Witaj
Gość

Wątek: Wywiad z Offensive (Hindemith)  (Przeczytany 6805 razy)

  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Wywiad z Offensive (Hindemith)
« dnia: Styczeń 09, 2008, 10:49:22 pm »
Cześć, może na początek przedstawcie się i opowiedzcie coś o sobie oraz o swoim klanie.

Pix3l: Witam, nazywam się Szymon Gorczowski, mam 21 lat i jestem studentem informatyki zaś w wolnym czasie jestem liderem klanu Offensive na serwerze Hindemith. Nasz klan jest polskim klanem, który stowarzysza większość Polaków.

Pshepyoor: Privet. Nazywam się Mikołaj, nazwisko po ojcu mym zacnym posiadam. Gram w klanie offensive w sojuszu Legion, postacią Ghost Hunterem zwaną, posiadającą obecnie lvl 77. Na subclassie mam Phantom Ranger'a, karacza, lvl 52. Mam 25 (w tym roku 26) lat i mieszkam w Opolu, ukończyłem studia informatyczne na Politechnice Opolskiej. Pracuje, gram, jem i sypiam, prawie jak normalny człowiek. Interesuje się kobietami (możesz podać później mojego maila +++hotchat). Przez 5 lata grałem w Counter-strike'a w klanach takich jak +PLUS+, WzW i wielu innych  :ork_6_1:

Pomazaniec : Witam, nazywam się Szymon i mieszkam w Olsztynie. Jestem studentem a w wolnej chwili Elven Elderem. Chciałbym zaznaczyć ze mój EE jest dużo lepszy od AW Mikołaja.

Fenomen : Cau, nazywam sie major i nie mam stopnia majora, mam +30 lat ale jeszcze nie doświadczyłem życia po 40. Pracuje, nie uczę się a moje zarobki świadczą o mojej edukacji. W wolnym czasie tzn wtedy, kiedy nie pracuje i nie śpie, strzelam z luku gdyż luk jest od tego, aby z niego strzelać, nie ma tu żadnej filozofii tak samo jak i w moim zawodzie oraz poziomie edukacji

Coyotus : Siema, imię me Paweł. Gram w offensive juz 21 miesięcy. Postać ma to Soultaker, na subclassie Hawkeye oraz na drugiej Warlock. Niedawno ukończyłem studia (kierunek Elektronika i Telekomunikacja) i poszukuję pracy. Jestem, jak prawie każdy członek klanu, prawie normalnym człowiekiem.

Scharakteryzujcie krótko członków klanu. To w większości ludzie dorośli, mający już pracę czy nadal uczniowie szkół średnich bądź studenci?

Pomazaniec: Jeżeli chodzi o wiek to nie zwracamy zbytniej uwagi na to kto ile ma lat, liczy się aby chciał grac i był gotowy na ciężką prace. Większość członków Offensive to studenci oraz ludzie pracujący.

Pshepyoor: Ludzie w naszym klanie to osoby z zakresu 16-40, uczą się, pracują bumelują, grają, prawie jak normalni ludzie. Poczynając od takiego 16 letniego Jopka, poprzesz Okruszki, pix3le, Pomazańce, Solfeny, Fenomeny, Nikodemy aż do Lilinki.

Fenomen:większość to studenci, kilku licealistów ale jest tez mgr inz jak i pani pułkownik czeskiej straży pożarnej
generalnie średnia wieku to 25/27 lat

Coyotus: Krótka charakterystyka odpada. Każdy człowiek jest tu inny, a łączy nas miłość do L2. Ogólnie są tutaj ludzie w każdym wieku (no może bez dziadków i babć). Uczniowie, studenci, pracujący i bezrobotni. Wykształciuchy, robole, wojskowi, kobieciarze i tak dalej. Znajdzie się tu miejsce dla każdego, byleby przestrzegał paru fundamentalnych zasad.


Jak powstało Offensive, gdzie zaczynaliście i jak doszliście do tego, co macie teraz?

Pshepyoor: Praktycznie wszyscy, zresztą jak większość graczy L2, zaczynaliśmy na privach, tam się poznaliśmy. Potem przeszliśmy na official i połączyliśmy nasze siły z innymi grupkami ludzi z innych private serwerów.

Fenololek: Na starcie nazwa klanu brzmiała Freelancers, ale w związku z tym ze na hindemith i w krótkim czasie do nas do klanu zaczęły dołączać osoby, z którymi na naszym ostatnim pirackim serwerze staliśmy po 2 stronach barykady, prowadziliśmy wojny, walczyliśmy o zamki, postanowiliśmy zmienić nazwę klanu oraz crest w celu zintegrowania się ludzi w klanie tak, aby nie było podziału na starych i nowych, którzy dołączyli do nas na officialu, idea była taka ze tutaj wspólnie zbudujemy polski klan.

Coyotus: Większość jak nie wszyscy ludzie z klanu poznawali L2 od serwerów prywatnych. Tam część ludzi poznała się z drugą częścią (miedzy innymi poprzez wojny klanowe). Później jakoś tak się stało, że przeszliśmy na officiala i tu założyliśmy polski klan. Dołączyli do nas inni ludzie, z innych serwerów czy też z innych klanów na offie i tak też się powoli rozrastaliśmy

Jesteście jednym z dwóch polskich klanów, które nie dość, że utrzymują się na officialu to jeszcze osiągają bardzo ładne wyniki. Spowodowane jest to ciężką pracą i wspólnym wysiłkiem czy wybotowane bądź zakupione na e-bayu?

Pshepyoor: Z góry zaznaczam, że wszelkie botowanie, ebay i inne wykroczenia (l2aimy, zoomhacki itp.) są u nas karane natychmiastowym wydaleniem (jak to słodko brzmi) z klanu. Ciężka praca, poświęcenie i dużo kawy/redbulli tudzież Hoop Coli, to nasze atuty.

Pomazaniec: Hehe sam wyraz „bot” u nas w klanie budzi odrazę do wszystkiego, co szanujemy w tej grze. Gramy dla przyjemności i wspólnego grania, nie przyjmujemy do klanu ludzi, którzy botowali/botują. Co do e-bayu nie korzystamy z niego, sami potrafimy zarobić adene, nie potrzebujemy jeszcze za nią płacić

Fenomen: Zdrowym podejściem do gry mmo, zabawa jaka daje nam wspólna gra oraz grupowymi wizytami w poradni zdrowia psychicznego, normalni ludzie niczego w L2 nie osiągną, cieszę się ze znalazłem cos dla siebie.

Coyotus: Bardzo łatwo mieć lvl i kasę jak się korzysta z botowania i ebayu, jednak wtedy gra może się szybko znudzić, a człowiek I tak nie umie w nią grać. My jednak obraliśmy inna drogę. Postawiliśmy na uczciwość i staraliśmy się, aby nasz klan zasługiwał na szacunek. Pracowaliśmy razem od początku istnienia klanu, mieliśmy różnorodne systemy uzbrajania ludzi (od komunizmu po każdy sobie). Teraz mamy to, co mamy i jesteśmy z tego dumni.
Wysiłek włożyliśmy w to duży. Każdy robił, co mógł, nikogo do niczego nie zmuszaliśmy.

Jakie jest twoje zdanie na temat l2walker czy innych „3rd part programs”?

Pshepyoor: Wątpię żeby w twoim serwisie pozwolili Ci mnie zacytować ;]

Pomazaniec : Ludzie którzy korzystają z takich programów, do lvl-owania postaci bądź pod pvp są po prostu niepoważni i psują rozgrywkę prawdziwym graczom

Pix3l: Nie pozwalamy klanowiczom na używanie takich 'ulepszaczy'. Osobiście nie mam szacunku do pseudo graczy, którzy próbują być pro i używają 3rd party software.

Wiem, że zaczynaliście jako klan na private serwerach. Jaka jest twoim zdaniem widoczna różnica pomiędzy privem i offem?

Pomazaniec: Pierwsze co można dostrzec to, że na offie nie spotkasz „małolatów” biegających na serwerze i wyzywających innych graczy bądź proszących o pieniądze. Officjal ma to do siebie, iż u nas działają skille postaci tak jak maja działać (na privach admini robią co chcą ze skillami), są mniejsze lagi no i nie trzeba się martwic ze serwer zostanie zamknięty. Jest dużo więcej graczy i wymagania od ludzi są większe( dlatego dużo osób wraca na priva bo sobie nie radzi z realiami oficjala). Szkoda, że sam wcześniej nie zacząłem grac na oficjalu…

Coyotus: Różnica jest jedna duża: offi a priv to dwie różne gry. Jak przeszedłem z priva na offi to myślałem, że już dużo wiem o L2, a okazało się, że bardzo mało. A z każdym kolejnym dodatkiem robi się coraz to większa różnica.

Czy należy potępiać graczy tzw. „pirackich serwerów”?

Pshepyoor: Nie bo nie wszyscy mają pieniądze na opłacanie gry na officialu.

Pomazaniec: Każdy z nas zaczynał na privacie, wiec nie potępiamy ludzi, którzy tam grają. Chciałbym jedynie żeby zrozumieli, że gra na privie to co innego niż L2 retail i „posmakowali” gry w L2

Fenomen: Każdy gra gdzie chce, nie obchodzi mnie to ale jeżeli mamy rozmawiać na temat L2 to opierajmy swoja wiedze na doświadczeniach z oficjalnych serwerów bo inaczej będziemy rozmawiać o 2 kompletnie rożnych grach gdzie panują całkiem inne realia.

Coyotus: Należy potępiać tylko takich, którzy się wymądrzają i myślą, że wszystkie rozumy pozjadali, bo grają na jakimś fajnym privie. Każdy z nas zaczynał na privach, każdy z nas uczył się od nowa L2 na offi i dla każdego trzeba być wyrozumiałym.

Jakie było największe osiągnięcie klanu Offensive, wygrane wojny, zamki, Hero?

Pshepyoor: Kilka wygranych wojen, zdobycie zamków, fortec, zakup Clan Hall'u, udane crafty, trochę tego jest ;D

Fenomen: Mieliśmy Goodart, Innadril wspólnie z ally Aden, Rune i Gludio, mamy Clan Hall z najwyższym grade w goddart, obecnie posiadamy jedną z lepszych fortec, Paulina miała już kilka razy herosa na dorfie i jeszcze nie jeden raz go dostanie, wojny mamy od zawsze i nie jeden już klan zniknął z serwera czy cały ally, a my dalej tu jesteśmy, co więcej od kilku miesięcy tworzymy wspólnie ally z klanem DivineStratia który jest jednym z dwóch najstarszych klanów na hindemith.

Pix3l: Do osiągnięć zaliczyłbym tez to, ze nauczyliśmy się mutować majora na ventrilo. ;D

Pomazaniec: Największym osiągnięciem jest to, iż nadal istniejemy na tym serwerze. Dużo polskich klanów żyje krótko, a my jesteśmy już tu około 2 lat i idzie nam bardzo fajnie

Coyotus: O Panie, myślę, że największym osiągnięciem jest to, iż staliśmy się dobrymi znajomymi, czasami nawet przyjaciółmi, że się rozumiemy, że umiemy pogadać o różnych rzeczach, spotkać się, wypić piwko. Pokłócić się i pogodzić na następny dzień.
A w grze? To, że trzymamy się ciągle razem, że nie poddajemy wojen choć nie raz staliśmy na straconej pozycji, to, że mieliśmy zamki i Hero, że ludzi mają coraz wyższe lvl, mamy noblessów, udają się nam crafty itd.

Jak wygląda polityka na Hindemith i jaka jest w niej Wasza rola? Z kim walczycie, a z kim macie sojusz?

Pshepyoor: Obecnie Hindemith to dwie walczące koalicje:

- NoQuarters/GDL/TitansPatriots

kontry my czyli :

- Legion/FS/IN

Pix3l: Jest tez masa klanów neutralnych, które raczej się nie mieszają w nasze wojny.

Fenomen: Polityka na hinde odzwierciedla świat, który znamy z reala, bohaterów wieszają, a złoczyńcom dostaje się wieniec laurowy, na hindemith nasz klan oraz nasze ally jest ostatnim legit bastionem, który stara się pokonać imperium zła.

Pomazaniec: Polityka jest nudna i nie dla mnie. Dają wojnę to bije, nie dają to nie bije, proste^^

Coyotus: Na Hinde od jakiegoś czasu walczą dwie koalicje. W jednej jesteśmy my od dawien dawna. Szala zwycięstwa przechyla się raz na jedną, raz na drugą stronę. Mamy sporo wojen, ale także kilka dobrych sojuszów. Ogólnie jest fajnie 

Dlaczego akurat Hindemith, a nie popularny Bartz czy Teon?

Pshepyoor: Pomidor.

Fenomen: Na official postanowiliśmy przejść razem z drugim klanem tylko ze bułgarskim, oni namówili nas na hindemith ponieważ gra tu sporo Bułgarów i mieli tu wielu znajomych, nie żałuję ze nie poszliśmy na teon czy bratz, na hindemith tez jest całkiem wesoło i naprawdę człowiek się nie nudzi. To od nas samych zależy czy będziemy się dobrze bawić.

Coyotus : A dlaczego nie?? 

Na jakiej zasadzie rekrutujecie ludzi? Przypadkowo „z ulicy” czy z reguły wiecie, kim jest nowo przybyła osoba?

Fenomen: Kiedyś tylko znajomi i znajomi znajomych, później postanowiliśmy ze będziemy przyjmować wszystkich, którzy zechcą do nas dołączyć, ale generalnie dotyczy to tylko Polaków, charakter naszego klanu jest taki ze życie samoistnie oddziela ziarno od plew, naturalna selekcja, z naszymi wojnami w klanie zostają tylko najlepsi, najbardziej zaradni i kreatywni, słabi szybko odpadają i takich niestety było mnóstwo, kim jest nowo przybyła osoba dowiadujemy się z czasem poprzez rozmowę i wspólna grę. W klanie mamy tez kilka osób spoza Polski, kiedyś było ich więcej, tak samo i w tym przypadku zostali tylko najlepsi i tylko ci, którzy sprostali hardcore'owemu podejściu do L2.

Pomazaniec : Cały czas usilnie staram się zrekrutować przyszła żonę dla naszego Cl-a pixelka, ale wszystkie potencjalne kandydatki szybko zmieniają serwer   :ork_6_1:

Jaka jest struktura waszego klanu? Nastawiacie się na konkretne klasy? Farmicie konkretne RB czy traktujecie to bardziej jako zabawę, a PvP i siege są tylko dodatkiem?

Pshepyoor: Przede wszystkim dobra zabawa, ale pr0 trzeba być no nie?

Coyotus: Kiedyś byli to tylko znajomi, ale teraz przyjmujemy dużo innych osób jeśli chcą dołączyć i będą przestrzegać paru naszych zasad.

Fenomen: W założeniu miał być klan łuczników + 2 sztyleciarzy, którzy robią za 4 takich + cały możliwy support, bez którego naszym zdaniem dobre party na koks, open pvp, siege czy RB nie miało by sensu. Wyszło, co wyszło- ludzie zrobili suby, więc mamy duże urozmaicenie, jednak dalej nastawiamy się na pvp archerami. W dawnych czasach, kiedy zaczynaliśmy robiliśmy codziennie klanowe RB i tłukliśmy wszystko, co było w naszej możliwości i zasięgu, 3,4,5 RB dziennie, w C5 dużo się zmieniło i NcSoft znerfowal dropy z RB do tego stopnia, że farmienie ich (prócz kilku wyjątków) nie ma po prostu racji bytu. Był czas ze przez kilka miesięcy farmilismy wspólnie z 2 innymi ally Baiuma i Frintezze, teraz dużo się zmieniło, nasi wrogowie są silniejsi, my dużo słabsi i teraz to my nie mamy tam póki co wstępu, ale tak to jest- raz na wozie raz pod wozem;]
Jeżeli chodzi o siege to stawiamy się na każdym od półtora roku, niestety czas US nie jest dla nas korzystny i bywa ze nie potrafimy się zebrać w konkretny zerg (mam na myśli ally) poza tym imo epickie RB, siege, wojny to esencja L2 a nie dodatek

Dlaczego, Twoim zdaniem, polskie klany nie stały się tak popularne jak zagraniczne, przykładowo Uprising? Chodzi o barierę językową czy nastawienie do gry, a może coś zupełnie innego?

Pshepyoor: Polaków gra nieporównywalnie mniej niż innych nacji, może to dlatego ;o

Fenomen : Zbyt mało Polaków gra na oficialnych serwerach żeby można było z tego cos złożyć, przykładowo na hindemith Polaków gra może 70/80 a samych czechów jest ponad 300

pix3l: Generalnie mało jest klanów jednonarodowych;] Ally Uprising bynajmniej takie nie było, zauważ tez ze Bartz to najstarszy serwer l2, wiec nic dziwnego ze ludzie się interesują....

Pomazaniec: Bo polskie klany nie potrafią żyć w zgodzie, prędzej czy dochodzi do takiej kłótni ze się rozpadają, na szczęście my znamy się zbyt dobrze by kłócić się o to, że zupa była za słona

My nie jesteśmy popularni??  :hu_1_1: A co to niby jest Uprising??  A tak na poważnie, nie jesteśmy tyle na offie co inne klany i nie ma aż tylu Polaków co Amerykanów czy innych narodowości. To mogą być dwa podstawowe powody tego. Ale o swoje walczymy i myślę, że coś z tego wychodzi.

Jakie są wasze plany na rok 2008?

Pix3l: Już 2008 mamy?? wtf ?   :ork_6_1:

Pomazaniec: Plany są takie same jak w poprzednim roku czyli rosnąć w siłę i gnębić wroga na serwerze ;D

Pshepyoor: Ja muszę znukować Aden. Jeśli zaś chodzi o klan to chcemy w końcu załatwić jakąś dziewczynę naszemu Clan Leaderowi Pix3l'owi. Bo on myśli, że jak gra babką w L2 to znaczy, że "ma" dziewczynę :/

pix3l: Wiedziałem pshepyoor ze zle mi życzysz ;D, poza tym nie myśl ze jedna wystarczy;]

Fenomen : Zwiększyć aktywność klanu do 50 graczy online dziennie.
Poza tym chce urodzić dziecko, myślę ze taki fenomen ustawił by mnie do końca życia i miąłbym więcej czasu na klan

Co sądzisz o zmianach, które wprowadziła najnowsza część lineage’a? Jak ci się podoba konstrukcja najnowszych skilli, nowa rasa i co mogłoby zostać poprawione, zmienione, a nie zostało?

Pshepyoor: Temat rzeka. Ogólnie to należy przyjmować zmiany, bo do wszystkiego można się przyzwyczaić, a nikt nie jest doskonały... a zwłaszcza programiści NCSoft ^^

Fenomen: Dopóki NcSoft stawia w L2 na pvp dopóty to będzie dobry kierunek, poki co kronika jest jeszcze na tyle młoda ze ciężko się wypowiedzieć co z tego biedzie dobre a co jest przesadzone jak w poprzedniej kronice destroyer, który mógł wylewelować party 40lvl-76lvl w ciągu miesiąca na aoe przez co zdychała cala idea wspólnej gry.

Pshepyoor: pix3l zapewne chciałby powiedzieć, że oczekuje na wzmocnienie klasy SE ale się wstydzi 

Jak widzisz swój klan za powiedzmy 3/4 lata? Myślisz, że wciąż będziecie mieli czas na wspólną grę?

Pomazaniec: Ciężkie pytanie , nie jestem w stanie odpowiedzieć na nie

Fenomen: Jeżeli spędzę kolejne 3/4 lata przed monitorem przestanę myśleć chociaż już teraz nie jestem tego taki pewien, w każdym razie będę miał wtedy więcej czasu na grę.

Pshepyoor: Wtedy będę księdzem i będę fordem jeździł :F .A na poważnie to, po co martwić się o przyszłość? Ważne, że jesteśmy piękni i młodzi xD

pix3l: młodzi jak ja 

Pshepyoor: Powiedziałem "piękni i młodzi"

Czy czas spędzony przed komputerem, grając w grę, z której nic nie masz, zmieniło jakoś twoje życie osobiste bądź Ciebie?

Pshepyoor: Przez grę nic się nie zmieniło w moim życiu. Doszło trochę pryszczy, okulary, garb, musiałem wymienić prawice na protezę, ale ogólnie bez zmian.

Pomazaniec: No na pewno L2 ma wpływ na życie ludzkie. Większość z nas traktuje ta grę jako hobby, jedni zbierają znaczki, inni oglądają TV a my mamy swoje L2

Pix3l: Jasne, ze l2 ma wpływ na życie, ale to nie oznacza ze jesteśmy jakimiś no-life okularnikami, którzy siedzą przed kompem 24/7. Sam studiuje, pracuje itd. Tylko znajomi uznają ze moje hobby jest dziwne i dziecinne. Może kiedyś zrozumieją ze rozrywka w 21 wieku to już nie tylko granie w piłkę ;D

Fenomen: Fun, adrenalina oraz ludzie z którymi przyjaźń z serwera zamieniłem na przyjaźń z reala daje mi duża satysfakcje, jestem pewien ze nie był i nie jest to stracony czas, tym bardziej ze 10 lat temu żyłem na takim spidzie, iż uważam ze teraz mogę sobie od tego odpocząć

Coyotus: Nie, a dlaczego by miało? Poświęcam na grę tylko tyle czasu ile mogę, nie zaniedbuje swoich obowiązków w normalnym życiu. Kobieta mnie nie rzuciła, skończyłem studia, więc na pewno nie wpłynęła negatywnie  Pozytywnie może i tak, bo wyobraźnia pracuje, człowiek uczy się mówić i pisać w innych językach. Ja tam widzę same plusy 

Komunikacja głosowa to podstawa. Czy poznałeś ludzi, z którymi codziennie rozmawiasz w „Real life” i czy byłeś zaskoczony widząc ich po raz pierwszy?

Pomazaniec: Większość ludzi pochodzi z Wrocławia i okolic, dlatego spotkanka odbywają się bardzo często. Raz w roku organizujemy również zlot całego klanu (łącznie z graczami zagranicznymi). Nie byłem zaskoczony, mamy klanowe forum i dział z fotkami klanowiczów wiec każdy wie jak wygląda osoba, z którą rozmawia przez Ventrilo.

Pshepyoor: Dużo ludzi, których znam z offensive znałem już od kilku lat grając jeszcze w Counter-strike'a. Ale ogólnie to są zwykli ludzie, no może trochę przesadziłem :F

Coyotus: Poznałem tylko parę osób niestety, bo mieszkam na północy Polski, a większość na południu. Ale to się zmieni za jakiś czas. Ale jak widziałem ich zdjęcia to stwierdziłem, że są to straszne brzydale (no pare wyjątków jest :*) 

pix3l: Żywiłem nadzieje ze pshepyoor to kobieta, niestety czar prysł ;D

Fenololek: Kocham knedle

pomes: A pshepyoor kocha kiszone ogórki

Bardzo dziękuje za wywiad całemu Offensive i życzę powodzenia.

Kilka screenów otrzymanych od Offensive:
http://img201.imageshack.us/my.php?image=poliiu2.jpg
http://img201.imageshack.us/my.php?image=grupowemp5.jpg
http://img201.imageshack.us/my.php?image=warjk5.jpg

Oraz linki do kilku pvp movies:
http://files.filefront.com/lol+awavi/;8784790;/fileinfo.html
http://files.filefront.com/pshe2avi/;9399083;/fileinfo.html



PS: - powiedziałem Ci Mex, że będziesz sławny ;p





Mam nadzieję, że wywiad się podoba. Już niedługo kolejny, tym razem z AmberEye (Bartz).

/+ sebeq
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2008, 12:34:06 pm wysłana przez sebeq »
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: Wywiad z Offensive (Hindemith)
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 09, 2008, 11:23:29 pm »
hehe, ale mi sie to przyjemnie czytało, mają chłopaki gadane, szczegolnie Fenomen, zawsze kojarzył mi sie z upierdliwym dupkiem, z tego jak czytalem jego wypowiedzi na forum :P. Ogolnie bardzo fajny wywiadzik, powodzenia życze :)

EDIT: Tyurś, zgadzam się, grają na luzie i maja dystans do tego. To jest chyba tajemnica sukcesu dobrego klanu w l2, zero napięc.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2008, 11:25:17 pm wysłana przez serdel »


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Wywiad z Offensive (Hindemith)
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 09, 2008, 11:23:30 pm »
MI się podoba :P
Dobrze, że nie mają ciśnień i grają na luzie :P Zawsze czegoś takiego szukałem :P

Mogę pozdrowić pshepyoor'a ? :P Ten 2 filmik wyjebany jest ^^

Prosze nie uploadujcie na filefronta ^^ Leci 1/4 tego co powinno ;P
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 124

  • Pochwał: 5

Odp: Wywiad z Offensive (Hindemith)
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 10, 2008, 07:41:14 am »
+ za wywiad (teraz chociaż jest co poczytać w dziale Retail)
Teon -->PM Broghul / PM Podchmielony / PM OczyKobry xD (to było dawno i nieprawda :P )
"Ja ork, ja frenzy, ja biec i ubić"
Zanim Napiszesz Temat Wejdź tu!


  • Wiadomości: 513

  • Pochwał: 7

Odp: Wywiad z Offensive (Hindemith)
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 10, 2008, 09:39:45 am »
Dobrzy sa bo pija hoop cole


FullMetal Alchemist fan


  • Wiadomości: 311

  • Pochwał: -4

Odp: Wywiad z Offensive (Hindemith)
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 10, 2008, 01:00:04 pm »
Dobry wywiad, fajny klan nastawiony na CW z dobrym podejściem do tej gry.
Swarm Member

Luna- 6x HE


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Wywiad z Offensive (Hindemith)
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 10, 2008, 03:14:03 pm »
fajnie by było, jakby ten wywiad ukazał się na esports.pl obok wywiadu z Eweliną - dla równowagi :)


  • Wiadomości: 438

  • Pochwał: 3

  • Watch your back!
Odp: Wywiad z Offensive (Hindemith)
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 10, 2008, 03:46:06 pm »
Pshepyoor wymiata =] ...Ma chlop gadane

Co do wywiadu... very good job :]... wiecej takich...


Odp: Wywiad z Offensive (Hindemith)
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 10, 2008, 04:00:44 pm »
nie pozostaje i nic innego jak zgodzic sie ze wszystkimi co do wywiadu ... i co d ostatniego filmiku Pshepyoor'a ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Wywiad z Offensive (Hindemith)
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 10, 2008, 07:38:48 pm »
Wywiad ciekawy, przede wszystkim podoba mi się zdrowie podejście do gry i poczucie humoru klanowiczów Offensive :)


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: Wywiad z Offensive (Hindemith)
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 11, 2008, 12:00:36 am »
Rozumiem, ze wywiad z AmberEye tez was zaintersuje :)
Jesli wszystko sie uda, postaram sie rowniez porozmawiac z Jaidem, tworca Uprising Rivals I i II :)
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Wywiad z Offensive (Hindemith)
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 11, 2008, 08:33:48 am »
Wywiad ciekawy i nowy fillm też bdb imho :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 715

  • Pochwał: 25

Odp: Wywiad z Offensive (Hindemith)
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 11, 2008, 12:33:16 pm »
Wydaje mi sie ze twórca zasługuje na mały plusik.. Co Wy na to ?:)

skeema - sagittarius/sorcerer @ambereye


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Wywiad z Offensive (Hindemith)
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 11, 2008, 01:06:05 pm »
Nom :P
Lineage 2 Classic EU


Odp: Wywiad z Offensive (Hindemith)
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 11, 2008, 01:10:04 pm »
Chwalmy, chwalmy - milo poczytac!
Shiny - dzieki za przytoczenie wywiadu!


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: Wywiad z Offensive (Hindemith)
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 11, 2008, 07:25:19 pm »
Nie ma problemu :) Tak jak mowilem, czekajcie na nastepne :)
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Wywiad z Offensive (Hindemith)
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 11, 2008, 07:33:07 pm »
Wywiad z Jaidem first plz :)
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Wywiad z Offensive (Hindemith)
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 11, 2008, 07:46:53 pm »
Bardzo mi się podobało, dobra robota. Czekam na następne :)

+ za wywiad (teraz chociaż jest co poczytać w dziale Retail)

Wydaje mi sie ze twórca zasługuje na mały plusik.. Co Wy na to ?:)

Twórca dostał już plusik za wywiad :P

/sebeq, oj faktczynie moja pomylka, nie doczytalem...

« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2008, 11:14:54 am wysłana przez sebeq »


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Wywiad z Offensive (Hindemith)
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 11, 2008, 08:19:53 pm »
Chłopaki naprawdę dają radę.
Pomazaniec, ristekpa ode mnie. :P
Jeez, teraz to żałuje, że w trakcie mojej "offowej kariery" nie poszedłem na Hindemith, kto wie może teraz byłbym w Offensive. Jest czego żałować. :wink:
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Wywiad z Offensive (Hindemith)
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 11, 2008, 09:27:18 pm »
 :o :o :o Super wywiad. :D Oby takich więcej. xD
Official - Bartz:
Kallina - Arbalester :D

DEX - Wrath 12x (wszystkie postacie są na emeryturze ;) ):
Ch3rry - Eva's Saint/Sagittarius/Sword Singer/Treasure Hunter - exHero 
Kallina - Wind Rider

Dragonnetwork - Dragon 15x (epoka kamienia łupanego :P ):
Sayuri - BD/PR
Cisza - SPS/EE


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: Wywiad z Offensive (Hindemith)
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 12, 2008, 10:57:25 am »
Wywiad z Jaidem first plz :)

Niech mi najpierw na mail odpisze bo na offie go lapa nie moge... ale zrobie co sie da.

Edit: Ale i tak wywiad z AE idzie pierwszy :)

Edit2: gadalem z jaidem, zgodzil sie :) Mysle, ze w przeciagu 2 najblizszych tygodni powinno sie ukazac.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2008, 12:39:17 pm wysłana przez Shiny »
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 1

  • "Winter is coming.."
Odp: Wywiad z Offensive (Hindemith)
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 14, 2008, 04:17:37 pm »
Fajny wywiad wiecej takich :)

PS: Pozdro dla Mexa i Coyotusa od Tymbarka, Zdzicha, Lisen i Madzi ze starego DL :) Mam nadzieje ze nas pamietacie jeszcze :P
sQam sQuad Old Member - Core
7Sins Old Member - Lilith


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: Wywiad z Offensive (Hindemith)
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 14, 2008, 11:36:29 pm »
Na dniach ukaze sie wywiad z Jaidem (tworca filmow Uprising Rivals) oraz w nieco pozniejszym terminie z klanem AmberEye. Beda to jak na razie jedne z ostatnich wywiadow l2 z offa poniewaz jestem zawalony innymi artykulami. Pozniej wroce do tego projektu.
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 0

Odp: Wywiad z Offensive (Hindemith)
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 15, 2008, 02:31:31 pm »
nie mogę sie doczekać


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: Wywiad z Offensive (Hindemith)
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 15, 2008, 05:36:19 pm »
Gotowe, niestety dosyc krotkie.
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]