Witaj
Gość

Wątek: Gladiator [Glad]  (Przeczytany 379969 razy)

  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 29, 2007, 01:50:26 pm »
zrobilem sobie duelista i wcale tak idobry nie jest w porownaniu do innych klas to jest to slaba postac sonik range zadaje po 100 dmg wiec co to za dmg przy magu albo luczniku


  • Wiadomości: 374

  • Pochwał: 2

  • Slutty McSlut Fan
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 29, 2007, 03:05:32 pm »
                                            Wiecie co  ja myśle , nie doceniacie glada
 ja klade sps bez problemu a wczoraj sh położyłem 2 skilami w pvp nawet mi cp nie ruszyl a lag straszne miałem i co do tego on bil pierwszy , zaczolem go bic po 2 sek i już nie miałem cp , bo był na full buff .Gosc  po walce powiedział tylko „WAt man u are freeking crazy „.  Jak mag zaczyna uciekac to albo wale z blasterow albo z luku glad ma strasznie duzo dexa jak Się umie dobrac dobrze zbroje i bron  i krytyki siadaja ladnie  i jeżeli mi ktos hp zjedzie to włączam batlle roar to laduje mi jakies 500 hp i do tego duelist spiryt + war cry i nikt cie nie polozy ( oprucz necro i paru p[ostaci które umia grac ) Nick sh (wernister) czy jakos tak 


poprostu  kocham glada

jezeli wystapily jakies bledy w mojej pisowni z gory przepraszam



  • Wiadomości: 374

  • Pochwał: 2

  • Slutty McSlut Fan
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 29, 2007, 03:10:26 pm »
zrobilem sobie duelista i wcale tak idobry nie jest w porownaniu do innych klas to jest to slaba postac sonik range zadaje po 100 dmg wiec co to za dmg przy magu albo luczniku
  pomysl sobie jak bijesz sie na destroyera albo inna wolna klase uciekasz i walisz  z sonik rage a potem z blastera . palnij sobie macro ja takie mam ladujesz sie 2 kamykami tymi do ladowania a potem poprostu focus sonic i tyle jestes zaladowanyt na + 3 i zadajsz slaby demage ale zato ladujesz sie w ciagu 1 sek do 3



  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 29, 2007, 03:42:41 pm »
30 dexa to dużo ? ... Trafiasz z tego łuku ?
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 29, 2007, 06:57:00 pm »
Nie po to glad ma skille zasięgowe żeby łukiem bić... co do wymiatania Glad w c5 a c4 to całkiem inna bajka.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 29, 2007, 07:21:23 pm »
Nie po to glad ma skille zasięgowe żeby łukiem bić... co do wymiatania Glad w c5 a c4 to całkiem inna bajka.
przyjdzie c5 to bedziecie mowic ze glad wymiata w c6?
dajcie mi przyklady ine klasy wala mu stune dmg spory,debuffy, spowolnienia albo silence na skile a taki glad to nic


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 29, 2007, 07:34:29 pm »
Co ty mówisz.

Bananem w maga 2 razy i po zabawie, TSS w Tanka za 2k to jest magia, no to co że dostanie debuffy wali na odległość aż miło, a jak podejdzie to zgon. Dostałeś kiedyś critica z TSS ?
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 29, 2007, 07:44:57 pm »
W Interlude bedzie jeszcze ciekawiej: Sonic Move i to ustrojstwo: Sonic Barrier: Using Sword, makes instant Shield, makes invincible to normal hit and skill, buff/debuff for 10 seconds. (To juz max przegiecie... God Mode na 10 sec... Taaa... Skoncza sie teksty typu: "Glad sux" 8))


  • Wiadomości: 374

  • Pochwał: 2

  • Slutty McSlut Fan
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 29, 2007, 08:01:08 pm »
hmm zdziwily mnie wasze odpowiedzi . Glad jest sredni ale ja i tak go lubie najbardziej wrecz przepadam za nim . i co do tych debuffow to sie zgadzam ale jak mag zdazy je zrobic to zalezy duzo od buffek . tyle powiem ze jezeli glad ma full buff to ma maga na 2 hity tss + double sonic = owned
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2007, 08:10:05 pm wysłana przez [czesiu] »



  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 30, 2007, 12:03:19 am »
Cytuj
Glad potrafi bardzo szybko zjechac hp a cp zdejmuje jednym TSS...


skoro tak to dlaczego gryzie gleebe w starciu ze wczystkimi innymi
klasami ? no moze z wyjatkiem 1 czy 2 ... ?

tankow bedzie myzial, magowie go wysmieja w polowie drogi jak glad bedzie dobiegal do nich..., lucznicy sprawia ze sie nawet nie ruszy i zabija ich czystym smiechem...



magowie go wysmieja?
co ty piszesz czlowieku
glad zarzuci sobie lionheart i mag moze smiac sie co najwyzej z wlasnej glupoty lucznik tez mu stuna nie wsadzi


a co do tego gryzienia gleby to jeszcze nie widzialem zeby glad w pvp 1na1 padl przy mass no to wiadomo ze nie jest zbyt dobry ale 1 na 1 to jego zywiol


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 30, 2007, 12:06:57 am »
wystarczy spamowac nukami, glad ma smiesznego m defa i od razu pada...




  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 30, 2007, 12:16:03 am »
moze mdef jest smieszny ale mozna to jakos zredukowac bizuteria a albo s i ja zplusowac
mag tych kilku/nastu k hp i kilku k cp tak szybko nie zjedzie


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 30, 2007, 11:08:37 am »
hmmmm... no i mam kolejnego glada na pasku  :shock: (ok to c4 ale bez jaj :P )...zaatakowal mnie wczoraj pod giran (za cholere nie wiem czemu)  i wio tym atakiem na odleglosc (zapomnialem nazwy:P ) i dawaj na mnie.. no to ja standartowo-bsoe pod reka :P (co tk to tk hehe),gs,sf i piore go...i zaluje tylko jednego,za blisko bramy miasta bylismy i zdazyl mi lama uciec do peace zone :P a teraz statystyki-duale b,nizszy poziom o 3 (ale ponawiam,gram tk i walilem wtedy delu :P ) czesciowo ubrany w bw (gora i buty) i zaatakowal z zaskoczenia... ja nie wiem,albo jakies losie graja gladami albo rzeczywiscie glad w c4 jest totalnie zwalony... nie dlatego ze mnie nie pokonal (umiem w sumie grac i wykorzystuje wszytskie atuty tk,a przynajmniej sie staram :P) ale dlatego ze po walce powiedzial mi ze zostalo mu 500 hp i nie chcial ryzykowac a mnie zostalo... 2k hp :P (dosatawal kryta za krytem bo mam bron z focus :P)... hmmm... zycze powodzenia wszystkim gladom w c5 :P


  • Wiadomości: 374

  • Pochwał: 2

  • Slutty McSlut Fan
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 30, 2007, 02:28:58 pm »
Cytuj

magowie go wysmieja?
co ty piszesz czlowieku
glad zarzuci sobie lionheart i mag moze smiac sie co najwyzej z wlasnej glupoty lucznik tez mu stuna nie wsadzi


a co do tego gryzienia gleby to jeszcze nie widzialem zeby glad w pvp 1na1 padl przy mass no to wiadomo ze nie jest zbyt dobry ale 1 na 1 to jego zywiol

calkowicie sie z tym zgadzam


poza tym jak gladem umisz grac to kladziesz kardego oprucz 3 rd klasy ja brodziszowi (st)  zjehalem cale cp na 2 klasie bez buff

 to io tak dobrze jak on dobrze sie wczul juz w sk
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2007, 02:34:36 pm wysłana przez [czesiu] »



  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 30, 2007, 04:28:40 pm »
pomysl sobie jak bijesz sie na destroyera albo inna wolna klase uciekasz i walisz  z sonik rage a potem z blastera . palnij sobie macro ja takie mam ladujesz sie 2 kamykami tymi do ladowania a potem poprostu focus sonic i tyle jestes zaladowanyt na + 3 i zadajsz slaby demage ale zato ladujesz sie w ciagu 1 sek do 3
A glad to torpeda... Kite'owanie raczej odpada.
a co do tego gryzienia gleby to jeszcze nie widzialem zeby glad w pvp 1na1 padl przy mass no to wiadomo ze nie jest zbyt dobry ale 1 na 1 to jego zywiol
W c4 od glada dostalem raz, przez nieuwage swoim sps'em (jakos dobiegl i stun mu wlazl), reszta nukerow nie ma z nim zadnych problemow, tak samo destro. Glad w c4 to pipa jakich malo, do tego wiekszosc gladiatorow nie wie, ze ma takiego skilla jak hammer crush ale to juz inna bajka.


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 30, 2007, 04:49:47 pm »
hmmmm... no i mam kolejnego glada na pasku  :shock: (ok to c4 ale bez jaj :P )...zaatakowal mnie wczoraj pod giran (za cholere nie wiem czemu)  i wio tym atakiem na odleglosc (zapomnialem nazwy:P ) i dawaj na mnie.. no to ja standartowo-bsoe pod reka :P (co tk to tk hehe),gs,sf i piore go...i zaluje tylko jednego,za blisko bramy miasta bylismy i zdazyl mi lama uciec do peace zone :P a teraz statystyki-duale b,nizszy poziom o 3 (ale ponawiam,gram tk i walilem wtedy delu :P ) czesciowo ubrany w bw (gora i buty) i zaatakowal z zaskoczenia... ja nie wiem,albo jakies losie graja gladami albo rzeczywiscie glad w c4 jest totalnie zwalony... nie dlatego ze mnie nie pokonal (umiem w sumie grac i wykorzystuje wszytskie atuty tk,a przynajmniej sie staram :P) ale dlatego ze po walce powiedzial mi ze zostalo mu 500 hp i nie chcial ryzykowac a mnie zostalo... 2k hp :P (dosatawal kryta za krytem bo mam bron z focus :P)... hmmm... zycze powodzenia wszystkim gladom w c5 :P

To ze czesto losie graja gladami to fakt. Jak ogladam niektorych gladow co robia w pvp to mi sie smiac chce. A co do tej sytuacji to powiem ci, ze glad z tankami ma spore problemy, dopiero na wyzszych lvlach zaczyna im zadawac w miare porzadny dmg ze skilli, ale mysle tez, ze jesli tak jak mowisz niezle grasz tk to tez moze byc powod twojej wygranej. W koncu jak sie umie grac swoim charem to mozna nim zdzialac naprawde duzo, nawet jesli jest uwazany za slaba. Sam osobiscie gram gladem na serwie c4 i naprawde nie narzekam na mozliwosci glada w pvp/mass pvp, wrecz przeciwnie bardzo lubie ta postac i nie wydaje mi sie slaba. :)


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 30, 2007, 04:53:48 pm »
pomysl sobie jak bijesz sie na destroyera albo inna wolna klase uciekasz i walisz  z sonik rage a potem z blastera . palnij sobie macro ja takie mam ladujesz sie 2 kamykami tymi do ladowania a potem poprostu focus sonic i tyle jestes zaladowanyt na + 3 i zadajsz slaby demage ale zato ladujesz sie w ciagu 1 sek do 3
A glad to torpeda... Kite'owanie raczej odpada.
a co do tego gryzienia gleby to jeszcze nie widzialem zeby glad w pvp 1na1 padl przy mass no to wiadomo ze nie jest zbyt dobry ale 1 na 1 to jego zywiol
W c4 od glada dostalem raz, przez nieuwage swoim sps'em (jakos dobiegl i stun mu wlazl), reszta nukerow nie ma z nim zadnych problemow, tak samo destro. Glad w c4 to pipa jakich malo, do tego wiekszosc gladiatorow nie wie, ze ma takiego skilla jak hammer crush ale to juz inna bajka.

tu juz chodzi o c5 raczej


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 30, 2007, 06:43:03 pm »
czesiu mówi o c4 ;P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 374

  • Pochwał: 2

  • Slutty McSlut Fan
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 30, 2007, 07:10:10 pm »
mowicie , ze sps jest taki dobry a ja dzisiaj na derby track  rozwalilem sps 4 razy pod zed i co od razu sie wszystcy o party darli a hammer crush to jest taka odmiana stuna  któr uzywam na magow jak buffek nie mam i d elfy i ogulnie w co sie da . W  ludzi nawet nie proboje a w orki o juz calkiem ..

i co chcialem powiedziec , ze gladem trzeba umiec grac jak grassz na jakims bug serw to nie ma co .
prubowalem na unlimited sonic rage robil na full buff ponad 15/20 sek a inne skille za szybko ( to bylo c5 ) i tam mnie summonerzy kladli o dziwo
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2007, 07:14:27 pm wysłana przez [czesiu] »



  • Wiadomości: 374

  • Pochwał: 2

  • Slutty McSlut Fan
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 30, 2007, 07:32:27 pm »
hmmmm... no i mam kolejnego glada na pasku  :shock: (ok to c4 ale bez jaj :P )...zaatakowal mnie wczoraj pod giran (za cholere nie wiem czemu)  i wio tym atakiem na odleglosc (zapomnialem nazwy:P ) i dawaj na mnie.. no to ja standartowo-bsoe pod reka :P (co tk to tk hehe),gs,sf i piore go...i zaluje tylko jednego,za blisko bramy miasta bylismy i zdazyl mi lama uciec do peace zone :P a teraz statystyki-duale b,nizszy poziom o 3 (ale ponawiam,gram tk i walilem wtedy delu :P ) czesciowo ubrany w bw (gora i buty) i zaatakowal z zaskoczenia... ja nie wiem,albo jakies losie graja gladami albo rzeczywiscie glad w c4 jest totalnie zwalony... nie dlatego ze mnie nie pokonal (umiem w sumie grac i wykorzystuje wszytskie atuty tk,a przynajmniej sie staram :P) ale dlatego ze po walce powiedzial mi ze zostalo mu 500 hp i nie chcial ryzykowac a mnie zostalo... 2k hp :P (dosatawal kryta za krytem bo mam bron z focus :P)... hmmm... zycze powodzenia wszystkim gladom w c5 :P
dziwisz sie jak glad ma maly def i duzy atack a tk ma duzy def ale maly atack i co w duale nie wlozysz soul cry tytlko dopalaj    jak szansa taka mala ( to zalezy od serwera ) a poza tym na jakim serwie grasz chcial bym pvp ( chociasz i tak nie wygram ) chcila bym sprobowac (lowcasmierci the abyss ) ( dostalem doom )  wziolem  sobie scroole  1 buffek i jade magi dagerem ,  cryt 800 co 2 walniecie a normal hit 200400 tyle co z duali (a) a jade na a speed 900
 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2007, 07:35:36 pm wysłana przez [czesiu] »



  • Wiadomości: 28

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 31, 2007, 05:12:29 pm »
Bled,

w zadnej swojej wypowiedzi nie uzylem slowa C5 bo w C5 nie gralem
to co napisalem wiem z doswiadczenia gry w C4
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2007, 05:14:44 pm wysłana przez IDraconicI »


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 31, 2007, 06:06:05 pm »
Glad w c4 to pipa jakich malo, do tego wiekszosc gladiatorow nie wie, ze ma takiego skilla jak hammer crush ale to juz inna bajka.
dobra dobra ten hammer crush to po porstu pewnie super skill?
chyba 1/4 wszedl i trwal 2 sek czy tam 3 wiec naprawde mozna kogos zestunowac


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 31, 2007, 06:53:20 pm »
Stun trwa cos kolo 9 sekund - jesli go nie przerwiemy (moze mniej, pewien nie jestem) wystarczy to aby sie podladowac i walnac TSS, TS... Walczac przeciwko takim DE, lub magom az zal nie uzyc stuna.


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 31, 2007, 07:00:56 pm »
Mi sie wydaje, ze stun to loteria... Raz kras mi wsadzil stuna na 8s, raz na 2s, wiec raczej nie ma on wartosci stalej jak sleep/anchor


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 31, 2007, 07:27:11 pm »
Stun tez ma okreslona dlugosc dzialania, ale jest mozliwosc ze osoba ktora dala stuna wybudzi swoja "ofiare" poprzez bicie jej. Dmg nie ma znaczenia tylko czestotliwosc uderzania, dlatego stun tyranta wydaje sie krotki bo bardzo czesto wybudza swoje "ofiary". :)