Witaj
Gość

Wątek: tyrant - totemy  (Przeczytany 4792 razy)

  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

tyrant - totemy
« dnia: Grudzień 19, 2005, 05:03:30 pm »
Chcialbym sie dowiedziec kilku rzeczy na temat tyranta:

1. Czy mozna jednoczesnie uzywac dwoch totemow?

2. Kiedy oplaca sie uzywac okreslonych totemow (tzn ktore na pvp, ktore na okreslone moby itp).

3. czy ma ktos moze porownanie tyranta z serwow oficjalnych i z darmowych? Bo podobno na privach tyrant jest slabszy niz na oficjalu.


  • Wiadomości: 494

  • Pochwał: 13

Re: tyrant - totemy
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 19, 2005, 05:10:39 pm »
Cytat: Muras


1. Czy mozna jednoczesnie uzywac dwoch totemow?

 nie mozna


Użytkownik zbanowany


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

tyrant - totemy
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 19, 2005, 05:33:51 pm »
Cytuj

2. Kiedy oplaca sie uzywac okreslonych totemow (tzn ktore na pvp, ktore na okreslone moby itp).


Do expienia używał bym Tatoo of Soul , do pvp z łucznikami Tatoo of Resolve, z magami Tatoo of Flame lub Tatoo of Resolve, do pvp z tankami Tatoo of Soul lub Tatoo of Pledge.
Serwer Infinty\Shadow
Level   6x\7x
Klasa   TH\HE


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

tyrant - totemy
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 19, 2005, 05:37:08 pm »
Nie chodzilo mi o tattoo, tylko o totemy.


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

tyrant - totemy
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 19, 2005, 06:10:11 pm »
Totem myślałem, że Ci chodzi o Tatoo, nie słyszałem o "Totemach". Wydawało mi się, że mowa o tatoo sorka. Chyba myślimy o tym samym, może na serwie na którym grasz tatoo nazywają się totemy nie wiem, jeśli coś pomyliłem to sory
Serwer Infinty\Shadow
Level   6x\7x
Klasa   TH\HE


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

tyrant - totemy
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 19, 2005, 06:56:34 pm »
Totem to jest skill tyranta, a nie tatuaz


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
tyrant - totemy
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 19, 2005, 09:35:57 pm »
1)Jednoczesnie nie mozna mozesz np.ablo wilka albo krolika.
2)Kiedy tylko mozesz ale sie dostosuj do mobow jak sa na malej przestrzeni to wez np.ogra da ci hp i p.atk a na wieksze dystansy to np.krolik,
3)Sa slabsi poszukaj an jakims serwie prywatnym ss i na globalu(np.warcry moze tam maja).


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

tyrant - totemy
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 19, 2005, 10:42:30 pm »
Zwracam honor, nie znam się na skillach Tyrantów sorka sorka  :?
Serwer Infinty\Shadow
Level   6x\7x
Klasa   TH\HE


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

tyrant - totemy
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 19, 2005, 10:56:54 pm »
absolutnie się nie zgodze z przedmówcą, co do stosowania totemów w pvp.

Totem królika podwyższa uniki około 25 i speed około 65, to jakby połączenie ultimate evasion oraz dasha, z tym że totem trwa dłużej, ale p.atack obniża aż o 80%, czyli nie jestes w stanie walczyć. Totem używa się wyłącznie do ucieczki lub krytycznej sytuacji.

W pvp z łucznikami rozpoczynasz walke od tego totemu, podbiegasz do łucznika stun lub cripple, ważniejszy jest cripple i dopóki on nie "wejdzie" jedziesz na króliku, potem zmieniasz na totem np pumy, który zwiększa atack speed i lejesz, lejesz, lejesz. W między czasie gdy hp nam spada, możemy do odnowienia hp użyc ogra, gdy łucznik odbiegnie wpuścić wilka i znów lejemy.

Power nie oznacza dmg, tylko siłe skila, nie wiem dokładnie jak to się przelicza.

Tyrant i glad są strasznie osłabione na prywatnych i naprawde nie polecam ci grania gladem. Przedewszystkich cp, na których większości serwerze nie działa, później energy stone, aż do zbugowanych paru totemow.

Na 68 lvlu bodajże otrzymuje bizona, który zwiększa krytyk o 200 i p.atack o 12,5%, czyli teoretycznie powinieneś co drugi cios uderzać krytykiem. Ten totem jest często zbugowane oraz królik, który nie daje odpowiedniej ilości evasion oraz speed.


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

tyrant - totemy
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 19, 2005, 11:25:50 pm »
Moglbys mi jeszcze powiedziec, o co chodzi z tym CP? Gdzies czytalem, ze to chyba cos w rodzaju dodatkowych HP, uzywanych w PVP, ale nie jestem pewien. A energy stone to takie cos, co laduje gladowi i tyrantowi energie, tak? Jesli to dziala w ten sposob, to nie wiem po co to jest potrzebne, bo energia laduje sie bardzo szybko.

Swoja droga nie rozumiem, czemu nie zrobia na privach porzadnie totemow. Nie znam sie, ale wydaje mi sie, ze jest duzo trudniejszych rzeczy, ktore jakos dzialaja (chociazby przywolywanie stworkow).

Czy poza totemami, CP i energy stone Tyrant ma jeszcze jakies minusy w stosunki do oficjala?


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
tyrant - totemy
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 19, 2005, 11:28:03 pm »
Ten energy stone dziala tak:mamy np.max ladowanie sie do 7 to po uzyciu tego laduje sie nam do 9.A CP to tak dodatkowe HP w PvP pierw zchodzi ono potem HP.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

tyrant - totemy
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 20, 2005, 08:43:11 am »
Cytuj
A energy stone to takie cos, co laduje gladowi i tyrantowi energie, tak? Jesli to dziala w ten sposob, to nie wiem po co to jest potrzebne, bo energia laduje sie bardzo szybko.


Przy jednym sonicu na walke rzeczywiście różnica duża nie jest, ale jakbyś miał ładować co 15 sek focusa na 7 lvl, no to wtedy to kłopot jest i z czasem i z maną. Co to jest CP i dokłądne działanie stone - wyjaśnił przedmówca, ta różnica 2 focusów, wiąże się chyba z czymś lepszym, bo to około 35% dmg w góre (nie jestem tego pewien na 100%, powiedzmy na 80%).

w c3 dostał vicious stance, z tym że z tym skilem problemów nie ma, natomiast ja osobiście spotkałem się z masą serwerów prywatnych, na których statystki glada zostały obnizone: p.atack ok. 200 i p.def ok. 100 w stosunku do oficjala - oczywiście nie na każdym serwerze.


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

tyrant - totemy
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 20, 2005, 09:17:54 am »
Cytat: Muras
Swoja droga nie rozumiem, czemu nie zrobia na privach porzadnie totemow. Nie znam sie, ale wydaje mi sie, ze jest duzo trudniejszych rzeczy, ktore jakos dzialaja (chociazby przywolywanie stworkow).


Głównie chodzi o to, że na prywatnych serverach dalej mają pliki C1 - te które kiedyś tam udało im się wykraść i przez to głównie nie działają skille z c2, c3 oczywiście nie wszystkie, tylko te których nie udało im sie dodać. Nie łudźcie sie że macie c3 na prywatnych serverach... to tylko podrasowane c1 :P
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

tyrant - totemy
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 20, 2005, 03:00:33 pm »
dokładnie, to tak jakby z windows 3.11 chcieć tak podrasować, żeby był xp, a to jest po prostu niemożliwie. Niektóre pliki zastępuje stare i z tych starych nie da się zrobić tak jak na oficjalu.

PS: Liczmy na kolejny przeciek i prace hackerów  :twisted:


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
tyrant - totemy
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 20, 2005, 05:45:59 pm »
Cytat: kremsi
PS: Liczmy na kolejny przeciek i prace hackerów  :twisted:


Umiesz liczyc? Licz na siebie! :lol:


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

tyrant - totemy
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 20, 2005, 05:57:53 pm »
Cytat: kremsi

PS: Liczmy na kolejny przeciek i prace hackerów  :twisted:


Ja bym wolal zeby zostalo jak jest. Czyli marnej jakosci pirackie serwery. Przynajmniej wiecej osob bedze mialo ochote pograc na oficjalnym serwerze.
A jak wejdze na przelomie lutego/marca c4 to wtedy bedzie sie dzialo :P
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

tyrant - totemy
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 20, 2005, 06:10:35 pm »
Gdzieś, kiedyś czytałem, że udało im się ukraść beta c4... brzmi jak science fiction, ale trzeba mieć nadzieje.
Problem w tym, że Amerykańcom wydać 13-14$ to marny wydatek, ale dla przeciętnego Kowalskiego 50 zł/miesiąc to juz jakieś pieniądze
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

tyrant - totemy
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 20, 2005, 06:28:31 pm »
Cytat: Jancia
Gdzieś, kiedyś czytałem, że udało im się ukraść beta c4... brzmi jak science fiction, ale trzeba mieć nadzieje.


Przeciez te piracke serwery na c4 to ta beta :D  :D  :D
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: 2

tyrant - totemy
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 22, 2005, 09:31:47 pm »
Czas działania: 2:15 / Odnowa skila: 2:00
(20)Wolf Totem: zwiększa speed ~14
(28)Bear Totem: +18% patk, zmniejsza speed ~20%
(40)Puma Totem: +20% atk spd, +3 evasion, zmniejsza pdef by ~20%
(46)Ogre Totem: +12.5% patk, +15% pdef, +3 accuracy, +20% HP, -10 evasion, zmniejsza  speed o ~20%

Czas działania: 1:00 / Odnowa skila: 10:00
(62)Rabbit Totem: zwiększa ~65, +25 evasion, zmniejsza patk o ~80%

Czas działania: 2:15 / Odnowa skila: Nie wiem :P
(68)Bison Totem: +12.5% patk +200 critical rate, może być aktywowany tylko przy 60% max HP

W c4 tyrant dostaje nowy totem:

(74)Viper totem:
+12.5% P. Atk.
+15% Atk. Spd.
+90 Critical Rate
+3 Accuracy
+7 Evasion
-15% P. Def.
-15% M. Def.
-10% Hp Recovery

Co do PvP to:
1. tanki/warriorzy self buff ---> ogre (można próbować bizon), buff zdecydowanie bison.
2. dagger puma/ ogre/ bison (jak kto woli :D ) używac jak najwięcej skill atakujących (na nie nie pomaga evasion :lol: )
3. łucznicy dorwać rabbitem, zapodać cripple, zmienić na puma/bison stunować jak najczęsciej i używac jak najwięcej skill atakujących (na nie nie pomaga evasion )

Tyrant jest bardzo uniwersalną postacią i może wygrać z każdym - wszystko to kwestia doświadczenia :wink:

Najwięcej problemów sprawjają tanki i magowie ale jak już pisałem z każdym możan wygrać
You watch the world exploding every single night
Dancing in the sun a newborn in the light
Say goodbye to gravity, say goodbye to death
Hello to eternity I'll live for every breath


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

tyrant - totemy
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 23, 2005, 12:23:17 am »
Dzieki wszystkim za odpowiedzi! W sumie to pozostaje tylko jedna kwestia - czy warto grac tyrantem na prywatnym serwerze? Moze ma ktos wysokolevelowego tyranta i moglby sie wypowiedziec? A moze ma ktos tyranta na oficjalu i chcialby sie podzielic wrazeniami z gry ta postacia?


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: 2

tyrant - totemy
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 23, 2005, 12:33:59 am »
Na privie tyrant w przeciwieństwie do glada nie jest tak "bardzo" zabugowany.

Podczas gdy siła glada leży w głównie w sonicach, tyrant bazuje na szybkości, szybkości ataku i totemach. 2 zabugowane skille - hurricane assault i punch of doom są osłabione na privach, aczkolwiek i tak są bardzo przydatne. Nigdy nie grałem na oficjalu ale skoro nawet z
zabugowanymi skilami na privie tyrant wymiata więc w czym problem :)

Tyrant pokazuje pazurki dopiero po 43 lv a właściwei to po 46 :D

Tak więc odpowiadając na twoje pytanie: Zdecydowanie warto :)
You watch the world exploding every single night
Dancing in the sun a newborn in the light
Say goodbye to gravity, say goodbye to death
Hello to eternity I'll live for every breath


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

tyrant - totemy
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 23, 2005, 09:22:05 pm »
Xavierr a skad masz te statystyki totemow??

Tak w ogóle ostatnio poczytalem sobie forum pewnego prywatnego serwera. Ktos zglosil blad, ze rabbit daje tyle samo speed co wolf. GM byl szczerze zdziwiony, wedlug niego wolf daje speed, a rabbit speed i evasion i zabiera p.atk, wiec wszystko jest ok. Dopiero po wytlumaczeniu mu, dlaczego rabbit powinien dawac wiecej speeda, napisal ze cos z tym zrobi. Troche to zalosne, ze ludzie ktorzy nie wiedza takich podstawowych rzeczy, sa GM-ami.

Wie ktos moze, na ktorym prywatnym serwie skille tyranta sa dobrze zrobione?


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

tyrant - totemy
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 23, 2005, 09:39:04 pm »
taką rozpiske totemów, to żaden problem, wystarczy poszukac na ofcjalnej stronie/forum.

Grałem na priv serwerach, gdzie totemy były tak zbugowane, że naprawde nie opłacało się grać tyyrantem, bo jego siła to atack speed i totemy.  I to były serwery high rate, natomiast na low rate ok. 2x-5x exp, raczej totemy działały dobrze.

Cytuj
Podczas gdy siła glada leży w głównie w sonicach

Siła glada, to p.atack, kombosy i hp/cp, tyranta atack speed, w mniejszym stopniu kombosy i uniersalność [czyt. totemy].


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: 2

tyrant - totemy
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 14, 2006, 06:08:10 pm »
Cytuj
Wie ktos moze, na ktorym prywatnym serwie skille tyranta sa dobrze zrobione?


na paradise działają całkiem nieźle (wszystko ok tylko huriicane troche słaby, ale nie aż tak jak na innych)
You watch the world exploding every single night
Dancing in the sun a newborn in the light
Say goodbye to gravity, say goodbye to death
Hello to eternity I'll live for every breath