Witaj
Gość

Wątek: 2 OGARY SZUKAJĄ CP na STAŁE  (Przeczytany 1553 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

2 OGARY SZUKAJĄ CP na STAŁE
« dnia: Sierpień 11, 2011, 11:30:05 pm »
A więc tak...
Ja i mój kolega po długich rozważaniach stwierdziliśmy że dość mamy grania w klanach które nic nie znaczą a także z LOW CP które sie rozpada po kilku tygodniach/miesiącach....
Szukamy tak naprawdę OGARNIĘTEGO CP, nie ważne jaki to będzie SETUP dla nas ważne jest tylko to by ludzie byli chętni do gry i pokazywali jakiś poziom...
Ja i mój kolega jesteśmy skłonni zagrać postaciami które brakują do uzupełnienia CP czyli od SUPPORTU po DMGDILERÓW.
Mamy 20 i 17 lat więc o głupie i dziecinne teksty z naszej strony bać się nie musicie. W Lineage II gramy już jakieś 3 lata więc jesteśmy na bieżąco ze wszystkim...
Jesteśmy w stanie dołączyć na nowy serwer lub też na taki co stoi juz kilka lat z reszta to nie ważne my szukamy Ogarniętego CP a nie serwera.
Obecnie wróciliśmy na RPG-CLUB x15. Mamy tam takie postacie jak SWS 78+ oraz WC 79+ lecze chwilowo expimy ARCHERÓW: SR 61+ PR 60+
Ale tak jak mówiłem jesteśmy w stanie zagrać czymkolwiek i wyexpić to szybko.

Chce podkreślić ze możemy dołączyć do CP na serwer na którym nie posiadamy jeszcze kont ponieważ expienie dla nas to żaden problem więc nie zrażajcie się za to, dla nas najważniejsze jest to by znaleźć super ludzi z którymi będziemy mogli grać i OWNIĆ.


Kontakt:
GG: 28770206