Witaj
Gość

Wątek: Kim grać na GoD? Dylematy, odpowiedzi na nurtujące pytania.  (Przeczytany 67140 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Kim grać na GoD? Dylematy, odpowiedzi na nurtujące pytania.
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 01, 2012, 07:15:42 pm »
Szukaj tych z enchantowanymi sonatami. ~9 minut OP buffa na rzecz dodatkowych ~50k się opłaca.


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać na GoD? Dylematy, odpowiedzi na nurtujące pytania.
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 01, 2012, 11:57:01 pm »
Te sonaty odpadaja, zanim dojde na spota to pogram na nich moze ze 2 min a biorac pod uwage tłok na Naia i czekanie na respawn mobow to sie nie oplaca ich kupowac


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Kim grać na GoD? Dylematy, odpowiedzi na nurtujące pytania.
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 02, 2012, 12:26:25 am »
Jak jest dobry spot to wszystko się opłaca
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Kim grać na GoD? Dylematy, odpowiedzi na nurtujące pytania.
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 02, 2012, 01:06:15 am »
Jak jest dobry spot to wszystko się opłaca

Dokładnie! Więc nie ma co narzekać tylko robić jak się chce ;p
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać na GoD? Dylematy, odpowiedzi na nurtujące pytania.
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 03, 2012, 02:11:54 am »
Słuchajcie czy mógłby ktoś mi powiedzieć która klasa jest lepsza do pvp yul archer czy feoh wizzard? Bo obydwie mi się podobają i niemogę się zdecydować. Podpytując ludzi w grze, wychodzi na to że feoh wizzard jest jednak lepszy a jak to naprawdę wygląda?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać na GoD? Dylematy, odpowiedzi na nurtujące pytania.
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 03, 2012, 02:55:23 am »
a naprawdę wygląda tak, że obydwie są dobrze wyważone i bardziej zależy od gracza jak ogarnia (to samo się tyczny innych dd w tej kronice). Wybieraj co bardziej lubisz, bo w tej kronice nie ma OP. Sa tylko słabi i dobrzy gracze.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać na GoD? Dylematy, odpowiedzi na nurtujące pytania.
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 03, 2012, 09:37:55 am »
Nie bardzo Was rozumiem. Chodze na same dobre spoty, dobre w sensie uzyskiwanego expa bo na pewno nie dobre pod względem ilości graczy.
Np. na moim lvl to w miare szybkiego lewelowania dobre jest VoA i SoS. Problem ze zanim z teleporta dojde na wlasciwe miejsce tzn takie gdzie jest najwieksze skupisko mobow i gdzie mam jakies szanse na last hit namobie i dostanie q itema to prawie minie 5 minut wiec kupno sonat mija sie z celem. No chyba ze na wyzszych lvl sa spoty gdzie expi sie juz po wyjsciu z teleportu.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Kim grać na GoD? Dylematy, odpowiedzi na nurtujące pytania.
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 03, 2012, 05:09:09 pm »
Mój pierwszy post, więc witam wszyskich  :D Dopiero zaczynam moją przygodę z Lineage II na serwerach innovy i pierwsze co rzuciło mi się w oczy to ilość klas jaką to mmo oferuje !! Zawsze miałem z wyborem problem :P Ale przejćmy do rzeczy...

Szukam idealnej klasy dla mnie (pewnie jak każdy :( )
Czytałem już parę poradników na temach klas które mogłyby mi przypaść do gustu ale w żadnym nie widziałem interesujących mnie szczegółów, szukam postaci która:
* jest dystansowa (można podać postacie ktore takie nie są jeśli spełniają resztę warunków)
*skierowana jest głównie na mass pvp (różne jego odmiany) 1vs1 mnie nie interesuje
*musi być "chciana" w party

Dużo tego nie ma:) prosze o propozycję i kilka słow na temat tych klas oraz coś o popularności tej klasy na serwerach.

Z góry dziękuję za porady.

/Tirius
Pozwoliłem zacząć wraz z tym postem nowy, przyklejony wątek.


Nie tankiem, healerem i dagerem. :)
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać na GoD? Dylematy, odpowiedzi na nurtujące pytania.
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 03, 2012, 09:50:20 pm »
Nie bardzo Was rozumiem. Chodze na same dobre spoty, dobre w sensie uzyskiwanego expa bo na pewno nie dobre pod względem ilości graczy.
Np. na moim lvl to w miare szybkiego lewelowania dobre jest VoA i SoS. Problem ze zanim z teleporta dojde na wlasciwe miejsce tzn takie gdzie jest najwieksze skupisko mobow i gdzie mam jakies szanse na last hit namobie i dostanie q itema to prawie minie 5 minut wiec kupno sonat mija sie z celem. No chyba ze na wyzszych lvl sa spoty gdzie expi sie juz po wyjsciu z teleportu.
exp na SoS i voa jest mizerny, kiepskie spoty. Także słabo się starasz o te dobre spoty, jeszcze w dodatku robiąc daily questy które marne są.


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać na GoD? Dylematy, odpowiedzi na nurtujące pytania.
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 03, 2012, 10:04:01 pm »
Jezeli akurat te daily sa dostepne to wlasnie robie. Przeciez janie mam wyboru daily questow. Moby na tych dwoch wymienionych lokacjach daja slaby exp ale np poszedlem przed chwila do stakato NEst i nie dalem rady ( ja 77 na vanguardzie i 2 moby na klacie ). Niestety zamiast paladyna trza bylo wybrac OLa to nie byłoby problemu z expieniem solo.
Inne miejscówki na moim lvl, które wydawałby mi sie mocno expodajne to Ketra Orc i Varka Silenos. Niestety okazały sie gorsze od VoA ( teraz juz wiem czemu tam nikogo nie bylo ).
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2012, 10:05:43 pm wysłana przez cletus »


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać na GoD? Dylematy, odpowiedzi na nurtujące pytania.
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 03, 2012, 10:13:07 pm »
Dalej kiepsko się starasz  :oops: Trochę poszukaj, może w moich postach znajdziesz coś hmm? Któż to wie..


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać na GoD? Dylematy, odpowiedzi na nurtujące pytania.
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 03, 2012, 10:30:43 pm »
Silent Valley, shrine of Loyality? Tylko ta pierwsza wchodzilaby w gre bo na tej drugiej przypada 20 graczy na moba.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać na GoD? Dylematy, odpowiedzi na nurtujące pytania.
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 03, 2012, 10:45:55 pm »
A co powiecie o wynn summonerze w pvp?
Bo nigdy nie grałem summonerem w L2 a teraz wygląda dosyć ciekawie, tylko jak się sprawdza? Bo czytając fora wygląda na to że jest jednak taki sobie


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać na GoD? Dylematy, odpowiedzi na nurtujące pytania.
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 04, 2012, 02:08:12 am »
A co powiecie o wynn summonerze w pvp?
Bo nigdy nie grałem summonerem w L2 a teraz wygląda dosyć ciekawie, tylko jak się sprawdza? Bo czytając fora wygląda na to że jest jednak taki sobie
...zależy od gracza jak ogarnia (to samo się tyczny innych dd w tej kronice). Wybieraj co bardziej lubisz, bo w tej kronice nie ma OP. Sa tylko słabi i dobrzy gracze.

Pozdrawiam


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Kim grać na GoD? Dylematy, odpowiedzi na nurtujące pytania.
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 04, 2012, 12:03:16 pm »
Jak ogarniesz summonera to pociśniesz większość profek. Możesz mieć problemy z wizardem i healerem


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać na GoD? Dylematy, odpowiedzi na nurtujące pytania.
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 05, 2012, 02:38:42 pm »
Witam gram w l2 może 3-4 raz ale zawsze w innej "epoce" i tutaj pytanie. Czy przy GoD opłaca się robić daggera?


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać na GoD? Dylematy, odpowiedzi na nurtujące pytania.
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 05, 2012, 03:28:39 pm »
Witam gram w l2 może 3-4 raz ale zawsze w innej "epoce" i tutaj pytanie. Czy przy GoD opłaca się robić daggera?
A co rozumiesz pod pojęciem "czy przy god opłaca się robić daggera?" ?


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać na GoD? Dylematy, odpowiedzi na nurtujące pytania.
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 05, 2012, 06:04:57 pm »
Masz racje nie sprecyzowałem. Miałem na myśli czy łatwo będzie mi znaleźć party,gidlie i czy dużo dłużej się expi bez AOE?


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Kim grać na GoD? Dylematy, odpowiedzi na nurtujące pytania.
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 05, 2012, 06:46:15 pm »
Którego Dagger? Aw, TH, WR czy może Othel Rogue......
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać na GoD? Dylematy, odpowiedzi na nurtujące pytania.
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 05, 2012, 06:59:42 pm »
Dagger nie jest postacią do solo expa. Także tutaj cpt zalecane. PT nastawione na AoE dmg zawsze będzie szybciej expało od tych co pojedynczo moby biją. Czy znajdziesz gildie i cp to zależy od ciebie głównie.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać na GoD? Dylematy, odpowiedzi na nurtujące pytania.
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 05, 2012, 07:19:16 pm »
Jeśli dobrze pamiętam to Dark elf czyli Abyssal Walker. Nie koniecznie znalezienie gildi będzie zależało odemnie ponieważ często jest tak że w gildi jest wystarczająco DD i trzeba jakiegoś tanka/healera/buffera i dlatego się zastanawiam czy jak nie wezme daggera to zostane na lodzie i czy nie będzie za ciężko


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać na GoD? Dylematy, odpowiedzi na nurtujące pytania.
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 07, 2012, 12:43:24 am »
Raisen zawsze możesz zrobić subclase, którą możesz dobić do 99 lv i też mieć certy (ofc tylko jedną subklasą można dojść do 99, reszta sub do 80).


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Kim grać na GoD? Dylematy, odpowiedzi na nurtujące pytania.
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 19, 2012, 10:58:34 am »
Dagger nie jest postacią do solo expa. Także tutaj cpt zalecane. PT nastawione na AoE dmg zawsze będzie szybciej expało od tych co pojedynczo moby biją. Czy znajdziesz gildie i cp to zależy od ciebie głównie.
I tu się mylisz :D nikt nie poexpi szybciej niż party summonerów na  transformacji bijące jeden cel z górą hp

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać na GoD? Dylematy, odpowiedzi na nurtujące pytania.
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 19, 2012, 05:55:12 pm »
Dagger nie jest postacią do solo expa. Także tutaj cpt zalecane. PT nastawione na AoE dmg zawsze będzie szybciej expało od tych co pojedynczo moby biją. Czy znajdziesz gildie i cp to zależy od ciebie głównie.
I tu się mylisz :D nikt nie poexpi szybciej niż party summonerów na  transformacji bijące jeden cel z górą hp
Też widzę że widziałeś ten filmik z kamaela summoner na transformacji  :D Widziałem jeszcze lepszy na przemianie anakim i o wiele lepszy dmg  :)


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać na GoD? Dylematy, odpowiedzi na nurtujące pytania.
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 21, 2012, 03:44:07 pm »
Witam.

W L2 grałem dość długo jednak moją przygodę skończyłem na graci pt.2 (niestety na priv high rate). Teraz mam zamiar grać na retailu, jednak spora ilość zmian, zwłaszcza dotyczących klas, doprowadza mnie do zdezorientowania i bólu głowy. Sam nie wiem czym grać. Dlatego też proszę Was o pomoc w wyborze postaci.

Wcześniej grałem wszystkimi postaciami i niestety wszystkie mi się podobały. Obszar poszukiwań zawężam do postaci na PvP i MassPvP, które także mogę sporo zdziałać na OLy (ba! Mają cisnąć na OLy niemiłosiernie ;)). Expić raczej będę w party zatem możliwości PvE spycham na dalszy plan.

Jakieś propozycje?