Witaj
Gość

Wątek: Phantom Summoner [PS]  (Przeczytany 154940 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #450 dnia: Maj 16, 2008, 12:23:21 pm »
Ice bolt ma wiekszy bazowy reuse :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #451 dnia: Maj 16, 2008, 12:58:40 pm »
chyba nie:)


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #452 dnia: Maj 16, 2008, 02:28:26 pm »
Młody PS-ie nie biegaj z lukiem bo to najwieksze g....o! Spamuj Wind Strikem ile wlezie! Tylko tak bedziesz ownowal   :P

Drogi stary PS-ie jeśli już chcesz walić ile wlezie Wind Strikem - to nie lepiej jeszcze szybciej walić ile wlezie Ice Boltem  szybszy cast. i reuse, tyle samo many - a z tego co widzę po gladach na twoim serwie to i może slow speed im wejdzie :P, jeśli już na Wind Shackle szkoda ci many.
Jak on zaciupal glada lukiem to tez zaciupie wind Strikem za 1 dmg :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 1

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #453 dnia: Maj 16, 2008, 03:48:48 pm »
Lol wy chyba nie rozumiecie o co chodzi w grze summonerem...  Wszsycy takie stare wilki super summonerzy a nie wiedza ze sila tej profesji sa summony a nie bron... lool... wy chyba myslice ze bez summona walczylem i glada pojechalem sam strzelajac z luku do niego... n/c
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2008, 03:50:38 pm wysłana przez Riv »
Z-PermBanowany. xD


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #454 dnia: Maj 16, 2008, 08:21:35 pm »
Ice bolt ma wiekszy bazowy reuse :P
chyba nie:)
chyba jednak tak. Cast może szybszy ale większy reuse.

Wiecie czyjąś taktykę można skrytykować, ale nie od razu szczuć za to, że ktoś próbuje coś wymyślić nowego.

Poza tym każdą teorię można obalić dwoma słowami:"Gówno Prawda!"
I tyle.

~Zarean: Za inwektyw przepraszam, miało być dosadnie.
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2008, 08:23:38 pm wysłana przez Zarean »


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 2

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #455 dnia: Maj 17, 2008, 08:56:58 am »
ja to mam w dc som acu straszne problemy z wyhealowaniem siebie/summona od dmg comba duelisty. TSS jakies rage po drodze DSS i summon out of hp


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 1

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #456 dnia: Maj 17, 2008, 11:11:31 am »
No a w mojego summona walil ten glad i walil i spokojnie go wyleczylem jak i siebie...
Z-PermBanowany. xD


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #457 dnia: Maj 17, 2008, 11:41:31 am »
No ja grajac warlockiem daaawno daaawno temu (gdzies w czasach c3 chyba :P) miałem open pvp na 54~ lvl. Pusciłem kaia i przywalilem enemy z blaze. Siadł magic crit za 2k. Typ sie złożył :D Miałem ostrą beke :D
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 1

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #458 dnia: Maj 17, 2008, 02:36:31 pm »
 :o Ostrrrrrrrrrrrrrrrrrrro... :P
Z-PermBanowany. xD


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #459 dnia: Maj 23, 2008, 05:36:07 pm »
Cześć mam takie pytanko. Właśnie kończe quest'a na PSa i chciałbym się zapytać o najlepszy setup do farmienia aa w catach. Chodzi mi tylko o ten aspekt o pt, pvp itd nie dbam bo tym sie zajmuje mainem :]. Obecnie mam duale C (by machając nimi częściej zmuszać cubiki do aktywacji) ale zastanawiam się nad armorem i dye.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #460 dnia: Maj 23, 2008, 07:14:18 pm »
Dark screamer z focus zamiast duali i Plated leather jesli chcesz pomagac bic summonowi co na 4x jest sensowne, potem juz nie. Na 6x+ bron z acu+set "z acu".
WR 82/80/75/75 - Dex x4 (retired)


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 1

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #461 dnia: Maj 23, 2008, 07:52:02 pm »
No jak wolisza ale wedlug mnie set pod casta + som z acu jest bezsensem na aa, nawet na 80 warto wziąć dualki/nozyk czy cos bo kubiki naprawde pomagaja... jedynie co do seta sie zgodze - lepiej biegac w robe (najlepiej maj)
Z-PermBanowany. xD


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #462 dnia: Maj 24, 2008, 04:48:35 pm »
dla mnie to sumoner to tylko set na +cast i bron z acumen
nie trzeba mieć duali żeby ruszać cubici, bronią z acumenem wber pozora tez da się bić a dmg czy to ten z duali czy z broni magicznej i tak jest śmieszny wiec co za różnica
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 1

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #463 dnia: Maj 24, 2008, 08:31:37 pm »
tylko ze jak wezmiesz nozyk/dualki to masz 2 ataki w tym samym czasie w jakim uderzylbys raz mieczem z acu, poza tym po co ci wiecej cst. spd do zbierania aa? Ja uzywam broni z acu tylko przy krytycznych sytuacjach (rzuci sie pare mobow i musze dac rade wyhealowac summona)
Z-PermBanowany. xD


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #464 dnia: Maj 24, 2008, 09:31:43 pm »
a po co ci bron która posłuży tylko do zbierania aa bo te dualki do niczego innego się nie zdadzą, zresztą nie jestem pewien ale szansa na ruszenie się cubica na dulach jest co jeden pełny hit a na dulach są one niby rozpisane na dwa ale z p.atack i ze zużycia ss wynika że jest to jeden hit wiec z bronia z mieczem magicznym miało się nawet większa szanse na ruszenie się cubica
a jeśli mówimy o aktualnej wersji l2 to czy bijesz, siedzisz czy drapiesz się po jakach nie ma żadnego znaczenia w częstotliwości ruszania się cubiców
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #465 dnia: Maj 24, 2008, 11:23:58 pm »
Kubiki ruszaja sie nawet bez bicia ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #466 dnia: Maj 25, 2008, 02:20:48 pm »
Kubiki ruszaja sie nawet bez bicia ...

Gram na Supreme a tu panuje jeszcze C5 :P
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #467 dnia: Maj 25, 2008, 09:45:53 pm »
Dev: jak byś przeczytał cały mój post to może byś wiedział że napisałem dokładnie to samo ale lepiej przecież sobie napisać bezsensownego posta i mieć +1 w ich ilości
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #468 dnia: Maj 26, 2008, 12:37:50 am »
Napisałeś że maja szanse ruszenia sie przy hicie co jest nieprawda bo one same ze siebie sie ruszaja jak jestes w trybie walki ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #469 dnia: Maj 26, 2008, 08:34:38 am »
"a jeśli mówimy o aktualnej wersji l2 to czy bijesz, siedzisz czy drapiesz się po jakach nie ma żadnego znaczenia w częstotliwości ruszania się cubiców"
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #470 dnia: Maj 26, 2008, 04:29:52 pm »
"a jeśli mówimy o aktualnej wersji l2 to czy bijesz, siedzisz czy drapiesz się po jakach nie ma żadnego znaczenia w częstotliwości ruszania się cubiców"

a teraz powiedz nam czemu nie zacytowales calego swojego postu? :P
Dev: jak byś przeczytał cały mój post to może byś wiedział że napisałem dokładnie to samo ale lepiej przecież sobie napisać bezsensownego posta i mieć +1 w ich ilości
nie kazdego obchodzi ilosc postow, to czy sie ma 100000 czy 3 to chyba nie wielkie roznica, za posty nic nie kupisz  :D

ps ale sie tu offtop zrobil :D


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #471 dnia: Maj 26, 2008, 04:52:12 pm »
Malutki nie zaszkodzi :P

myha pisał w tamtym poście o starszych wersjach L2 oraz o nowej kronice, stąd nieporozumienie.


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #472 dnia: Maj 27, 2008, 05:52:41 am »
Napisałeś że maja szanse ruszenia sie przy hicie co jest nieprawda bo one same ze siebie sie ruszaja jak jestes w trybie walki ...

Czyli np ktos mnie pacnie i kubiki juz moga latac? A jak poleca? To flaga? No... i czy wroca? xD


Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #473 dnia: Maj 27, 2008, 11:31:01 am »
Napisałeś że maja szanse ruszenia sie przy hicie co jest nieprawda bo one same ze siebie sie ruszaja jak jestes w trybie walki ...

Czyli np ktos mnie pacnie i kubiki juz moga latac? A jak poleca? To flaga? No... i czy wroca? xD
to nie tak ... jak ktos ma flage i masz go na targecie to wtedy sie ruszaja


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Phantom Summoner
« Odpowiedź #474 dnia: Maj 27, 2008, 11:59:55 am »
Nie do konca, bo sam musisz byc w ten pozycji walki, więc też musisz miec flage :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired