Witaj
Gość

Wątek: Problem z logowaniem  (Przeczytany 3019 razy)

  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Problem z logowaniem
« dnia: Sierpień 19, 2008, 05:14:55 pm »
Witam

Mam problem z logowaniem ,posiadam wersje trial (7dni). Zrobiłem konto na stronie PlayNC, wpisałem tam tego triala i zrobiłem od razu konto do gry( była taka opcja) ściągnąłem najnowsze L2 ,zainstalowałem, ściągnęło jeszcze jakieś aktualizacje, włączyłem grę wpisałem login i hasło i nagle wyświetliło że hasło jest nieprawidłowe  :( .Muszę gdzieś jeszcze zrobić jakieś konto ??

Pozdrawiam

edit: można już zamknąć :) problem rozwiązany
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2008, 07:54:12 pm wysłana przez kuba_p »


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z logowaniem
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 25, 2008, 09:42:45 pm »
Nie chce zakładac tematu a mam to co kolega wyżej :) co robic ;> ;/ ?


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z logowaniem
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 31, 2008, 02:25:52 pm »
Witam,

mój problem wygląda w ten sposób, że nie grałem od kwietnia i wczoraj na plaync.com użyłem kodu, który miał mi umożliwić grę przez kolejne dwa tygodnie. Na skrzynkę mailową dostałem potwierdzenie, że konto zostało aktywowane, tymczasem przy próbie zalogowania pokazuje się komunikat, że hasło jest nieprawidłowe. Ostatnio pykałem sobie trochę na jednym prv serverze, ale wyczyściłem plik hosts z wszelakiego śmiecia, lecz to także nie pomaga...

any ideas guys?;>
Franz - Berserker 52


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Problem z logowaniem
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 31, 2008, 03:59:47 pm »
Jesteś pewien, że nie próbujesz przez pomyłkę zalogować się podając hasło do konta PlayNC, zamiast hasła do konta w grze ? :)


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z logowaniem
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 31, 2008, 04:35:27 pm »
Jesteś pewien, że nie próbujesz przez pomyłkę zalogować się podając hasło do konta PlayNC, zamiast hasła do konta w grze ? :)

Kurcze to możliwe, tylko że wydawało mi się, że hasło do konta plaync i do gry mam takie samo, a jeśli jednak było inne ( nie pamiętam :( ) to nigdzie go nie zapisałem :(  Jak mogę je odzyskać?
Franz - Berserker 52


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Problem z logowaniem
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 31, 2008, 04:46:04 pm »
Zaloguj się na PlayNC, wejdź w Game Accounts, wybierz swoje konto i Change Password ;)


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z logowaniem
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 31, 2008, 04:52:54 pm »
Zaloguj się na PlayNC, wejdź w Game Accounts, wybierz swoje konto i Change Password ;)

Lol ale głąb ze mnie, próbowałem tak wcześniej zrobić, ale zamiast zmienić pass do gry zmieniłem do konta plaync :D

/n00b mode off
Franz - Berserker 52


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z logowaniem
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 02, 2009, 06:38:59 pm »
gdzie się zakłada konto do gry ? do plaync juz mam. gdy klikam game account w plaync to pisze "none".prosze pomóżcie


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Problem z logowaniem
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 02, 2009, 07:05:19 pm »
Zaloguj się na PlayNC i tam jak jest "PlayNC Account Management", to masz coś takiego:

Use a Serial Code
Create, activate, or upgrade a game account or apply a game time card.

Wpisujesz kod trial lub CD-key i tam później będziesz miał zakładanie konta do gry.

Po założeniu konta pojawi się ono w "Game Accounts"  i będziesz mógł kliknąć, żeby np. zmienić hasło, zamówić "Account Service", wybrać postać, która ma dostać itemy z edycji kolekcjonerskiej (chyba, że masz normalną :P), etc.

Gdybyś chciał mieć więcej niż jedno konto do gry w obrębie jednego konta PlayNC, to powtarzasz procedurę ;p


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z logowaniem
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 02, 2009, 07:54:43 pm »
dzięki ale teraz szukam tego trialu


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Problem z logowaniem
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 02, 2009, 08:16:58 pm »
Poproś TUTAJ, może ktoś ma wolny.