Witaj
Gość

Wątek: Arbalester / Trickster  (Przeczytany 50248 razy)

  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: -1

Odp: Arbalester / Trickster
« Odpowiedź #100 dnia: Lipiec 22, 2011, 08:16:08 am »
powie mi ktos jakie najlepiej pakowac dye w ta kamaske ?


  • Wiadomości: 316

  • Pochwał: 1

Odp: Arbalester / Trickster
« Odpowiedź #101 dnia: Lipiec 22, 2011, 08:39:28 am »
powie mi ktos jakie najlepiej pakowac dye w ta kamaske ?

Staty bazowe ma takie, że ja bym zostawił na czysto, jedynie -int +wit do szybszego castowania skilli magicznych.
Lancer:
Specnaz team
Naver - Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Arbalester / Trickster
« Odpowiedź #102 dnia: Lipiec 22, 2011, 04:18:34 pm »
ja bym szedł w +str - dex (pve) lub +con - dex (pvp)
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Arbalester / Trickster
« Odpowiedź #103 dnia: Lipiec 22, 2011, 04:23:45 pm »
ja bym szedł w +str - dex (pve) lub +con - dex (pvp)
a nie lepiej -2 con +2 str -3 dex +3 str  do pvp ??


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Arbalester / Trickster
« Odpowiedź #104 dnia: Lipiec 28, 2011, 01:44:04 pm »
Szczerze mówiąc ja bym nie ruszał statystyk arby. Podczas gdy łucznikom dodajesz str kosztem cona, tutaj korzystasz przede wszystkim ze skilli, które same w sobie są mocne. Bazowy dex daje idealną ilość speeda i też ciężko by było odejmować, chociaż -3dex+3str/con wygląda nie głupio. Cona też dużo nie jest i ja jestem za tym żeby u arby nie mieszać. Chociaż może niech wypowie sie ktos kto coś tą postacią osiągnął.


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: -1

Odp: Arbalester / Trickster
« Odpowiedź #105 dnia: Lipiec 29, 2011, 09:07:14 am »
Z tego co wiem to u nas na forum nie ma zadnego alablastera konkretnego  :beksa:


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Arbalester / Trickster
« Odpowiedź #106 dnia: Lipiec 29, 2011, 10:00:12 am »
Jest WrednaMenda w grze "DwuRura . Ma 85 i w sumie s84 sprzęt, ale czy na forum się udziela?

ofc Ru off
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 466

  • Pochwał: 1

Odp: Arbalester / Trickster
« Odpowiedź #107 dnia: Lipiec 29, 2011, 11:32:28 am »
a co tu jest do udzielania? lol lucznik z lol damage ze skill'ami do d.... :oops:



Finaly retired, L2 is not fun anymore.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Arbalester / Trickster
« Odpowiedź #108 dnia: Lipiec 29, 2011, 12:01:58 pm »
Hmm, not?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Arbalester / Trickster
« Odpowiedź #109 dnia: Lipiec 29, 2011, 12:07:28 pm »
Kusza najlepszy łucznik imo ._.
Archeage <3


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Arbalester / Trickster
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpień 27, 2011, 09:26:52 am »
To mój pierwszy post, więc na początku chciałbym się przywitać:) Jeśli są jakieś błędy to przepraszam. Mam zamiar podzielić się z Wami moim doświadczeniem związanym z grą Arbalesterem :P. Jak na razie mam 62lvl (gram na privie). Jak każdy wie, do walki Arba potrzebuje kuszy. Może zamienić łuk na kusze poprzez skill Change Weapon. To może teraz kilka słów o expie. Od 20-40lvl najlepiej z rapierem, bo mamy na niego skille. Expienie z kuszą na tych lvlach nie jest jeszcze opłacalne i efektywne. Od 20-25 siedziałem na tumranach i oczkach pod Dion. 25-30 polecam górę EG (zerki, strainy, neer ghoule etc.). Od 30 do 39 expić można na dole EG (ghoule, strainy, drzewka, nietoperze), ewentualnie Death Pass (wyrmy etc.). Mam kolegę PP, więc exp idzie całkiem nieźle. Do około 55lvla siedziałem w cata – Branded, Apostate (wiem, nie najlepszy pomysł jak dla łucznika, ale kasy dużo i exp całkiem niezły), ewentualnie może expić w Forest of Mirrors na lizardmanach, potem FP (shamany, capitany, archery i tygryski) i na około 60lvlu VoS (wszelakiej maści splendory - używam toogla, który dodaje dark attack, więc expi się wyśmienicie:)). Na C-Grade polecam PL set (+4 STR/-1 CON) i chodzić w nim do A-Grade, kiedy to kupimy sobie MJ Seta (+50% resist na stuny, +1 DEX, -1 CON, +8% p. atak gdy używamy kuszy/luku). Jeśli ktoś ma kasę to zawsze może sobie kupić na B-Grade Doom seta (+3 DEX):). Apropo broni, to najlepiej wziąć najlepszą kuszę z danego grade, ponieważ po zamienieniu kusza będzie miała atk. speed slow, niezależnie od tego, czy łuk jest very slow czy slow (ja na razie biegam z commonem soul bowa). Osobiście nie mam zamiaru dawać Arbie jakichkolwiek dye, ponieważ to postać ma zbalansowane statystyki. Można by dać coś na szybsze castowanie trapów, debuffów. Podstawowy skill to ofc Real Target :D. Używam również Twin Shota (manożerny, ale duży dmg – mój best hit to około 6k, więc nie jest źle:)), i jak na razie 3 typów pułapek (Blinding - root, Flash - stun, oraz Slow Trap - jak sama nazwa wskazuje, spowalnia wroga). Warp jest bardzo przydatny na expie, jak również w pvp. Dobrym skillem jest Soul Shock (możliwy fear na 3 sekundy, średni dmg). Za to Death Mark jest czymś w stylu Hexa (bardzo przydatne). Kiedy tylko mogę używam skilla Create Special Bolt (tworzy specjalne bolty), dzięki którym możemy używać takich skilli jak Bleeding Shot (średni dmg, może powodować krwawienie – osobiście nie uczyłem się tego skilla) oraz Deadly Roulette (możemy się go uczyć od 66lvla), jest szansa że siądzie Lethal Strike, jednakże możemy go użyć poniżej 10% HP. Posiadamy świetne self buffy - Fast Shot (na atk. speed – 12% na 2lvlu) i  Furious Soul (20% większa szansa na crita i 20% mocniejsze crity, Zmniejsza p. def). Na 58lvlu dostajemy Soul Barrier (100% większy m. def., zwiększa resist na strzały, trwa 10 sekund). Po trzeciej profesji dostajemy skill – Prahnah – zwiększa m. def. całego party. To by było na tyle.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2011, 09:28:53 am wysłana przez Yoozek »


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Arbalester / Trickster
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpień 27, 2011, 11:53:52 am »
Szkoda, że niektóre rzeczy są nieaktualne i nie działają poprawnie :)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Arbalester / Trickster
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpień 27, 2011, 02:57:27 pm »
/Summon Alarion
/usesummonskill teach-how-to-wall-of-text  :oops:

Właściwie ten post jest "poradnikiem" czy czym xd

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Arbalester / Trickster
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpień 27, 2011, 03:07:50 pm »
ale co tu komentować? Koleś myśli, że gra w L2, ale tylko mu się wydaje. Każdy, kto ma trochę oleju w głowie, to takie informacje sobie sam wygoogluje w kilka sekund.

Nic nie napisał o end game, a wbijanie 0-80+ nawet na ofie to ~~2-3 tyg. także 0 użytecznego info. Ale może to i dobrze, bo jak mielibyśmy poczytać o przemyśleniach end game'owych autora, to byłby ... "lol tygodnia" ?

aha i popracuj nad przejrzystością tekstu, bo wall of text trzeba umieć pisać, a to nie byle wyzwanie, wierz mi ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: -1

Odp: Arbalester / Trickster
« Odpowiedź #114 dnia: Październik 06, 2011, 12:37:02 pm »
Mam takie pytanko, z racji tego, że zanotowałem dosyć duży wzrost liczby graczy wcielających się w laleczki z kuszą, których dmg jest kosmiczny, w tym miejscu chciałbym się zapytać, czy na serwerach eu/ru off te zabaweczki mają tak samo taki irytująco duży dmg (w trybie normalnego strzału). W tyra z hvy armorem, ogrem i 4 lvl arti w kazdej części seta, potrafił przywalić za ok. ~4-7k i to praktycznie co 2 strzał.
Czy ten skill - real target (nawet enchantowany na decrase p def), jest tak mocno przekokszony, czy to jakieś błędy serwerów są?
Ostatnio nawet widziałem na jednym z z serwerów, że poziom atri nie wpływa w ogóle na dmg ze zwykłych strzałów -  jedynie ze skilli, jak ma się pod dany żywioł, prawda to?


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Arbalester / Trickster
« Odpowiedź #115 dnia: Październik 06, 2011, 01:19:56 pm »
czy na serwerach eu/ru off te zabaweczki mają tak samo taki irytująco duży dmg
nie
Czy ten skill - real target (nawet enchantowany na decrase p def), jest tak mocno przekokszony, czy to jakieś błędy serwerów są?
mniej niz byl kiedys, raczej blad serwerow
Ostatnio nawet widziałem na jednym z z serwerów, że poziom atri nie wpływa w ogóle na dmg ze zwykłych strzałów -  jedynie ze skilli, jak ma się pod dany żywioł, prawda to?
to totalna bzdura. na twoim miejscu gdybym mial problemy z tak podstawowymi rzeczami to bym poczytal jakies poradniki (nawet na tym forum jest tego duzo). zadawanie tego typy pytan to z calym szacunkiem strata czasu dla ciebie i innych.


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: -1

Odp: Arbalester / Trickster
« Odpowiedź #116 dnia: Październik 06, 2011, 01:25:53 pm »
W takim razie mogłeś nie odpowiadać, jeśli jest to dla Ciebie strata czasu.  W każdym razie dziękuję, że poświęciłeś cenne sekundy swojego życia na przeczytanie tego postu i odpowiedź !


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Arbalester / Trickster
« Odpowiedź #117 dnia: Październik 06, 2011, 01:30:41 pm »
zacznij od tego, żeby wejść na serwer L2, a nie "L2 wannabe". To rozwiąże większość twoich problemów
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: -1

Odp: Arbalester / Trickster
« Odpowiedź #118 dnia: Październik 06, 2011, 01:37:46 pm »
Ludzie z forum polecali takie serwer jak theonline, to myślałem, że dotyczą one L2, nie l2 wannabe. ;D
Panie Master, jako że jesteś moderatorem i zasłużonym użytkownikiem tego forum, pytam Ci się, czy jest jakiś server l2, nie l2wannabe godny polecenia - nie eu/ru off. Post skasuje po odpowiedzi :P


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Arbalester / Trickster
« Odpowiedź #119 dnia: Październik 06, 2011, 01:45:29 pm »
l2 ws tam nie ma az takich cudów. No oczywiscie mozesz isc na Ru off co bardzo polecam ale nei chcesz

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Arbalester / Trickster
« Odpowiedź #120 dnia: Październik 06, 2011, 01:46:03 pm »
l2 ws tam nie ma az takich cudów. No oczywiscie mozesz isc na Ru off co bardzo polecam ale nei chcesz

+1

Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: -1

Odp: Arbalester / Trickster
« Odpowiedź #121 dnia: Październik 06, 2011, 01:53:45 pm »
Nie tyle nie chce, co uważam, że w 2-3 dziennie nie jestem w stanie się pobawić. Istnieje jakies przeswiadczenie, że na low rate bez grupy ludzi, z którą się dobrze znasz i bez przynajmniej 5-6h wolnych na grę nie da się przyjemnie spędzić czasu na ww serwerze. ;p


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Arbalester / Trickster
« Odpowiedź #122 dnia: Październik 06, 2011, 06:14:06 pm »
Oczywiście że atri wpływa na podstawowe ataki!
Na skille tylko i wyłącznie jeżeli są enchantowane na dany element lub mają ten element wbudowany (wszelakie nuki).
Wydaje mi się że powinna być to wiedza podstawowa na etapie na jakim jest gra.

Know your shit = get pro.

Dodatkowo, tak jak piszą powyżej.
Jeżeli chcesz grać w L2 a nie "omg na moim serwerze spoiler ownuje wszystkich backstabami" to polecam oficjalny darmowy serwer rosyjski.
LUB jeżeli upierasz się nad privem = L2.ws

Pozdrawiam & Have a nice day ^.^
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2011, 06:16:27 pm wysłana przez Delios »
Archeage <3


  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: -1

Odp: Arbalester / Trickster
« Odpowiedź #123 dnia: Październik 06, 2011, 07:50:23 pm »
To, że element wpływa na podstawowe ataki, to wiedziałem. Chciałem się tylko upewnić co do ataków z dystansu, bo taki błąd zauważyłem na jednym z serwerów. Tylko tyle, już mi nie wpierajcie tak, że nie znam gry. Na każdym prywatnym jest inaczej, tak jak mówisz i ciężko jest dojść do ostatecznego wyniku bez wiedzy kogoś z serwerów oficjalnych :-D

Nie upieram się przy privach, w żadnym wypadku ! Nie wiem jaka jest sytuacja na serverach ru offa dla zaczynających graczy. Słyszałem, że większość polaków zrobiła transfer do rosyjskich klanów.. Nie mam pojęcia też jaki jest stosunek klanów do osób grających samotnie, grających raczej z podejściem "casual", tak koło 2-4h dziennie max i to też nie 7 dni w tyg ( przypomnę tylko, że śledzę temat lancera od dłuższego czasu). :-)
Dzięki za konkretną odpowiedź i również miłego wieczoru ! :-D
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2011, 08:02:25 pm wysłana przez Sulfate »


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Arbalester / Trickster
« Odpowiedź #124 dnia: Październik 06, 2011, 08:09:54 pm »
Nie ma żadnego sensu grać tam samemu. Poza tym theonline jest na oficjalnych plikach więc to raczej był jakiś błąd w Twojej obserwacji, a nie serwera.

We ride together, we die together.