Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 622016 razy)

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #850 dnia: Maj 06, 2007, 03:58:10 pm »
No ale to nie byla bron z wyboru tylko z koniecznosci :D


  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #851 dnia: Maj 06, 2007, 06:24:08 pm »
tak czy inaczej blunt jest przydatny przy no grade i d grade gdy accu nie mamy wiele (jeszcze nie wykształceni jesteśmy :P) potem można se wziąć delusiona...
a takie małe pytanko do ryla (żeby nie śmiecić odpisz w pw)- jak zaczynać grę postacią nie koksiącą ?
(gwoli przypomnienia - postać nie koksiąca to taka ktora musi zmieniać grade wraz z expieniem... do postaci koksiących zaliczaja się np magowie którzy na c-grade potrafią dojechać do >70 levela czy supporci którzy nie potrzebują ekwa wcale...) skad brać sprzęt ?? wypożyczasz od kumpli czy mozolnie gromadzisz przez jakiś czas ?? ktory sposób polecasz ?? a moze masz coś jeszcze w zanadrzu ?? wiesz pytam się ciebie bo jesteś osobą doświadczoną (i palisz na stosie leśne elfy ^^) a gdy sal stworzy serv to zamierzam tam zacząć grać sk... (a zawsze grałem magiem... chyba tylko ja potrafiłem nosić devotiona do 60 levelu XD)


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #852 dnia: Maj 06, 2007, 08:07:50 pm »
tak jak to pare osob pisalo...elfy i dark elfy z bluntem wygladaja zalosnie a w przeciwienstwie do palka i da nie maja problemow z trafianiem we wroga..no i ten sting ;]
ps:ryl...a zapomnialo sie powiedziec ze na abbys 300x jestes ze mna w klanie czyli z ELFEM? :D:D hahahah ryl pwned :D


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #853 dnia: Maj 06, 2007, 10:35:40 pm »
I co zrobiles???!!!Jak mu o tym przypomniales to teraz wyjdzie i bedzie 4 tankow znowu :P :P :P


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

  • ST
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #854 dnia: Maj 06, 2007, 10:46:27 pm »
Moim skromnym zdaniem do szybkiego expu samemu sa dobre duale ale jak juz w party idziemy to juz z tarcza bo od tego jestesmy zeby nas walili ,blunt calkowicie odpada,no a exp70+ to wale z tarcza  chyba ze slabe moby to duale...(jak nikogo nie ma do party)....


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #855 dnia: Maj 06, 2007, 10:50:33 pm »
A wiesz jaka bedzie roznica w p.atk miedzy hm..powiedzmy SLS*SLS a Damaszkiem u SK?
23 p.atk na korzysc SLS*SLS(bez buffow SK na 64 lvl bez dye)a zabierze ci atut tarczy czyli bedziesz prawie bezbronny....

Boze co za pomysly tankiem bez tarczy chodzic....


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

  • ST
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #856 dnia: Maj 07, 2007, 08:26:19 am »
a taki ze latwiej mi bylo zrobic samuraje niz damacusa.....i pisalem ze nie caly czas z dualami tylko samememu slabsze moby bez zagrozenia.(no i chodzilo mi o exp a nie o tankowanie)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #857 dnia: Maj 07, 2007, 10:18:57 am »
Cytuj
tak czy inaczej blunt jest przydatny przy no grade i d grade gdy accu nie mamy wiele (jeszcze nie wykształceni jesteśmy Razz) potem można se wziąć delusiona...

Elfy maja zawsze duzo accuary wiecj jest glanc ja zawsze De uzywam sworda.

Cytuj
a takie małe pytanko do ryla (żeby nie śmiecić odpisz w pw)- jak zaczynać grę postacią nie koksiącą ?
(gwoli przypomnienia - postać nie koksiąca to taka ktora musi zmieniać grade wraz z expieniem... do postaci koksiących zaliczaja się np magowie którzy na c-grade potrafią dojechać do >70 levela czy supporci którzy nie potrzebują ekwa wcale...) skad brać sprzęt ?? wypożyczasz od kumpli czy mozolnie gromadzisz przez jakiś czas ?? ktory sposób polecasz ?? a moze masz coś jeszcze w zanadrzu ?? wiesz pytam się ciebie bo jesteś osobą doświadczoną (i palisz na stosie leśne elfy ^^) a gdy sal stworzy serv to zamierzam tam zacząć grać sk... (a zawsze grałem magiem... chyba tylko ja potrafiłem nosić devotiona do 60 levelu XD)

Ja zazwyczaj staram sie latac z BD lub SE to kox idzie szybko.A co do sprzetu to tak:compositive sam zarobilem,buty,rekawice,helm,tarcze dostalem od kumpla za PK niednego typka.Na miecz pozyczylem i oddalem,teraz skladam BW/DM i Damaskusa z pomoca Mannora.

Cytuj
Moim skromnym zdaniem do szybkiego expu samemu sa dobre duale

Przed 40 tak,potem roznica jest minimalna ledwo 100 p.atk ja mialem dama*dama +4 i moj DLE to roznica byla okolo 114.

Cytuj
I co zrobiles???!!!Jak mu o tym przypomniales to teraz wyjdzie i bedzie 4 tankow znowu

No wlasnie...na szczescie teraz bawie sie Necrem wsrod Tankow czyli DA ^^


  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #858 dnia: Maj 07, 2007, 02:23:34 pm »
Cytuj
Elfy maja zawsze duzo accuary wiecj jest glanc ja zawsze De uzywam sworda.
a potwory z weaknessem na blunta ?? gdy się samemu expi to to pozwala nam zaoszczędzić na ss... a dodatkowe accu się zawsze przyda... np. na mobki z evasion...
Cytuj
Ja zazwyczaj staram sie latac z BD lub SE to kox idzie szybko.A co do sprzetu to tak:compositive sam zarobilem,buty,rekawice,helm,tarcze dostalem od kumpla za PK niednego typka.Na miecz pozyczylem i oddalem,teraz skladam BW/DM i Damaskusa z pomoca Mannora.
a coś co nie wymaga kumpli/klanu ?? no bo wiesz jestem urodzonym samotnikiem...
Cytuj
Przed 40 tak,potem roznica jest minimalna ledwo 100 p.atk ja mialem dama*dama +4 i moj DLE to roznica byla okolo 114.
od kiedy to duale daje się tankom ?


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #859 dnia: Maj 07, 2007, 07:47:44 pm »
Cytuj
a potwory z weaknessem na blunta ?? gdy się samemu expi to to pozwala nam zaoszczędzić na ss... a dodatkowe accu się zawsze przyda... np. na mobki z evasion...

No pewnie bedziesz jak debil latal z bluntem po katakumbach bo tam czesto moby maja L.A.M...
Golemy lac...brawo komu sie chce? Blunt jest do dupy a jak nie wierzysz to zrob SK na x300 to ci pokaze roznice...

Cytuj
a coś co nie wymaga kumpli/klanu ?? no bo wiesz jestem urodzonym samotnikiem...

No to masz glupio...Ja tez laze sam i jakos daje rade a Se/BD to lepsze duo dla mnie niz PP.

Cytuj
od kiedy to duale daje się tankom ?

Jak jestes retardem to pewnie wezmiesz...a przed 40 to kox idzie szybciej a Duale mialem POZYCZONE OD KLANOWEGO BD ZEBY ZOBACZYC ROZNICE W P.ATK.


  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #860 dnia: Maj 07, 2007, 08:29:43 pm »
Cytuj
No pewnie bedziesz jak debil latal z bluntem po katakumbach bo tam czesto moby maja L.A.M...
Golemy lac...brawo komu sie chce? Blunt jest do dupy a jak nie wierzysz to zrob SK na x300 to ci pokaze roznice...
plus szkielety i część potworów na skórce omen beast... to raczej mało nie jest... a blunt to oznaka władzy i potęgi !! ponadto delfka wygląda z nim jakby do walki używała wibratora kingsize  :_delf_6_3:
(a elfka zwykła wygląda jakby z grzechotką szła do walki :_delf_4_3: )
Cytuj
No to masz glupio...Ja tez laze sam i jakos daje rade a Se/BD to lepsze duo dla mnie niz PP.
dobra... se/bd lepsze niż PP... coś więcej czy dalej chcesz się poużalać nade mną ? :P


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #861 dnia: Maj 07, 2007, 08:40:58 pm »
Cytuj
plus szkielety i część potworów na skórce omen beast... to raczej mało nie jest...

Pewnie bierz blunta tylko jak bedzie PvP to pamietaj zeby miec tez miecz top x zeby walczyc i stinga uzywac.

Cytuj
a blunt to oznaka władzy i potęgi !!

Ta czyjej? Tylko ludzie na poczatku uzywaja blunta potem ew inne chary do stunta.Dwarfy uzywaja chyba ciagle ich.

Cytuj
dobra... se/bd lepsze niż PP... coś więcej czy dalej chcesz się poużalać nade mną ?

Expilem z PP ale musial mnie miejscami leczyc.Grajac z SE lub BD(albo z obydwoma) to nawet nie odpoczywalem,VR +dw i DoF=HP nie spada ponizej 80%.


  • Wiadomości: 159

  • Pochwał: 0

  • Nie ważne skąd, ale dokąd idziesz
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #862 dnia: Maj 08, 2007, 01:52:02 pm »
ja wróce do kwestii wcześniej poruszanych, ale nie do końca wyjasnionych. Co takiego się zmieniło, że wg Ryltara teraz dla SK A grade set do Majestic, a nie NM? Ja chciałem kupić NM i zrobić sobie symbole +2CON / -2DEX, +2CON / -1STR. Mam DAMA Focus, a staram się zebrać na DLE z Healtem. Ale chętnie poznałbym argumenty za Majesticiem
Server Franz Carthus    Shilien Templar  85
                                   Spellhowler        75
                                   Necromancer     75
                                   Gladiator           75


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #863 dnia: Maj 08, 2007, 02:02:19 pm »
Ja caly czas testuje nowe sety.Nie mam zamiaru siedziec nad jednym setem i z nim latac.Po to gram na abyss x300 zeby sprawdzac sety.Mam MJ +3 str -3 con i +3 wit -3 int,czysty DLE i jak mam DW i DoF wale w magow krytyki po 1,2k dmg.MJ jest dobry bo mi daje +2 str(czyli mam +5 w sumie),+4% do p.atk(to samo co by miec +2 str) i +4 accuary(na daggerow i lucznikow przydatne) no i ten stunt resist przez co mam pewnosc ze stunt od archera czy Da nie wejdzie.Ale na abyss sa chyba troche walniete te sety bo to niemozliwe zeby w NM i Mental 4 wszedl we mnie sleep albo Stunt od lucznika...


  • Wiadomości: 284

  • Pochwał: 1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #864 dnia: Maj 08, 2007, 06:30:59 pm »
Cytuj
Ta czyjej? Tylko ludzie na poczatku uzywaja blunta potem ew inne chary do stunta.Dwarfy uzywaja chyba ciagle ich.
no właśnie !! karasie rzondza tym światem niestety... gdyby einstein żyl w świecie lineage2 to by powiedział że ludzie bez krasnoludów nie przeżyliby 4 lat :P
Cytuj
Expilem z PP ale musial mnie miejscami leczyc.Grajac z SE lub BD(albo z obydwoma) to nawet nie odpoczywalem,VR +dw i DoF=HP nie spada ponizej 80%.
a miałeś party kiedyś z bishopem (no wiesz... pomóc koledze z klanu...) ?? czy on potrzebny jest w ogóle do czegoś ? a moze party z wc byłoby ciekawe... co o tym sądzisz ?


  • Wiadomości: 159

  • Pochwał: 0

  • Nie ważne skąd, ale dokąd idziesz
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #865 dnia: Maj 08, 2007, 06:42:42 pm »
No na ofku to takie eksperymenty to niestety nie sa mozliwe, tutaj kasa to charówka. Ale rozumiem, że nie ma nic nowego w C6 co przemawiałoby za Majesticiem. A jak oceniasz moj wybór?
Server Franz Carthus    Shilien Templar  85
                                   Spellhowler        75
                                   Necromancer     75
                                   Gladiator           75


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #866 dnia: Maj 08, 2007, 06:49:56 pm »
a miałeś party kiedyś z bishopem (no wiesz... pomóc koledze z klanu...) ?? czy on potrzebny jest w ogóle do czegoś ?
Na ogół jest tak, że każdy woli w exp party mieć SE, a później jest płacz, że podczas pvp SE poprostu nie nadąża leczyć.


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

  • We're all living in amerika....
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #867 dnia: Maj 09, 2007, 03:27:09 pm »
Niedawno zrobilem sobie subę SK i mam 2 pytania :P

1. Jakie DYE  :o myślalem nad +2 con -2str i +1con -1dex (wiem że dex odpowiada tez za obrone tarczą ale -1 chyba aż tak bardzo nie zaboli :P) ale sam nie wiem dlatego się pytam co o tym myślicie :D

2. Z BD mam Tallum heavy i się zastanawiam czy nie wymienić tego na dc bo ten pierwszy odejmuje con co dla sk chyba nie jest zbyt dobre :P. Ale znowu kwestia BD, czy dla niego ten dc będzie pasowal(wiem że to nie w tym temacie ale już nie chcialem pisać gdzie indziej :D).

A i jeszcze coś :D:D

Ale fajny bajer xDxDxDxDxD
 :oops:
And I, I do not dare deny
The basic beast inside
It's right here
It's controlling my mind
And why do I deserve to die
I'm dominated by
This animal thats locked up inside


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #868 dnia: Maj 09, 2007, 04:11:22 pm »
1. nie musisz brac dye dla SK ;)
2. najlpeiej wziac dc albo nm. Możesz jednak uzywac tallumka jak chcesz, ale musisz do tego miec trzecią profkę i miecz z haste, i wtedy dye +2dex -2con, +3dex -3str. To tak na marginesie do pvp ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #869 dnia: Maj 09, 2007, 04:16:02 pm »
Do PvP w Realiach Abyss x300, heheheh :D
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #870 dnia: Maj 09, 2007, 04:19:15 pm »
no tak :) bo na offie wszyscy wiedzą na czym polega bash, a tutaj duzo osób sie nie łapie i im szybciej bedziesz nimi nawalał tym lepiej ;) Zreszta tak jest na kazdym privie.

Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

  • We're all living in amerika....
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #871 dnia: Maj 09, 2007, 05:42:52 pm »
Hehe chyba zrobię go na pvp :D, bo bd za dużo nie zwojuje :P  a taknków jest już dużo u mnie w ally o  wiele lepszych :D Co do 3rd to najgorsze jest to że sobie zrąbalem ally z varką :P Się zrobi 2 raz xD

A jaka broń, magiczna czy jakiś zwykly miecz :P. na razie latam z slsem +7, ma okolo 115 m atk chyba.
Co do dye, nie sądzicie że w talumie i z takim dye bedzie we mnie wchodzil praktycznie każdy stun? xD
And I, I do not dare deny
The basic beast inside
It's right here
It's controlling my mind
And why do I deserve to die
I'm dominated by
This animal thats locked up inside


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #872 dnia: Maj 09, 2007, 05:53:44 pm »
Hehe chyba zrobię go na pvp :D, bo bd za dużo nie zwojuje :P  a taknków jest już dużo u mnie w ally o  wiele lepszych :D Co do 3rd to najgorsze jest to że sobie zrąbalem ally z varką :P Się zrobi 2 raz xD

A jaka broń, magiczna czy jakiś zwykly miecz :P. na razie latam z slsem +7, ma okolo 115 m atk chyba.
Co do dye, nie sądzicie że w talumie i z takim dye bedzie we mnie wchodzil praktycznie każdy stun? xD

Ale to nie przeszkadza... Na EPI nikt nie chodzi DA na pvp, a z łucznkiem i tak wygrasz. Kras podobnie jak DA, a tak btw, chyba nie idziesz na hunt bez full bufów z ch? Na pewno nie, a tam jest ressist schock, który daje bardzo dużo. Ja bym się stunem nie martwił, chociaż nad HP się można pożalić.
Sursum corda!


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

  • We're all living in amerika....
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #873 dnia: Maj 09, 2007, 06:05:37 pm »
kurde chce sobie go expić i nie moge bo jest down serwera :D. Gram na zelith ale wczesniej gralem na citadel SK 60 lvl i to cale moje doświadczenie z gry nim :D SK wydaje mi się dobry na pvp i bardzo ciekawy bo ma dużo skili i w ogóle :P

No z tym hp i cp nie wiem czy będzie tak pięknie... ale w końcu od czego są te 3 drainy :D
Z tym dye co podales będzie o 5 dex więcej, ile wtedy sk ma okolo szansy na blok w talumie? :D
And I, I do not dare deny
The basic beast inside
It's right here
It's controlling my mind
And why do I deserve to die
I'm dominated by
This animal thats locked up inside


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #874 dnia: Maj 09, 2007, 09:02:01 pm »
Cytuj
Z tym dye co podales będzie o 5 dex więcej, ile wtedy sk ma okolo szansy na blok w talumie?

Blessed Shield na 6 ma modyfikator 1.80,modyfikator z dex to 1.19,bazowy modyfikator to 0.20 a Gs daje ci 1.50 do modyfikatora a Shield mastery na 4 daje ci 2.00.Teraz liczysz Bazowy+mastery+buffy+toggle.