Witaj
Gość

Wątek: Trial Ogarniczenia! Pytanie!  (Przeczytany 1646 razy)

  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Trial Ogarniczenia! Pytanie!
« dnia: Luty 23, 2009, 03:23:16 pm »
Witam, wczoraj udało mi się zauważyć iż wersja posiadając wersję trial nie mogę np. kupywać itemków od ludzi nie mogę dawać trade czy wyrzucać itemów ;/ Jest to dla mnie uciążliwe i moje pytanie jest następujące. Czy jeżeli zakupię pre-paida i "wklepię" ten kod tam gdzie trzeba to trial zamieni mi się w normalną wersję czy dalej będę posiadał te pare dni triala a dopiero potem "te normalne" ?!!?!?


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Trial Ogarniczenia! Pytanie!
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 23, 2009, 03:47:26 pm »
Witam, wczoraj udało mi się zauważyć iż wersja posiadając wersję trial nie mogę np. kupywać itemków od ludzi nie mogę dawać trade czy wyrzucać itemów ;/ Jest to dla mnie uciążliwe i moje pytanie jest następujące. Czy jeżeli zakupię pre-paida i "wklepię" ten kod tam gdzie trzeba to trial zamieni mi się w normalną wersję czy dalej będę posiadał te pare dni triala a dopiero potem "te normalne" ?!!?!?

zeby trial zamienil sie na FULL konto to musisz kupic KOD GRY, a nie karte prepaid. Karta pre-paid SLUZY JEDYNIE DO przedluzenia gry na FULL koncie
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Trial Ogarniczenia! Pytanie!
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 23, 2009, 04:19:32 pm »
Nom, czyli zaczekaj aż Ci się skończy trial, a potem zastosuj combo cd-key + prepaid :P


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Trial Ogarniczenia! Pytanie!
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 23, 2009, 04:26:06 pm »
Czyli najlepiej zakupić w empiku grę wraz z 31 dniami gry w cenie ? :P


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Trial Ogarniczenia! Pytanie!
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 23, 2009, 04:32:57 pm »
Obojętne gdzie, może być z allegro ;p Ważne, żeby był cd-key oraz prepaid :)