Witaj
Gość

Wątek: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko  (Przeczytany 6164 razy)

  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 0

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 27, 2009, 02:04:56 pm »
"idziemy do klanu, który ma możliwość rozwoju"  - moim zdaniem lepszą perspektywę klanowi dajemy my sami.. im więcej będzie emquiterów / osób które chcą na dziś już mieć coś do czego sami musimy dążyć małymi krokami to nigdy nie będzie silnej POLSKIEJ strony na ru.. a wydaje mi się iż ów jest bardzo realna ;)
W tej chwili przy jakiejś większej zapowiedzianej akcji dysponować powinniśmy 3-4 full pt (ofc nie są to jeszcze wyfarmione S grade pt ale prędzej czy później ów takie będą..) i jeśli dodatkowo byłyby jeszcze jakieś tam wspomniane, już grające na ru 3 const s grade pt to wydaje mi się, że nie byłaby to nic nieznacząca polska ekipa..
No ale każdy ma swoje zdanie za które nikogo nie powinniśmy potępiać(bo to jego czas spędzony in game).. i dlatego każdy gra gdzie gra ;)
Jestem jeszcze wstanie odp. na kilka zarzutów.. klan craft jest dla osób które chcą (nikt nie powie: "wrzuć all matsy do cwh!" czy coś w tym stylu); Było coś o dramie i zarządzaniu klanu.. To tak siedzę już jakiś czas na mumblu i klimat panujący jest ok (czyli chyba się zmieniło na lepsze bo słyszałem, że wcześniej dramy były); Co do zarządzania klanu to jest też spoko bo to, że shogal jest CL-em to nie jest tak, że robi co chce bo to jego klan.. jest tzw. GTW, w której skład wchodzi parę osób i są to osoby na właściwym stanowisku bo poświęcają temu czas  :) raczej niema mowy o wspomnianej sytuacji w tradzie czy też w neme, że klan traci lidera i klan się sypnie co jest bardzo dużym plusem LR  :twisted:

Na koniec mam prośbę do MODERATORA aby wrzucił all wypowiedzi do flame i tam powinna być kontynuowana dalsza dysputa.. a post Rya podpiąć i zamknąć tak jak  Tau.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2009, 02:08:22 pm wysłana przez !ArO »


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 27, 2009, 02:30:21 pm »
hmm tak sie sklada ze shogal nie dopuscil jednej mojej postaci do klanu ale dalej mam dostep do 2 postaci w klanie(drama on) takze widze jak to wyglada i smieszy mnie takie -_-'enie :)
3-4 party na eventy? loled na siege(event ktory zawsze i wszedzie zbiera najwiekszy online w klanach) byly 2.5 party -odejmij ludzi ponizej 70 i commony i masz realna wartosc
clan craft jest dla osób które chcą (nikt nie powie: "wrzuć all matsy do cwh!" czy coś w tym stylu) - w takim razie sie to chyba zmienilo, wygladalo to tak ze shogal nas pmowal ze on wie ze my expimy w gc i robimy q i mamy to wrzcac do cwh bo oni klanowo robia crafta i codziennie tam siedza cala godzine i farmia, jak juz wszyscy go wysmiali a Damon zrobil im drame to Eldalote zabral mu prawa do CH, mam sie dalej smiac? teraz przychodza najmadrzejsze i wszystkowiedzace oszolomy i pisza ze poszlismy na latwizne, loled666
inna sprawa to ze to chyba tez nie jest clan craft raczej party craft, powiedzmy ze widze kto biega w commonach a kto ma sa w broni takze smiejac sie ze Eldalote abdykowal bo juz nie ma co crafcic tez sie chyba duzo nie myle
chcesz ten post czyscic z faktow i zostawic sama propagande? co to da? wiecej Polakow i tak tu nie przyjdzie niz to co przychodzi i tak pojda pewnie do LR - konkurencja sie chyba dopiero rodzi a na to czy odejda czy zostana i tak ten temat nie ma wplywu, jak dla mnie to takie chwytanie sie brzytwy - poza tym macie juz tam jeden post wystarczy go zaaktualizowac, dla mnie ten post mial zwrocic uwage i zwraca a to ze wylalo sie wiadro pomyj chyba z czegos wynika
pozdro666 agentT.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2009, 02:32:38 pm wysłana przez DonK. »
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 27, 2009, 03:06:23 pm »
DonK, gowno wiesz a wypowiadasz sie jakbys byl najwiekszym ekspertem na servie. Osoby takie jak Hezak, Eldalote czy ja nigdy nie braly udzialu w Clan Crafcie i ich sprzet jest wyfarmiony solo. Jak nie wierzysz to trudno, nastepnym razem nagram ci 2 tygodniowy filmik jak farmimy adene, ok?
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 27, 2009, 03:17:17 pm »
i o czym swiadczy fakt ze top3 tego klanu nie biora udzialu w clan crafcie? ktos od was kiedys pisal o postepach waszego clan craftu i o tym ze Eldalote 3 razy spalil juz mj, miedzyinnymi stad moje wnioski. Inna sprawa to fakt ze byla drama ze my mamy wyjebane na wasz clan craft a teraz sie okazuje ze cl tez nie bral w tym udzialu, to jest lepsze niz mix seagala i m jak milosc :)
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 27, 2009, 03:25:23 pm »
Prawda jest taka ze sam Shogal ubral sie dosc pozno :) moze to byly aspiracje LR targane egzystecją na poprzednich priv, bo tam nie ukrywajmy klan craft sie sprawdza. Tu sa troszke inne realia i sam sie o tym przekonałem moze i LR w pewnym momencie tez. Nie mniej jednak odkad przyszedłem zasady juz byly inne. Tableki nie ma co robic, bo w sumie ciezko sprecyzować te roznice, kiedys ponoc bylo u nich -_-'owo :>

      Z natury staram sie byc spokojnym człowiekiem, jesli mi cos nie pasuje to czegos nie robie na sile, chyba ze liczy sie dobro ogolne. Prawda jest taka ze nie da rady wszystkich pogodzic, taka juz jest natura człowieka. Ja osobiscie wychodze z załozenia ze trzeba sobie kazdemu dac szanse, tyczy sie to jednej i drugiej strony. DonK moze i ma racje w tym co było, jednak teraz jest inaczej i  w tej kwesti nie ma co toczyc walk, w tym temacie jestes na pozycji przegranej.


nie mowmy juz o tym jak bylo, rozmawiamy jak jest.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2009, 03:27:05 pm wysłana przez Iherus »


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 27, 2009, 03:48:43 pm »
jasne ze tak, tylko ze tak jak pisalem chlopaki wtedy tez pisali jak to jest wspaniale i jak to wszystko super wyglada, doszlismy do nich a rzeczywistosc zweryfikowala reszte, pozniej - z perspektywy Neme - dalej ta sama gadka i znowu efekt ten sam, teraz kolejna propaganda i mam nadzieje ze rzeczywiscie klan lepiej bedzie funkcjonowac ale tez nie ma co wymagac hurraoptymizmu bo ktos znowu napisal ze jest fajnie, niby to przeszlosc jednak ma swoj wplyw obecny odbior.
Wspomniales o poprzednich serwach, na jednym bylismy w jednym klanie i to byl polski klan i jak dla mnie wygladal dokladnie tak jak powinnien wygladac dobry polski klan wiec jesli ktos ma predyspozycje, czas i checi to da sie takie rzeczy osiagnac. I tu jest dosc duza roznica, gdyby tu powstalo AR nie zastanawialbym sie nad powrotem zbyt dlugo, obecnie chyba nikt od nas tez nie zastanawia sie nad powrotem do LR ale w odmienny sposob :)
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2009, 03:55:34 pm wysłana przez DonK. »
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 29, 2009, 12:35:10 am »
I tu jest dosc duza roznica, gdyby tu powstalo AR nie zastanawialbym sie nad powrotem zbyt dlugo, obecnie chyba nikt od nas tez nie zastanawia sie nad powrotem do LR ale w odmienny sposob :)
Tudzież OT ;)
A propos dobrych czasów ;) (-->Olithonnen):

Cóż hapszy ja doszedłem do LR po tym burzliwym czasie, o którym mogę tylko sobie poczytać na tym forum i szczerze mówiąc mam nie mniej miłe wrażenia niż w OT, AR, czy wcześniej w innych klanach na infinity... a nawet lepsze czasem jeżeli chodzi o akcje typu forty, których na zbugowanych serwach nie dane mi było doświadczyć.
Pewnie o niechęci wielu osób decydują uprzedzenia czy urazy, na szczęscie takowe mi zostały oszczędzone i uważam, że dla nowych osób na serwerze "bez przeszłości" z LR, jest to bardzo dobry klan.
A uprzedzenia i urazy są po to aby je przełamywać, więc GET OVER IT PEOPLE bo ja was nie kumam :P a razem możemy rozjechać ten serwer :)
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2009, 03:11:48 am wysłana przez Lanthirlaer »


  • Banned
  • Wiadomości: 381

  • Pochwał: 0

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 29, 2009, 08:35:09 am »
Ten screen jest raczej z Roxy x5. Szkoda ze tam Ordotenebrarum koniec konców zaliczylo faila.. Co tam u Felissina? Ciagle masz z nim kontakt?


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 29, 2009, 08:55:54 am »
Ot nie liczylem bo to nie byl polski klan, cl i wiekszosc ludzi pl ale i tak na wiekszosci kanalow trzeba bylo po angielsku rozmawiac wiec dla mnie to byl bardziej bardzo fajny klan ale international
Ot nie zaliczylo faila tylko polaczylo sie z AR
ehh fajne czasy nawet na siegu czerwony >.<
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 29, 2009, 09:06:35 am »
Przeczytałem te brednie.
Albo komuś tu żal dupę ściska albo jest tak tępy że już nie ma dla niego ratunku.
Funkcja psa ogrodnika zawsze znajdzie swoich amatorów wśród plebsu.

L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 29, 2009, 01:30:16 pm »
hmm a jeszcze nie tak dawno ktos od was psial ze nie ma juz wiecej takich idiotow u was  :oops:
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 29, 2009, 02:45:31 pm »
Ten screen jest raczej z Roxy x5. Szkoda ze tam Ordotenebrarum koniec konców zaliczylo faila.. Co tam u Felissina? Ciagle masz z nim kontakt?
Odnośnie OT to tak jak powiedział DonK. Niestety z Felem straciłem łączność po padnięciu Roxy, ale z tego co wiem to potem zaczął grać na http://www.bfdr.eu/ m.in. razem z Reznykiem.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 29, 2009, 10:33:34 pm »
rozmawialem z paroma osobami ale wiekszosci nie chce sie expic na x1 z rosyjskim klientem
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/