram kobietką :)