Witaj
Gość

Wątek: Cudownie, gra nie ogarnia.  (Przeczytany 2637 razy)

  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Cudownie, gra nie ogarnia.
« dnia: Kwiecień 22, 2011, 12:11:25 pm »
Cześć mistrze!
Po 100 latach postanowiłam wrócić do L2, ale chyba ktoś z góry nie chcę tego :).
Ustaliłam, że wina leży po stronie serwera, dlatego piszę tutaj, jeżeli źle, proszę przenieść :D.
Więc korzystam sobie z laptopa ( zwykle problem dla l2 ) i Vista Business ( też zwykle problem dla l2 ).
No i co się dzieje? Zainstalowałam Freye. Gra sama w sobie się włącza ( na czystym serwerze ).
Upadatuje upadaterem Abyssowskim. No i włączam.
Kursor pokazuje mi że komputer właśnie kmini moja żądanie, po czym po prostu ten znak kminienia... znika :). Gra jak się nie włączyła, tak się nie włączyła.
Co jest najśmieszniejsze, nie ma łatwo, że tu wyskoczy jakiś błąd a tu mi samoistnie wyłączy komputer. Nie wiem co się dzieję, a to martwi.
Jak dodawałam lokalizację, to to samo.
To coś z Vistą, prawda? Nienawidzę jej!

Proszę o pomoc :D...



Tłumaczę sobie iż to znak, że mam nie wracać : p .


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Cudownie, gra nie ogarnia.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 22, 2011, 12:31:44 pm »
Moja droga, na twoim miejscu nie marnowałbym czasu na abyss'a:)
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Cudownie, gra nie ogarnia.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 22, 2011, 01:29:31 pm »
Co polecasz :)?


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Cudownie, gra nie ogarnia.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 22, 2011, 02:04:56 pm »
Czekać na rpg do czerwca, albo l2ex-Khadia x5:P Serwera ma coś ponad 2tyg.
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Cudownie, gra nie ogarnia.
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 22, 2011, 02:18:38 pm »
właśnie próbuję wbić się na exa i co?" upadate has been terminated" nieeee, nie jest mi chyba dane w to pograć T.T


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Cudownie, gra nie ogarnia.
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 22, 2011, 02:23:59 pm »
poczytaj posty w dziale  l2ex, ten serwer raczej dlugo nie pociagnie,
teraz najlepsze privy to te ruskie i tam warto zaczynac imo

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Cudownie, gra nie ogarnia.
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 26, 2011, 10:05:50 pm »
Potwierdzam wypowiedz kolegi post wyzej.Zapomnij o l2 exie,bo to jest totalna tragedia.Masa bugow,porabani ludzie a o administracji tego lol serwera to wole nie mowic.Jest coraz wiecej serwerow,ktore stoja na off plikach ale sa to oczywiscie serwery rosyjskie.Coraz wiecej Polakow jednak przekonuje sie do niech.Ja niestety ze swoim cp sie pozegnalem poniewaz skoro maja problemy z nauczeniem sie nazw teleportow to....obecnie nie moge zdecydowac sie tylko miedzy Lancerem a HV no ale o tym nie bede sie rozpisywal w tym temacie :)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Cudownie, gra nie ogarnia.
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 27, 2011, 11:22:06 am »
obecnie nie moge zdecydowac sie tylko miedzy Lancerem a HV no ale o tym nie bede sie rozpisywal w tym temacie :)

Hunter's vil.? ; p

Nie no spoko, chodziło ci o Van holtera.

Ogólnie dobrze pisze. Jak chcesz poważnei zagrać w L2 i coś tam pamiętasz jeszcze z gry, to zaczynaj na ru offie, a jak dla takiej sobie gry pologowa się raz na tydzień bez perspektyw grania w jakimś constans party, to wbij sobie na jakiś high rate. Low raty privy są do dupy (zdecydowana większość), a jak nawet ma sensowne pliki, to community zdycha max po kilku miechach i trzeba startować na nowym privie.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Cudownie, gra nie ogarnia.
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 27, 2011, 11:38:22 am »
+1 dla przedmówcy, ogólnie l2 umiera tak czy siak ;]


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Cudownie, gra nie ogarnia.
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 27, 2011, 11:58:58 am »
a to akurat bullshit ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Cudownie, gra nie ogarnia.
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 27, 2011, 12:07:14 pm »
zle napisalem :) Faktycznie chodzilo mi o VH a nie o HV :P Tak btw to gram caly czas na rpg ale takie granie w pojedynke mnie nudzi.Jak na razie to sledze forum i czekam na jakis temat zwiazany z zalozeniem nowego cp :)


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Cudownie, gra nie ogarnia.
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 27, 2011, 04:35:55 pm »
Cytuj
Jak chcesz poważnei zagrać w L2 i coś tam pamiętasz jeszcze z gry, to zaczynaj na ru offie,

Ciężko z tym na rusku po 100 latach (obstawiam że c4, max IL skoro abyss <3) :D, trzeba czasem dużo szukać. Ja np. za cholerę nie wiedziałem co to grań i zanim doszedłem do tego, że to delusion chamber to mi chwilę zajęło jednak dłuższą.

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Cudownie, gra nie ogarnia.
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 10, 2011, 05:02:00 pm »
Zależy od tego czy masz zamiar grać na tych starszych kronikach czy na nowszych. Z nowszych, najbardziej opłacalną opcją jest ru off, który gwarantuje mała ilość bugów i szybkie korekty i najnowsze odsłony gry. Z tych starszych, mowa o c4-IL to najlepszym serwerem, który dopiero wstanie będzie l2 insomnia. Serwer c4 jest tylko jeden i to nie jakiś rewelacyjny. Co do IL, możesz sobie popatrzeć na hopzone i po porównywać je między sobą.

Tak jak przedmówca powiedział, jeśli grałaś za czasów 5 ras to trochę czasu Ci zajmie zaznajomienie się z nowymi aspektami gry.


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Cudownie, gra nie ogarnia.
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 10, 2011, 05:21:05 pm »
ale z Ciebie archeolog ;D