Witaj
Gość

Wątek: Error i niebieski ekran  (Przeczytany 1827 razy)

  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Error i niebieski ekran
« dnia: Październik 08, 2008, 05:26:49 pm »
Mam zainstalowana Gracie i na poczatku wszystko dobrze chodzilo. Po jakims czasie, przy uruchamianiu gry zaczal mi wyskakiwac niebieski ekran i momentalnie restart.

Teraz moge juz sie zalogowac na konto ale gdy klikam na serwer , wyskakuje mi taki blad :

Cytuj
2008.10.8 16:55:23
OS : Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU : AuthenticAMD Unknown processor @ 2715 MHz with 2047MB RAM
Video : NVIDIA GeForce 9600 GT (7813)
PosCode : LS1:0:0:0 2/0

FD3DL2Shader PS Get ConstantTable failed(D3DERR_INVALIDCALL).

History: UD3DRenderDevice::InitCompiledCode <- FD3DShaderCacheManager::GetCachedShader <- UD3DRenderDevice::GetShaderCache <- SetMaterial <- FD3DRenderInterface::SetL2ShaderMaterial <- FD3DRenderInterface::SetMaterial <- USkeletalMeshInstance:rawSection <- Pawn=Lobby01.FKamael0 MeshInstance=Kamael.SkeletalMeshInstance1 MeshName=Kamael.FKamael_m001_u BodyPart=10 <- USkeletalMeshInstance::Render <- UMeshComponent::Render <- UMeshContainer::Render <- FDynamicActor::Render <- Actor <- TranslucentRendering <- RenderLevel <- FLevelSceneNode::Render <- FPlayerSceneNode::Render <- UGameEngine:raw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

Dodam , ze dzisiaj zaczelam grac na oficialu i wczesniej na tych samych ustawieniach gra dzialala dobrze. Sciagnelam najnowsze sterowniki do grafiki i plyty glownej ale jesli ktos wie jak temu zaradzic to bede bardzo wdzieczna ( reinstal systemu odpada jak na razie T.T )
"Nigdy nie pozwol by strach przed dzialaniem wykluczyl Cie z gry"


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Error i niebieski ekran
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 08, 2008, 11:18:47 pm »
Czy Karta jest fabrycznie podkrecana ?
Wyglada na to, ze jest problem z Shaderami na GPU.
Powodow moze byc kilka:
- Za duze tempy karty(przegrzewa sie, bo jest przekrecona, chlodzenie nie wyrabia lub jest uszkodzone)
- Blad sterownikow do karty
- Bledy w Windowskie
to jest moja opinia
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Error i niebieski ekran
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 25, 2008, 09:27:36 pm »
Sorki za bezsensowną odpowiedź ^^
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2008, 05:13:44 pm wysłana przez Elenestir »




  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Error i niebieski ekran
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 26, 2008, 09:00:15 pm »
Mam zainstalowana Gracie i na poczatku wszystko dobrze chodzilo. Po jakims czasie, przy uruchamianiu gry zaczal mi wyskakiwac niebieski ekran i momentalnie restart.

Teraz moge juz sie zalogowac na konto ale gdy klikam na serwer , wyskakuje mi taki blad :

Cytuj
2008.10.8 16:55:23
OS : Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU : AuthenticAMD Unknown processor @ 2715 MHz with 2047MB RAM
Video : NVIDIA GeForce 9600 GT (7813)
PosCode : LS1:0:0:0 2/0

FD3DL2Shader PS Get ConstantTable failed(D3DERR_INVALIDCALL).

History: UD3DRenderDevice::InitCompiledCode <- FD3DShaderCacheManager::GetCachedShader <- UD3DRenderDevice::GetShaderCache <- SetMaterial <- FD3DRenderInterface::SetL2ShaderMaterial <- FD3DRenderInterface::SetMaterial <- USkeletalMeshInstance:rawSection <- Pawn=Lobby01.FKamael0 MeshInstance=Kamael.SkeletalMeshInstance1 MeshName=Kamael.FKamael_m001_u BodyPart=10 <- USkeletalMeshInstance::Render <- UMeshComponent::Render <- UMeshContainer::Render <- FDynamicActor::Render <- Actor <- TranslucentRendering <- RenderLevel <- FLevelSceneNode::Render <- FPlayerSceneNode::Render <- UGameEngine:raw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

Dodam , ze dzisiaj zaczelam grac na oficialu i wczesniej na tych samych ustawieniach gra dzialala dobrze. Sciagnelam najnowsze sterowniki do grafiki i plyty glownej ale jesli ktos wie jak temu zaradzic to bede bardzo wdzieczna ( reinstal systemu odpada jak na razie T.T )

Już to zrobiła, moim zdaniem marc1n ma rację, w razie czego wejdź jeszcze w options.ini i powyłączaj shadery i resztę na low ustaw i sprawdź czy wtedy pociągnie, ale skoro wyskakuje ci BSOD to musi być coś z kompem.