Witaj
Gość

Wątek: Destroyer [Destro]  (Przeczytany 302431 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 19, 2006, 11:01:56 pm »
Cytuj
Attacks the enemy with a powerful force. Usable when one is equipped with a two-handed sword or two-handed blunt weapon. Ignores Shield Defense. Over-hit is possible. Power 7635.


Jak nie walnie dwurakiem jak walnie.A 2 recnzy blunt da to ze mozna dowalic  hammer crusha.Ja osobiscie bym tez wybieral blunta.


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 20, 2006, 06:21:55 am »
Ja blunta odradzam, bo ma mniejszy p.atck i cholernie niski critical rate, a krytyki destro władają.
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 20, 2006, 08:18:22 am »
Krytyki destro władają? Tak ale ich częstotliwość wchodzenia chyba zbyt duża to nie jest...
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 20, 2006, 08:22:19 am »
jaki dye dla destar?? czy dobry bedzie +4str-4con?
PARADISE 4EVER
eureka 7x
prophet


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 20, 2006, 01:31:08 pm »
No nie wiem. Wzialem tego blunta ale zaczynam zalowac. Stun wchodzi tak jakby chcial a nie mog a czestosc krytykow jest tez nieporownywalnie mniejsza niz z mieczami. A p atk maja identyczny.


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 20, 2006, 04:34:29 pm »
Mialem taki dye i raczej nie bylem z niego zadowolony, nie mam pojecia jakie dobrac zeby bylo jak najlepiej.  Chyba, ze masz zamiar nosic majestica to wtedy mozesz po CON pojechac:]


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 21, 2006, 10:37:21 am »
Nie radze odejmowac con destro. Jak wiadomo destro robi sie naprawde silny gdy uruchomi frenzy, a do tego musi miec 30% hp, wiec zabierajac mu con skracacie czas jaki macie na uruchomienie frenzy i odpalenie battle roar(co wcale sie jest proste gdy bije was ktos kto robi duzy dmg). Moj kumpel nosi +4con/-4dex i jest bardzo zadowolnony. Uwierzcie mi ze odjecie tych pary pkt dex nie robi roznicy, trafia jak trafial, atk spd praktycznie ten sam, crt rate wlasciwie sie nie zmienil, czuc troche spadek speed, ale dostal za to mase hp i cp(nie pamietam dokladnie ile bede musial go spytac). Nawet ta roznica w speed nie jest jakas drastyczna, a jak ktos bedzie chcial uciec destroyerowi to mu ucieknie nawet jesli destro wezmie +5 dex. Co do seta to nic nie doradze moj kumpel sam sie waha, w tej chwili ma talluma, niby jest lepiej ale mowi ze zbytniej roznicy nie czyje(tylko troche w atk speed :)).


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 21, 2006, 11:17:43 am »
Destro i tak ma duzo zycia, a mi sie nie widzi robic na worek do prania. Bishop pozwoli nam zejsc do tych 30 % hp a puzniej nas spokojnie uleczy. Ja jestem za +4 str / - 4 con +1 srt / -1 con +4 dex / - 4 con .


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 21, 2006, 12:51:35 pm »
Ja bym dał -3 Con +3 Dex, i nic więcej bo Cona szkoda.


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 21, 2006, 04:16:46 pm »
Tak ci sie wydaje, ale jak przyjdzie do jakiejsc wiekszej akcji to nawet bishop ci tylka nie uratuje, z reszta nie zawsze masz bishopa przy sobie, czesto jestes atakowany np. poczas expa i wtedy bardzo sie liczy to ile hp ci zostaje na 30%, moj kumpel przetestowal pare kombinacji, na +4str/-4dex prawie zawsze ginal zanim zalaczyl frenzy+br(szczegolnie gdy bil go wiecej niz 1 dd co ma miejsce bardzo czesto), a nie obnizal con, wiec boje sie pomyslec co by bylo jakby jeszcze sobie odjal con. Teraz ma +4 con i jest o niebo lepiej, tez nie zawsze wszystko wyjdzie, ale wyniki jednak sa, Z reszta rob co chcesz, ty spekulujesz jakby bylo lepiej, ja ci mowie jakie moj kumpel ma doswiadczenia(w prktyce nie zawsze jest tak jak sie wydaje w teorii). Zrob jak uwazasz, ale w koncu i tak raczej zmienisz na takie ustawienie, albo bedziesz szybko ginal. Taka mala rada: jesli juz tak bardzo nie chcesz dodawac sobie con, to przynajmniej nie pakuj w dex, jak juz wczesniej napisalem wlasciewie jedyna widoczna roznica jest w speed, a nawet z wiekszym dex nie uciekniesz/dogonisz daggera/lucznika. Juz lepiej dodaj sobie str zamiast dex.


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 25, 2006, 08:12:45 pm »
Czy dla Orc Destro na serverku virtue jest dobry dobór dyeów:
+4 Str -4 Con
+4 Dex -4 Con

DObre to jest?
waiting for new dex 7x


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 25, 2006, 08:39:18 pm »
Niedobry. Za duża strata Con. Ja byłbym wręcz za dye -3 Str +3 Con, a nie w drugą stronę. Dexa nie dodawaj, bo nie ma sensu, mało ci da(powolna broń, brak bonusów do atk.speed, +do acc masz z two handed weapon mastery)


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 25, 2006, 08:44:53 pm »
Nooo Con nie odejmuj, mozesz dodac, a dexa najlepiej nieruszac.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 20, 2006, 04:44:48 pm »
A ja mam pytanie chce zacząć grę właśnie w/w orkiem i interesuje mnie jego rozwój(skile jakie questy itp) przeglądałem forum ale nie znalazłem informacji z góry dzięki za pomoc.   
† Ěżycie to choroba, cały świat to szpital, Śmierć - lekarzem †


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 20, 2006, 04:47:10 pm »
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 20, 2006, 05:50:33 pm »
Dzięki o linka ale mi chodziło o takie bulidy i porady w co inwestować a czego unikać  gdzie expic  itp
† Ěżycie to choroba, cały świat to szpital, Śmierć - lekarzem †


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 24, 2006, 10:01:19 pm »
Tak wiec moze ktos napisac jakie set A i S (x50 serv ,ale nie mam zamiaru kasy marnowac ,bo sa ciekawsze rzeczy) i symbole ? Bo z bronia to raczej problemu nie bedzie. Prosze nie kasowac tego ,bo w kazdym poscie zdanie kazdy zmienia i nie da sie nic konkretnego dowiedziec np. nie odejmuj CON'a i wloz majestica -2CON ... cos mi nie pasi ...


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 17, 2006, 12:48:05 pm »
Zealot-By the will of a Guardian God, you instantly and significantly increase your fighting ability. While in use, the effects of HP regeneration magic significantly decreases. This skill is only available when your HP is at 30% or lower.
 
Ktoś wie jak dokladnie dziala ten skill? 8)


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 17, 2006, 11:08:37 pm »
Gdy masz 30 % mniej to chyba masz więcej p atk, atk spd i critical ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 18, 2006, 03:30:43 pm »
Zealot 3lvl  Atk. Spd. +30%, Critical +100, Accuracy +6, Speed +30, blokuje regeneracje hp

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: -2

  • Uda'h Uda'h!!!
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 25, 2006, 02:05:02 am »
a czy do 52 lvl oplaca mi sie kupic tarcze  ???czy sam obuch strczy ???


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 25, 2006, 11:58:22 am »
Mozna kupic tarcze, bo na evasion bym nie liczyl;p


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 27, 2006, 01:01:09 am »
bo dla orka i destro to tylko miecz 2handed a nie wiem jak na waszych serwach ale na dragonie mam dragon slayera i crash of doom wymiata :D


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 27, 2006, 10:29:04 am »
słowo klucz w Twoim poscie to: 'na dragonie' :P


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


Odp: Destroyer [Destro]
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 27, 2006, 10:31:50 am »
na dragonie!! lol dragon to nie l2, tylko jakas minigierka wprowadzajaca do L2  8)
Bierz blunta i na nic nie zmieniaj !!!