Witaj
Gość

Wątek: Bersreker vs Human  (Przeczytany 11025 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Bersreker vs Human
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 05, 2008, 06:25:31 pm »
Cytuj
Ryl, zwróć uwagę na to, że WoW jest bardziej zbalansowany niż l2

Zbalansowany? Zobacz goscia na 69 w blue/green potem daj mu epicki z 70 sprzet.Powalcz w sprzecie do pve na pvp a potem zloz sobie Season 3/4 i powalcz.Sprzetowa przepasc jest ogromna roznica polega na tym ze gra nie jest tak uzalezniona od buffow jak L2 bo inaczej 70% dpserow by bylo do dupy w tej grze.

Cytuj
wszystko dzieje się a little bit "wolniej", a w l2 już po kilku sekundach możesz gryźć piach zlany od gościa równego sobie(wystarczy, że ten ma klasę oznaczoną jako nożyczki, a ty jako papier)

Wolniej? Uwazasz ze Ret pal ktory robi w ciagu 1 ataku niby one shot ale to jest naprawde 8 atakow to wolno? Albo druid z atk.speed 0.19(czyli 5 atakow w 1 sekundzie) to wolno? Dynamika wow jest dla mnie o wiele wieksza niz L2 bo musisz byc ciagle w ruchu jako melee(niestety w wow postac sama sie nie obraca w strone przeciwnika jak castuje a jak przeciwnik jest za plecami to zaklecie bedzie zakonczone komunikatem "cel musi byc przed toba").Jak wczoraj wszedlem do L2 i po 2h przyzwyczajania sie i zaczepieniu o 1 pvp po dlugim czasie gra mi sie wydawala wolniejsza ale to moze ja.Generalnie wow i jego pvp mi sie podoba o tyle ze postacie nie sa uzaleznione od buffow(fakt L2 to buffy a wow to sprzet/enchanty/gemy glownie) bo zazwyczaj ci je szybko sciagaja ale po zgonie nie trace %,sprzetu itp.

Rozpisalem sie :P

Cytuj
na 81 lvl

Czyli tez moze rozbroic.A raczej sadze ze postac do melee drugiej sie nie boi za bardzo :P


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Bersreker vs Human
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 05, 2008, 08:00:54 pm »



crushing pain - Power 7427
contagion - Power 7635

A to ma jakiś mnożnik ze względu na ilość dusz? Bo jak nie to ma to moc mniejszą od DSSa.

Tak ma. Jak zje 5 dusz to uderzy około 30-40% mocniej tak na moje oko. To dużo. A dusze można przyspamowac w wcześniej przygotowanych butelkach.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Bersreker vs Human
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 05, 2008, 08:09:23 pm »
Nie sprawdzalem dokladnie, ale jedna dusza to chyba 10% wiecej.
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Bersreker vs Human
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 05, 2008, 09:18:51 pm »
Cytuj
Ryl, zwróć uwagę na to, że WoW jest bardziej zbalansowany niż l2

Zbalansowany? Zobacz goscia na 69 w blue/green potem daj mu epicki z 70 sprzet.Powalcz w sprzecie do pve na pvp a potem zloz sobie Season 3/4 i powalcz.Sprzetowa przepasc jest ogromna roznica polega na tym ze gra nie jest tak uzalezniona od buffow jak L2 bo inaczej 70% dpserow by bylo do dupy w tej grze.

Cytuj
wszystko dzieje się a little bit "wolniej", a w l2 już po kilku sekundach możesz gryźć piach zlany od gościa równego sobie(wystarczy, że ten ma klasę oznaczoną jako nożyczki, a ty jako papier)

Wolniej? Uwazasz ze Ret pal ktory robi w ciagu 1 ataku niby one shot ale to jest naprawde 8 atakow to wolno? Albo druid z atk.speed 0.19(czyli 5 atakow w 1 sekundzie) to wolno? Dynamika wow jest dla mnie o wiele wieksza niz L2 bo musisz byc ciagle w ruchu jako melee(niestety w wow postac sama sie nie obraca w strone przeciwnika jak castuje a jak przeciwnik jest za plecami to zaklecie bedzie zakonczone komunikatem "cel musi byc przed toba").Jak wczoraj wszedlem do L2 i po 2h przyzwyczajania sie i zaczepieniu o 1 pvp po dlugim czasie gra mi sie wydawala wolniejsza ale to moze ja.Generalnie wow i jego pvp mi sie podoba o tyle ze postacie nie sa uzaleznione od buffow(fakt L2 to buffy a wow to sprzet/enchanty/gemy glownie) bo zazwyczaj ci je szybko sciagaja ale po zgonie nie trace %,sprzetu itp.

Rozpisalem sie :P

Cytuj
na 81 lvl

Czyli tez moze rozbroic.A raczej sadze ze postac do melee drugiej sie nie boi za bardzo :P
(sry za Offtop)
Mi też się bardzo pvp w WoW`ie podoba, bo wymaga od gracza nie tylko umiejętności typu spam jednego przycisku, ale także umiejętnego chodzenia po polu bitwy. Jeszcze nie dobiłem ponad 20 lvla dlatego może pvp dla mnie(a raczej duele) są trochę przywolnawe, ale to nawet mi się podoba(gra rozwija się razem z graczem).


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Bersreker vs Human
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 06, 2008, 09:16:52 pm »
Jedna dusza to 5% wiecej max 25% przy uzyciu pieciu dusz.
Critical error => Negative delta time!
Theye are watching You!!
  (-(-(- _-)-)-)


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Bersreker vs Human
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 15, 2009, 02:58:24 pm »
Odświeżam .
Kto ma większe szanse zwycięstwa w pvp po 70 lvlu Pall vs Berserker ?? Który z nich sobie lepiej radzi w pvp ???


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Bersreker vs Human
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 15, 2009, 10:46:46 pm »
W bezpośrednim starciu tych 2 postaci to nie wiem, ale ogólnie to berserker jest dużo lepszy wg. mnie.


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Bersreker vs Human
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 16, 2009, 03:14:18 pm »
To zrob berserkera ja Palla i zobaczymy kto lepszy ;)


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Bersreker vs Human
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 16, 2009, 03:30:51 pm »
Ten paladyn spadnie po 4rech skillach, ewentualnie 5ciu xD
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Bersreker vs Human
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 16, 2009, 04:27:20 pm »
Ja jakoś pokonuję Berserkerów z lepszym eq ale chcę się dowiedzieć jakie jest wasze zdanie odnośnie tej walki .


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Bersreker vs Human
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 16, 2009, 08:46:41 pm »
To zrob berserkera ja Palla i zobaczymy kto lepszy ;)
Akurat teraz zerka robie na extreme, więc jeśli też tam grasz to nie ma sprawy ^_^

Na poprzednim servie widziałem jak zerk niszczył tanków na oly, więc myślę że duże szanse ma. Chociaż ręki uciąć nie dam, bo l2j to l2j.


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Bersreker vs Human
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 16, 2009, 09:19:53 pm »
Może zrobię tam postać...  na razie pobawię się na jakimś high rate serwerku , jeśli natomiast takiego nie znajde wejde na l2extreme


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Bersreker vs Human
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 17, 2009, 10:47:43 am »
Noo, pokonujesz, bo nie mieli elementu a teraz na violent temper ja dostaje hity rzedu 3,5k z crushing pain xD
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Bersreker vs Human
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 17, 2009, 06:38:27 pm »
Ile % obrażeń odbija ten toggle strike back? Bo z opisu wynika tak jakby 100% xD


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: -3

Odp: Bersreker vs Human
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 17, 2009, 09:00:32 pm »
Ta ale rzadko . Mam nick Carnax ;)


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Bersreker vs Human
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 17, 2010, 01:20:56 am »
Jak już wspomniano dla berka to ciężka walka, ale możliwa do wygrania. Jeśli obaj mamy 83+ lvl to 1 uważać na disarma glada. Za to my otrzymujemy eye for eye, co jest przydatne jak glad jedzie w nas tripla i double sonic slasha (jak walczylem na oly to potrafił zjechać się do 60% hp. ten skill potrafi odwalić za nas dużą część roboty, lecz nie należy na nim polegać).