Witaj
Gość

Wątek: low rate long term c3-h5  (Przeczytany 3033 razy)

  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

low rate long term c3-h5
« dnia: Lipiec 13, 2019, 09:36:50 am »
Cześć, po dłuższej przerwie chciałbym wrócić do l2, ale zdecydowanie casualowo 2-4h dziennie+nolife w wolne dni i w związku z tym mam pytanie, gdzie polecacie zacząć? Off czy privy i dlaczego? Kronika jest raczej obojętna, zależy mi bardziej, żeby serwer był stabilny i nastawiony na long term, niż na onlinie, raty 1-10, najlepiej bez bufferów i innych customów.


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: low rate long term c3-h5
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 14, 2019, 12:33:36 am »
AFAIK nie ma już nic takiego.
Raz - c3-h5 nie ma na offie, masz coś na kształt wspólniczego odpowiednika - Classic, obecnie w wersji Shadows of Empire, taki odpowiednik mniej więcej Interlude.
"Jedyny" problem jest taki, że będziesz grać z botami i graczami pay2win, ja zrezygnowałem zdaje się w kwietniu, gdzie na expowisku na 1 żywego gracza przypadało 10 botów. I miałbym nawet na to zlewkę, ale blokowały spoty gdzie dropiły książki i amulety.
Pamiętam czasy sprzed Classica na offie i obawiam się, ze podąża dokładnie tą samą ścieżką - po prostu NCSoft chce wygolić drugi raz frajerów. Skończy się też tak jak wtedy - za kilka kronik będą grać już tylko ogłupiałe dzieci z zasobnymi portfelami rodziców.

Większość serwerów nie stoi dłużej niż kilka miesięcy, czasami tylko tygodni.

Ten forumowy, l2emi.eu (Interlude), stoi długo, ale średni online z licznika w granicach ~100 graczy, teraz na wakacje dobija ~200 - nie gram tam, więc się chętnie wypowiem -  :D - jeśli za frajdę w tej grze uważasz bicie mobów i nie lubisz tłoku to będzie jak znalazł. Może online się zwiększy, może ludzi przyciągnąć to, że już długo stoi. jest tam jakiś większy polski klan (https://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=64019.0) , znajdziesz sobie w dziale Serwer Partnerski. Najlepiej lognij się sam,  pograj  chwilę i sam oceń.

Nie bierz tego co piszę za miarodajne informacje, nie jestem na bieżąco, piszę na podstawie doświadczeń ostatnich 3 lat, gdzie tak jak Ty szukałem czegoś, by z doskoku powspominać stare czasy. Przejrzałem też inne popularne fora o l2 i nie widziałem nigdzie informacji o sensownym privie....
Albo się wyleczę z nałogu albo coś mnie trafi i sam postawię  serwer...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2019, 12:38:31 am wysłana przez Li »
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: low rate long term c3-h5
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 14, 2019, 10:50:17 am »
Gdybys zdecydował się na classica przypominam że Classic Club jeszcze żyje i ma się dobrze ;)  Polecam>  https://l2classic.club/   
Handel kwitnie i nawet pvp jest xD   https://www.youtube.com/watch?v=0wJylpS_cJ0
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2019, 11:47:25 am wysłana przez raissa »


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: low rate long term c3-h5
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 31, 2019, 11:50:57 am »
A jakie są rokowania klasika, zniknie niedługo? :P

Jeszcze trochę a zacznę się serio zastanawiać nad wypuszczeniem własnego serwa, bo grać ni mo gdzie :(((


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: low rate long term c3-h5
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 31, 2019, 12:17:56 pm »
A jakie są rokowania klasika, zniknie niedługo? :P

Jeszcze trochę a zacznę się serio zastanawiać nad wypuszczeniem własnego serwa, bo grać ni mo gdzie :(((
Classic kończy się właśnie teraz, na części o nazwie Secrets of  Empire, tak samo jak kiedyś na Interlude, której Secrets of Empire jest de facto pewnym odpowiednikiem.
Z nową częścią właśnie wprowadzili Kamaele i zaczyna się znów powtórka z rozrywki jak na starym L2.
Na retailu to w ogóle już masakra - bociarnia i primeshop, zapętlana makra odstręczyły starych oldschooldowców.
Jeśli oszalejesz i będziesz chciał postawić serwer daj znać, mogę pomóc.
Mam jeszcze na dysku resztki swoich starych plików z których niejedno można wyciągnąć.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: -2

Odp: low rate long term c3-h5
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 01, 2019, 12:33:57 am »


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: low rate long term c3-h5
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 23, 2019, 12:42:53 pm »
Polecam l2elixir


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: low rate long term c3-h5
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 30, 2019, 10:27:23 am »
Jeśli nie odstrasza Cię cyrylica to polecam KetraWars.net
Nowy x1 podzielony na fazy. W poniedziałek wchodzi 2-ga faza gdzie max lvl będzie 51 99% i C grade.
Online duży, pewnie z botami po części, ale one są wszędzie. Da się znaleźć ludzi International i pewnie za jakiś czas jakieś klany zaczną się pokazywać to będzie można się połączyć żeby sobie pograć :)


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: low rate long term c3-h5
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 30, 2019, 10:35:31 pm »
http://vanilla.playinera.com/ Najlepszy serwer jaki startuje w najbliższym czasie. x4 20.09


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: low rate long term c3-h5
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 02, 2019, 01:14:59 pm »
Podpisuje się pod playinnera.