Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 622080 razy)

  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4075 dnia: Maj 01, 2010, 12:22:43 pm »
Odpalasz za późno albo grasz na zbugowanym privie  :P


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4076 dnia: Maj 01, 2010, 12:35:30 pm »
na poczatku walki to odpalam ;d


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4077 dnia: Maj 01, 2010, 03:16:52 pm »
czyli to drugie


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4078 dnia: Maj 02, 2010, 10:15:46 am »
Zmienilem teraz server  :P i czy moglibyscie mi opisac oly od teleportu na arene :D bo przegrywam prawie ze wszyskimi ... thx z gory


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4079 dnia: Maj 02, 2010, 10:59:11 am »
Może jeszcze zdobyć hero za ciebie?  :shock:


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4080 dnia: Maj 02, 2010, 12:45:54 pm »
Mialem tez PvP z innym SK. Nie wiem jak on to zrobil ale zbilem mu tylko cp a nie uzywal zadnych skilli. Jak on mogl to zrobic


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4081 dnia: Maj 02, 2010, 12:51:18 pm »
to bardzo proste - naucz sie grac, poczytaj, pomysl i wtedy sie bierz za granie w l2


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: 0

  • Wysyłam zaproszenia na lockerz.com!
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4082 dnia: Maj 02, 2010, 02:33:49 pm »
a ja mam pytanie , mianowicie jaki element dla broni do SK bo on wedlug zasady powienien byc na DARK ale ma tylko z 2 skille od tego , czy nie będzie lepiej włożyć jakiś tam element którego jest najmniej resistu na serwie?


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4083 dnia: Maj 02, 2010, 02:48:31 pm »
było to już poruszane wiele razy
imo: sword/ bow - wind / earth    magic weapon - dark
ST85/Destro75/BD75/STS79 lolpriv (Raid Fightx4)


  • Wiadomości: 159

  • Pochwał: 0

  • Nie ważne skąd, ale dokąd idziesz
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4084 dnia: Maj 03, 2010, 12:12:38 am »
Tyle teorii co i graczy, ja tam cały czas jestem za darkiem. Problemem są rezisty, ale jako element w skilach najczęściej wykorzystywany.

Jakoś nie rozumiem tego zamiłowania do wind
Server Franz Carthus    Shilien Templar  85
                                   Spellhowler        75
                                   Necromancer     75
                                   Gladiator           75


  • Wiadomości: 316

  • Pochwał: 1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4085 dnia: Maj 03, 2010, 10:02:18 am »
Tyle teorii co i graczy, ja tam cały czas jestem za darkiem. Problemem są rezisty, ale jako element w skilach najczęściej wykorzystywany.

Jakoś nie rozumiem tego zamiłowania do wind

W sumie tyle gadacie o tym, że resistów na dark jest dużo, a tak naprawdę nikt tego w armor nie wbija (na ogół wbijają wind/earth/water/fire i holy na łuczników). Peleryna daje +30, dynasty +8. Za dużo to tego resista nie będzie...
Lancer:
Specnaz team
Naver - Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: 0

  • Wysyłam zaproszenia na lockerz.com!
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4086 dnia: Maj 03, 2010, 10:05:07 am »
wiesz to jest kwestia taka sama jakie dodać dyesy dla SK bo z tym tez jest problem , a każdy to może zrobić wg. swojego upodobania , np nukerzy to monotonna klasa bo jest wszystko już oklepane , nawet dyesy.


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4087 dnia: Maj 03, 2010, 12:23:57 pm »
Tyle teorii co i graczy, ja tam cały czas jestem za darkiem. Problemem są rezisty, ale jako element w skilach najczęściej wykorzystywany.

Jakoś nie rozumiem tego zamiłowania do wind

W sumie tyle gadacie o tym, że resistów na dark jest dużo, a tak naprawdę nikt tego w armor nie wbija (na ogół wbijają wind/earth/water/fire i holy na łuczników). Peleryna daje +30, dynasty +8. Za dużo to tego resista nie będzie...

baylor's earring nie jest taki trudny do zdobycia jak np. zaken więc też +30 resist
dance/songi/resisty : Dance of Alignment / Song of Invocation / Unholy Resistence / Divine Protection / Protection from Darkness
da się uzupełnić ten brak resista, a resistów na dark jest ogólnie najwięcej z buffów / itemów
ST85/Destro75/BD75/STS79 lolpriv (Raid Fightx4)


  • Wiadomości: 316

  • Pochwał: 1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4088 dnia: Maj 03, 2010, 12:28:22 pm »
Tyle teorii co i graczy, ja tam cały czas jestem za darkiem. Problemem są rezisty, ale jako element w skilach najczęściej wykorzystywany.

Jakoś nie rozumiem tego zamiłowania do wind

W sumie tyle gadacie o tym, że resistów na dark jest dużo, a tak naprawdę nikt tego w armor nie wbija (na ogół wbijają wind/earth/water/fire i holy na łuczników). Peleryna daje +30, dynasty +8. Za dużo to tego resista nie będzie...

baylor's earring nie jest taki trudny do zdobycia jak np. zaken więc też +30 resist
dance/songi/resisty : Dance of Alignment / Song of Invocation / Unholy Resistence / Divine Protection / Protection from Darkness
da się uzupełnić ten brak resista, a resistów na dark jest ogólnie najwięcej z buffów / itemów

Ok, ale z tych itemów i tak wyciągniesz mniej niż 120, a na resztę atrybutów jest tyle samo buffów/dance/songów (oprócz earth ofc).
Lancer:
Specnaz team
Naver - Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4089 dnia: Maj 03, 2010, 12:33:42 pm »
Tyle teorii co i graczy, ja tam cały czas jestem za darkiem. Problemem są rezisty, ale jako element w skilach najczęściej wykorzystywany.

Jakoś nie rozumiem tego zamiłowania do wind

W sumie tyle gadacie o tym, że resistów na dark jest dużo, a tak naprawdę nikt tego w armor nie wbija (na ogół wbijają wind/earth/water/fire i holy na łuczników). Peleryna daje +30, dynasty +8. Za dużo to tego resista nie będzie...

Bo w prawie kazdym mmo jest taka zasada:

Holy dmg:jest tego malo lub zadaje mniejszy dmg ale nie ma ressista/ciezko to zressistowac.
Dark dmg:jest odwrotny.

Poprostu z tego co pamietam duzo rzeczy dawalo ressist na darkness.I tak to jest kwestia w co wladujesz bo nikt nie moze ci zabronic wladowac np. holy(mimo ze nie masz ataku z tym atrybutem).Judgement i tak zadaje dark dmg wiec nie wiem po co ladowac w bron.Osobiscie uwazam ze jak zadajesz dmg tylko od 1 typu obrazen to latwiej ciebie pokonac bo starczy ze trafisz na przeciwnika ktory akurat wiecej dal w to i masz schody.


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: 0

  • Wysyłam zaproszenia na lockerz.com!
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4090 dnia: Maj 03, 2010, 09:03:15 pm »
jak stestowałem SK na 81+ lvlu to az mnie zatkało , są chyba z 4 anty magiczne skille i to nie byle jakie :) miedzy innymi magic mirror <3 koledze odbilem vorta i cancela


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4091 dnia: Maj 03, 2010, 09:38:16 pm »
ten skill to chyba na 79 :P


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4092 dnia: Maj 03, 2010, 10:32:35 pm »
jak stestowałem SK na 81+ lvlu to az mnie zatkało , są chyba z 4 anty magiczne skille i to nie byle jakie :) miedzy innymi magic mirror <3 koledze odbilem vorta i cancela

Eeee? Cancela nie mozna odbic to raz, dwa magic mirror odbija tylko efekt i jest na 78lvl, trzy skill odbijajacy dmg (deflect) jest na 68?
new future.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4093 dnia: Maj 04, 2010, 07:02:09 pm »
Hmmm mi sie wydawalo ze mozna ale z drugiej strony gralem tak dawno ze B grade to byl top grade wiec...


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4094 dnia: Maj 04, 2010, 07:12:01 pm »
zmien server.


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4095 dnia: Maj 04, 2010, 08:16:15 pm »
jak stestowałem SK na 81+ lvlu to az mnie zatkało , są chyba z 4 anty magiczne skille i to nie byle jakie :) miedzy innymi magic mirror <3 koledze odbilem vorta i cancela

To że tak powiem troszkę zbugowany ten serwer ;)

Shield deflect magic z 60 odbija dmg z magicznych skilli

Magical Mirror odbija magiczne debufów i od chyba GF/GE  tez psychicznych z mniejsza szansą. Nie pamiętam jaka jest szansa chyba 30/15 % :P

Ru OFF Lancer

Eltharion  Bishop 62+

Outcasters Clan Member & NosenseTeam Squad Leader


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4096 dnia: Maj 04, 2010, 08:18:33 pm »
jak stestowałem SK na 81+ lvlu to az mnie zatkało , są chyba z 4 anty magiczne skille i to nie byle jakie :) miedzy innymi magic mirror <3 koledze odbilem vorta i cancela

To że tak powiem troszkę zbugowany ten serwer ;)

Shield deflect magic z 60 odbija dmg z magicznych skilli

Magical Mirror odbija magiczne debufów i od chyba GF/GE  tez psychicznych z mniejsza szansą. Nie pamiętam jaka jest szansa chyba 30/15 % :P
30/10 i taki efekt jest od wprowadzenia tego skilla czyli od c4


  • Wiadomości: 159

  • Pochwał: 0

  • Nie ważne skąd, ale dokąd idziesz
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4097 dnia: Maj 06, 2010, 12:46:27 pm »
Wracając do wątku atrybutu w broni - może zabrzmi to jak herezja - ale uważam, że kasę wydaną na kryształy lepiej przeznaczyć na enchanty skili. Sądzę, że w przypadku sk jest to bardziej efektywne. Oczywiście dużo lepiej jest mieć te rzeczy naraz, ale to już kwestia kasy.
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2010, 12:48:52 pm wysłana przez lukiw »
Server Franz Carthus    Shilien Templar  85
                                   Spellhowler        75
                                   Necromancer     75
                                   Gladiator           75


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4098 dnia: Maj 06, 2010, 06:14:12 pm »
No SK ma ten problem ze musi duzo skilli enchantowac wysoko zeby byc naprawde skutecznym(nie jak DA) ale elemental w broni tez da duzo dmg.


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #4099 dnia: Maj 07, 2010, 03:13:38 pm »
Wind ele czy dark?