Witaj
Gość

Wątek: Rekrutacja >> 45x rate  (Przeczytany 2643 razy)

  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Rekrutacja >> 45x rate
« dnia: Październik 30, 2007, 09:02:46 pm »
Planuje zalozyc klan na serverze AEOS i w zwiazku z tym potrzebujemy aktywnych dobrych graczy.

Jezeli jestes poprostu "neo kid" i nie wiesz po co skladasz podanie poprostu nacisnij ALT+F4  :hu_5_3:.

By dolaczyc do nas musisz spelniac takie wymagania jak:

*Musisz byc aktywnym graczem posiadajacym standardowa wiedze L2
*Musisz wiedziec jak sie zachowywac (zadnych neostrada kids)
*Musisz akceptowac kazdy rozkaz lidera i bez wzgledu jaki on by byl
*Musisz umiec pisac bez bledow typu: "będę chodzic tendy", "ty nie marz musku" (to tylko cytat ;))
*Taktyki na pvp/siege, sugestie bedzie mozna umiescic na forum
*Wszyscy musza wiedziec jak sie robi questa na subclasse+nobless

Czego nie wolno?
*Podczas badz chwile przed pvp/siege nie istnieje cos takiego jak: "mam genialny pomysl"
*Robic z siebie durnia

Kogo poszukujemy? Zalezy czy robimy klan nukerow czy lucznikow.

Robimy klan lucznikow, potrzebujemy:
*3 Bishopow
*1 EE
*1 Spoiler (naprawde aktywny, badz taki ktory udostepni passy dla mnie)
*1 WC
*1 OL
*27 Archerow

Kilka slow odemnie.

Z poczatku nie licze na wiekszy sukces dlatego ze server byl offline 2 miesiace dzieki czemu z C4 przeniesiemy sie na Interlude (nie l2j). Na starym AEOS moj old clan byl dosyc mocny i aktywny by polowa servera nam wypowiedziala wojny. Server sam w sobie jest high rate ale nie gramy by byc pro "neo kids" tylko by czerpac z tego przyjemnosc dokopania komus w pvp/na siegu :P. Osobiscie gram tankiem poniewaz lubie wszystko kontrolowac i miec wszystko dopiete na ostatni guzik. Nie wiecie dlaczego gram na high rate? Dosyc proste, bylem farmerem na serverze... (jakims tam) rate 7x. W ciagu 8 miesiecy jako newbie bylem nie mal najbogatszym graczem na tym serverze. Stracilem to wszystko w 2 dni gdy server administrator wylaczyl z przyczyny spalenia dysku. Po ponownym otwarciu mialem konto lecz ten "mongol" zapomnial ustawic FIREWALLA dzieki czemu stracilem wszystko. Nie ma sensu mowienia czego bo lista byla dosyc dluga. Przyszedlem tutaj by sie bawic i mam nadzieje ze cos z tego wyniknie...

Poki co pytania prosze skladac na forum. :hu_5_1:

Dziekuje.
Number1.
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2007, 06:12:06 pm wysłana przez Number1 »


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Rekrutacja >> 45x rate
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 30, 2007, 09:15:52 pm »
Planuje zalozyc klan na serverze AEOS i w zwiazku z tym potrzebujemy aktywnych dobrych graczy.

Jezeli jestes poprostu "neo kid" i nie wiesz po co skladasz podanie poprostu nacisnij ALT+F4  :hu_5_3:.

By dolaczyc do nas musisz spelniac takie wymagania jak:

*Musisz byc aktywnym graczem posiadajacym standardowa wiedze L2
*Musisz wiedziec jak sie zachowywac (zadnych neostrada kids)
*Musisz akceptowac kazdy rozkaz lidera i bez wzgledu jaki on by byl
*Musisz umiec pisac bez bledow typu: "będę chodzic tendy", "ty nie marz musku" (to tylko cytat ;))
*Taktyki na pvp/siege, sugestie bedzie mozna umiescic na forum
*Wszyscy musza wiedziec jak sie robi questa na subclasse+nobless

Czego nie wolno?
*Podczas badz chwile przed pvp/siege nie istnieje cos takiego jak: "mam genialny pomysl"
*Robic z siebie durnia

Kogo poszukujemy? Zalezy czy robimy klan nukerow czy lucznikow.

Robimy klan nukerow, potrzebujemy:
*2 Bishopow
*1 EE
*1 Spoiler (naprawde aktywny, badz taki ktory udostepni passy dla mnie)
*1 WC
*1 OL
*1 Tank
*33 Magow wylacznie: Spellsinger, Spellhowler, Sorcerer


Kilka slow odemnie.

Z poczatku nie licze na wiekszy sukces dlatego ze server byl offline 2 miesiace dzieki czemu z C4 przeniesiemy sie na Interlude (nie l2j). Na starym AEOS moj old clan byl dosyc mocny i aktywny by polowa servera nam wypowiedziala wojny. Server sam w sobie jest high rate ale nie gramy by byc pro "neo kids" tylko by czerpac z tego przyjemnosc dokopania komus w pvp/na siegu :P. Osobiscie gram tankiem poniewaz lubie wszystko kontrolowac i miec wszystko dopiete na ostatni guzik. Nie wiecie dlaczego gram na high rate? Dosyc proste, bylem farmerem na serverze... (jakims tam) rate 7x. W ciagu 8 miesiecy jako newbie bylem nie mal najbogatszym graczem na tym serverze. Stracilem to wszystko w 2 dni gdy server administrator wylaczyl z przyczyny spalenia dysku. Po ponownym otwarciu mialem konto lecz ten "mongol" zapomnial ustawic FIREWALLA dzieki czemu stracilem wszystko. Nie ma sensu mowienia czego bo lista byla dosyc dluga. Przyszedlem tutaj by sie bawic i mam nadzieje ze cos z tego wyniknie...

Poki co pytania prosze skladac na forum. :hu_5_1:

Dziekuje.
Number1.

moze jestem neo kids ale mysle ze przydali by wam sie BD/SWS/SE(skoro nuker clan to emp sie zda) poza tym czemu bez necro?? tez jest magiem i do tego dosyc mocnym


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Rekrutacja >> 45x rate
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 30, 2007, 10:06:10 pm »
Sa npc bufferzy z wiekszoscia buffow, kazdy buff 2h, WC dla cova ;) A co do necro jakby nie bylo z magow jest najslabszy do RB ale na pvp najmocniejszy poki ma summona. Mozliwe ze masz racje co do necro.


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Rekrutacja >> 45x rate
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 30, 2007, 10:21:50 pm »
necro nie jest slaby na bossy. jest lepszy od sps i sorca na rb bo ma cdl


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Rekrutacja >> 45x rate
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 30, 2007, 10:25:20 pm »
Duze ryzyko ze padnie w przypadku gdy rb sie przerzuci, ale dobra masz racje.

Btw. "neo kid" nie jest to osoba ktora posiada neostrade.

Cytuj
Jest to dziecko, które dostało w prezencie od rodziców łącze internetowe w promocji (lub bez) i atakuje fora oraz grupy dyskusyjne nie mając najmniejszego pojęcia o podstawowych zasadach czy netykiecie. Podobnie jak Neo w filmie Matrix, one również mają swój wirualny świat, często zastepujący im prawdziwy. Kilka lat temu Internet był słabo dostępny, a modemy były kosztownym przywilejem, stąd z Internetu korzystali Ci, którzy go bardziej potrzebowali (ciężko wyobrazić sobie dyskusję na forum licząc się z każdym impulsem). Ekspansja wielu tanich łącz w kraju uczyniła go łatwiej dostępnym, stąd też rodzice fundowali je swoim pociechom "do nauki", a dzieci niemające pojęcia o Internecie zalały go falą bezsensu i dużą dozą bezmyślności. Dzieckiem neo moze byc każdy. Może to być również użytkownik łącza z kablowki, łącza radiowego, DSL, popularnej 'osiedlówki' lub jeszcze innego. Jeśli nie pozostajesz w zgodzie z netykietą, to niezależnie co używasz - będziesz trollem.
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2007, 10:29:32 pm wysłana przez Number1 »


  • Banned
  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: -4

  • VODKA - Connecting People
Odp: Rekrutacja >> 45x rate
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 01, 2007, 09:15:38 am »
tia? Posiada neostrade? Wiesz że z jakieś 56% ludzi posiada neostrade? Nie bądź taki hop do przodu. Czyli co, jak nie będę miał neo i będę zaśmiecał fora i spamował to i tak nie będę neonowym dzieckiem?? Tu raczej się wykazuje że to ty nim jesteś, bo piszesz że to ktoś co ma neo a cytujesz zupełnie co innego...
SILENCE! I'll kill you - Achmed, Martwy Terrorysta.




Odp: Rekrutacja >> 45x rate
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 01, 2007, 09:31:48 am »
Rzezim spokojnie ... jemu chodzilo o to ze zeby byc tzw. "dzieckiem neo" nie trzeba posiadac neo tylko wystarczy jakikolwiek dostep do internetu ...


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Rekrutacja >> 45x rate
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 01, 2007, 12:33:02 pm »
@Rzezim

Wiekszosc noobow ktorzy spamuja maja neostrade! Dlaczego? Dosyc proste, maja zmienne IP. Ludzie ktorzy maja stale nie sa na tyle glupi by lamac zasady panujace na serverze bo moga zaliczyc bana ktorego juz nie beda w stanie zdjac robiac reconnect internetu.

Btw. to nie temat by o tym dyskutowac chcesz poczytac o dzieciach neo wpisz w gógle "dzieci neostrady" masz tam mase stron mowiacych o tym jak takie dziecko rozpoznac.


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Rekrutacja >> 45x rate
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 01, 2007, 12:37:29 pm »
to jest temat o rektutacji a nie dzieciach neo... wiec troche easy albo posypia sie minusiki
buziak

EDIT By Shaman: fedur z Tobą jest naprawde coś nie tak... :D juz buziaki userom plci meskiej dajesz? hehe
EDIT By fedur: "buziak" nie jest określeniem tylko czynu , jest też formą pożegnania lub stanu euforii... ale i tak wiem ze poprostu jesteś zazdrosny...
« Ostatnia zmiana: Listopad 03, 2007, 11:25:07 am wysłana przez fedur »


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Rekrutacja >> 45x rate
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 02, 2007, 06:13:52 pm »
Jednak sa osoby chetne wiec pragne poinformowac o zmianie z  mojej strony.

Rekrutujemy juz wylacznie:
Cytuj
*3 Bishopow
*1 EE
*1 Spoiler (naprawde aktywny, badz taki ktory udostepni passy dla mnie)
*1 WC
*1 OL
*27 Archerow


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Rekrutacja >> 45x rate
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 04, 2007, 03:12:59 am »
ogolnie fajnie ale szkoda ze to raty 45 i w ogóle że to ejst serwer z npc bufferami. Dla mnie takei serwy traca sens. no i sporo noobow na takich serwach więc polecam ci sie numer jednak znowu przenieść na lowrate, tam znajdziesz bardziej kompetentnych ludzi. Wiem dobrze to z wlasnego doświadczenia :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Rekrutacja >> 45x rate
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 04, 2007, 08:22:27 am »
Moze i tak, ale tutaj tez nie jest latwo co kolwiek zdobyc. Gralem na wielu serverach pvp i na zaden bym nie czekal 2 miechy... Ma cos w sobie co mi sie podoba ;) A na low rate to tez trzeba troche sie pomeczyc a az tyle czasu to nie mam, nauka i te sprawy. ;(