Witaj
Gość

Wątek: Chcę zacząć - pomóżcie noobkowi^^  (Przeczytany 1844 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Chcę zacząć - pomóżcie noobkowi^^
« dnia: Luty 05, 2010, 03:21:06 pm »
Postanowiłem zacząć grę na retailu i mam pewne wątpliwości, czy rozumiem na czym te techniczne sprawy polegają. Znalazłem aukcję na allegro na CD-KEY + 30 dni gry (http://allegro.pl/item900720278_lineage_2_cd_key_30_dni_gry_automat_24h_dobe.html). I teraz nasuwają mi się pytania:
1.Czy to sam CDKEY oprócz założenia konta w L2 przedłuży mi konto o 30dni, czy dostanę dodatkowy kod przedłużający?
2.Kwestia z aktywowaniem za pomocą karty kredytowej lub karty PrePaid. Czy karta PrePaid to nic innego jak kod przełużający dni gry? Czy może mylę pojęcia?
3.Czy istnieje możliwość 'zawieszenia' ważności konta? Załózmy, pozostało mi 15 dni gry, chcę wyjechać na 2 tygodnie, nie będę mógł grać, więc zawieszam ważność konta, wracam po dwóch tygodniach, odwieszam konto i mam pozostałe 15 dni gry. Jest coś takiego możliwe?

Z góry dzięki za pomoc^^


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Chcę zacząć - pomóżcie noobkowi^^
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 05, 2010, 04:21:11 pm »
Postanowiłem zacząć grę na retailu i mam pewne wątpliwości, czy rozumiem na czym te techniczne sprawy polegają. Znalazłem aukcję na allegro na CD-KEY + 30 dni gry (http://allegro.pl/item900720278_lineage_2_cd_key_30_dni_gry_automat_24h_dobe.html). I teraz nasuwają mi się pytania:
1.Czy to sam CDKEY oprócz założenia konta w L2 przedłuży mi konto o 30dni, czy dostanę dodatkowy kod przedłużający?
2.Kwestia z aktywowaniem za pomocą karty kredytowej lub karty PrePaid. Czy karta PrePaid to nic innego jak kod przełużający dni gry? Czy może mylę pojęcia?
3.Czy istnieje możliwość 'zawieszenia' ważności konta? Załózmy, pozostało mi 15 dni gry, chcę wyjechać na 2 tygodnie, nie będę mógł grać, więc zawieszam ważność konta, wracam po dwóch tygodniach, odwieszam konto i mam pozostałe 15 dni gry. Jest coś takiego możliwe?

Z góry dzięki za pomoc^^

1. Dostaniesz 2 kody. Pierwszy aktywuje konto, drugi przedluzy je o 30 dni.
2. Prepaid to kod przedluzajacy waznosc konta.
3. Nie ma takiej mozliwosci
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Chcę zacząć - pomóżcie noobkowi^^
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 05, 2010, 05:15:44 pm »
Dzięki bardzo