Witaj
Gość

Wątek: Kup pan L2...  (Przeczytany 5903 razy)

  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Kup pan L2...
« dnia: Październik 05, 2008, 04:53:15 pm »
Chciałbym kupić L2: Gracia, ponieważ..., no nie ważne. Mam pytania:
1. Jak się ją kupi to trzeba aktywować jakieś konto?
2. Czy jest to darmowe (oczywiście sama aktywacja konta, a nie gra z płytą, rozumiecie)?
3. Czy jak ją kupie to będę zmuszony grać na płatnych serwerach, czy też spokojnie będę mógł grać na piratach?
4. Jak myślicie jak długo będą aktywne serwery Gracjii (mówię o prywatnych)?
5. Jeśli już nie będzie aktywnych serwerów CT2 to co mogę zrobić? Czy są dostępne SAME PATCH'e, które robiły by z CT2 powiedzmy CT5* **? Słyszałem o autopachu ale nie wiem. Bo jeśli tak to mogę ściągnąć CT1 (3 GB ujdzie) a potem go spaczować do CT2, racja?

* Nie ma sposobu by zrobić z Chaotic Chronicle 4 Chaotic Throne 2 :)

** Chodzi o to, że mam wolny net i już ściągnięcie Gracjii jest nie możliwe (4 GB to zdecydowanie za dużo), a powiedzmy CT5 który będzie miał jakieś 4,7 GB będzie ,,imposible" dla mojego internetu :/
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2008, 05:00:25 pm wysłana przez sonygg »


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Kup pan L2...
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 05, 2008, 05:48:48 pm »
Chciałbym kupić L2: Gracia, ponieważ..., no nie ważne. Mam pytania:
1. Jak się ją kupi to trzeba aktywować jakieś konto?
2. Czy jest to darmowe (oczywiście sama aktywacja konta, a nie gra z płytą, rozumiecie)?
3. Czy jak ją kupie to będę zmuszony grać na płatnych serwerach, czy też spokojnie będę mógł grać na piratach?
4. Jak myślicie jak długo będą aktywne serwery Gracjii (mówię o prywatnych)?
5. Jeśli już nie będzie aktywnych serwerów CT2 to co mogę zrobić? Czy są dostępne SAME PATCH'e, które robiły by z CT2 powiedzmy CT5* **? Słyszałem o autopachu ale nie wiem. Bo jeśli tak to mogę ściągnąć CT1 (3 GB ujdzie) a potem go spaczować do CT2, racja?

* Nie ma sposobu by zrobić z Chaotic Chronicle 4 Chaotic Throne 2 :)

** Chodzi o to, że mam wolny net i już ściągnięcie Gracjii jest nie możliwe (4 GB to zdecydowanie za dużo), a powiedzmy CT5 który będzie miał jakieś 4,7 GB będzie ,,imposible" dla mojego internetu :/

1. kupowanie clienta to takie kupowanie niczego, do gry potrzebujesz cd keya (np sa sprzedawane z clientami)

2. jak juz mowilem zeby grac (na oficjalnych serverach, prywatne, czyli tak zwane privy sa darmowe) potrzebujesz cd keya zeby aktywowac konto.. potem trzeba to konto oplacac, czy to karta, czy kupujac "pre-paidy", to juz twoj wybor

3. samej gry (dokladniej clienta) nie trzeba kupowac, mozna sciagnac, na najnowszym, czyli Gracii mozesz grac na retailu (oficjalnym serverze), lub na privach korzystajacych z Gracii, ofc nie wszyskie privy sa akurat na tej kronice... gdybys zechcial grac na privach (odradzam, chyba ze tylko na krotko) najlepiej znajdz jakis server i dopiero potem sciagnij wymaganego clienta

4. niemam pojecia i mnie to nie obchodzi, jednak napewno jak wejdzie nowy cliencik to powstana servy obslugujace go

5. patchy samych w sobie niema, pomijam te na privach, wyglada to tak, ze jak masz xxx clienta i go wlaczysz to automatycznie updatnie ci sie do najnowszej wersji, jesli chcesz grac na retku, mozesz sciagnac sobie np ct1 i updatnac go do ct2 ;)

ps mam nadzieje ze powiedzialem o najwazniejszych sprawach  :_delf_5_1:


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Kup pan L2...
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 05, 2008, 06:48:03 pm »
Czyli jeśli chce grać na serwerach prywatnych nie muszę aktywować konta?
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2008, 06:51:54 pm wysłana przez sonygg »


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Kup pan L2...
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 05, 2008, 06:56:53 pm »
Czyli jeśli chce grać na serwerach prywatnych nie muszę aktywować konta?
no cos ty, znajdujesz xxx server zakladasz tam konto  i grasz za darmo, cd key jest potrzebne tylko do gry na retailu
tylko jak server stoi np na interlude to nie wbijesz tam na innym cliencie, wiec najpierw znajdz sobie serv, a potem sciagnij potrzebnego cie clienta ;)


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Kup pan L2...
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 05, 2008, 07:09:35 pm »
No to ostatnie pytanie:

Czy można uploadować (poprzez pachera czy coś) indrutal (czy jakoś tak) do CT2?* Jak to zrobić?** Sorry ale ja zupełnie nowy.

*Prosiłbym o pewne inforamcje.

**Tylko proszę bez rad typu: ściągnij od razu CT2 i już. Mam swoje powody by chcieć zrobić tak a nie inaczej, więc proszę uszanujcie to.
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2008, 07:25:55 pm wysłana przez sonygg »


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Kup pan L2...
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 05, 2008, 07:45:15 pm »
mozna, przez plik lineage2.exe laczysz sie z offem i automatycznie leci update do najnowszej kroniki. W inna strone sie nie da, czyli do interlude nie zrobisz upgradu/downgradu.


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Kup pan L2...
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 05, 2008, 07:50:36 pm »
Matko mi chodzi o update z C6 do CT2 a nie odwrotnie :P


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: Kup pan L2...
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 05, 2008, 07:52:31 pm »
nie ma czegos takiego jak C6.


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Kup pan L2...
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 05, 2008, 07:55:30 pm »
Matko mi chodzi o update z C6 do CT2 a nie odwrotnie :P
No to Ci odpisal ze mozna, czytanie ze zrozumieniem sie klania. No i nie c6 a IL :)


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Kup pan L2...
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 05, 2008, 08:20:25 pm »
Dobra dzięki chłopacy :P