Witaj
Gość

Wątek: rate na serwie i serwery prywatne  (Przeczytany 7433 razy)

  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 26, 2007, 03:25:50 pm »
Cytat: Marc1n
Widzisz, inaczej podchodzimy do gry. Dla Ciebie zabawę daje wysoki level, szybko zdobyty... nie masz czasu(nie umiesz)grać na normalnych warunkach, twoja sprawa. Sądzisz, że granie mając 25 lat tez jest bez sensu... no ale ja nic na to nawet nie powiem. To jest twoja opinia, elegancko wyrażona...
Powiedz mi bo ja tego nie rozumiem, co tutaj maja wspolnego umiejetnosci jesli mowimy o szybkosci gry? Uwazasz ze posiadasz wiekszego skilla dlatego ze grasz na oficjalu? Z twoich wypowiedzi wlasnie to wynika... Ze niby dluzej do czegos dochodzisz to jestes lepszy... fajne rozumowanie
Częściowo to prawda ale tylko częściowo. Zanim marc1n zrobi lv78 to ty już możesz mieć ten lv na subklasie więc niejako ma z postacią dłuższy kontakt co za tym idzie może ją lepiej poznać. Jest jednak druga strona medalu umiejętności (o ile w ogóle przy takiej grze można mówić o umiejętnościach) zdobywa się walcząc w pvp a nie z mobami a to ile kto stoczy walk nie zależy już w żadnym stopniu od ratek serwera tylko od charakteru/ stylu gry poszczególnej osoby
Cytat: Marc1n
BTW. -_-'iście dziwi mnie Polska mentalność. Wszystko co jest nienamacalne trzeba zapieprzyć. Nie mozna kupić nic z oryginalnego oprogramowania, wszystko z piracić, a potem uważać to za tak normalne, że Ci "legalni", nazwijmy ich tak, są gorsi, ooo... Dlatego nie lubie tego kraju. Wolą ukraść, niż zapłacić... tak, to jest prawdziwa opinia o Polakach...
Buahahahahaha gdzie ty sie wychowales? Gdyby nie piractwo to bysmy byli 100 lat za pigmejami.
Zobacz na ceny profesjonalnego oprogramowania i popatrz jakie sa zarobki w polsce a potem wysuwaj wnioski.

Tak poza tym ile masz lat w ogole?
Fakt ceny są kosmiczne, niekiedy na jeden prosty program trzeba by pracować kilka miesięcy a to nie brzmi fajnie zważywszy że pójdę do ruska i mam 100% identyczny program za cene biletu do kina :)

Stawiam że 9 i że pół roku temu dostał neostrade :bag:



  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 26, 2007, 08:58:38 pm »
Stawiam że 9 i że pół roku temu dostał neostrade[/quote]
Nom, neo mam pół roku, SDI przez 3 lata... Ciekawe jak ja 3 lata ponad juz grałem w L2 bez tego netu, heh... A wiek, jak tak bardzo interesuje 17 lat.
Cytuj
Fakt ceny są kosmiczne, niekiedy na jeden prosty program trzeba by pracować kilka miesięcy a to nie brzmi fajnie zważywszy że pójdę do ruska i mam 100% identyczny program za cene biletu do kina
Szczycisz się tym, że kradniesz :?: Dziwicie się, że jestem wyczulony :?: Może po części tak... Ojciec chyba od zawsze pracował na kompie. Ma firmę i musiał, chciał czy nie chciał płacić, za prosty program w DOSie po 2k PLN, bo tego wymaga robota a np. nie ma darmowego i tańszego odpowiednika. Mało tego, mógł zakosić przecież, program mieści się na dyskietce w necie są kopie, pytanie po co kraść :?: Programy wyspecializowane są zazwyczaj drogie, no ale nie po to, się je kupuje, żeby ich nie wykorzystać...w tym wypadku pomagać w zarabianiu firmie. Teraz druga strona, brat to programista. Szczycisz się kupowaniem piratów, więc witam w grupce okradających mojego brata, miło Ci :?: ... Troche ironiczie to napisałem, ale cóż. Widze, że poprostu niektórzy wręcz mają tak to w normalność wbite, że na piratach all się kręci. Office pirat, Winda pirat, Corel pirat, Photoshop Pirat...kontrola i się zmieni nastawienie, a wbrew pozorom, wiele do tego nie potrzeba... Wychowali mnie na anty-pirata, no i się to we mnie zakorzeniło. Nie robie krucjat i nie nasyłam na ludzi policji dając cynka, ale no kurde, nie chwalcie się tak bardzo, jakbyście mieli zaraz puścić troche śmietany bo tacy jesteście boscy i elo...
Cytuj
Częściowo to prawda ale tylko częściowo. Zanim marc1n zrobi lv78 to ty już możesz mieć ten lv na subklasie więc niejako ma z postacią dłuższy kontakt co za tym idzie może ją lepiej poznać.
...a Ty dalej o tym samym, omg. Stary, zauważ, że większośc ludzi ma na privach masę charów 3rd class, na offie np. tylko 3... potem oglądasz film, różnice widać w pvp, zazwyczaj na korzyśc jakości z offa(bo nie każdy musi grać elo), bo jednak gra pracochłonna wymaga od Ciebie nauczenia się postaci pod każdym aspektem. Inaczej wchodzi w krew coś, co robisz w tydzień, niż coś co robisz pół roku, no nie :?: No ale nie stary, oni mają tylko 3 chary 76+, a Ty miałeś 20 i napewno jesteś lepszy... OMG, czuje się Bogiem bo na High-Rate miałem zrobione chyba 100 charów, ahaha...
Cytuj
Powiedz mi bo ja tego nie rozumiem, co tutaj maja wspolnego umiejetnosci jesli mowimy o szybkosci gry? Uwazasz ze posiadasz wiekszego skilla dlatego ze grasz na oficjalu? Z twoich wypowiedzi wlasnie to wynika... Ze niby dluzej do czegos dochodzisz to jestes lepszy... fajne rozumowanie
To wszystko wali na łeb na szyję balans gry... a mówie to Ci z doświadczenia, nie wyssanie czegoś z palca. 2,5 roku kiszenia się na privach...od niby C1 do niby C4, zawsze to samo - niezbalansowanie. Na kazdym servie inne mutacja, inne klasy są inne, nic nie jest naturalne. A w ogóle czym później tym gorzej... C3 - 90% TH, C4 - 95% necro/sh/sps.... Mniejsza o to. Nie chodzi o jakieś dochodzenie do czegoś ileś czasu krócej itd. Chodzi o to, że Ty poświęciłeś na coś x czasu, on poświęcił na to 10x czasu, bo masz raty X10 dajmy na to. On bardziej oswoił się z postaciał, plus do tego miał statystycznie więcje czasu w grze, więc więcej okazji na pvp, różne dziwnie zbiegi okoliczności itd... I słusznie ktoś to podkreślił. 90% ludzi z offa jak przyjdzie na priva(a raczej mało takich)umie grać, a 90% ludzi z priva, gdy przyjdzie na offa, nie umie kompletnie grać. I też nie wysysam tego z palca, a mogłem słuchać akademii. Bo grają po 2 lata w tą grę, a nie wiedzieli podstawowych rzeczy itd. No tak grali, bo przecież L2 priv, nawet Dragon to normalne L2, dlatego bardzo zdeterminowani szukali Duali Daggerów na rynku w Giran...
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 1

  • Pisze szybciej niż myśle.
Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 26, 2007, 09:05:22 pm »
uważam, że im niższy rate tym lepsza zabawa. bo jakby nie było l2 projektował sztab ludzi i dostosowywali go pod rate x1 i na takim się sprawdza. Co nie znaczy iż na innych się nie da grać. Po prostu im wyższy rate tym mniej l2. Marc1n ma rację, w większości, niestety sam gram na privach bo nie mam możliwości grać na offie. Gdybym mógł to bym grał tylko tam. Zauważyłem też, że im niższy rate tym lepszy poziom organizacji i ludzie nie zmieniają servów co chwilę. oczywiście co kto woli. niektórzy lubią sobie nabić 78 lvl w tydzień i ownować sobie w pvp... ale to nie jest l2. L2 polega również na zarabianiu aden. robieniu questów, szukaniu drużyn, organizacji i dopiero potem pvp. Im wyższy rate tym mniej tych elementów. no ale jak kto woli.

oczywiście nie żebym miał graczy privów za gorszych, po prostu grają w okrojoną wersję l2.

tak niestety większość Polaków (w tym ja :P ) przedstawia mentalność: po co za coś płacić skoro można mieć za darmo? w Polsce po prostu wtedy jesteśmy spryciarzami :P z drugiej jednak strony ceny z zachodu są dużo za duże na nasza kieszeń. Tam się zarabia proporcjonalnie 3x - 4x więcej.


  • Wiadomości: 141

  • Pochwał: 0

Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 26, 2007, 09:18:14 pm »
Szczycisz się tym, że kradniesz :?: Dziwicie się, że jestem wyczulony :?: Może po części tak... Ojciec chyba od zawsze pracował na kompie. Ma firmę i musiał, chciał czy nie chciał płacić, za prosty program w DOSie po 2k PLN, bo tego wymaga robota a np. nie ma darmowego i tańszego odpowiednika. Mało tego, mógł zakosić przecież, program mieści się na dyskietce w necie są kopie, pytanie po co kraść :?: Programy wyspecializowane są zazwyczaj drogie, no ale nie po to, się je kupuje, żeby ich nie wykorzystać...w tym wypadku pomagać w zarabianiu firmie. Teraz druga strona, brat to programista. Szczycisz się kupowaniem piratów, więc witam w grupce okradających mojego brata, miło Ci :?: ... Troche ironiczie to napisałem, ale cóż. Widze, że poprostu niektórzy wręcz mają tak to w normalność wbite, że na piratach all się kręci. Office pirat, Winda pirat, Corel pirat, Photoshop Pirat...kontrola i się zmieni nastawienie, a wbrew pozorom, wiele do tego nie potrzeba... Wychowali mnie na anty-pirata, no i się to we mnie zakorzeniło. Nie robie krucjat i nie nasyłam na ludzi policji dając cynka, ale no kurde, nie chwalcie się tak bardzo, jakbyście mieli zaraz puścić troche śmietany bo tacy jesteście boscy i elo...

po pierwsze sam mam firme i to jest inna bajka. Tutaj kupujesz oryginaly bo 1. moze wpasc kontrol, 2. oprogramowanie wykorzystujesz komercyjnie, 3. masz na to kase

Ja nie mam zamiaru i nigdy nie bede kupowal oryginalnego oprogramowania do testowania i nauki. To jest totalna bzdura. Tak samo jak nigdy nie kupie oryginalnego windowsa bo nie dam sie okradac microsoftowi. Uzywam linuxa a windowsa wykorzystuje tylko w wypadku kiedy przez ich monopol programy na ktorych dzialam sa przystosowane tylko i wylacznie do tego OSu.

Poza tym co mnie tak na dobre obchodzi twoj brat? Sam kocham programowanie. Programy piszesz dla firm, ktore pozniej je dystrybuuja... Poza tym prawdopodobnie 70% przychodow ze sprzedazy oprogramowania pochodzi wlasnie z firm...

reasumujac bo zauwazylem ze zaczynamy odchodzic od sedna sprawy. Ja poszedlem na latwizne wybralem x5 i uwazam ze gram w L2. Zmodowany troszke inne ustawienia niz oficjalny ale taki mi sie podoba. Nie uwazam sie za lepszego gracza ani nie uwazam ciebie za gorszego. Lubisz mozolnie rozwijac swoja postac ja lubie nieco szybciej. Gram z qumplami glownie po to zeby sie dobrze bawic. Nie gram na officialu bo prawdopodobnie nie doszedlbym tam nigdy do 50 lvl bo wczesniej sama gra by mi sie znudzila.


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 26, 2007, 09:31:35 pm »
90% ludzi z priva, gdy przyjdzie na offa, nie umie kompletnie grać.

oh oh ,  niech mr.GramNaOffieWiecMamSkilla nie przesadza bo to co napisales to gowno prawda.

Inaczej wchodzi w krew coś, co robisz w tydzień, niż coś co robisz pół roku, no nie Question
78 lvl w tydzien czyli dla Ciebie privy to tylko uber hr 500x itp
na 10x< zrobienie 78 nie jest expresowe


  • Wiadomości: 141

  • Pochwał: 0

Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 26, 2007, 10:34:08 pm »
wlasnie wywalilem ta gre - znudzila mi sie

zegnam i dziekuje za dyskusje.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 26, 2007, 10:36:51 pm »
Cytuj
oh oh ,  niech mr.GramNaOffieWiecMamSkilla nie przesadza bo to co napisales to gowno prawda.
Nie, słowa znajomych pod którymi się podpisuje. Potwierdza je CL, a raczej on zapoczątkował niezła dyskusje na Clan Chacie na ten temat. Inaczej rzecz biorąc, nie tylko moja opinia...
Cytuj
78 lvl w tydzien czyli dla Ciebie privy to tylko uber hr 500x itp
na 10x< zrobienie 78 nie jest expresowe
Nie, to nie tylko te całe twoje x500. Mało tego, na tych privach tez troche nastukałem, m.in 1,2kkk na DEXie. Obecny kurs Adeny na allegro 1kk - 4PLN, więc konto było troche warte.
Na ratach x10 78 wg. tabeli expa odpowiednik levelu na offie to 61. Dla porównania powiem, że BD z mojego byłego klanu zrobił taki level w równo 2 tygodnie... tak, to jest expressowo.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 26, 2007, 11:33:47 pm »
Marc1n kurna, zajebiscie gadasz :) jak Cie kiedys spotkam w rl to Ci flache postawie, respect..
Ja bym zaprzestał dyskusji kilknaście postów wczesniej :s a autorowi tematu proponuje zacząć grąc w l2 a nie w dn, baa graj na jakimkolwiek privie, ale takim co ma więcej wspólnego z l2 niz jakiś dragon ktory jest poprostu smieszny i z l2 laczą go tekstury i ...jest jeszcze cos ?
League of Legends


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 26, 2007, 11:42:57 pm »
Klient przed spatchowaniem :D BTW Yezo, a Ty skąd jesteś :?: :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 27, 2007, 12:18:33 am »
z hinde :P ale moge sie na franza zalogowac i Ci postawie flache healing potiona :s ahh przecież to nie rl ^^
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2007, 12:21:03 am wysłana przez Yezo »
League of Legends


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 27, 2007, 12:52:48 am »
Nikt nie jest "gorszy" z tego powodu, że gra na privie ani "lepszy" z tego powodu, ze gra na offie. Każdy gra gdzie i jak mu się podoba, ważne żeby miał fun z gry (pomijam tu aspekt moralny kradzieży oprogramowania, to temat na osobną dyskusję), tak czy owak wywyższanie się jednych graczy nad drugimi nie ma sensu.

Jeśli chodzi o róznice między priv a off, to wszystko co istotne zostało juz powiedziane. Na offie styl gry jest odmienny od tego z privów, nie poznasz dobrze ani l2, ani swojej postaci dopóki tam nie zagrasz, nie zrobisz pożądnego levelu i nie wyposażysz postaci (leechowanie od klanu nie liczy się;) ).

Ja dodam tylko że nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że off jest dla no-life'ów a privy dla tych, co nie mają czasu. Wręcz przeciwnie. Na offie nie ma znanego z privów wyścigu szczurów i pogoni za levelem. Powiedziałbym raczej, że ci którzy mają największe parcie na level i na to, żeby szybko "ownowac" wypalają się najszybciej. Właśnie ten aspekt gry na offie był jedną z rzeczy, które mnie przekonały do rezygnacji z privów - nie miałem ochoty po raz kolejny zaczynac od nowa i tłuc level przysłowiowe 24/7 żeby nadążyc za innymi i zdążyc coś zrobic zanim serwer umrze - chyba każdy, kto zaliczył kilka privów wie o czym mówię.
Priv jest na parę miesięcy, off jest długoterminowy i dla wytrwałych - mi to odpowiada. Odpowiada mi też, że dla mojego klanu nie stanowi problemu, czy pojawiam się w grze 2 czy 3 razy w tygodniu czy częściej, a nie jest to klan z rodzaju tych, które po miesiącu przestają istniec.

Ważny jest też klimat oficjalnych serwerów: uprzejmośc, wręcz kurtuazja, szacunek i przestrzeganie etykiety - to jest nie do przecenienia. W dodatku jest to reguła a nie wyjątek. I mówię tu o kontaktach z przypadkowymi osobami, nie wewnątrz klanu czy ally.

Piszę to z perspektywy ponad dwóch lat na privach i kilku miesięcy na Teonie. Czasu na privach nie uważam za stracony, bo dobrze się bawiłem, ale jak pomyślę, co mógłbym przez te 2 lata miec na offie...ech


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 27, 2007, 03:03:56 am »
wlasnie wywalilem ta gre - znudzila mi sie
zegnam i dziekuje za dyskusje.
gz właśnie zaoszczędziłeś 50 monet  :P
Ważny jest też klimat oficjalnych serwerów: uprzejmośc, wręcz kurtuazja, szacunek i przestrzeganie etykiety - to jest nie do przecenienia. W dodatku jest to reguła a nie wyjątek. I mówię tu o kontaktach z przypadkowymi osobami, nie wewnątrz klanu czy ally.
Tu mnie zainteresowałeś. Sugestia że poziom kultury osobistej gracza zależy od serwera jest na pewno ciekawa :)
nawet Dragon to normalne L2, dlatego bardzo zdeterminowani szukali Duali Daggerów na rynku w Giran...
To ciekawe wiesz zważywszy że na DN niema dual daggerów
Szczycisz się tym, że kradniesz :?: Dziwicie się, że jestem wyczulony :?: Może po części tak... Ojciec chyba od zawsze pracował na kompie. Ma firmę i musiał, chciał czy nie chciał płacić, za prosty program w DOSie po 2k PLN, bo tego wymaga robota a np. nie ma darmowego i tańszego odpowiednika. Mało tego, mógł zakosić przecież, program mieści się na dyskietce w necie są kopie, pytanie po co kraść :?: Programy wyspecializowane są zazwyczaj drogie, no ale nie po to, się je kupuje, żeby ich nie wykorzystać...w tym wypadku pomagać w zarabianiu firmie. Teraz druga strona, brat to programista. Szczycisz się kupowaniem piratów, więc witam w grupce okradających mojego brata, miło Ci :?: ... Troche ironiczie to napisałem, ale cóż. Widze, że poprostu niektórzy wręcz mają tak to w normalność wbite, że na piratach all się kręci. Office pirat, Winda pirat, Corel pirat, Photoshop Pirat...kontrola i się zmieni nastawienie, a wbrew pozorom, wiele do tego nie potrzeba... Wychowali mnie na anty-pirata, no i się to we mnie zakorzeniło. Nie robie krucjat i nie nasyłam na ludzi policji dając cynka, ale no kurde, nie chwalcie się tak bardzo, jakbyście mieli zaraz puścić troche śmietany bo tacy jesteście boscy i elo...
Heh i znowu masz złe podejście. Mam zapłacić za program 3000zł zarabiając miesięcznie niespełna 2000 kiedy dajmy na to niemiec na moim stanowisku zarabia prawie 25000 i ten program ma tam niemal identyczną cenę? Uzdrówmy system płac w polsce a potem rozliczajmy z moralności. Napisałeś że masz 17 lat więc mało jeszcze wiesz, sam się nie utrzymujesz, nie płacisz czynszu, prądu i innych rachunków więc wstrzymaj się z osadami do momentu aż będziesz na własnym garnuszku i sprawa będzie Ciebie dotyczyła. Bo z maminych pieniążków żaden wyczyn kupić oryginalnego windowsa, auto cada czy innego photoshopa....



  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 27, 2007, 03:44:05 am »
po części pierdzielicie obaj, ale marc1n niestety ma racje. Z retka wychodzą poprostu genialne filmy i to swiadczy o graczach jacy tam grają. Nie widziałem jeszcze chyba żadnego filmiku klanowego z priva który by cos reprezentował sobą ...
Co do ogrania postaci - na low rate dociagnalem sk tylko do 65 bodajze, potem grałem na high ratach. Uzbierało sie troche tego ale kurde no nikt mi chyba nie powie ze sk nie umiem grac xD. Wniosek ? długo grasz jedną postacią to idzie sie nią nauczyć grać. Tyle, że na privach uczysz sie 3x dłużej ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 27, 2007, 08:57:35 am »
Cytuj
To ciekawe wiesz zważywszy że na DN niema dual daggerów
Ok, teraz nie mam jak szukac, bo zaraz ide z domu, ale tutaj SoM*Crystal dagger, żeby było ciekawiej :P
-> http://img236.imageshack.us/img236/3167/anemoniassix4.jpg
Cytuj
eh i znowu masz złe podejście. Mam zapłacić za program 3000zł zarabiając miesięcznie niespełna 2000 kiedy dajmy na to niemiec na moim stanowisku zarabia prawie 25000 i ten program ma tam niemal identyczną cenę?
A co to miesięczny program :?: Pod firme i między innymi pod oprogramowanie ludzie biorą kredyty/porzyczki, bo to są wydatki długoterminowe. Mało tego, czasami naprawdę długo, nie trzeba mieć cały czas najnowszego opgraowamowania jeżeli tego firma nie potrzebuje. Co do zarabiania, hmm, może Ciebie zdziwie...pracuje w firmie jako archiwizator danych. Inaczej mówiąc wklepuje dane do kompa, ale zarabiam i po częsci sam na siebie bo mieszkam sam, inaczej zdala od rodziny o 100km.
Cytuj
Co do ogrania postaci - na low rate dociagnalem sk tylko do 65 bodajze, potem grałem na high ratach. Uzbierało sie troche tego ale kurde no nikt mi chyba nie powie ze sk nie umiem grac
O.o to jak już przyjdziesz na tego offa, a zbierasz się jak sójka za morzem to Ci udowodnią, że grać nie umiesz...a te twoje teorie jednak są wyssane z palca, m.in o clear SK bez Dyesów, ale to temat na wypracowanie, a nie mała adnoteacje w topicu :)
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 27, 2007, 10:21:18 am »
ciekawe ze conajmniej 3 dobrych sk na offie izuwa czystego sk, ale ok ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 27, 2007, 10:28:43 am »
ciekawe ze conajmniej 3 dobrych sk na offie izuwa czystego sk, ale ok ...
Ale ty sie nie znasz bo grasz na prive tak jak zdecydowana wiekszosc tego forum
Wiec jak Mr.Marc1n cos powie to tak jest


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 1

  • Pisze szybciej niż myśle.
Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 27, 2007, 11:25:45 am »
fakt faktem chyba nie ma priva full retaillike... przynajmniej ja o takim nie słyszałem...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 27, 2007, 01:36:01 pm »
Cytuj
Co do ogrania postaci - na low rate dociagnalem sk tylko do 65 bodajze, potem grałem na high ratach. Uzbierało sie troche tego ale kurde no nikt mi chyba nie powie ze sk nie umiem grac
O.o to jak już przyjdziesz na tego offa, a zbierasz się jak sójka za morzem to Ci udowodnią, że grać nie umiesz...a te twoje teorie jednak są wyssane z palca, m.in o clear SK bez Dyesów, ale to temat na wypracowanie, a nie mała adnoteacje w topicu :)

Wystawisz przeciwko niemu Maga? Co do tego kiedy on ma grac to on czeka na mnie bo od okolo poczatku lipca/konca czerwca mamy zaczac grac.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 27, 2007, 02:25:24 pm »
ciekawe ze conajmniej 3 dobrych sk na offie izuwa czystego sk, ale ok ...
Ale ty sie nie znasz bo grasz na prive tak jak zdecydowana wiekszosc tego forum
Wiec jak Mr.Marc1n cos powie to tak jest
Lol, ja z Deva się śmieje dla jaj, ale pan ironiczny nie może nie zareagować.
Ryltar, A mi mówił, że sie uczyć musi, a to psikus :P
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 27, 2007, 09:16:08 pm »
no czekam na ryla i przy okazji troche musze sie pouczyc bo to pierwsza klasa ejst i nei chce wyleciec xD
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 28, 2007, 01:21:41 am »
Cytuj
To ciekawe wiesz zważywszy że na DN niema dual daggerów
Ok, teraz nie mam jak szukac, bo zaraz ide z domu, ale tutaj SoM*Crystal dagger, żeby było ciekawiej :P
-> http://img236.imageshack.us/img236/3167/anemoniassix4.jpg
To wciąż nie dual daggery... ten dagger nazywa się tam offhandem czy jakoś tak i robi za tarcze  :P



  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: -5

  • Skończyłem z L2...
Odp: rate na serwie i serwery prywatne
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 29, 2007, 08:55:53 pm »
a ja gram tylko na high-ratowych serwerach, od x250 w gore, zaczynalem od L2 extreme Staris x7, ale najbardziej mi odpowiada high rate i esencja gry czyli pvp/pk/rb/enchantowanie, serwery low rate przypominaja mi gry pokroju diablo/dungeon siege gdzie 99% czasu leje sie bezmyslne mobki

/ ok ale zobacz skarbie date ostatniego postu...
~fedur
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2007, 05:45:01 am wysłana przez fedur »
Skończyłem z Lineage II