Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 622015 razy)

  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1450 dnia: Listopad 14, 2007, 05:54:42 pm »
Cytuj
3) ue ftw
UD+Veng ftw
No to sie odsunie i poczeka :P, pvp to nie monster derby, ze walisz ud na srodku i jazda :P
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1451 dnia: Listopad 14, 2007, 06:30:09 pm »
to ja odpowiadam LS=> bye dagger ...
Zreszta kurwa, ja dmg daggera tez potrafie sobei szybko odnowic, jak taki dagger z blowa mnie po 500 bije (omg pro damage - a na judge jeszcze mniej) - to sa dwie cp potki ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1452 dnia: Listopad 14, 2007, 06:38:10 pm »
Cytuj
1) najpierw traf

Skille zawsze trafiaja a wala od IL dosc mocno.Zreszta regular tez czesto trafia.

Cytuj
2) pozniej licz na crita

Licz na blowa od przodu,licz na lethal (wow nie no -_-'a sorry 15% na AV to duzo) i potem zobacz na dmg...

Cytuj
No to sie odsunie i poczeka

Przy czym dostaniesz pierw kilka nukow ale skoro wam wchodzi lethal co 2 cios to moj co 2 LS laduje w was(macie -_-'isty m.def BTW...nigdy nie mialem 900 m.def na songach i buffach PP GZ) ale zaraz mi ktos powie ze on nosi DC a jak mu wbijam Arrest to szybko zmieni na NM...

Cytuj
pvp to nie monster derby, ze walisz ud na srodku i jazda

To nie graj na Derby.

Cytuj
Zreszta -_-'a, ja dmg daggera tez potrafie sobei szybko odnowic, jak taki dagger z blowa mnie po 500 bije (omg pro damage - a na judge jeszcze mniej) - to sa dwie cp potki ...

LOL Dev nubie tank musi miec -9 str +5 con +4 dex i dooma/dc wiesz...oni graja dluzej tankami i wiedza lepiej jaki dmg zadaja...

Cytuj
3) ue ftw

Nie uzyjesz na poczatku to dostaniesz ToDa proste -5 buffow w plecy i prawie cale CP a jak wejdzie ToD to masz glupio(a wchodzi zajebiscie...).
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2007, 06:44:51 pm wysłana przez Ryltar »


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1453 dnia: Listopad 14, 2007, 06:44:21 pm »
mi sie wydaje ze nawet SK nie musialby uzywac regularow zeby zabic GH(soMmmm). ale faktycznie sk z regularow by czesto nie trafial.....


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1454 dnia: Listopad 14, 2007, 07:10:21 pm »
Cytuj
1) najpierw traf

Skille zawsze trafiaja a wala od IL dosc mocno.Zreszta regular tez czesto trafia.

Cytuj
2) pozniej licz na crita

Licz na blowa od przodu,licz na lethal (wow nie no -_-'a sorry 15% na AV to duzo) i potem zobacz na dmg...

Cytuj
No to sie odsunie i poczeka

Przy czym dostaniesz pierw kilka nukow ale skoro wam wchodzi lethal co 2 cios to moj co 2 LS laduje w was(macie -_-'isty m.def BTW...nigdy nie mialem 900 m.def na songach i buffach PP GZ) ale zaraz mi ktos powie ze on nosi DC a jak mu wbijam Arrest to szybko zmieni na NM...

Cytuj
pvp to nie monster derby, ze walisz ud na srodku i jazda

To nie graj na Derby.

Cytuj
Zreszta -_-'a, ja dmg daggera tez potrafie sobei szybko odnowic, jak taki dagger z blowa mnie po 500 bije (omg pro damage - a na judge jeszcze mniej) - to sa dwie cp potki ...

LOL Dev nubie tank musi miec -9 str +5 con +4 dex i dooma/dc wiesz...oni graja dluzej tankami i wiedza lepiej jaki dmg zadaja...

Cytuj
3) ue ftw

Nie uzyjesz na poczatku to dostaniesz ToDa proste -5 buffow w plecy i prawie cale CP a jak wejdzie ToD to masz glupio(a wchodzi -_-'iscie...).
Go to ur tank cave meng. Widze, ze nie ma sensu, sk jest super zajebisty i tyle :oops:
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1455 dnia: Listopad 14, 2007, 07:21:44 pm »
Cytuj
1) najpierw traf

Skille zawsze trafiaja a wala od IL dosc mocno.Zreszta regular tez czesto trafia.

Cytuj
2) pozniej licz na crita

Licz na blowa od przodu,licz na lethal (wow nie no -_-'a sorry 15% na AV to duzo) i potem zobacz na dmg...

Cytuj
No to sie odsunie i poczeka

Przy czym dostaniesz pierw kilka nukow ale skoro wam wchodzi lethal co 2 cios to moj co 2 LS laduje w was(macie -_-'isty m.def BTW...nigdy nie mialem 900 m.def na songach i buffach PP GZ) ale zaraz mi ktos powie ze on nosi DC a jak mu wbijam Arrest to szybko zmieni na NM...

Cytuj
pvp to nie monster derby, ze walisz ud na srodku i jazda

To nie graj na Derby.

Cytuj
Zreszta -_-'a, ja dmg daggera tez potrafie sobei szybko odnowic, jak taki dagger z blowa mnie po 500 bije (omg pro damage - a na judge jeszcze mniej) - to sa dwie cp potki ...

LOL Dev nubie tank musi miec -9 str +5 con +4 dex i dooma/dc wiesz...oni graja dluzej tankami i wiedza lepiej jaki dmg zadaja...

Cytuj
3) ue ftw

Nie uzyjesz na poczatku to dostaniesz ToDa proste -5 buffow w plecy i prawie cale CP a jak wejdzie ToD to masz glupio(a wchodzi -_-'iscie...).
Go to ur tank cave meng. Widze, ze nie ma sensu, sk jest super -_-'isty i tyle :oops:
no bez przesady ... z waszych argumentow wychodzi ze dagger>tank ...


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1456 dnia: Listopad 14, 2007, 07:25:01 pm »
A z waszych (Bula,Ryltar,Dev) że  SK>All

I nie ma bata, sk kładzie glada,magów totalnie wszystko.

I oczywiście jak zaczynasz gre SK to od razu stajesz się ST ...


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1457 dnia: Listopad 14, 2007, 07:27:08 pm »
A z waszych (Bula,Ryltar,Dev) że  SK>All

I nie ma bata, sk kładzie glada,magów totalnie wszystko.

I oczywiście jak zaczynasz gre SK to od razu stajesz się ST ...
jasne ... gdzie pisze ze SK kladzie magow? w C4 moze SK nie polozy glada? ...

... rotfl ... a jako AW jak sie zaczyna gre to sie ma od razu CP potki ...

w koncu to temat o SK jest ...


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1458 dnia: Listopad 14, 2007, 07:29:48 pm »
C4, C4 i C4 ....

Ogólnie na tym forum SK kładzie wszystko, tylko trzeba poszukać w przeróżnych  tematach jest to poopisywane.

Jaki to problem mieć już na 30,40 lvl CP potki ?  :o


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1459 dnia: Listopad 14, 2007, 07:41:12 pm »
Cytuj
sk kładzie glada

Opisywyalem kiedys sposob na zabicie glada tylko jak dodalem na koncu to jest zajebiscie trudne bo trzeba Bashem przerywac regulary.na razie nie spotkalem ST ktory tak potrafil robic z kadym TSS.

Cytuj
Go to ur tank cave meng.

Idz do kąta sie poplakac bo Tank zabil twojego daggera.

Cytuj
I oczywiście jak zaczynasz gre SK to od razu stajesz się ST ...

I oczywiscie kazdy blow to lethal lvl 4(1 cp,1hp,1 mp,1 exp).Zazwyczaj porownuje sie klasy pod koniec gry w srodkowej czesci AW ma ta przewage ze SK jeszcze nie ma Aegis i SF i tyle konczy sie jego przewaga.

Cytuj
Ogólnie na tym forum SK kładzie wszystko, tylko trzeba poszukać w przeróżnych  tematach jest to poopisywane.

Ta zwlaszcza ze od kilku miesiecy jakos nikt nie narzekal na takie gadanie tylko pare pacanow sie znalazlo bo SK zabija daggera(nie no tank>dagger jednak nie dziala).Ale spoko AW na full debuffach i na seflach polozy 4 hero party.

Cytuj
Jaki to problem mieć już na 30,40 lvl CP potki ?

Bo nie kazdy ma kase a pvp na tak niskim lvl to jest lol nie pvp bo postacie nawet 1/3 mocy nie wyciagaja proste.



  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1460 dnia: Listopad 14, 2007, 07:47:14 pm »
Ryltar nie wszyscy grają tu na serwerach x300 gdzie pvp zaczyna się na 78lvl ...

Tank>Dagger to chyba wiadomo, ale na tym forum jak już mówiłem SK bije wszystko i wszystkich

Uroki L2, masz szczeście wygrasz z każdym masz pecha przegrasz z każdym, L2 = loteria (niestety jak każda gra MMORPG :()


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1461 dnia: Listopad 14, 2007, 08:10:17 pm »
Nie jak masz skilla to polozysz sk kazdego, przeciez on taki potezny jest :P A nie gram daggerem, tylko ee :P
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1462 dnia: Listopad 14, 2007, 08:14:49 pm »
Ryltar nie wszyscy grają tu na serwerach x300 gdzie pvp zaczyna się na 78lvl ...

Tank>Dagger to chyba wiadomo, ale na tym forum jak już mówiłem SK bije wszystko i wszystkich

Uroki L2, masz szczeście wygrasz z każdym masz pecha przegrasz z każdym, L2 = loteria (niestety jak każda gra MMORPG :()

No nie jest to taka loteria. wiele zalezy od postaci a juz na pewno duzo od gracza. SK w 1vs1 moze polozyc kazdego jedyne problemy moze miec z nukerami i z Gladem. Warlord raczej nie bedzie mial takich samych sznas w 1vs co SK podobnie dagger ktoremu latwo idzie tylko z magami i Lucznikami(wyjatek SR)  no i z summonerami nie jest duzy problem. Tanki destro glad trek to juz jest lekki problem dla Dagga. Jeszcze jedno Overlord :] ma laaatwo w pvp 1vs1. Kto go ubije na na Ol'y na selfie .... Warlock i moze ktorys z tankow i to wszystko reszte mloci. L2 to nie loteria
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1463 dnia: Listopad 14, 2007, 08:18:08 pm »
Masakra :D. Wpadło 2 pacanów i nażekają że opisuje się taktykę na wszystkie profki :D. Po to chyba jest ten topic żeby poznać podejście innych sk do pvp. Na co liczycie ? Na opisy typu widzisz glada to bsoe ? :D Jak wam się polepszy to powiem że dagger też jedzie all ..... tylko lethal lvl 2 musi wejsc :D. Przy wejściu skilli sk naprawdę może polożyć mnoostwo profek tylko muszą wejść :D.  


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1464 dnia: Listopad 14, 2007, 08:19:45 pm »
Ryltar nie wszyscy grają tu na serwerach x300 gdzie pvp zaczyna się na 78lvl ...

Tank>Dagger to chyba wiadomo, ale na tym forum jak już mówiłem SK bije wszystko i wszystkich

Uroki L2, masz szczeście wygrasz z każdym masz pecha przegrasz z każdym, L2 = loteria (niestety jak każda gra MMORPG :()

No nie jest to taka loteria. wiele zalezy od postaci a juz na pewno duzo od gracza. SK w 1vs1 moze polozyc kazdego jedyne problemy moze miec z nukerami i z Gladem. Warlord raczej nie bedzie mial takich samych sznas w 1vs co SK podobnie dagger ktoremu latwo idzie tylko z magami i Lucznikami(wyjatek SR)  no i z summonerami nie jest duzy problem. Tanki destro glad trek to juz jest lekki problem dla Dagga. Jeszcze jedno Overlord :] ma laaatwo w pvp 1vs1. Kto go ubije na na Ol'y na selfie .... Warlock i moze ktorys z tankow i to wszystko reszte mloci. L2 to nie loteria
Ale co znacza walki na selfie?? Jak masz skilla to niby hero zostaniesz?? No bez zartow, wiadomo, ze point donation>all, wystarczy byc w dobrym ally i mozna zrobic hero z kazdego nawet jak 1wszy raz w l2 gra
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1465 dnia: Listopad 14, 2007, 08:20:01 pm »
Nie jak masz sprzet to polozysz sk , ktory takiego nie ma, przeciez on taki potezny jest :P A nie gram daggerem, tylko ee :P

fixed.

Prawda jest taka, ze jest proporcjonalnie niewiele dobrych sk nawet na retku, wiec mowienie dobry dagger>dobry sk lub cos takiego nie ma wiekszego sensu.


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1466 dnia: Listopad 14, 2007, 09:15:13 pm »
Cytuj
Ryltar nie wszyscy grają tu na serwerach x300 gdzie pvp zaczyna się na 78lvl ...
tak bo my gramy tylko na x300 ...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1467 dnia: Listopad 14, 2007, 09:41:34 pm »
Cytuj
SK w 1vs1 moze polozyc kazdego jedyne problemy moze miec z nukerami i z Gladem. Warlord raczej nie bedzie mial takich samych sznas w 1vs co SK podobnie dagger ktoremu latwo idzie tylko z magami i Lucznikami(wyjatek SR)  no i z summonerami nie jest duzy problem. Tanki destro glad trek to juz jest lekki problem dla Dagga. Jeszcze jedno Overlord :] ma laaatwo w pvp 1vs1. Kto go ubije na na Ol'y na selfie .... Warlock i moze ktorys z tankow i to wszystko reszte mloci. L2 to nie loteria

Jezeli chodzi o walke z wojami to jedynie jacy wojownicy moga zagrozic to Gladiator,Tyrek lub Destro(takie jest moje zdanie).Ich skille nie maja atrybutu i dlatego zadaja duzy dmg.Zakladajac MJ lub majac boss jewlery(zaken i te inne smiecie) automatycznie spada twoj dmg.

Skille ktore przebijaja tarcze:Spinning Slasher, Thunder Storm, Punch of Doom, Hammer Crush, Triple Sonic Slash, Burning Fist, Soul Breaker, Hurricane Assault, Crush of Doom, Shock Blast, and Earthquake

Z czego tylko TSS,Burning fist,hurrican i crush sa grozne.Reszta ma atrybut shock i tyle.

Cytuj
Prawda jest taka, ze jest proporcjonalnie niewiele dobrych sk nawet na retku, wiec mowienie dobry dagger>dobry sk lub cos takiego nie ma wiekszego sensu.

Tak z tym ze nawet taki srednio doswiadczony(chodzi mi o takiego co wie jak walczyc w miare z detargetem i innymi zabawkami) ma napewno latwiej z daggerem dobrym(poprostu jedna klasa sciaga 2).Fakt o dobrych ciezko bo SK ma duzo skilli i ciezko polapac co gdzie kiedy i na kogo rzucic.Robi sie takie niby glupie bledy typu "po cholere rzucalem na tego archera hex jak wiedzialem ze bede go nukowal?".Ja np. osobiscie nagrywam sobie filmiki(lub staram sie czasem sie o tym nie mysli zeby wcisnac przycisk) i potem ja analizuje zeby zobaczyc co robie zle i zeby tego znowu nie zrobic.

Cytuj
ak wam się polepszy to powiem że dagger też jedzie all ..... tylko lethal lvl 2 musi wejsc

Tak tylko oni to tak gadaja jakby Tank dostawal w dupe od daggera zawsze.To samo co bym powiedzial ze jak chcesz zasadzic BS magowi to on sie odwroci i was w melee zabije.

Cytuj
wystarczy byc w dobrym ally i mozna zrobic hero z kazdego nawet jak 1wszy raz w l2 gra

Nie zrobisz.Na olly ma sie zawzwyczaj dobry sprzet(full S + boss jewlery) trzeba znac swoja postac i postac przeciwnika.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1468 dnia: Listopad 14, 2007, 10:36:36 pm »
Gram na serwie x7. Moim mainem jest AW 70 (wsio top A, ok.400PvP), jednym z altów jest SK 62 (doom heavy +4/+5, DLE +3 bez SA [niedługo wpakuje :P], BO jewele +3/+4, ~230PvP).

Czytanie tekstów, że dagger poskłada tanka powoduje, że spadam z krzesła ze śmiechu.
Gdyby ktoś napisał, że SK składa WSZYSTKO (nikt tak nigdy nie pisał... nawet Ryltar przyznał - bo tak jest - że raczej nie ma co startowac do nukerów) też bym miał zwałe.

SK nie będzie trafiał w AW? bullshit. SK dostanie sandbomb, Curse Chaos, a AW będzie miał +5dex, wszystkie buffy na evasion, UE wtedy faktycznie może miec problem z trafianiem. Ale od tego ma magie i skille. Kombo freezing strike, drain health, life leech, lightening strike, sting, judgement zapoda w lighciarza sporo (oczywiście, zeżre też sporo MP, ale mniejsza o to, nie mówimy teraz o kosztach)

SK faktycznie radzi sobie nieźle. Archerzy, daggerzy? nie będę tego nawet opisywac. Tanki są stworzeni do zabijania tych klas.
melee fighterzy? zasadniczo dotychczas (pod IL) walczyłem tylko z gladem i destro. W momencie kiedy destro zapodaje frenzy etc. ja zapodaje mu arrest i bije magią ^^ z gladem jest problem bo jego skille zasięgowe nawet w tanka zapodają niemało.
nukerzy: tutaj jest ciężko. Udawało mi się wygrywac z mniej ogarniętymi nukerami. Wystarczył ressist water/ aqua/ fire i spam cp potek. Z ogarniętym nukerem (taki który zapoda surrender :P) raczej nie widzę większych szans
summonerzy: mogę (póki co) powiedziec tylko tyle: summon bije mocno, z drugiej strony ja jego też niesłabo. Różnie bywa...


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1469 dnia: Listopad 14, 2007, 11:20:37 pm »
heheh widze, ze z mojego (i nie tylko) 'sk nie trafi aw z regularow' niektorzy zrobili 'dagger>tank'. +1337
nah, moj aw jest smiertelny i to az za bardzo. grajac na c4 udawalo mi sie wygrywac z tankami (oly ofc). oczywiscie na czas i tylko jak sie nie dostalo bana na fizyki^_^


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1470 dnia: Listopad 14, 2007, 11:29:35 pm »
Cytuj
Nie zrobisz.Na olly ma sie zawzwyczaj dobry sprzet(full S + boss jewlery) trzeba znac swoja postac i postac przeciwnika.

Wlasnie, ze zrobisz, na tym sie zostaje hero, ze ludzie sie umawiaja na pewna pore, oddaja walki, klasy co farmia punkty typu summoner itp. potem przegrywaja z okreslonymi ososbami wytypowanymi do bycia hero w tym miesiacu, naprawde jak bedziesz walczyl w class based i wygrywal z kazdym, to po prostu nie wejda wtedy na oly, wyczekaja moment i jak bedzie malo ludzi, to bach summoner wc itp., co nie sa wytypowani do bycia hero w tym miesiacu przekazuja punkty jakiemus kolesiowi ktory nie ma skilla i jest hero tyle. A w szczegolnosci od c5 wzwyz taki farm herosow jest wazny dla ally bo skille hero robia roznice i ally leader nie zostawi liczby posiadanych herosow przypadkowi.


http://files.filefront.com/et+vol2wmv/;8912757;/fileinfo.html Ten filmik napewno oddaje to co mam na mysli.
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1471 dnia: Listopad 15, 2007, 12:28:39 am »
Ta class based na pratach...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1472 dnia: Listopad 15, 2007, 01:51:40 am »
Ryltar, cp pot spam to ponad 1000CP na sekunde, musiałbyś zrobić dps SK ponad 1000dmg na sekunde wliczając, że trafisz daggera, a to niemozliwe. Dagger musiałbyć by AFK.
Nie napisałem także, ze dagger zabija tanka bez problemu... ale, że można nim zabijać gdzies poza areną. SK dopóki nie siądzie LS nie zabije niczego praktycznie na równym sobie levelu. Elixiry, CP potki i QHP załatwią co trzeba. Dlatego tank ma tankować, a dd zabijać.
Proste
A teraz idzcie na arene :P
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1473 dnia: Listopad 15, 2007, 03:11:31 am »
Ryltar, cp pot spam to ponad 1000CP na sekunde, musiałbyś zrobić dps SK ponad 1000dmg na sekunde wliczając, że trafisz daggera, a to niemozliwe. Dagger musiałbyć by AFK.
Nie napisałem także, ze dagger zabija tanka bez problemu... ale, że można nim zabijać gdzies poza areną. SK dopóki nie siądzie LS nie zabije niczego praktycznie na równym sobie levelu. Elixiry, CP potki i QHP załatwią co trzeba. Dlatego tank ma tankować, a dd zabijać.
Proste
A teraz idzcie na arene :P

Lol od kiedy greater cp pot ma reuse 0.2s? Nawet zakladajac, ze ma sie program do spamowania cp potow ktory idealnie wciska jakis f to nie jest mozliwe wyciagnac 1k cp/s, a nie kazdy takiego czegos uzywa.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #1474 dnia: Listopad 15, 2007, 07:49:34 am »
z tego co się orientuje (choc mogę się mylic) CP potki mają teraz reuse 0,5sek.