Witaj
Gość

Wątek: Elven Elder- prezentacja  (Przeczytany 143674 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 23, 2007, 10:25:24 am »
moze wyjsnic prosciej dlaczego EE sie moze przydac.

party lukow z EE i bez EE walcza ze soba

party bez EE robi /target bishop, asist , wrogi EE robi res bishopa, party bez EE robi bsoe/umiera bo ich bishop lezy
party z EE robi /target bishop, asist, gf :D,


  • Wiadomości: 625

  • Pochwał: 7

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 23, 2007, 10:42:37 am »
Bardzo dziekuje za linki i sory za problem, ale po prostu nawet nie mialem pojecia kogo filmow szukac :/
kkthxbye - Cardi - L2Sublimity [Hot Problems]


[Wspieram akcję WSKU]
[ENGLISH MOTHER F*****]


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 23, 2007, 11:31:28 am »
Bishop(healer)/EE(healer, reacharger)/PP (buffer) mają zupełnie inne zadania w party i kazdy jest potrzebny. Z SE niestety zrobili kalekę i służy jedynie do rzucania empa więc mało kto nim gra na mainie. Jeśli znajomi ci mówią że nie warto grać EE to mają nikłe pojęcie o L2. W każdym end game party potrzebny jest EE czy to nukerzy czy dd.
SE wcale nie jest kaleką. W PvE (a bądz co bądz trochę Ci zajmie nim dobijesz do end game) jest BARDZO przydatny. Jeśli grałbym postacią melee a 1 kolega chciałby robic support doradzałbym mu właśnie SE.
- PP nie ma ani jednego greater heala, nie ma vampiric rage (!), nie ma recharge, nie ma purify (expiąc np. w LoA ten skill jest bezcenny), ma za to buffy, których SE nie ma (haste można łatwo zastąpic potką, bless shield, zerk, holy weapon, greater might/ shield itp. itd)
- EE tak jak to zostało wcześniej napisane EE to nie buffer tylko healer/ recharger. Jako jedyny buffer w party ssie.
- bishop w pve jego wartosc jest bliska 0. Chyba, że mówimy o pve aoe itp. W mniejszych z melee postaciami SE spisuje się znacznie lepiej ze względu na vr. Nawet z niskim cast speedem SE zdąży uleczyc (o ile będzie taka potrzeba)
- WC to troszkę inna para butów.

nie można oczywiście zapomniec o PoWie, który dla daggera >>> wszystkie inne buffy 3rd class.
ponawiam pytanie:
czy turn undead ma choc trochę zbliżoną szansę na lethal strike do banish undead/ banish seraph? obawiam się, że nie, ale wolę zapytac.


  • Wiadomości: 516

  • Pochwał: 4

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 23, 2007, 11:35:13 am »
Shiny, jak znajde na CeDe filmiki pewnego ee z epi to Ci wrzuce na FF i zapodam link bo nawet ciekawie gral ;) i ocenisz czy nieprzydatny ^__^

@up z tym ze bish w pve ssie nie do konca sie zgodze :) w miejscach gdzie wystepuja undadzi jego anchorek  ktory niemalze zawsze laduje i hw moga byc przydatne, tak samo moze trance'owac mobki ktore przypadkiem sie zagruja i w pt z nukami i rechargerem spokojnie sobie healluje pozwalajac rechargerowi zuzywac mane glownie na recharge nukow co w efekcie da szybszy kox :P
dodatkowo nieoceniony na rb ;p
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2007, 11:44:34 am wysłana przez exoriou »


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 23, 2007, 12:46:29 pm »
kazdy bufer/healer ma jakies zastosowanie i nie nalezy tych postaci lekcewazyc "bo tamten to jest lepszy" nieprawda kazdy ma swoje zalety, buferzy an pve to wc,se,pp,ol,ee/bish, na pvp wc,bish,ee/ol,se i pp (pp oplaca sie glownie przeciwko nukerom z uwagi an resisty an magie wszelka, wada jest niesamowicie dlugi czas bufowania calego party dlatego postawilem go na koncu) ee w duzym pvp party(kazdym) jest swietnym kompanem dla bisha bo bish idzie na pierwszy cel i taki ee moze go leczyc/resowac blyskawicznie co pozwola na dluzsze utrzymanie calego party przy zyciu


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 23, 2007, 12:49:39 pm »
SE wcale nie jest kaleką. W PvE (a bądz co bądz trochę Ci zajmie nim dobijesz do end game) jest BARDZO przydatny. Jeśli grałbym postacią melee a 1 kolega chciałby robic support doradzałbym mu właśnie SE.
- PP nie ma ani jednego greater heala, nie ma vampiric rage (!), nie ma recharge, nie ma purify (expiąc np. w LoA ten skill jest bezcenny), ma za to buffy, których SE nie ma (haste można łatwo zastąpic potką, bless shield, zerk, holy weapon, greater might/ shield itp. itd)
- EE tak jak to zostało wcześniej napisane EE to nie buffer tylko healer/ recharger. Jako jedyny buffer w party ssie.
- bishop w pve jego wartosc jest bliska 0. Chyba, że mówimy o pve aoe itp. W mniejszych z melee postaciami SE spisuje się znacznie lepiej ze względu na vr. Nawet z niskim cast speedem SE zdąży uleczyc (o ile będzie taka potrzeba)
- WC to troszkę inna para butów.

nie można oczywiście zapomniec o PoWie, który dla daggera >>> wszystkie inne buffy 3rd class.
ponawiam pytanie:
czy turn undead ma choc trochę zbliżoną szansę na lethal strike do banish undead/ banish seraph? obawiam się, że nie, ale wolę zapytac.

Kwestia tego o której kronice rozmawiamy. Od C5 SE to kaleka, na jego buffach w end game lokacjach to sobie mogą expić nukerzy w duo. Od buffowania party są PP i WC. Od healowania sa bish i EE, za overbufujacy słaby heal SE każde full zbufowane party by cie powiesiło za uszy. Bish nieprzydatny w pve????? Idź spróbuj koksać bez cardinala do IT boss room, darkness room, dino island itd, życzę powodzenia.

SE nie ma turn undeada, ma go bish/EE, sznasa na wejście lethala to jakieś 25-30%.





Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 23, 2007, 01:10:05 pm »
lool ja sobie nie wyobrażam halishia raida ani nawet bicia tych 1k markow na tych grubasach bez bishopa (na tych rycerzach które są wcześniej leci jak z dupy ...). Turn undead można z powodzeniem zastąpić banish unholy/seraph od tanków.

A tak btw. Ktoś może próbował już bić raida na dino island ?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2007, 01:13:11 pm wysłana przez Dev »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 23, 2007, 01:14:50 pm »
Kwestia tego o której kronice rozmawiamy. Od C5 SE to kaleka, na jego buffach w end game lokacjach to sobie mogą expić nukerzy w duo. Od buffowania party są PP i WC. Od healowania sa bish i EE, za overbufujacy słaby heal SE każde full zbufowane party by cie powiesiło za uszy. Bish nieprzydatny w pve????? Idź spróbuj koksać bez cardinala do IT boss room, darkness room, dino island itd, życzę powodzenia.

SE nie ma turn undeada, ma go bish/EE, sznasa na wejście lethala to jakieś 25-30%.
każdy buffer jest inny. SE wcale nie jest total useless i tyle. Wszystko zależy o jakiej sytuacji mówimy. Jeśli chciałbym koksac sam z jednym bufferem to napewno byłby to SE.

z tym healem to tak samo - wszystko zależy od sytuacji. Ja miałem na myśli exp np. w LoA w 2-3 osoby. W ogóle zastanawia mnie jedno - czemu na wszystkich forach zawsze mówi się o end game. Przecież dobicie do end game zajmuje 'trochę' czasu. Chyba, że ktos boci to jego faktycznie tylko ostatnia faza gry interesuje.

że SE nie ma turn undeada to doskonale wiem, zadałem to pytanie już wcześniej (wczoraj) - jeszcze zanim ktokolwiek napisał o SE. Tutaj również miałem EE na myśli.
widzę, że szansa podobna do banish seraph - w zw. z tym kolejne pytanie :)
czy jesteś w stanie powiedziec jaki ma reuse z ~1k cast speed (dc robe, +5wit, chant of flame 3lvl, broń z acu)
chciałbym dociągnąc swojego WC do CoVa, chciałem go ciągnąc SK (bijąc aniołki w WoA banish seraph), jeśli jednak EE będzie szło to sprawniej to dociągne WC Elven Elderem kolegi.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 23, 2007, 01:17:00 pm »
banish seraph na selfie, ja wiem, reuse coś jak judgement (może ze 4 sekundki dłuższy nie jestem w stanie ci teraz powiedzieć). Ale lethial wchodzi genialnie (30%) , fear praktycznie zawsze, a jak dołożysz arrest to mob nie dość że stoi plecami (wiekszy crit rate i accuracy) to jeszcze nas nie bije.
Lethal strike zalezy u SK od str bodajże ...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2007, 01:18:36 pm wysłana przez Dev »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 23, 2007, 01:29:39 pm »
Widziałem 'filmik instruktażowy' RyltarDoUrden'a i banish seraph miał ok. 10sek reuse (potka 2lvl haste, DC heavy, DLE, dunno jak z dyes - z daggerem SA rsk. haste byłoby to znacznie szybciej)

jeśli EE ma lepszy reuse (a do tego lepszy mp regen niż SK, self recharge co 15min itd) to będzie on całkiem niezły do koksania na dual boxie postaci, których mi się nie chce ciągnąc 'normalnie'
problemem może byc znalezienie lokacji TYLKO z undeadami (często są razem z demonicami) ale cos wymyśle :)


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 23, 2007, 01:33:28 pm »
problemem może byc znalezienie lokacji TYLKO z undeadami (często są razem z demonicami) ale cos wymyśle :)

Świetny exp solo lub w duo w rifcie, tylko duze sale z undeadami x6 HP.

http://www.2xupload.to/file/5118b915258cc1bf74cd8443da134057/rift2.avi.html
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2007, 01:41:22 pm wysłana przez coshoo »
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 23, 2007, 09:08:44 pm »

Idź spróbuj koksać bez cardinala do IT boss room, darkness room, dino island itd, życzę powodzenia.
SE nie ma turn undeada, ma go bish/EE, sznasa na wejście lethala to jakieś 25-30%.

Destro party, lub generalnie melee party spokojnie expi bez bishopa, vr ftw :) Oczywiscie mowie tutaj o czasach przed CT1, tych co graja na retku raczej nie musze uczyc jak poradzic sobie bez bishopa. Byc moze destro daja rade nawet w ct1 na perma frenzy, szczerze powiedziawszy nie mam pojecia. Oczywiscie nawet jak heal nie byl potrzebny to zawsze jakis bishop byl w party, na wypadek pvp czy innych milych niespodzianek.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 23, 2007, 10:42:17 pm »
Cytuj
estro party, lub generalnie melee party spokojnie expi bez bishopa, vr ftw


//lolned ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 23, 2007, 11:13:51 pm »
Cytuj
estro party, lub generalnie melee party spokojnie expi bez bishopa, vr ftw


//lolned ...

lolned owned?

Expiles kiedys w party w boss roomie? Z tego co widze, jedyna postac ktora trafia tam w moby masz na high rejcie, czyli HF.


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 23, 2007, 11:34:01 pm »
Cytuj
estro party, lub generalnie melee party spokojnie expi bez bishopa, vr ftw


//lolned ...

lolned owned?

Expiles kiedys w party w boss roomie? Z tego co widze, jedyna postac ktora trafia tam w moby masz na high rejcie, czyli HF.
+1 :wink:
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 24, 2007, 12:08:59 am »
problemem może byc znalezienie lokacji TYLKO z undeadami (często są razem z demonicami) ale cos wymyśle :)

Świetny exp solo lub w duo w rifcie, tylko duze sale z undeadami x6 HP.

http://www.2xupload.to/file/5118b915258cc1bf74cd8443da134057/rift2.avi.html

wielkie dzięki za tego frapsa!!
skill zajefajny :) mam nadzieję, że u mnie go szybko naprawią :P (właśnie testowałem - mając homka +6 wlepiałem w moba 6lvli niżej lethala za 1wszym razem, później poszedłem na 3lvl wyżej niż ja i nawet z empem nie chciał wejsc po 30x :P)
btw. niezły hardcore :D solo zabijac moby x6 i dostawac za to 0,01 lub 0,02%...


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 24, 2007, 09:11:14 am »
wielkie dzięki za tego frapsa!!
skill zajefajny :) mam nadzieję, że u mnie go szybko naprawią :P (właśnie testowałem - mając homka +6 wlepiałem w moba 6lvli niżej lethala za 1wszym razem, później poszedłem na 3lvl wyżej niż ja i nawet z empem nie chciał wejsc po 30x :P)
btw. niezły hardcore :D solo zabijac moby x6 i dostawac za to 0,01 lub 0,02%...

Spędziłem troche czasu w rifcie i to co zaobserwowałem:

- wchodzenie turn undead nie zależy od m.atk tylko od lvl skilla. Bijąc bez empa, bez shotów i z homkiem skill wchodzi tak samo jak z arcana i z shotami.
- jeśli mobek dostanie feara nie warto dalej uzywać na nim turn undead dopóki fear nie puści, szansa wejścia lethala wydaje sie mniejsza.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 04, 2008, 10:41:47 pm »
Ostatnio poszedłem na jakiegoś Hrata z npc pp buff i zacząłem się bawić broniami z magic paralyze , magic silence itp itp itp itp Śmiejcie się szansą ,ale przy spamie to wchodzi czasem. Gdyby EE miał cubika na selku jakiegoś to by masakra była ^^
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 04, 2008, 10:58:57 pm »
Ostatnio poszedłem na jakiegoś Hrata z npc pp buff i zacząłem się bawić broniami z magic paralyze , magic silence itp itp itp itp Śmiejcie się szansą ,ale przy spamie to wchodzi czasem. Gdyby EE miał cubika na selku jakiegoś to by masakra była ^^

Sorry ale co chciałeś nam przekazać bo nie bardzo zrozumiałem?
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 05, 2008, 01:36:37 pm »
Chyba chodzilo mu o to ze bawil sie z najbardziej gownianymi SA ever ^^
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 22, 2008, 08:02:10 pm »
Patrzcie jaki "pro" EE ^^
KLIK

Btw chciałem to napisać w normalnym topicu o EE, ale... NIE MA O_O (albo ja jestem ślepy :< )


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 22, 2008, 08:05:59 pm »
No nie ma, tylko ten jest.
A co do filmików z EE.
Cóż jeśli chcecie być naprawdę pro, musicie grać o tak: http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=916
:D
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 23, 2008, 01:38:34 pm »
No nie ma, tylko ten jest.
A co do filmików z EE.
Cóż jeśli chcecie być naprawdę pro, musicie grać o tak: http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=916
:D
erase playera ftw? :P


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

  • Inhuman
    • Przełęcz Czarnego Ognia
Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 23, 2008, 01:40:00 pm »
No mówię, że pro. :D
Siła i wrogowie albo strach i przyjaciele.


Odp: Elven Elder- prezentacja
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 23, 2008, 02:14:30 pm »
To ja mam teraz takie pytanie ... czy da sie pokonac daggera na oly ... jezeli tak to w jaki sposob ...

bo dochodze do momentu kiedy dagger nie ma many, ucieka ode mnie i niestety nie moge go trafic z luku ^^ jest jakis sposob zeby daggera polozyc ? :D