Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 622067 razy)

  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: -2

  • Uda'h Uda'h!!!
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #500 dnia: Styczeń 19, 2007, 03:19:43 pm »
mam pytanie czy SK jest tak samo dobry na otwartym terenie jak na arenie w Pvp???I czy dobry jest na siege??
nie wiem jaki sprzet a grade i jakie SA dla broni [od c grade]
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2007, 03:28:09 pm wysłana przez Kryko1 »


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #501 dnia: Styczeń 19, 2007, 04:13:19 pm »
Nie, Sk jak i inne melee postacie traca duuuuzo w mass pvp, dystatns to podstawa.


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #502 dnia: Styczeń 19, 2007, 04:57:19 pm »
Bron i itemy to w zaleznosci jaki styl walki preferujesz :D
Jezeli bedziesz walczyc tylko w zwarciu to z B grade BW, a bron damaszek+focus(podobno z dyesami+dex sprawdza sie tez niezle critical dmg);
jezeli chcesz uzywac w walce glownie magii(build raczej dla high-lvl SK na pvp)to Doom, valhalla+acu, dyesy+con/+dex -str;
jezeli chcesz polaczenie tego to Doom i Damascus+focus(valhalla+acu w plecaku/jesli nie ma kasy to homunculus+acu);
A grade to przy walce w zwarciu chyba Maj, dyesy +str/+dex -con DLE+health;
magiczny build-DC heavy SOM+acumen(ja mam +magic power i nie narzekam, tylko czasami many branie ^^);
A jezeli pol na pol to NM heavy set, dyesy -2dex+2con/-1str+1con i najlepiej 2 bronie :D DLE+CD/Health i SOM+acu/magic power.

P.S. C grade to composite/full plate i delusion/SLS+focus

Oczywiscie to tylko moje zdanie.Buildow SK jest tyle ilu ludzi grajacych ta postacia :D


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #503 dnia: Styczeń 19, 2007, 07:45:38 pm »
Cytuj
Nie, Sk jak i inne melee postacie traca duuuuzo w mass pvp, dystatns to podstawa.

SK to nie melee tylko Tank a to roznica.On ma drainy a poza tym to on ma tankowac na siege i mass.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #504 dnia: Styczeń 19, 2007, 08:19:45 pm »
Ja mam takie zdanie - robienie z SK dd w b gratach to uposledzenie tej postaci. Walnijcie mu dooma + focus i dye +con -st i spokojnie sobie bedzie dawał rady. W a gratach można odjąć te 3 don i dodać w str i zakupić maj. Imo ja wole czystego SK w maju i czystego ST w Nightmarze ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #505 dnia: Styczeń 26, 2007, 02:56:03 am »
http://rapidshare.com/files/13410618/SKvsDLT.avi.html

Mój filmik - ST vs Duelist, jak sami chcieliscie ;P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 4

  • huh?
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #506 dnia: Styczeń 26, 2007, 07:19:57 am »
Video ok, ale przeciwnik lamka bo UD nie widział :) Tak, czy siak gf.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #507 dnia: Styczeń 26, 2007, 01:02:10 pm »
zrzucilem zly film chyba;p zrzuce jeszcze raz :P ten jest bez muzyki :/


http://rapidshare.com/files/13461773/STvsDLT.wmv.html <= poprawna wersja !
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2007, 01:19:06 pm wysłana przez DevouringOne »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #508 dnia: Styczeń 26, 2007, 02:11:32 pm »
Oj straszna lamka z tego duelista  :P

Ja moge sie doczepic, ze nie rzuciles PB, poison i hex na wstepie, po dobiegnieciu stinga :P




  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #509 dnia: Styczeń 26, 2007, 03:02:51 pm »
ktos kiedys powiedział (bardzo nienawidzona postac przez ludzkość) "Że zwycięzców nikt nie pyta czy mówili prawdę czy nie" tak samo Dev walczył z Duelistem i wygrał a to sie liczy :P Fakt że ten duelist nie był zbyt rozsądny ale za swoją głupote płaci porażką(ja tez nie poznalem Vengance:P). Gratz Dev

btw. wczoraj miałem walke z Destroyerem kumpel filmik nagrał więc jak sie uda nam go na jakąś stronke wrzucić to będzie ok

Kumpel nakręcił jakieś filmiki jeden z tym Destrem http://rapidshare.com/files/13479970/L2_2007-01-25_15-47-51-14_nowy.rar w pewnym momencie filmik sie konczy poniewaz kolega nnie miał więcej miejsca na dysku :) Zdążył tylko na końcówkę
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2007, 06:40:27 pm wysłana przez Boomer »

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #510 dnia: Styczeń 26, 2007, 03:19:27 pm »
A po co ? Wolalem jaknajszybciej dobiec i wrzucic vege, żeby mi nie zjadł sporo hp sonic ragem - on mnie z tego bil po 150 !
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #511 dnia: Styczeń 26, 2007, 09:42:59 pm »
Witam!Od paru dni... no może 2 tygodni  :D gram na EPI Shilien Knightem.Zrobiłem 55 lvl, gra mi się świetnie, ale pojawił się problem.Wcześniej ghrałem na dragonie wieloma postaciami i nigdy nie miałem problemu z SP, nawet wykupująć skille zbędne.A tutaj na każdym lvlu brakuje mi skill pointów chociaż nie wykupuje corpse plague.Czy wy też macie takie problemy?Czy to wina serva? I pytanie z ciekawości: czym nagrywacie te filmiki? =]

P.S. Nie chce się chwalić, ale w Pvp jak dotąd walczyłem 9 razy i za każdym razem wygrywałem  :P

SK FTW! _/



Dalv - Shilien Templar/Hawkeye - AraneRiders | EPI x4


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #512 dnia: Styczeń 26, 2007, 09:52:17 pm »
spoko - rozrusza sie. Chociaż ja już na 40 na 3x nie miałem z tym problemów. Może dlatego że czesto mnie rozp... moby ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #513 dnia: Styczeń 26, 2007, 09:57:02 pm »
SK nie kupuj tez confusion, strata SP- reszta jest przydatna. Ja zawsze mialem male problemy z SP (np na paradise virtue, ale tam rate byl zdecydowanie zanizony, poza tym bylem liderem klanu), na becie supreme brakowalo mi tylko troche sp (na 62 i 5% nie wykupilem chyba 6 skilli w sumie), zwykle przed wbiciem kolejnego lvlu na ktorym zdobywa sie wszystkie skille, sp starczylo. 




  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

  • Shillien Knight
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #514 dnia: Luty 02, 2007, 11:31:12 pm »
Witam :) moją przygodę z L2 rozpoczęłam niedawno :) (po przeniesieniu się z konkurencyjnej gierki  :P) Na razie gram TH na Dragonie, ale kiedy wstanie serwer Infinity zamierzam stworzyć tam SK :) Jak dotąd dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy z tego tematy i mam nadzieję, że jak będę miała jakieś pytania (nawet banalne) to uzyskam od Was jakąś fachową odpowiedź, czy poradę :) (a widzę, że się znacie na rzeczy :D)
Muszę też przyznać, że czytając ten topic, odniosłam takie wrażenie (może niesłusznie), że SK jest jednak średnią postacią, nie zbyt mocną... :? (pisaliście np. że w pvp z daggerami to kiepsko dość im idzie, a z magami to już w ogóle ;/) a chciałaby jednak, żeby ktoś może wyprowadził mnie z tego błędu :) (no oczywiście, jeśli takie moje rozumowanie jest błędne  :P ), bo jak na razie to czytałam same pozytywne opinie i miałam wrażenie, że to dobra postać :) wiem oczywiście, że to czy postać jest dobra czy kiepska zależy od tego jak się ją prowadzi, ale załóżmy, że stawiamy obok siebie rożne, tak samo dobrze prowadzone postacie :)


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #515 dnia: Luty 02, 2007, 11:39:36 pm »
Dobrze prowadzony SK jest zabojca lucznikow, daggerow i prawdopodobnie reszty fighterow (z niektorymi ma spory problem, ale da sie wygrac). Z magami natomiast niestety wiekszych szans w bezposrednim starciu nie ma, za to calkiem niezle sobie radzi w przypadku mass pvp, gdzie zwykle nie zwraca sie uwagi na tankow i dobrze zbuffowany SK moze spokojnie sciagac robe userow. Postac jest bardzo uniwersalna, mozna sobie ja dopasowac do wielu stylow gry (glownie przez ilosc skilli) oraz zupelnie inaczej podchodzic do kwestii tankowania. W PvE SK radzi sobie bardzo fajnie, na solo jest samowystarczalny (choc kosztowny), natomiast w party uwazam, ze jest zdecydowanie najlepszym tankiem (przez mozliwosc odnaiania sobie hp dzieki cubicowi oraz debuffy, ktore zmniejszaja koszt ubicia moba przez party fighterow oraz dzieki calkiem niezlym statsom ofensywnym- p atk i atk spd). Wada SK- trzeba nim dobrze umiec grac i latwo sie zniechecic, ale akurat dla mnie jest to zaleta :)




  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

  • Shillien Knight
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #516 dnia: Luty 02, 2007, 11:45:08 pm »
Wada SK- trzeba nim dobrze umiec grac i latwo sie zniechecic, ale akurat dla mnie jest to zaleta :)

Tak, tak, wyzwania są najfajniejsze :) Myślę, że jak już zacznę to nie przestanę  :P


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #517 dnia: Luty 03, 2007, 12:04:20 am »
To słusznie myślisz SK jest nałogiem z którego ciężko się wyrwać, sam rozpocząłem swoja przygodę z SK własnie na Dragonie ale nie na Infinity tylko NM i nie żałuje uważam że ta postać jest genialna, sądzę że jak dla wielu innych np. Shiver, Dev czy Ryl czy wielu wielu innych jestem stworzony dla tej postaci :P Jeśli się SK dobrze opanuje to młóci daggerów i łuczników bez problemu(bez 3 profy potem jest znacnzie ciężej), w C4 także świetnie sobie radzi z melee fighterami, jedynie problemy mozna mieć z Destrem, Da i Palem. Zresztą pograsz sama sie przekonasz :P Witam na ścieżce shilien :P

EE/SWS, BP/PAL, OL/WC i wiele innych...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #518 dnia: Luty 03, 2007, 01:31:12 am »
Cytuj
w C4 także świetnie sobie radzi z melee fighterami, jedynie problemy mozna mieć z Destrem, Da i Palem

Da to jest caly czas grozny Pal to nie ale Phonix Knight tak a w interduce to bede sobie darowal z nimi pvp(full self rezz z buffami) a Destroyera to tylko arrestem trzeba odpowiednio zniechecic.

Cytuj
Z magami natomiast niestety wiekszych szans w bezposrednim starciu nie ma

Sa dokaldnie 2 powody:
1)Brak self buffa na m.def
2)Brak Stunta(dopiero jak Templar)

Cytuj
natomiast w party uwazam, ze jest zdecydowanie najlepszym tankiem

Heh zalezy jak kto na to patrzy bo tak patrzac to kazdy tank jest dobry w tankowaniu bo taki TK moze leczyc party(cubem) ma aegis,gs i self heale,pal moze leczyc party i stuntowac,da ma pantere i rd(w sumie kazdy moze to dostac ale on ma na czysto to).SK jak wspomniales ma LL i Vampa dzieki czmu HP utrzymuje na okolo 60-80% lub wyzej.Hex na raidach i expie nam pomoze bo zzabijamy szybciej moby a pb pomoze nam zmniejszyc dmg od przeciwnka.

Ale interduce zapowiada najwieksze zmiany jakie mi sie podobaja.Od tak np. dochodza takie skille:

Knight Hood:


Banish Holy:


Battle Stance:


Symbol of Guardian:


Oraz to:
Cytuj
- Nuker's attack spell damage can be recuded by shield defense in certain chance:
(ex:WindStrike, AquaSwirl, Twister, Blaze, DeathSpike, Prominance, IceDagger, Hurricaine)


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #519 dnia: Luty 03, 2007, 02:31:53 am »
Może byś kutwa opisał co te skile robią ?

Mi sie najbardziej podoba to że można w interlude bronić się tarczą przed magią ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

  • Shillien Knight
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #520 dnia: Luty 03, 2007, 09:20:44 am »
Cytuj
Knight Hood:


Banish Holy:


Battle Stance:


Symbol of Guardian:



A opisu żadnego nie masz do tych skilli?  :( ale fajnie, że będą :), chociaż na razie nie wykorzystałam jeszcze ani jednego podstawowego skilla SK, a już myśle o nowych.  :P
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2007, 09:23:49 am wysłana przez Liriel »


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #521 dnia: Luty 03, 2007, 07:57:13 pm »
To juz bylo podawane co te skille robia ale dobra:

Knight Hood-Zwieksza p.def(okolo 86-87) i shield block rate.

Banish Holy-mam tlumaczyc? jak banish undead zabija trupy to zabija anioly i inne boskie istoty.

Battle Stance-pozwala oddac stance innemu wojownikowi dzieki czemu mozna uzywac symboli

Symbol of Guardian-dzieki spolce "woje i reszta" mozemy uzyc symbol of guardian(musimy dostac 2 battle stance) ktory zwieksza nam p.def.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #522 dnia: Luty 04, 2007, 11:15:25 am »
czyli battle stance to taki oo seed ? ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

  • Shillien Knight
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #523 dnia: Luty 05, 2007, 12:09:12 am »
Muszę przyznać, że coraz bardziej podoba mi się ta postać :) w porównaniu z TH, SK znacznie bardziej przypadł mi do gustu :) a samotne wycieczki nie są już takie straszne  :P


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #524 dnia: Luty 05, 2007, 12:59:14 am »

Symbol of Guardian-dzieki spolce "woje i reszta" mozemy uzyc symbol of guardian(musimy dostac 2 battle stance) ktory zwieksza nam p.def.

Nie, ten skill tworzy obszar w ktorym wszystkim zostaje zwiekoszy p def i m def. P def zwieksza sie o 1000, m def o 800, czas trwani to 2min, reuse 30min
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami.