Witaj
Gość

Wątek: Enchanted Gargoyle  (Przeczytany 1941 razy)

  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Enchanted Gargoyle
« dnia: Grudzień 03, 2007, 05:57:25 pm »
No wiec robie questa na 2 profke SH i w misji na 35 lvl musze zabic Enchanted Gargoyle'y zeby wyloocic tam 5 questowych itemkow (nie pamietam nazwy). Wiem ze trzeba ich szukac w okolicach Oren a dokladnie obok (?) tej wiezy ( nie pamietam nazwy :[ ) na polnoc od Oren. Moglby mi ktos wskazac miejsce ich respawnu ? :P Nie bardzo idzie mi na reke lazenie po tym calym terenie bo jest tam bardzo duzo Tarlk Bugbear Warior, z ktorymi nie mam najmniejszych szans  :P
UWAGA: Opcja "Szukaj" nie pomogla xD.


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Enchanted Gargoyle
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 03, 2007, 06:33:18 pm »
A próbowałeś z mapą? :)
Prepare for unforeseen consequences...


  • Wiadomości: 185

  • Pochwał: 2

  • Owned Powned
Odp: Enchanted Gargoyle
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 03, 2007, 06:37:05 pm »
W "kraterze" w której stoi IT są te golemy. Problem sprowadza się jedynie do obiegnięcia jej dookoła a na pewno znajdziesz miejsce w którym się respownują :)
GL & HF


  • Wiadomości: 146

  • Pochwał: 0

Odp: Enchanted Gargoyle
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 03, 2007, 09:21:58 pm »
Dokładnie tak jak ViVuS napisał. Pobiegaj po karterze co Ivory Tower w nim stoi a napewno znajdziesz te mobki.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Enchanted Gargoyle
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 04, 2007, 10:42:53 am »
Aaaa juz chyba wiem o jaki krater chodzi, widzialem tez ze po lewej stronie jest mozliwosc zejscia do niego ale nie spodziewalem sie ze akurat tam beda te mobki. Dobra ide zbadac , nie mniej jednak dziekuje za pomoc :)

edit: tak jest znalazlem gargulce, poprostu stoczylem sie ze skaly na dol nie musialem szukac zejscia :P
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2007, 11:03:56 am wysłana przez Even^ »