Witaj
Gość

Wątek: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017  (Przeczytany 24541 razy)

  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #100 dnia: Styczeń 31, 2017, 05:31:11 pm »
Coś się zaczyna dziać. Bardzo mnie to cieszy. Ja będę grał na serwerze niezależnie od tego, czy będzie 50 czy 200 online.
Do zobaczyska za 4 dni :)
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #101 dnia: Styczeń 31, 2017, 07:41:16 pm »
Najniższe raty jakie widziałem na serwerze prywatnym, to x2,5 i bawiłem się tam wyśmienicie. x1 będzie prawdziwym wyzwaniem i jestem całkowicie przekonamy, że spotkam tutaj tylko prawdziwych koneserów tej gry (oby okazało się, że będzie ich wielu, ale mniejszą liczbę też przełknę). Tak jak kolega wyżej - będę na serwerze od początku do jego końca - kiedykolwiek on nadejdzie. Jeśli admin nie nawali, jak to również wiele razy widywałem na różnych serwerach, to nie wiem jak Wy, ale mnie czeka niezły maraton od soboty do wieczornych godzin niedzieli. Odliczamy!


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

  • Harvester of sorrow...
Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #102 dnia: Styczeń 31, 2017, 09:55:23 pm »
Tylko kim grać :) od c4 grałem tankiem pal/sk teraz chciałem zagrać wc ale chyba dual box sprawi, że każdy będzie miał bufa na plecach więc trzeba się trzymać swojej słabości + wc na plecy :D jak się sprawuje tk w porównaniu do reszty tanków na tej kronice? Ostatni raz grałem na graci. Szkoda, że start nie jest w piątek :P
Bezpieczny...<br />owinięty senną mgłą...<br />leżę w krainie mroku...<br />tłumiąc w sobie energię złą...<br />nie obudzą mnie...<br />potwory wołające me imię...<br />wszystko co wyjdzie poza me senne schronienie...<br />krwawiąc zginie...


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #103 dnia: Luty 01, 2017, 12:17:13 pm »
Witam pytanko do Gm czy płatnośc bedzie tylko przez Paypal ? czy  też bedzie mozna płacić przez paysafecard ?/??/


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #104 dnia: Luty 01, 2017, 02:50:05 pm »
Mówiąc poważnie za bardzo nie będzie za co płacić  :D. Za dotę zmienisz nick, płeć, nazwę klanu. I to wszystko. Jak będzie taka potrzeba to mogę uruchomić paysafecard. To co jest do kupienia kupujesz za FA i Vote coiny. Wszystko zależy od gracza i jego umiejętności w grze.
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2017, 02:53:20 pm wysłana przez sebastianp »


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #105 dnia: Luty 01, 2017, 03:00:06 pm »
Mówiąc poważnie za bardzo nie będzie za co płacić  :D. Za dotę zmienisz nick, płeć, nazwę klanu. I to wszystko. Jak będzie taka potrzeba to mogę uruchomić paysafecard. To co jest do kupienia kupujesz za FA i Vote coiny. Wszystko zależy od gracza i jego umiejętności w grze.
I właśnie dlatego będę grał na tym serwerze przez cały czas jego istnienia.
Brak OP doty, czego brak wszędzie (szczególnie na ruskich, które poza ilością graczy online nie mają żadnej innej zalety).
Pozdrawiam wszystkich "kolegów", którzy karmią ruskich i płacą prawdziwy hajs, żeby być lepszym od innych (tylko to im pomaga).
Do zobaczenia na serwerze za 3 dni. Nie umiem się już doczekać.
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #106 dnia: Luty 01, 2017, 06:28:17 pm »
Już przestań się spuszczać nad tym serwerem.


Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #107 dnia: Luty 01, 2017, 06:30:27 pm »
Pozdrawiam wszystkich "kolegów", którzy karmią ruskich i płacą prawdziwy hajs, żeby być lepszym od innych (tylko to im pomaga).
jakim ty jestes cebulowym smieciem to az sie wierzyc nie chce


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #108 dnia: Luty 01, 2017, 06:33:31 pm »
Siema Ludzie jak myślicie co by lepiej pasowało na x1 :) ? jakiś BD + buffer żeby grać w party z ludźmi czy może robić sobie jakąś own postać w sensie żebym miał jakiegoś dd + buffka ? Szukam CP / klanu / party obojetnie zeby pograc z ludzmi :D!


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #109 dnia: Luty 01, 2017, 06:54:29 pm »
i płacą prawdziwy hajs
haha, po pewnym progu dochodów nie patrzysz na każdą złotówkę jak na chleb,
życzę ci tego, bo twoje posty są na swój sposób smutne :D


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #110 dnia: Luty 01, 2017, 10:27:01 pm »
Pozdrawiam wszystkich "kolegów", którzy karmią ruskich i płacą prawdziwy hajs, żeby być lepszym od innych (tylko to im pomaga).
jakim ty jestes cebulowym smieciem to az sie wierzyc nie chce
Widzę, że jednak czujesz że mój przekaz był do Ciebie skoro zareagowałeś i nadal masz sporo czasu bo tu zaglądasz mimo tego, że i tak nie zagrasz na L2Hallate oraz nadal zachowujesz się ordynarenie, bo tylko w taki sposób potrafisz (nie stać takiego typa jak ty na konstruktywną krytykę)?
Żal mi Ciebie ale jest za to wesoło :)
Ciągnij gatkę dalej bo musisz odbić pałeczkę - inaczej nie da Ci to spokoju. Z niecierpliwością czekam na Twoją odpowiedź. Ciekawe jak mnie obrazisz tym razem ;)

i płacą prawdziwy hajs
haha, po pewnym progu dochodów nie patrzysz na każdą złotówkę jak na chleb,
życzę ci tego, bo twoje posty są na swój sposób smutne :D
Kolejna osoba, która poczuła się urażona bo musi się wspomagać dotą :)
Tak się składa, że bez problemu mam na coś więcej niż chlebek z masłem, co nie oznacza że muszę to ładować w swoją postać, żeby być lepszym od innych.
Jeżeli nie patrzysz na każdą złotówkę to tylko świadczy o Twojej osobie, jako osobie w pewnym sensie rozrzutnej. A to właśnie bogaci ludzie popadają w największe długi.
Życzę powodzenia w dalszym życiu i jak najmniej przewalania kasy na donacje, bo ruscy na prawdę mają dość kasy i nie musicie ich dalej wspomagać :)
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2017, 11:24:39 pm wysłana przez Taneroth »
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #111 dnia: Luty 02, 2017, 12:15:06 am »
Pozdrawiam wszystkich "kolegów", którzy karmią ruskich i płacą prawdziwy hajs, żeby być lepszym od innych (tylko to im pomaga).
jakim ty jestes cebulowym smieciem to az sie wierzyc nie chce

To już nawet nie jest śmieszne bula... 15% za obrażanie (nie tylko w tym temacie). Smutne to.


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #112 dnia: Luty 02, 2017, 05:53:06 am »
ale lipa beta zamknięta


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #113 dnia: Luty 02, 2017, 07:36:45 am »
ale lipa beta zamknięta
Bo za 2 dni start - nic dziwnego. Zapraszamy w takim razie od razu na start :)
"Skup się na tym co najważniejsze, odpocznij z całą resztą." - Marco Hietala


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

    • Dwarven Manufacture
[L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #114 dnia: Luty 02, 2017, 09:20:28 am »
Oby frekwencja dopisała :)

A tak na marginesie to nie widzę nic złego w trochę bardziej rozbudowanej dotacji. Fajnie, że ekipa chce trzymać dote na minimalnym poziomie ale nawet rozsądne konto premium za 20 PLN z 25% bonusem było by ok. Poza tym można wprowadzić DressMe i inne bajery wizualne. Nie każdy ma czas na gre po parę godzin dziennie a za małą dotacje mogli by miec fajny bonus aby nadążyć troszke za resztą. Co jak co ale ta gra, jak i każde mmo, zawsze będzie faworyzowała tych co spędzają nad nia długie godziny.

Nie czarujmy się, utrzymanie serwera kosztuje i to nie małe pieniądze. Gracze zazwyczaj nie zdaja sobie z tego sprawy. Głupi customowy kod to wydatek kilkudziesięciu euro. Cos pójdzie nie tak a developer szybko nie ogarnie to trzeba będzie szukać freelancer'a... a to kosztuje.

Oby w tym przypadku było tylu fanów aby administracja nie musiała rezygnować z czegos dla siebie bo trzeba dedyka opłacić. Trzymam kciuki i pozdrawiam
...<!>... SAM PRZECIWKO SOBIE ...<!>...
http://www.dwarven-manufacture.com


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #115 dnia: Luty 02, 2017, 09:39:31 am »
LF clan /cp online 4-6 h dziennie wieczorami .TOP experience in l2  :D Co do klasy jeszcze sie zastanawiam .
Nick w grze MafiaMike


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #116 dnia: Luty 02, 2017, 10:20:45 am »
Wszystko wygląda ładnie, pięknie ale i tak serwer padnie od ataków DDOSów.
Nie takie serwery miały z tym problem a widząc po hajsie jaki jest na ten serwer przeznaczony to wiem, że ten antiddos protection to pic na wode fotomontaż.
A jak tylko serwer wyda się konkurencyjny to jest na nie narażony podwójnie.
Nie ma co zaczynać bo szkoda nerwów DCki co kilka minut o lagach nie wspominając.
AIM HIT DESTROY >aHd<


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #117 dnia: Luty 02, 2017, 10:35:52 am »
Co się przejmujecie za wczasu. Nad DDOSem niech czuwa administracja servera. Ja mam to w nosie za to im płacę. Za używanie DDOS jest prokurator. Więc wątpię, by jakiś oszołom się odważył atakować profesjonalny server w związku z jakąś grą, chyba, że jest totalne zdesperowanym idiotą. Nie wiedzącym co czyni. To nie server stający na neostradzie gdzieś w domu. Ten server stoi we Francji jak większość topowych serverów.Zdaje sobie sprawę ile kosztuje utrzymanie servera, bo utrzymuje go już 2 lata i nie sprawia mi to problemu. To tak jak tu ktoś powiedział, jeśli ktoś osiągnie pewien próg dochodów w nosie ma takie wydatki. Ja to traktuje jako hobby i nie muszę na tym zarabiać. Jeśli gracze będą chcieli dotacji to dla mnie jak najbardziej może być. Tylko kwestia co ma tam w niej być. Teraz najważniejszy jest online, bo fajnie jak trochę ludzi się znajdzie we wspólnej długiej grze.
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2017, 11:03:51 am wysłana przez sebastianp »


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #118 dnia: Luty 02, 2017, 11:40:47 am »
Co się przejmujecie za wczasu. Nad DDOSem niech czuwa administracja servera. Ja mam to w nosie za to im płacę. Za używanie DDOS jest prokurator. Więc wątpię, by jakiś oszołom się odważył atakować profesjonalny server w związku z jakąś grą, chyba, że jest totalne zdesperowanym idiotą. Nie wiedzącym co czyni. To nie server stający na neostradzie gdzieś w domu. Ten server stoi we Francji jak większość topowych serverów. [...]

No to tego  8). Nie ma się czym martwić.  :D


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #119 dnia: Luty 02, 2017, 11:48:35 am »

Kolejna osoba, która poczuła się urażona bo musi się wspomagać dotą :)
Tak się składa, że bez problemu mam na coś więcej niż chlebek z masłem, co nie oznacza że muszę to ładować w swoją postać, żeby być lepszym od innych.
Jeżeli nie patrzysz na każdą złotówkę to tylko świadczy o Twojej osobie, jako osobie w pewnym sensie rozrzutnej. A to właśnie bogaci ludzie popadają w największe długi.
Życzę powodzenia w dalszym życiu i jak najmniej przewalania kasy na donacje, bo ruscy na prawdę mają dość kasy i nie musicie ich dalej wspomagać :)



  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #120 dnia: Luty 02, 2017, 12:20:46 pm »
Ładne zdjęcie  :D


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #121 dnia: Luty 02, 2017, 12:22:43 pm »
A tak na marginesie to nie widzę nic złego w trochę bardziej rozbudowanej dotacji. Fajnie, że ekipa chce trzymać dote na minimalnym poziomie ale nawet rozsądne konto premium za 20 PLN z 25% bonusem było by ok.
Dota na expa to najgorsza dota jaka może być. Kto idzie na x1 nie mając czasu... bitch please. Zresztą jest dużo opcji lepszej monetyzacji, czapki, skiny, free tp, boost sp, mounty, pet tickety, kolor nicku, pk scrolle, buff scrolle, recki, itemy clanowe.

Wszystko wygląda ładnie, pięknie ale i tak serwer padnie od ataków DDOSów.
Nikt rozsądny nie będzie tracić pieniedzy i czasu na taki lol serwerek z malutkim online.


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #122 dnia: Luty 02, 2017, 12:24:03 pm »
Średnia wieku osób które spotkałem w l2, to 25 lat, a po wypisach niektórych widzę, że mają grubo poniżej 18. Jedno i to samo wałkowane przez kilka stron.

"Najgorsze w kłóceni się z idiotą jest to, że on też jest przekonany o tym, że kłóci się z idiotą".

DDOS odpada, server musiałby stać się konkurencyjny dla ruskich, a do tego potrzeba online 300-400, a tutaj będzie dobrze jak utrzyma się na poziomie 100. Zostaliśmy już dawno podsumowani "Cudze chwalicie, a swego nie znacie".

Wątpię bym musiał kogokolwiek namawiać na grę na tym serwerze, bo kto chce, to przyjdzie, a kto nie chce, to mam nadzieje, że będzie zaskoczony rozwojem serwera i może zmieni zdanie. Tego życzę Administratorowi, Wam jak i sobie. Pojutrze gramy.

(Zapomniałem, że jest licznik na stronie, cofam pytanie)

« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2017, 12:26:42 pm wysłana przez NędznySzczur »


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #123 dnia: Luty 02, 2017, 12:44:12 pm »
W końcu ktoś napisał coś mądrego. +1


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

    • Dwarven Manufacture
Odp: [L2J] L2 Hallate - H5 x1 - START 04.02.2017
« Odpowiedź #124 dnia: Luty 02, 2017, 12:47:43 pm »
A tak na marginesie to nie widzę nic złego w trochę bardziej rozbudowanej dotacji. Fajnie, że ekipa chce trzymać dote na minimalnym poziomie ale nawet rozsądne konto premium za 20 PLN z 25% bonusem było by ok.
Dota na expa to najgorsza dota jaka może być. Kto idzie na x1 nie mając czasu... bitch please. Zresztą jest dużo opcji lepszej monetyzacji, czapki, skiny, free tp, boost sp, mounty, pet tickety, kolor nicku, pk scrolle, buff scrolle, recki, itemy clanowe.

Wszystko wygląda ładnie, pięknie ale i tak serwer padnie od ataków DDOSów.
Nikt rozsądny nie będzie tracić pieniedzy i czasu na taki lol serwerek z malutkim online.
To tylko i wyłącznie kwestia preferencji. Znam kilka osób, które tylko grają w weekendy i chetnie korzystaja z bonusowego XP bo tez chce czuć że robią jakiś postęp.

A na x1 można grać z wielu powodów. Walka o przedmioty, większa szansa na odwiedzenie wielu lokacji a nie tylko typowych farm. Lista jest długa. Mnie tylko takie serwery interesują choć sam mam bardzo mało czasu na grę. Bonusy do XP to raczej standard w MMO. Jak by sie postarać to wszystko można nazwać p2w, oprócz wizualnych przedmiotów oczywiście.

Fajnie, że administracja nie nastawia sie na zarobek tylko chce udostępnić graczom solidny server. Tak trzymać :)
...<!>... SAM PRZECIWKO SOBIE ...<!>...
http://www.dwarven-manufacture.com