Witaj
Gość

Wątek: Temple Knight [TK]  (Przeczytany 151090 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Temple Knight
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 08, 2006, 07:49:05 pm »
ryltar dzieki :P co do ciebie kurwa zak teraz taki cwaniak skurwysynu pokazal bym ci co to znaczyl by tk i tanki na siege grlame na extrem na starisie wczensiej i mialme klan i sojusz i nietylko kurwa zebysmy nie my nie arystokraci moi dobzi sojusznicy dodam outlaw i kilka innych poteg nieodeszly huja bys widzal ten zamek i tka pewnie zaplaciliscie gm zeby wyloczyl siege i wloczyl na 10 mint przed koncem i wy zdobedziecie byly jusz tkaie przekrety zebysmy nieodeslzi to wy smordy jezeli wtedy jeszcze graliscie niemieli byscie szans sie wybic a na siege bym cie wysmial i zobacyzl potege tk skurwielu ty huja wiesz o tk bogiem twoje ally na extrem to kurwa huja gdybysmy tam byli to huja bys mial nobku ty muwisz ze nieodgrywa heheheaheaheaheaheaheaheaheaa oczywiscie wcale np rozwal mur z boku cale ally czeka to co wydadza orzkac nukerzy i lucnicy do zamku co??? i KURWA HUJA WYRZNA ICH W PIEN A TAK WPUSZCZA SIE TANKUW w tym tk któr i tka wyzje naidluzej pryzjmuja ciosy co pozwla nacelowac i pozabijac wroga to tez jedna tylko z przykladuw przydatnosci tk kurwa to niekoniec przegiels tym noberskim nastaiweniem
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Temple Knight
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 08, 2006, 07:56:01 pm »
Thorin mój sojusz to jest VoA i juz jakis czas temu dokladnie od roku gralismy na extreme i przestan mi mowic ze twoj sojusz jest potega, i nie rob z siebie takiego gosu. Jak dla mnie masz manie postaci ktora grales i koniecznie chcesz znalesc dla niej jakies zastosowanie do tego jestes uparty i nie potrafisz przyjac slowa krytyki.Swoja droga tankUw zabija sie z niewielka roznica niz innych. Poza tym jak jest rush to zamku to nikt nie bedzie patrzyl ile tam jest nukerUw, tankUw, czy temple knightUw.


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Temple Knight
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 08, 2006, 08:03:38 pm »
Thorin: Ale sciema :roll:


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Temple Knight
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 08, 2006, 08:04:10 pm »
zak wiesz ty chyba naprawde nieumiesz czytac chociasz niewiemczy was sojusz gra na starisie bo mu gral i tamci co wymienilem odeszlismy kiedy ten serwer zeszed na psy i tkaie nooby jak wy w koncu mialy szanse sie wybic tak byscie huja mieli teraz pewnie takie nooby jak wy tam placa donate i maja wszystko co chca owszem bardzo lubie ta postac czy to mania niepowiedzial bym bo niejestem swirem niezbzikowalme na jej punkcie itd ze trzeba mnie karetka zabierac co do zastosowania to wiesz znam je bardzo dobrze i nie 1 znam bardzo dobrz ewiec niemusze suzkac wiesz co do krytyki przyjol bym oczywisice ale od kolesia któr gral albo na oficlau i to tk bondz na priwie jak ja tk tyle samo bondz dluzej ale tkai guwniaz jak ty co pewnie nawet nigdy nierusyzl tk se kurwa moze krytykowac jestes porpostu noobem oj jest wielka ruznica co do zabija tankuw a reszty tak owszem niebedzie patrzyl a czy ja muwilem ze bada wyliczac czy cos ale przeciesz kazdy dobry strateg ma dane ile ludzi ilu tych ilu tych dobry strateg któr w ta gre tak na serio i sie przygotowuje do kazdeo siege nie tylko rozwalic wroga rozwalic mury i zamek zdobyc ale przeciesz nepisucisz nukeruw z prozdu caly klan z nukerw huja zrobia sami zamku niezdobenda czy ja muwilem ze szczegulnie o ty tk idziesz tam reszta tankuw tam muwilem ze tk jest w srud nich nadal uwazam ze o siege niewiesz nic a o strategi jusz w ogóle pogadaj z tymi 3 milymi panami w moje sygnaturce oni ci wytlumacza ze jestes noobem
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Temple Knight
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 08, 2006, 08:07:58 pm »
Ja gram na oficjalu z tym ze TH, a to ze masz obsesje na punkcie TK to widac, poza tym nigdy nie dal bym donatu na jakikolwiek prywatny server. Ehh odpuszczam bo nie ma sensu klocic sie z Toba. Do zobaczenia na retailu.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Temple Knight
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 08, 2006, 08:11:14 pm »
Cytuj
Retail to inna nazwa officjala, czy globala, na zagranicznych forach czesto zamiast global czy officjal uzywa sie retail... Wiec dlatego mowie ze na RETAILU= Officjalu Glad pwnz BD.


To nei wiem sobie musieli dzisiaj wymyslic bo gralem na globalu i sie nigdy z czyms takim nie spotkalem dla mnie oficial to oficial a nie tam jakies wymyslne nazwy.


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Temple Knight
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 08, 2006, 08:13:39 pm »
te to co ty pierdolisz zdecyduj sie grasz na extrem czy na oficialu bo jusz sie chyba pogubiles no nie wiem co do tego donatu moze bys niedal moze bys dal
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Temple Knight
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 08, 2006, 08:13:46 pm »
Sorry za offtop ale na jakim servie grales ? Ja gram teraz na Hindemith, z extreme odszedlem jakis czas temu ale wchodze na siege, etc.


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Temple Knight
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 08, 2006, 08:19:32 pm »
ja teraz niegram nigdzie i niezamiezam chyba grac czekam na gre :P 1 ostatnio gralme na paradisie co do tego hindemoth nieznam go :P i przyznjae racie ryltarowi nigdy nieslyszalme zeby oficial nazwyac retail
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Temple Knight
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 08, 2006, 08:22:45 pm »
na kazdym obcojezycznym forum uzywa sie terminu retail... Jak nie znasz Hindemith to wejdz sobie na www.lineage2.com to przedostatni server :P


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Temple Knight
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 08, 2006, 08:39:42 pm »
heh no zeczywiscie co do tego serwera a co do tego zdiecia ten twuj pies i tak przegra z tymi 3 panami w wozie biedny piesek :P
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Temple Knight
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 08, 2006, 08:41:22 pm »
Tak sobie tutaj wszedłem i czytam i czytam i ....
I Thorin co Ty tu kurwa pierdolisz jaki kurwa sojusz człowieku my na L2x za Twojego panowania kiedy byleś AllyLeaderem to byliśmy pipki do sześcianu wszyscy by po nas jeździli jak po dzikiej świni. A skoro Arystokracja to tacy Twoi kumple to czego nigdy nam nie pomogli. Grałem długo po Tobie jak odszedłeś i wiem co to znaczy VoA był to dla mnie zajebisty Alliance bo... bo liczebny i doświadczony. Ja osobiście ni byłem w VoA byłem w SN ale przeniosłem się na L2P.  Voa to jest alliance, który pewnie teraz pojechałby tamtejszy nasz alliance bez mydła i tego jestem pewien. To teraz pamiętam Rush'e po LoA, VoA, Hero i jeszcze jeden klan, aż się łezka w oku kręci  :cry:
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Temple Knight
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 08, 2006, 08:54:46 pm »
po kolei niebylismy pipkami bo bylo tony klanuw slabszych od nas nawet sojusze na poczotku bylo bardzo dobrze póki sie potem niezacelo psuc do do arystokraci owszem pomogli nam np na oren kiedy byl atak ich sojusz i kumple atakowali oren oprucz nas ale po rozmowach arystokracia niepomogla ani im ani nam zachowala sie neutralnie to byl 1 przyklad a co do tego loa po odejsciu to nie wiem niebylo mnie tam to nie wiem jaka to potega ale zrodzila sie po odejsciu reszty wiec mialem racie a i niewiadomo jak by se poradzili z tymi starymi
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Temple Knight
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 09, 2006, 06:44:30 am »
Ale przestan pisac ze donatowalismy zeby wygrywac siege i ze jestesmy bada noobow.


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Temple Knight
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 09, 2006, 12:05:24 pm »
wiesz nie wiem jak wy to robiliscie gralem na extrrem starisie gdzie widzlame co sie dzieje a raz to bylo przegiecie przed siee wyloczyli serwer i zaczeli na donate sie licytowac obroncy i atkaujocy kto ma miec zamek no to jusz parodia wygrali obroncy :P bylo tony takich zeczy niesodze ze jak odeslzmecos sie zmienilo bo sie niezmienilo nie wiem jak wy ale wiesz powiem tak na extrem graja nooby i ludzie pojebani w huj niedosc ze przekrety jak huj za donate wszystko serwer sie sypie kaleki nawt na c4 nieumieli przjesc :P
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Temple Knight
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 09, 2006, 05:07:08 pm »
Hmm powiem Ci ze my z kolesiami typu Ryo ktory ma Dark Legion's Edge +25 dajemy rade bez jakichkolwiek donate. Ja w kazdym razie zabieram sie za expienie swojego TH na retailu :) Koniec offtopu to w koncu mialo byc o TK :)


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Temple Knight
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 09, 2006, 05:24:13 pm »
ty ty ciekawie jakimcudembez donate zrobiles takizlom czy on bez donate takisprzent niemozliwe
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Temple Knight
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 09, 2006, 05:25:44 pm »
To nie ja zrobilem taki zlom tylko hiszpan z ktorym walczymy ! Chodzilo mi o to ze ownujemy go bez wiekszych problemow. A ryo to ostry donator placi 300 $ na miesiac a i tak go jedziemy :)


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Temple Knight
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 09, 2006, 07:19:59 pm »
jaki glomb :P placi tyle i ma taki zlom a jeszcze go ownujecie jesli to prawda to to jest naigorszy rodzaj noooba :P donatora takiego to bymn jusz kurwa zabil buli kase w huj a kurwa nieumie tego wykorzystac taki rodzaj ludzi jest naigorszy ;P gorszy od donatoruw co ownuja
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 1

Temple Knight
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 09, 2006, 07:37:30 pm »
ortografia tez jest straszna...xD i to chyba o TK mialo byc ;p?
Bo paradise trafił szlag ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Temple Knight
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 10, 2006, 12:33:35 pm »
kreda jestes nowy glupi niedosiadcozny:P czyli nieznasz mnie ja tu jestem tkaim evenementem kazdy kto tu zajzy pozna mnie i zapamieta mnie :P takimjusz muj styl pisania co do tk  tematu ja jestem bogiem tk :P i w tym temaice pisze praktycznie tyko ja i muj przeciwnik zazwyczaj wiec ja moge :P
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Temple Knight
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 11, 2006, 04:40:00 pm »
Ryo był abrdzo dobrym graczem i z pewnościa bez najmniejszych problemów pojechał by Twojego TK. L2Ex był jaki był. Ale można tam było pojechać donatorów, trzeba tylko było umieć.
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Temple Knight
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 12, 2006, 12:16:47 pm »
CYT:" kreda jestes nowy glupi niedosiadcozny:P czyli nieznasz mnie ja tu jestem tkaim evenementem kazdy kto tu zajzy pozna mnie i zapamieta mnie Razz takimjusz muj styl pisania co do tk tematu ja jestem bogiem tk Razz i w tym temaice pisze praktycznie tyko ja i muj przeciwnik zazwyczaj wiec ja moge Razz
ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁooooooo Boze jaki palant....
Niedosiadczony japier**** a ty jestes ograniczony...
Wiesz Thorin jest jeszcze jeden rodzaj noobów gorszych od tych co ty powiedziales a takim noobem jestes ty wez zaczni czytac swoje posty bo takie głupoty piszez ze to jest k**** nie do przyjęcia a ta twoja ortografia to juz jest szczyt wszystkiego jak mozna byc takim debilem chyba trzeba miec na to jakis patent a to ze jestes dysortografem to co cyt: " to nie moja wina ze.. "  p****** a co to jest moze wina twoich starych (jezu jaki palant) wez  jak bedziesz pisal jeszcze jakis post wez wtedy slownik jezyka polskiego do reki i spr. jak sie cos pisze chyba ze to jest dla ciebie za duzo wziąć ksiazke na kolana i pomachac palcami albo zaczni tak robic albo przestan pisac posty. W sumie to moglbys pisac najpierw w wordzie i popraiwac pisownie  chociaz nie bo ty i tak bys wtedy zrobil bledy chociaz nie wiem jak to mozliwe ty potrzebujesz autokorektora.Bo tak w sumie watpie zeby taki ograniczony czlowiek jak ty mogl wziąć slownik na kolana lub pisac najpierw w wordzie.  A co do tego ze siege bez TK  jest zawsze przegrany to sie K***** mylisz wiesz co bylam na 3 siege i nie widzialam tam ani jednego TK (a na serwi chyba widzialem tylko 3 bo kto gra taka ch*** postacia. Pewnie noszisz ze soba dual tarcze jesli idziesz na miasto po 19 chociaz watpie zebys wyszedl o tej godzinie bo juz pewnie spisz ale jesli bys wyszedl zalozmy z laska ty idziesz z dual tarcza a ona nawet nie moze cie dotknac lol leca na was nagle skini patrza Thorin ma Dual Tarcze i leja po portkach [ze smiechu oczywiscie] zgwalcili pobili twoja laske a ty stales z dual tarcza pewnie sobie zrobili jeszcze na koniec zdjecie z toba ale wrocmy do tematu ) TK hmmm... zalozmy jest sytuacja przy bramie stoi TK i SH a naprzeciwko nich stoi SpS ciekawe kogo zaatakuje pewnie bys powiedzial " JAsne ze zaatakuje TK bo trzeba zabic to co jest mocniejsze " (palant) a gowno prawda TH sobie bedzie stal i kupe robil a dookola niego beda wszyscy padac a na zakonczenie siege zobacza ze zostal 1 koles TK przy bramie oleja go i pujda po krysztal... chyba ze beda chcieli sie zabawic to porobia sobie z nim screeny na pamiatke i beda go wysmiewac, a na koniec nawet cie nie zabija bo bedzie im szkoda kasy z ss i MP...
Ciekawe ile ty masz lat 12??
Jak mozna miec avatara "Chuck Norris" japier***
Chuck N. Boi sie tylko jednej rzeczy na swiecie a ta rzecza jestes ty bal by sie zapier**** ci z pol obrotu zeby  sie nie zarazic twoja glupota.
Nawet Chuck N. wie co to ku*** jest retail...
Pobesztal bym cie jeszce ale nie moge tego zrobic na forum tutaj mozna powiedziec ze cie posmyralam bo jak bym ci wyjechala z besztami to bys zaczol znowu pisac jakiegos kure*** glupiego posta z ta twoja zajebiscie kurew*** glupia  ortografia .
Dobra koniec smiania sie z Thorina bo to juz nie jest smieszne tylko zalosne....
Kur*** znam takiego kolesia co sie sam okalecza jak przeczytal twoj jeden post to podziurawil sobie reke cyrklem... wez juz daj spokoj temu forum nie pissz tu wiecej....

I jedna rada jak bedziesz w przyszlosci robil swoje dziecko (Chociaz nie wiem jaka laska bedzie tak zdesperowana) zrob je przez slownik Jezyka Polskiego!!!!

Cyt:

PAMIETAJ!! Z NIMI NIEWYGRASZ JEDYNE CO MOZESZ ZROBIC TO DO NICH DOŁOCZYĆ :p
i jedzie 3 debili a ty pewnie juz do nich dolaczyles LOL....

Zak a twoj podpis jest wprost zajebi*** i chyba dotyczy Thorina....

Pytanie do reszty ludzi z forum.Skad sie biora tacy ludzie jak autor tego postu? bo ja nie wiem kazdy tu ma prawo wyglosic co mysli ale JA nie bede tolerowal obrazania innych mimo ze wg.niego pisza glupoty.Moja rada na przyszlosc nie pisz takich postow bo moze to tobie zaszkodzic.

Pozdrowienia Ryltar


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: 2

Temple Knight
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 12, 2006, 12:35:23 pm »
LoL poleciał beszt. Koleś ma niezłe jazdy, że coś takiego wymyślił, pokłony :poklony:

Cytat: lilichan
Pewnie noszisz ze soba dual tarcze jesli idziesz na miasto po 19 chociaz watpie zebys wyszedl o tej godzinie bo juz pewnie spisz ale jesli bys wyszedl zalozmy z laska ty idziesz z dual tarcza a ona nawet nie moze cie dotknac lol leca na was nagle skini patrza Thorin ma Dual Tarcze i leja po portkach [ze smiechu oczywiscie] zgwalcili pobili twoja laske a ty stales z dual tarcza pewnie sobie zrobili jeszcze na koniec zdjecie z toba


To jest chyba najlepsze :rotfl: prawie sie popłakałem. Wrzuccie to do humoru.

Żeby nie było oftopa: Thorin, wierz mi TK jest nieprzydatny na siege. Nikt go nie bije nawet, a jeśli już trzeba go zabić to polecą 3 - 4 nuki SH i go nie ma  :|
You watch the world exploding every single night
Dancing in the sun a newborn in the light
Say goodbye to gravity, say goodbye to death
Hello to eternity I'll live for every breath


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Temple Knight
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 12, 2006, 12:39:56 pm »
i wez prosze nie pisz ze jestem  jednym z tych twardoglowych noobow

wdlg thorina: i wez prosze nie pisz ze jestem jednym z tych twardoglowyh nubuw

LOLLLLLLLLLLLLL