Witaj
Gość

Wątek: O Temple Knight inaczej...  (Przeczytany 2750 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

O Temple Knight inaczej...
« dnia: Grudzień 22, 2005, 04:46:32 pm »
Czytałem posty związane z TK ale mimo wszystko nie dały mi one jednoznacznej odp...Dlatego mam kilka pytań?

1. Czy Tk jest rzeczywiście taki słaby w pvp?? Z nikim nie wygrywa?? A np w konfrontacji z magami lub lucznikami?? Z takim Defem powinien im dac chyba radę...

2. Czy łatwo expi sie TK solo??

3. Jesli ktos może to niech napisze krótkie porównanie z kim TK miałby szansę wygrać a z kim na pewno przegra i dlaczego?

4. Prosiłbym o jakieś screeny tej postaci i statystyki np na 40 lub 50 lvl jaki ma p.def p.att i resztę

Rozważam bardzo powaznie wybór tej postaci dlatego piszę tego posta.
Z góry dziękuje za odp i Pozdrawiam :D

PS. Proszę aby odp udzielił ktos inny niż Thorin... Nie mam nic do niego ale bardzo cieżko czyta sie jego posty ( "czysty tank" ) poza tym on juz bardzo duzo napisał a chciałbym oceny kogoś innego... Przydałyby sie wypowiedzi ludzi, którzy walczyli z TK i jak on sie spisał...


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

O Temple Knight inaczej...
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 22, 2005, 05:03:55 pm »
1. Tak z jego wywalistym malym dmg nikogo nie zabije
2. Hmm cubik heal jets przydatny ale dziala kiedychce tak samo storm. Jeszcze zalezy jak grasz jak na bufie pro to zawsze latwo idzie. Ale juz na 52+ lv jak masz dooma heavy set to cienko idzie.
3. Wygra z : rabbitemno i moze orc grunt ;P. Przegra nawet buferzy go jada.
4. nie mam

Walczylem z TK moim TH, Destroyerem, OverLordem
TH to jemu nawet ten duzy def niepomogl malo hp okropnie ma i kilka strzalow lezy
Destro dostal stuna i sie skinal z bulu
OverLord debufy + stun = smierc TK
Jesli nie grasz juz na servesze Lineage2World to bardzo Cie prosze o PM z twoim konto ProszE :)


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

O Temple Knight inaczej...
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 16, 2006, 10:11:39 am »
1. poza defem nic nie prezentuje... jednak często wygrywa turnieje na arenie typu last man standing... poprostu nikogo nie zaczepia i używa swojego heal'a
2. niestety nie... do expienia najlepsze są postacie, które zadają duży dmg, a jak doskonale wiemy z tym nie jest najlepiej u TK
3. Tak jak wyżej... wszyscy go jadą jak chcą XD
4. screenów nie posiadam, ale jego def jest naprawdę imponujący
Walczyłem raz z TK moim crafterem... niestety miał on nieco większy lvl. Ja bodajże 57, a on 62. Dostałem po dusku jedynie dlatego, że za późno sie zorientowałem że włączył UD :? (proszę tego nie komentować :P) ale tak to jest jak sie nie widzi, że sie wali goscia po 5 dmg   :evil:
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

tylko nie temple knight
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 19, 2006, 10:15:51 pm »
czesc
powiem wam tak: gralem temple knightem jako moja pierwsza postacia. uwazam ze ta postac jest bardzo slaba. w tej chwili mam nim 60lvl i nie moge pokozaczyc w lokacjach w ktorych inne postacie na tym samym lvl spokojnie expia. jeszcze na 53 lvlu siekalem (z trudami) w CT lvl2. poprostu ta postac jest nastawiona tylko na sciagnie potworkow na siebie i oborne. owszem p.def moze i jest imponujacy ale jest to kosztem dmg...ktory jest naprawde zalosny...wiecej sskow cie to bedzie kosztowalo niz z tego potworka kasy wyleci. poza tym moim zdaniem nie polecam nikomu postaci ktora ma cubicy! gralem tez SK i moim zdaniem jest on lepszy od TK o wiele ale dochodze do wniosku ze postacie majace cubicy ,a mowiac bardziej uniwersalnie, "skille ktore dzialaja niezaleznie od nas", to jest to kosztem skili zaleznych. taka jest prawda w moim przekonaniu. ja juz wole klikac na tego chocby power shota niz zdac sie na laske cubica..ktory dziala jak mu sie podoba (choc poodbno jest to zalezne od atk.speed). zalue ze gdy wybieralem profesje ne wzialem SwS......no wlasnie ciekawe jaki ten SwS jest:P:P:P
pozdrawiam i jeszcze raz odradzam TK!pa:)


  • Wiadomości: 309

  • Pochwał: 9

O Temple Knight inaczej...
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 20, 2006, 08:47:05 am »
Atak kubików jest podobno uzależniony od dmg... jeżli zadajemy mniej dmg niż zwykle, wtedy się rzucają, czyli poprostu nie załaduj z dwa razy ss'a. Ciężko jest to wyczuć, ale da się to wytrenować.
Server: Teon
KrejziBicz -Shilen Saint 77/Blade Dancer 52+
Kathia -Warsmith 40+


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

O Temple Knight inaczej...
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 20, 2006, 09:17:06 am »
rzeczywiscie sa metody by zadawac odpowiednio wiekszy dmg ale wczoraj jeszcze poszedlem do loa aby potwierdzic moje zdanie i uderzaja mieczem - nie uderzajac,uzywajac ssków- i nie uzywajac ssków to np dla drake cubic ( na max poziomie) zadaje tylko 387 dmg...a przynacie to malo. z koei malruk solider dostje od summon storm cubica tylko po okolo 200dmg (cos kolo tego)...take reasumujac...juz wole zagrac postacia ktora ma niewiele p.def ale za to potrafi uderzyc 1 lub 2 meczami po te 1k dmg bo to o wilee lepiej niz np teraz Tk ktorym (niestety) mam Sword of Delusion +2 i krytyk zazwyczaj jest kolo 350dmg. naprawde z troski o cenny czasz nie polecam wam TK


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

O Temple Knight inaczej...
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 20, 2006, 10:44:42 am »
Niech no tylko Thorin to zobaczy, to się zacznie. Zaś co do TK, to jak się gra na shardach, gdzie zazwyczaj się expi solo, to tk jest marny. Ale już w meele party ta klasa jest niezastąpiona jako tank.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

TK w party tez slabo
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 20, 2006, 01:10:48 pm »
musze cie poinformowac ze w party to tez mu to slabo idzie...wiecznie nie da rady scigac na siebie mooby. nawet na 60lvl w LOA pytan knight i pytan (bo zawsze oni chodza razem...jakas para czy co:)) to z nimi dowa ma sie powazne problemy jak juz doleci bloody queen to mozesz sie na bank pozegnac z zyciem...no chyba ze zaczniesz uciekac a jak wiadomo tank nie powininen uciekac z pola bitwy bo wtedy caly team musi sie uzerac z moobami. poza tym zaleznosc jaka posiada TK czyli: wiekszy p.def kosztem obrazen jest w istocie nieuzyteczny...bo co z tego ze masz UT(ultimate defense),ze masz az 3 skile od sciagnia poworkow na siebie skoro gdy ktos w z twojej druzyny uderzy moobka mocneij to on leci do niego...a grawantuje wam ze te wszystke 3 skille na najwyzszym pozimie nie zawsze zadzialaja, nie zawsze sciagna moobka na ciebie a wlaczene jednego z tych 3 skili wymaga chwilowego przerwania walki...a przerwa w alce to zly pomysl:) i nici  tanka!a zas elementar heal'ing to nie az takie cos dobrego,niewiele cie podleczy bo potem malruk solider walnie z wieksza sila i juz trzeba az 2 razy uzyc. jak juz pisalem summon life cubic robi zazwyczaj laske graczowi i dziala jak chce...kiedys mi po ostrej sieczce z pytan knightem i pytanem oraz malruk soliderem (przezylem tylko dlatego ze mialem buffy) cubic zadzialal wtedy gdy brakowalo mi juz tylko 300 HP (tzn "AŻ" 300 bo temple ma malo zycia). takze reasumuja w party TK rowniez jest slaby i w sumie wiecej sie nalsuchasz pretensjii kolegow ze czemu nie sciagasz moobkow do siebie niz pochwal za dobre tankowanie. a umijetnosc typu passive skile ktora zwieksza oborne  w miare zmniejszania sie zycia to dosyc niebezpieczny skill...podobyn skill ma chyba TH z tym ze u niego w miare zmniejsania sie zycia rosnie dmg lub krytyk .dodam ze nie jestem przez cos takiego zginal....z tym ze grajac temple knightem nie musisz robic nic specjalnego zeby co to zycie zeszlo..wystarczy ze zaczniesz walczyc lol:)
ps. oczywiscie nie wyciagajac pochopnych wniskow z mojego posta chcalbym powiedziec ze teraz nie plecam grac z kolei postacia tylko duzych obrazeniach bo pewnie wtedy ktos moglby narzekac z kolei na slaby p.def itd itd itd...teraz gram SwS i fajnie:)


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

O Temple Knight inaczej...
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 20, 2006, 02:58:38 pm »
Zerowe pojęcie o grze TK. Widizałem TK który trzymał na sobie kilka Karików przy aoe party, nawet ciągłe ataki kilku magów nie ściągnęły z niego mobów a stracił nieco ponad 1/4 hp. Jakoś nie miał problemu ze zdobyciem party, nawet biorąc 50k za godzine tankowania. TK jest jednym z najlepszych tanków do tankowanie w pve.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

O Temple Knight inaczej...
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 20, 2006, 03:40:08 pm »
...nie przyczytales mojego posta dokladnie. UT sie kiedys konczy! mnie tez nic nie robilo 3 pytan knightow i pytanow jak mialem UT po 12 dmg zadali ale gdy tylko sie to konczy to juz leja cie jak moga. a uwaga na temat mojej domnieamnanej "zerowej" znajmosci gry Tk jest nie mila. mowie ci tak ja jest. sciaglem na siebie 3 pytany i 3 pytan knighty i jak kumpel magiem wlanal wniego toon poelcial do niego i tak jest tez z reszta. negujac walory Tk ze ma duzo p.def nie napisalem ze to zle ale duzy def jest ksztem obrazen i skili,oraz wyrazilem moj negatywny sotsunek do cubicow. poczytaj jeszcze raz


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

O Temple Knight inaczej...
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 20, 2006, 03:46:45 pm »
ps.poprzedni post templeknighta to moj czyli lancelota
ps2. a tak zapytam z ciekawoscie ile osob z was gralo ta postacia? ja jak juz napisalem mam TK na 60lvlu niestety nadal wszystko c grade ale +4


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
O Temple Knight inaczej...
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 20, 2006, 03:50:26 pm »
nie no QUWA TERAZ WCHODZI THORIN :p ASZUREJ DZIEKI ZA CYNK ZE TU QUWA SIE OBRAZA TK :p macie quwa takie pojecie o tk jak moja babcia o metalu i zespolach metalowych :P czyli quwa nic ZERO NUL NOTHING piszecie jezdzicie go tosz to smieszne i wola o pomste do nieba ja was tu oswiece zaczniemy od pvp tak przyznaje tk to naigorsza postac do pvp dostaje "PRAWIE OD KAZDEGO" TAK nieod kazdego np jesli dobrze umie grac tk zjedzie sws paladyna zawsze a nawet czasem glada :P wiem bo jezdzilem no i nigdy niemuw nigdy np moze cos sie stac na twoja korzyst i wygrasz z kazdym male szanse ale :P zawsze dalej muwicie ze macie problemy z expem i niewarto sie go chwytac :P dam od razu przyklad w korei NAIPOPULARNIEJSYZM TANKIEM JEST TK TAM WIEKSZOSC TANKUW TO TK BO KOREANCZYCY LUBIA ELFY :p I RESPECT ZA TO TYLKO HEHEHEHE wiem ze TK to postac naiciesza do wyexpienia wymaga duzo czasu uporu cierpliwosci sporo wylanych lez i straconych godzin no i patrzenia jak kazdy zabija szybcije i lepiej od ciebie :P to po dlugim okresie czasu irytujoce troche :P ale jak sie takiego wyexpi na hig lvl to gwarantuje odplaci ci sie po 100 kroc po 1 bedziesz dumny ze bedziesz mial postac tak zadka na serwach niekoreanskich :P no i bedizesz sie wyruznial w tlumie kubikami a do party bedziesz mial koleik a jesli nawet nie masz tyle def kubika leczoncego i poty ze mozesz walic bez odpoczynku non stop wiem bo gralem DUZOOO TK i jedyne postoje jakie robilem w CT bondz u antarasa to czekanie na odnowe many u maguw czy innych graczy :P sam nigdy do tego po kazdym party hmmm na mnie nikt nigdy nienazekal bo wiesz w party trzeba umiec grac tankiem to tez naitrudniejsze zadanie :P umiec ustalac koleik odpowiednio zbierac myslec o slabszych czlonkach druzyny ciogle patrzec czy ktos ci niepadnie bo to wstyd ale za to po skoczonym party jaka radocha ludize cie cenia a zarabia sie miodzio jak pisal yazon ja tez zarabialem w party u antarasa mialem tk na 67lvl i smialo trzymalem na sobie wszystko robilem ciuchcie no i czulem sie wazny :P dalej idonc kubiki ktoś pisal ze ma heal na cale party kto to wymyslil na oficialu kubik leczoncy tk wprawdzie moze leczyc ludzi w party ale tylko pojedynczo i to niezawsze leczy kolesia z naimniejsza ilosc hp oczywiscie trzeba pamietac ze to sie przyokazi dzieli z czasem leczenia ciebie :p storm tez potrafi przywalic a jak bosko wygloda jak widze jak kubik wali gdzie z 5 metruw od wroga :P z ramienia wygloda jak z dziala bosko to naprawde ciekawa i klimatyczna postac poprostu trzeba kochac tankowc zbierac moby byc tankiem poświecić sie temu no i te kochane klutnie z kubikami masz kubiki asz 2 mozesz z nimi se pogadac umieja sluchac poklucisz sie czemu odjebal focha i niezadzialal oj pamietam ile razy to sie klucilem z kubikem no i sie nauczysz sztuki cierpliwosci no i rozmawiania z kubikami :P no i trza je trenowac do tego dowalasz wilka i jestes jak druid z diablo :P ze on ma naiwiecej def doslowine sws jak i kazdy tank boskie :p self heal  bosko mug bym tak pisac o tk jeszcze dlugoooo
podsumuwując :P
tk to bardzo ciezka postac do gry naiciesza na poczotku ma ciezko i potem tez wolno expi musisz byc pewny ze kochasz tankowac byc w tym mistrzem i nierusza cie jak widzisz ze inni sa lepsi musisz to byc twoja pasia TK umie sie odwdzieczync kiedy trzeba jesli tylko zrozumiesz go zwiozesz sie znim poznasz jego potege jego sile jego kubiki z kuturymi da sie pogadac :P na hig lvl beda cie do party tlumami brac no i nauczysz sie tankowac co ci pozwoli w przyszlosci grajoc innymi postaciami zrozumiec takiego tank  tk któr tankuje :P koniec to tak krutko bylo

Ps ja grlame tk 67lvl doom set +4 aoba special ability health +5 to jest sprzent na któr jezdzisz jak chcesz kogo chces zi co chcesz na takim lvl to clzowieku jestes bogiem tankowania :P
co do tankowania to wiesz muwisz ze sie na niego rzucaja to po co tam stoisz quwa zeczywiscie o tk niewiesz nic masz hate aure bondz agresion po huj to masz?? jestes tankiem masz bronic ludiz któr zabija moby po to to jest ROZUMIESZ
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

O Temple Knight inaczej...
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 20, 2006, 04:02:49 pm »
Wolne tłumaczenie:
TK jest super, bo ja nim grałem. Nie mam argumentów, ale umiem kląć. Napiszę też tak aby nikt nie zrozumiał.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
O Temple Knight inaczej...
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 20, 2006, 05:02:54 pm »
hheheeeheaheahhea oj tam yazon zle mine rozumiesz do tego chcialem dodac TK zawsze zawsze zawsze wygra z lucznikiem niewazny lvl i sprent :P rozwalalme smialo lucznikuw na 75lvl a mialme tk na 67lvl 1 na 1 tego zawsze rozwali yazon alesz podalem duzo argumentuw :P co do tk tak jest super to prawda poprostu dizel sie swoimi poglodami podalem jasnom i ciemnom strone grania tk wiec??? co do tego widac miales racie bo chyba niezabardzo zrozumiales muj tekst :P
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

O Temple Knight inaczej...
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 20, 2006, 07:38:24 pm »
Drogi Thorinie!
na poczatku chcialbym zaznaczyc iz spostzeglem ogromna sympatie twojej osoby do klasy TK:) co zreszta puentuje Twoj teskt ktory w zasadzie jest nacechowany silnym ladunkiem emocjonalnym acz szkoda ze nie racjonalnym. zapal z jakim pisales tego posta ponadto przejawil sie w slownnictwie...wybacz kilka slow na pierwszy rzut oka nie zrozumialem ale bron boze nie pomysl sobie ze robie ci o to zarzuty! nie nie nie!...zreszta zarzutow nie mam ochoty robic nikomu:) osobiscie nie imponuje mi fakt iz ulubiona klasa koreanczykow sa Temple Knighty, nie wzrusza mnie tazke to ze jak to wskazywales mozna czuc sie dumnym z tego powodu ze jest sie rzadka klasa. wytluamcze ci to w prosty sposob: otoz widzisz z haosu wylonila sie harmonia a z mogosci klas w grze lineage 2 wylonila sie grupa klas najpopularniejszych i zgodzisz sie chyba ze mna ze ta "popularnosc" skad sie wziela...moze sie myle, ale skoro ktos sie decyduje juz grac,poswiecic swoj czas, oczy, i tak jak zawazylem w twoim przypadku, emocje to chyba wolaby dokonywac dobrego wyboru. piszac to zmierzamdo jasnego wniosku: kazdy chce wybrac postac ktora bedzie odpowiadac jego oczekiwaniom i ktora bedzie "dobra". nie rozumiem skad sie bierze tyle ignoracji dla tresci postow poprzednich. wskazujesz na atrakcyjnosc harmu, agresjii, hate aury, ze "ciufcie" robisz ale sam przeciez przyznasz ze owa "ciufcia" ci sie kiedys kolego znudzi! no chyba ze naprawde palasz do tej klasy Wielkia Sympatia...no widzisz a ja nie. proste. gdybyscie czytali uwznie posty poprzednie to wyciagnecie nalezytych wnioskow bylo by proste jak zabicie ketlira. dlatego dziwia mnie wyznania typu: "TK jest super, bo ja nim grałem. Nie mam argumentów, ale umiem kląć." - Yahzon. wybacz ale nie kazda postac jaka grasz, bedziesz grac lub grales jest super...troche to egotystyczne z twojej strony wiesz,a drugie zdanie mowi samo za siebie. Thorin wybacz ale jesli uwazasz ze w poprzednich postach ktos dopuscil sie "jechania" po TK to ty zrobiles to samo w swoich dwoch ostatnich postach. zrobiles to moze delikatniej, co zreszta tlumaczy twoja sympatia i fascynacja ta klasa, ale to zrobiles! ze wolno expi, ze zazdrosc o dmg innych, ze trudny w poczatkach, ze irytujace sytuacje...przeczytaj sobie uwaznie swoj post i odpowiedz sobie sam na pytanie: czy to aby nie zbyt emocjonalne podejscie do gry i zagadnien z nia zwiazanymi?... z d y s t a n s u j   s i e . . . czy tez porostu wrzuc na luz...ja odczuwam przyjemnosc z grania po necie z moimi przyjacoilmi ale jakielowiek sukcesy nie sprawiaj ze jak ty to piszesz "czuje sie wazny" etc. to tylko gra. nie wiem jak ty ale ja gram od 3 miesiecy i pierwsze 2 miesiace zajelo mi uczenie sie tej gry a chcialem powiedziec przez to: granie TK .tera dopiero zaczynam SwS i podobnie jak z TK skorzystalem z rady mojego bardziej zaawansowanego w ta gre kolegi. tazke pomysl nad jedna kwestia: gdzie swoje miejsca ma sympatia dla danej klasy a gdzie realne szanse takiego zawodnika (TK)...jesli naprawde kazde negatywne stwierdzenie o tej klasie jest dla ciebie niemile to moze nie powinienies w ogóle wchodzic na fora dotyczace tej gry! nie bede teraz przytaczal wypowiedzi innych osob odnosnie TK ale jest on czesto teamtem zartow 9poczytaj ta dyskuje od poczatku)...a ja sie  dopiscilem  drwin z niego??!! NIE! poza tym jesli tak bardzo cie rusza opinia o TK i uwazasz ze musisz zabierac glos w jego sprawie to w takim razie dlaczego musiales dostawac cynk od kolegi ze tu niby obrazaja Tk anie sam wziales sie do czytania teamtow o nim, przeciez wystarczy wejsc na forum,dzial rasy a potem elfy. jest rzadka klasa bo nikt,z roznych i danej osobie tylko wlasciwych powodow ,nie lubi ta postacia grac i nie chce. daltego wybieraja kogos innego. ja naprawde nie wiem czy np SwS,ktorego teraz wybralem lub tez np Blade Dancer ktorego czesto spotykam w grze jest dorym wyborem. nie wiem. kazdy lubi co chce, o gustach sie nie dyskutuje: ty lubisz gdy summon storm cubic atakuje z dystnasu("kubik wali gdzie z 5 metruw od wroga  z ramienia wygloda jak z dziala bosko") inni za to upodobali sobie gdy uzywaja dwoch mieczy czyli duali:) tazke przeczytaj jeszcze raz cala dyskusje i pomysl. pozdraiwam cie serdecznie i widac ty Thorin plubiles TK ale nie kazdy musi go lubiec. Napisales "tk to bardzo ciezka postac do gry naiciesza na poczotku ma ciezko i potem tez wolno expi musisz byc pewny ze kochasz tankowac"...gdy zaczynalem jestes kilka miseicy temu nie bylem pewny niczego...powtorze sie : kolega mi go doradzil jako dla nowicjusza. jasniej chyba napisac sie nie da choc wyjatek potwierdza regule. czekam na odpowiedz
ps.w twoim poscie napisane jest "zeczywiscie o tk niewiesz nic masz hate aure bondz agresion po -_-' to masz??" jesli znaki "-_-" oznaczaja to co mysle to chcialbym sie ciebie juz nie kulturalnie zapytac: to po -_- masz oczy skoor nawet nie potrafisz przczytac dzialu z informacjami na teamt twojej ulubionej klasy i robisz zarzut o skile sciagajace potwory a przeciez wyrazilem o nich zdanie w poprzednich postach!!


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

O Temple Knight inaczej...
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 20, 2006, 08:02:19 pm »
Ten tekst o TK to było wolne tłumaczenie wypowiedzi Thorina, nie mojej. Ja w życiu Tankiem w l2 nie grałem, grałem albo warsmith, albo jakimś bufferem. Wiem jednak że miałem jako tanka w party DA, miałem i TK i z dwóch wolałem TK, ten nie musiał być leczony co 2 sekundy kiedy ściągał train karików, co musiałem praktykować na DA, I jakoś robił to bez UD i utrzymywał naście karików na sobie przy party magów, co DA się nie udawało bo moby się rozłaziły.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
O Temple Knight inaczej...
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 21, 2006, 11:57:45 am »
no wlasnie to bylo moje tlumaczenie alias yazon :P on tak lubi dla wszystkich tlumaczyc moje teksty niezawsze w 100% dokladnie ale w wiekszosci :P co mi nieprzeszkadza :P muslme ze to bylo oczywiste ze to moje tlumaczenie tyle ze on to na polski przelozyl :P no ba :P wiem ze tk jest o niebo lepszy od da ale tylko w tankowaniu :P grr normlanie na arenie da zawsze rozwali tk ale w tankowaniu yazon ma racie :P wiem bo tankowalem trainy z karlikami muwisz ze sie wczuwam w gre hmm to prawda i co??? z tego tak sie przyjemniej gra i cisnie dluzej co do tego ze sie nudzi hmmm wiesz nieznam osoby któr by sie nieznudzilo :P granie jakas postacia po ruznym czasie ale kiedys sie znudzi to normalna kolei zeczy to oczywiste dalej pisales ze muwielm zle o tk heh PODALEM JASNA I CIEMNA STRONE MOCY ZNACZY GRAINA TK podalem jego wady i zalety to sie nazywa chyba no wiesz ze muwie dobrze i zle :P o postaci ja to lubie sie meczyc i pocic z nim co daje mi naprawde efekty nie z tej ziemi :P dalej muwiles ze o gustach sie niedyskutuje ale w waszych postach czytam ze wszyscy jedziecie po tk jak po szmacie ze to shit skoro pisales tak to czemu obrazsz tk potem do mnie ze ja obrazam reszte to tez prosta kolei zeczy to sie nazywa odawanie :P komus tym samym wiec niewal mi tekstuw ze o gustach sie niedyskutuje skoro sie dyskutuje i ty muwisz obraziliwe o tk
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

O Temple Knight inaczej...
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 23, 2006, 09:22:28 am »
jedyna rzeczza ktra mogla byc odebrana jako obrazliwa sa moje slowa o tym ze jego dmg w porownaiu do innych jest zalosny. owszem napisalem tak ale z drugiej strony czy stwierdzenia faktu moze byc obrazliwe...tak jesli ktos ma zle podjescie do tego, zbyt emocjonalne. sprawa naprawde teraz zaczynamwygadac prosto gdy napisales "ja to lubie sie meczyc i pocic z nim co daje mi naprawde efekty nie z tej ziemi".a tera ci wytluamcze dlaczego tak bardzo sie bronie przed oskarzaniem mnie i "jechanie" po TK. po pierwsze nie bylbym w stanie jechac po TK bo daze ta postac pewnym zrozumieniem o czym zreszta swiadczy moj nick...:) (w grze tez mam nick TempleKnightPL a tamsie juz nie da zmienic) a sam dobrze wiesz ze zmiana nicka na tym forum to chwilka roboty..a ja nadal go uzywam tazke zastanow sie czy bylo by to z mojej strony rozsadne gdybym jak to sugerujesz jechal po TK i mialbym taki sam nick? heh to tak jakbym obrazal samego siebie lol:P ale wracaj do watku. a zatem gdy juz wiemy ze lubisz sie meczyc i pocic (metafora) ta postacia to te slowa wszystkowyjasniaja. gdyz nimi potwierdzasz to co zostalo jz dawno potwierdzone czyli: postac nie latwa, a tym samym posiada widocznie jakies cechy ktore sprawiaja ze gorzej jej idzie np expienie a tym samym oznacza to ze jest slabsza; a tazke to ze ty poprostu lubisz ta postac, lubisz po ciezkiej grze otrzymac jakies profity tzn satysfakcje (pisze profity bo mowiles cos o zarabianiu kasy za tankowanie). w takim swietle sam przynaj ze nie mozna nazwac "jechaniem" napisania ze ta postac jest "slaba" bo widzisz termin ten mozna odczytywac wieloznacznie. sam dobrze wiesz ze TK jest ukierunkowany nie na dmg tylko na p.def co zreszta puenteje pierwsze zdanie mojego postu oraz wszystkie moje posty. szkoda ze nie chcesz tego zauwazyc. ja ci nie zarzucam wczuwania sie w gre Thorin!! ale zarzut moj wyglada tak i pisze to poraz drugi tazke badz laskaw zrozumiec: Twoje emocjonalne podjescie sprawia ze nie rozumiesz o co chodzi drugiemu rozmowcy. jezeli ja daje w poprzednich postac wystatczajace argumenty na to ze nie jade i po TK to zrozum to. i na tym polega zle podjescie a nie to ze zarzucam ci branie przyjemnosci z gry.....eh.b o jak na razie walkujemy to co zostalo napisane w okolo 6 postach wstecz. dlatego zastanow sie czy rzeczywiscie MOJE slowa mozna nazwac "jechaniem po TK jak po szmacie",o innyhc sie nie wypowiadam. bo jezeli ja jade po tk jak po szmacie to naprawde nie wiem jak bys okreslil bardziej ostre slowa innych na teamt tk ale i tez innych klas


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
O Temple Knight inaczej...
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 27, 2006, 02:17:03 pm »
i dont speak english :P sprehe dojcze hehehehehhe kurde piszesz podobnie jak ja heheheh :P niemuwie tu o blendach nie nie o reszcie :P co do jechania po tk to ja pisalem bodajze o wszystkich nietylko o tobie ze tam byles i sie zalapales to twoja wina :p bo czystegosumienia niemiales ehheheeheh :P takie czasy
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P