Witaj
Gość

Wątek: Elemental Summoner [ES]  (Przeczytany 66271 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Elemental Summoner [ES]
« dnia: Grudzień 10, 2005, 12:32:02 am »
Tutaj opisujcie wszelkie taktyki co do tatuazy,questow,broni,armorow itp. dla danej klasy.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2009, 06:15:24 pm wysłana przez Marc1n »


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2006, 08:19:11 pm »
Czy mógłby ktoś opisać ES. Chodzi mi o bronie, armor, miejsce do expa, opis unicormów, który unirocm do pvp, który najlepszy do expienia

z góry THX
Serwer Infinty\Shadow
Level   6x\7x
Klasa   TH\HE


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 17, 2006, 08:28:36 pm »
A tak w ogóle ryl to bedzesz tak kazdek klasy robil tkai post?:P:P
Lineage 2 Classic EU


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 17, 2006, 09:58:06 pm »
Cytuj
Co do summonera: oto film (20mb) na ktorym pokazane sa mozliwosci zbugowanego summonera... tzn Ci summonerzy podobno byli raz poprawiani Razz Aha kariki na filmie rowniez maja za malo hp, dopiero niedawno to naprawili...
http://rapidshare.de/files/10635920/trains.wmv.html
Serwer idragon3d,zenith5x Smile

Cytuje swoj post... lolz :d


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 22, 2006, 09:37:09 pm »
Jakiej broni uzywac .na razie mam 22lvl i do 40 bede expil jak SpSem ,ale od 40lvlu juz bede uzywac summonow .Nie wiem jakie zbroje odpowiednio nosic.Gdziesz czytalem ze na 40 to Drake Leather Armor ten armor troche ciezko zdobyc wiec wezme thece ale jaka bron?Armor B grade to BW light ,bron?
Co do A gradde to czekam na propozycje Twisted Evil


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 22, 2006, 10:54:31 pm »
Bron to zalezy co lubisz jak lubisz latac z merrowem to nawet pole bedzie dobry.

Co do A grade mysle ze Nightmare lub DC beda dobre ja osobiscie dobrze biegalem z Nightmare.


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 24, 2006, 01:47:42 pm »
Jkaie marki potrzeba do zmiany klasy na ES??


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 24, 2006, 03:23:01 pm »
Scholar ta elfia to chyba life albo nie wiem no i najtrudniejsze do zgadniecia summoner.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 07, 2006, 12:44:17 pm »
Mam ES lvl60,nieczesto nim gram,bo ciezka postac do wyexpienia,a do pvp najgorsza z mozliwych i donat z niej nie bedzie nigdy,bo konia nie mozna wzmocnic.Osobisci dla ES polecam Heavy armor z życiem i duale zamiennie lub ewentualnie- tarcza i dobry miecz,tatoo na szybkosc ciosów i tatoo na życie oraz szybsze bieganie.Jak kon wam zniknie to z wieksza grupa mobów jestescie bez szans,jednego jestescie wstanie zabic z takim sprzetem lub poprostu dac noge.Zamiast uzywac czarow ofensywnych,ktore wam sie nie poprawia radze puszczac konia przodem i pomagac mu bic przy pomocy duali lub stosowac cure weakness,ktory odziwo wchodzi na swoim niskim lvlu,tudziez sleep :mrgreen: ,ale najlepiej wlasciwie nic nie robic,bo po co(wersja dla leniwych)
ES to poprostu zwykly buffer dla swojego konia,ktory jest bardzo silny(kon).
Jesli juz dochodzi do pvp,to madry gracz nie walczy z koniem,tylko zabija najpierw ciebie,ale póki kon zyje bedzie go bil,az sam nie padnie lub nie zabije przeciwnika,zawsze mam z tego zwale,wiara wymieka i ucieka,a ja leze i sie smieje,co prawda potem mam pk,bo juz nie oddaja koniowi,ktory ich goni,ale tu zabawa jest przednia,lecz nie ludzcie sie,ze pokonacie donata,on ubije konia 4strzalam,a summoner moze juz tylko przywdziac tatoo na bieganie lub uzyc bsoe :? aha no i dodatkowo jak jest wiecej ludzi i kon zrobi sie fioletowy,to ludzie uwielbiaja sie nad nim znecac...
Zaleta summonera jest to,ze nie trzeba sie meczyc,mozna sobie siedziec i patrzec jak konik leje.Ma on tak duzo życia,ze juz go nawet nie lecze,bo zniknie szybciej niz straci zycie,dlatego nie leczcie go panicznie po kazdej walce...DodatkowoES radzi sobie bez fulbuffa,do pvp polecam jedynie wyexpic bishopa.
Od lvlu40wasza postac juz praktycznie sie nie rozwija,kon rox,bez niego nic nie znaczycie,a z nim niewiele wiecej,smutne,ale prawdziwe.ESowi wszyscy ksuja bez skrupulow.

Jak cos mi sie jeszcze przypomni,to dopisze,mozecie tez pytac :) pozdroofki
SH 7X
serwer:l2w 1#


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 07, 2006, 03:42:02 pm »
Jak Es jest kiepski w PvP to moj Warlock uzywa duali.Es,PS i WL sa dobrymi postaciami do PvP podstawa to umiec walczyc.Tanki i postacie pokroju glad,destroyer przegrywaja.Jak masz malo hp to odbiegasz i sie leczysz do full hp i jedziesz dalej.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 07, 2006, 03:55:23 pm »
nie zapominaj,ze ES ma malo HP,bo to mag,dlatego polecam itemy dodajace życie.On jest magiem,ale nie walczy jak mag i ma tez bardzo slabe leczenie,daleko nie ucieknie,bo jak juz mowilam madry gracz własnie jego bedzie próbował ubic,mag ma go na2 strzaly,do tego sleep,itp.TH rownież 2-3ciosy,orki go moze tylko nie dogonia.Cóż mi bynajmniej nie chodzi o pvp przed brama miasta,za ktora mozna wskoczyc.Zreszta pisalam,iz ES nie ma innej mozliwosci jak uciekac,wiec to nie problem go ubic,mag czy lucznik...no cóż szkada gadac,ale skoro uważasz,ze taktyka tchórza cie zadowala,to powodzenia :lol: to nie jest postac do pvp,szczegolnie dla donata,wiem co mówie...
SH 7X
serwer:l2w 1#


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 07, 2006, 10:00:52 pm »
Jest dobra do PvP PS ma mniej zycia a potrafi na 52 zabic glada na 63(mam filmik).A taktyka nie jest tchozliwa to poprostu sposob walki summonera bo nei bede stal jak debil zeby mnie okladali.WL moze uciekac a ES nie? dziwne zaburzenia speeda.Madry gracz bedzie lal summonera to fakt dlatego jest battle heal ktory sie szybko rzuca i leczy po okolo 100hp.Mowie wez tego ES na arene i pocwicz a zobaczysz ze w PvP jest dobry.A magowie,lucznicy i sztyleciarza sa trudni do zabicia ale nie niemozliwi sproboj zabic Necra...


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 08, 2006, 12:07:26 pm »
Powiem inaczej...na lvlu40 lalam moby w o20lvli wyzej,bo summon jest bardzo silny(caly czas go leczylam),ale nadal bije te same moby na lvlu60!Tez myslalam,ze jest super silny i owszem na lvlu 52 ujdzie,pvp szlo niezle,ale im dalej tym gorzej,na arenie daleko nie uciekne.A wiesz co to jest 100hp przy dodatkowo malej ilosci zycia i slabym defie?chyba nie,jesli lucznik i mag tej samej rasy zadaja niewiele wolniej dmg1000-2000lol nawet nie zdazysz znalezc przycisku battle heal.Dlatego nosze heavy armor,ale tutaj battle heal jest wolny.Takie odbieganie sprawdza sie na mobach,to prawda,ale one sa czesto wolniejsze.Zapraszam na l2w pokaze ci ESa,bo chyba nie wiesz co gadasz,skoro filmikiem sie sugerujesz...
SH 7X
serwer:l2w 1#


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 08, 2006, 02:12:44 pm »
Wiesz ile ja mam filmow o summonerach? :
-37 filmow o ES
-42 z Ps
-2 z WL

Z nich lacznie to 41 to z PvP,5 siege a reszta to polowania itp.

Ja widze jak oni walcza wiec nie mow ze sie nie da na arenie uciec i caly czas leczyc stosuje ta taktyke a jedyny problem to magowie a potem daggerzy i lucznicy a reszta jest latwa.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 08, 2006, 08:00:12 pm »
Serio?to mnie zaskoczyles.Na moim serwie wystepuja tylko lucznicy,daggerzy i magowie,TO SA POSTACI TYPOWO PVP,NIE ES!I o tym wlasnie mowilam caly czas...Jak i o tym,ze u nas rzadza DONACI,a z ES żaden donat!Dziekuje,ze wreszcie zrozumiales,widocznie u ciebie na serwie jest bardziej bajkowo...pozdro
Fajnie,ze tak sie tym pasjonujesz i opanowales teorie,czas na praktyke :wink:
SH 7X
serwer:l2w 1#


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 08, 2006, 10:09:41 pm »
Praktyke zastosuje jak na Allseronie zdobede blunta to wtedy czas na arene.A jak u ciebie graja nukerzy i DD to sie nei dziwie ze masz takie przekrety w graniu.Ale co tam nuker co tam dd najgorszy jest on....NEKROMANTA.Pajac co nie ma litosci dla ciebie i summona jakos SH zabijalem,sps ale tylko 1 raz necra to obled T_T


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 17, 2006, 10:11:25 am »
A moglby mi ktos opisac po skrocie taktyke PvP dla ES??


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 17, 2006, 10:38:52 am »
Unicorn to bedzie mirage nim uderzasz przeciwnika sam tez sie bijesz mozesz dodac sobie nuki do walenia z zaklec.Masz mniej hp(ustal sobie poziom) to to leczysz sie kombinajca typu Battleheal + bsps.


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 17, 2006, 11:31:11 am »
THX Ryltar ale czemu akurat mirage a nie merrow lub boxer??


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 17, 2006, 02:26:31 pm »
Merrow to na siege a kosztuje wiecej krysztalow a boxer to po co ma ci odnawiac mane? im szybciej ubijesz tym lepiej ja do PvP biore tylko Mew raz bralem chyba tylko Kai.Mirage moze walic na dystans a ty masz briliance dla summona.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 19, 2006, 09:31:18 am »
czy moglby ktos zamiescic filmiki z summonerami?? im wiecej tym lepiej  :D bede naprawde bardzo wdzieczny :)
Elemental Summoner 58lvl
ZEALOTS

UNICORN TO NIE KOZA


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 19, 2006, 10:52:16 am »


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 09, 2006, 03:48:38 pm »
Mam prośbę, mógłby ktoś podać (pewnie Ryltar :D) dobre miejsca z grupkami mobów powyżej 45 poziomu? Chciałbym to wiedzieć, bo expię z Merrowem, a walenie jednego przeciwnika Hydro Screw'em jest nieopłacalne. Z góry dzięki.


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 09, 2006, 04:50:10 pm »
Rob pociagi w CT1 ja tu robilem do 52 (na 1 pietrze) wychodzac na tym lepiej niez bijac pojedynczo np w LoA.

Polecam jeszce expienie na CT2 mając w party DA lub innego tanka oraz bishopa lub innego healera/buffera ;)


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Elemental Summoner [ES]
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 10, 2006, 06:42:05 pm »
Bacar ma racje ,  moby w cruma stoja dostatecznie blisko siebie, nie raz walniesz z 3 na raz.
edycja------
ja expie z warlordem
Elemental Summoner 58lvl
ZEALOTS

UNICORN TO NIE KOZA