Witaj
Gość

Wątek: This serial has already been used  (Przeczytany 1402 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

This serial has already been used
« dnia: Październik 31, 2010, 10:47:38 am »
Witam
Kupiłem gre L2 (final GRACJA 2nd throne) w cenie 31 dni gry zainstalowalem juz chyba z 10h sie update'uje ale mniejsza  to. Prblem tkwi w kluczu aktywacyjnym mianwicie, załozylem konto na playNC, opcja use a serial wpisalem klucz na 30 dni nastepnie mialem do wyboru dwie opcje uzywac hasla z plaync lub zmienic (aby logowac sie d gry) wybralem pierwsza opcje, wyskoczyla strna z wyborem formy platnosci za gre wybralem karty aktywacyjne, znowu musialem wpisac ten klucz (co juz wydawalo mi sie pdejrzane). Wpisałem i wyskoczyło mi "This serial has already been used"
WTF? Na karcie mialem drugi klucz przedłużajacy kres subskrybcji o 1 dzien wpisałem i dziala. I tak zamiast 31 dni grania mam TYLKO 1. Na adres mailowy dostalem wiadomosc od NC: You have successfully applied the following serial code to NCsoft Master a dalej wszelkie dane i klucz, zgadnijcie ktory? TEN NA 30 DNI!!!  :o a na stronie nc na moim koncie time applied -1 days :o . O co wtym wszystkim chodzi?


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: This serial has already been used
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 31, 2010, 09:46:24 pm »
skontaktuj sie ze sprzedawca gry , a jak to nie pomoze to sprobuj u ncsoftu , ale w tych 2gich watpie

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %