Witaj
Gość

Wątek: How to - Phantom Summoner  (Przeczytany 66455 razy)

  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: How to - Phantom Summoner
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 12, 2009, 02:07:03 pm »
Hehe połowy z tych skili nie mogę enchantować na swoim serwie ale luzz ^^ dzięks
Jeszcze mam queszczyn do optymalnych dye na oly. Mam +5 con -6 STR. Myślałem, żeby zostawić tylko +4con -4str i wstawić +5 wit -5 int, dobre to jest?
Khazad ai menu thorki norogh!


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: How to - Phantom Summoner
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 24, 2009, 07:29:37 pm »
Hehe połowy z tych skili nie mogę enchantować na swoim serwie ale luzz ^^ dzięks
Jeszcze mam queszczyn do optymalnych dye na oly. Mam +5 con -6 STR. Myślałem, żeby zostawić tylko +4con -4str i wstawić +5 wit -5 int, dobre to jest?
Ja bym ci proponował + 5con -5str +2 wit -2 int +2 WIT -2 men

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: How to - Phantom Summoner
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 27, 2009, 11:13:47 am »
Hehe połowy z tych skili nie mogę enchantować na swoim serwie ale luzz ^^ dzięks
Jeszcze mam queszczyn do optymalnych dye na oly. Mam +5 con -6 STR. Myślałem, żeby zostawić tylko +4con -4str i wstawić +5 wit -5 int, dobre to jest?
Ja bym ci proponował + 5con -5str +2 wit -2 int +2 WIT -2 men
Tylko ze te dye zajma razem 4 sloty a mamy 3 ...


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: How to - Phantom Summoner
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 27, 2009, 06:14:06 pm »
Hehe połowy z tych skili nie mogę enchantować na swoim serwie ale luzz ^^ dzięks
Jeszcze mam queszczyn do optymalnych dye na oly. Mam +5 con -6 STR. Myślałem, żeby zostawić tylko +4con -4str i wstawić +5 wit -5 int, dobre to jest?
Ja bym ci proponował + 5con -5str +2 wit -2 int +2 WIT -2 men
Tylko ze te dye zajma razem 4 sloty a mamy 3 ...
Mój bład kup sobie +4con -4str i reszte tak jak wyżej

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: How to - Phantom Summoner
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 06, 2010, 05:57:20 pm »
Ja teraz chce sobie zaczac grac na nowym servie PS'em i mam kilka Pytan

1. Czy z summonem do expa (shadow) bez buffow tez mozna spokojnie solowac moby?
2. Czy ta postac (tak ogolnie) jest dobra w PvP czy raczej slaba??
3. Jaki pet jest najlepszy dla Phantom Summonera


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: How to - Phantom Summoner
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 06, 2010, 06:05:16 pm »
Ja teraz chce sobie zaczac grac na nowym servie PS'em i mam kilka Pytan

1. Czy z summonem do expa (shadow) bez buffow tez mozna spokojnie solowac moby?
2. Czy ta postac (tak ogolnie) jest dobra w PvP czy raczej slaba??
3. Jaki pet jest najlepszy dla Phantom Summonera
1. tak
2. jak pvp nie jest na fulllbufie
3.jak chcesz miec peta + summona?


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: How to - Phantom Summoner
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 29, 2010, 05:45:59 pm »
Hmm Ja chciałbym się dowiedzieć jak daje sobie radę phantom summoner na kronice interlude? Na interlude nie grałem ps'em. Na gf/ge gra mi się świetnie, a teraz wybieram się na low Rate interlude ;)
Wiadomo exp to raczej luzik. A jak wypada na pvp? No chyba że w expie wypada źle to proszę powiedzieć :)


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: How to - Phantom Summoner
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 29, 2010, 06:25:30 pm »
Jak chcesz sie wyexpic solo szybko do subklasy to dobry, na olimpiade tez, BoGi mozna wyciagac no i latwo o hero. W pvp badzmy szczerzy w najlepszych klanowych pt na pewno nie bedziesz, chyba ze po to, zeby rzucic mass summon phantom cubic i wyjsc :P Raczej bedziesz biegal z ludzmi, ktorzy zostali bez pt i za duzo nie zdzialasz, chyba ze ktos wstanie bez buffa itp.

Malo zastosowan ma ta postac(i to nie dlatego, ze jest niedoceniana, po prostu tak jest na tej kronica, o ktora pytasz), jak chcesz wyciagac z hero cancel stick dla destra lub bron magiczna dla maga, wyciagac BoGi i grac suba 90% czasu to sie nadaje.

We ride together, we die together.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: How to - Phantom Summoner
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 29, 2010, 06:44:36 pm »
Hmm Ja chciałbym się dowiedzieć jak daje sobie radę phantom summoner na kronice interlude? Na interlude nie grałem ps'em. Na gf/ge gra mi się świetnie, a teraz wybieram się na low Rate interlude ;)
Wiadomo exp to raczej luzik. A jak wypada na pvp? No chyba że w expie wypada źle to proszę powiedzieć :)
Na oly jest farmerem :P W mass pvp nie  :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 466

  • Pochwał: 1

Odp: How to - Phantom Summoner
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 29, 2010, 06:50:08 pm »
Hmm Ja chciałbym się dowiedzieć jak daje sobie radę phantom summoner na kronice interlude? Na interlude nie grałem ps'em. Na gf/ge gra mi się świetnie, a teraz wybieram się na low Rate interlude ;)
Wiadomo exp to raczej luzik. A jak wypada na pvp? No chyba że w expie wypada źle to proszę powiedzieć :)
Na oly jest farmerem :P W mass pvp nie  :P
Aby kubiki zadziałały w interlude, nie wystarczy być w combat mode. Najbardziej wkurzająca rzecz u sumków.  :P



Finaly retired, L2 is not fun anymore.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: How to - Phantom Summoner
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 29, 2010, 07:06:58 pm »
Hmm Ja chciałbym się dowiedzieć jak daje sobie radę phantom summoner na kronice interlude? Na interlude nie grałem ps'em. Na gf/ge gra mi się świetnie, a teraz wybieram się na low Rate interlude ;)
Wiadomo exp to raczej luzik. A jak wypada na pvp? No chyba że w expie wypada źle to proszę powiedzieć :)
Na oly jest farmerem :P W mass pvp nie  :P
Aby kubiki zadziałały w interlude, nie wystarczy być w combat mode. Najbardziej wkurzająca rzecz u sumków.  :P
Tak ale te psa często się aktywowały

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: How to - Phantom Summoner
« Odpowiedź #86 dnia: Grudzień 28, 2010, 01:25:39 am »
Jakie suby proponujecie dla phantom summonera?


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: How to - Phantom Summoner
« Odpowiedź #87 dnia: Grudzień 28, 2010, 09:43:49 am »
ud/celka/haste ewentualnie cp.
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: How to - Phantom Summoner
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 10, 2011, 01:15:01 am »
 :o czy ja wiem czy AKTUALNIE wymiata na pvp w terenie? Na oly może niekiedy tak. Wprawdzie jest super, co fakt to fakt, ale przy tyrancie 78+ Spectral Master tak naprawdę nie pierdnie - w dc robe czy nawet s armorze tak naprawdę rozkłada się przy fistach jak dziecko ululane do snu to samo tyczy się daggerowców fajnie mnie kroją (*większość graczy po prostu wie, iż należy naparzać we mnie, a nie w summona, albo inaczej: od chyba Interlude wzwyż mam wrażenie jakby te wszystkie bajery, nowe skille i wzmocnienia traktowały moją postać z góry - 2-3 hity - ja leżę, choć summon full hp). Racja, lekko radzę sobie z większością klas na pvp, jednak przy dwóch, trzech przeciwnikach robi się lekkie zamieszanie: summon w oczach po prostu "gubi się" (nie wspomnę już o skilach ściąganie broni czy przyśpieszony dobieg z ataku do przeciwnika od kamaela, to jest po prostu żenada, co japończycy sobie wymyślili, czysta hańba, żadnych buffów zmniejszających szansę na ściągnięcie broni, ani bullet time'a przeciwko kamaelowskiej prędkości dobiegu z atakiem nie wymyślili).
Jeśli mam być szczery, pees jest tak naprawdę do koxu kamyczków w kata: cov + bedek 74 z vampem - styka, ewentualnie ee do regeneracji many, ale takie trio bd+wc+ps jest szczytem kamyczkowania. FP w Hunters Village, malutka salka i nie ma mocnych. Jeśli chodzi o pvp, tak naprawdę wolę korzystać z subek, bo main pvp to jedynie oly, czy jakieś sparingi niewielkie w terenie 1, góra przeciwko 2 graczom, wystrzegać się tyrków i eshaczy; zanim starać się będziesz trzymać z dala od fightera czy maguse tak naprawdę "zesrasz się" na 2 hity. Cóż, to jest Gracia i Freya, za niedługo (mam nadzieję, że wymyślą już bullet time) pvp nie będzie trwać dłużej niż 2 sekundy i to jest w l2 tak naprawdę najgorsze; dodają nowe bajery, Freya, niebawem wyjdzie jakieś trele-morele, a w grze chodzi o zabawe, nie padanie po 2 sekundach, z racji czego my zostajemy w kata, spokojnie farmiąc sobie kamyczki przy kawce i dobrym stuffie ;] Kamaeli i eshaczy zapraszam na zewnątrz, my demoniczne summonery zostajemy tam gdzie nasze miejsce: w katakumbach, pozdrawiam ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2011, 01:23:53 am wysłana przez zaeroooz »