Witaj
Gość

Wątek: Plainswalker [PW]  (Przeczytany 159584 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Plainswalker
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 13, 2006, 12:11:12 pm »
Po za tym to C2... A podczas walki 2 sztyleciarzy od wszystkiego zalezy szczescie...


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Plainswalker
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 13, 2006, 10:45:04 pm »
mam taka sprawe moglby ktos podac linki z opisanymi DOKLADNIE questami na klase PLAINSWALKER bo wlasnie zamierzam robic ale nie wiem co i jak :) z gory dziekuje aha i zeby bylo po polsku :)


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Plainswalker
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 13, 2006, 10:58:23 pm »
http://www.polish-legions.com.pl/ po lewej masz menu rozwijane lineage2>questy>na profesje ;f


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Plainswalker
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 24, 2006, 09:22:55 pm »
co do SA, lepszy focus, czy might mortal?? bo zastanawialem sie nad might mortal wlasnie z uwagi na czestsze wchodzenie mortal blow, a moze evasion?

gram na noobwars, wlasnie oslabili daggerow:/ , wiec wdzieczny bym byl za odpowiedz kogos kto gra na serwerze gdzie daggerzy sa jak w c3

pozdro


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 1

Plainswalker
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 24, 2006, 09:29:04 pm »
Jesli na swoim servie masz jeszcze SA might Mortal to bierz to bez zastanowienia o.o , najlepsze SA dla kazdego daggera imo, myslsisz ze dlaczego na retail takie daggery chodza teraz po 100kk+, a demon sword z MM to wydatek jakis 300kk, chociaz przewaznie nikt tego nie sprzedaje bo sa to bezcenne rzeczy ^^. Ostatnio widzialem Demona w/MM za 1 bilion >_> , az strach pomyslec ile by wziela SweetLu77  za swoj DS 12+ w/ MM O_O

Got Rice Niguuh?!

Cytat: Goo-Get-Teaaa
NEXT time dont say ur clan rolled VC because u only rolled us with a 6vs6

but you guys had noblesse

VC status.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Plainswalker
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 26, 2006, 02:51:26 am »
eee:P niestety wylaczyli might mortal ;/ pozostaje mi kolowanie krisa z focusem;]


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Plainswalker
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 13, 2006, 01:38:53 pm »
Jaki armor A grade byscie polecili dla PW ? :>
Bo prawde mowiac mam metlik w glowie i nie wiem, tu kusi reist na sleep i hold, tu na stuna a tu bonus do p, ataku i a, speedu... (talluma wykluczam z miejsca)...


... i sam nie wiem... moze zostane w moim zubeiu >_>


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Plainswalker
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 14, 2006, 10:09:43 am »
Hmm tu właśnie zależy co kto woli. Jak masz kupe kaski to kupujesz maj lighta i DC. Maj light set używasz jak nawalasz się z postaciami używającymi stuna, a DC w reszcie przypadków.
Można też w lekkim doomie dalej biegać...
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Plainswalker
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 15, 2006, 12:00:23 pm »
Bierz Talluma ^^' Przynajmniej bedziesz fajnie wygladal ^^'


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Plainswalker
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 18, 2006, 04:53:43 pm »
a co odnosnie tattoo?? Czy Tattoo of Ghost by było dobrym rozwiązaniem?


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Plainswalker
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 19, 2006, 08:49:40 am »
Nie znam takiego :) Ale najlepszy by był tatuaż na Attack Speed albo crtitical powah :]
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Plainswalker
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 19, 2006, 10:46:12 am »
Embe1 chodzi najwyrazniej o dragon-network ;p

Tak tatoo of ghost bedzie dobry... i jest czyms podstawowym ;p

Tatoo dla pw to ja bym polecil takie (ja tak nosze i jestem baaardzo zadowolony)
2x monk empowered
1x ghost empowered (lewy)
1x mirror empowered (lewy)
2x rabbit empowered

Monki dwa nosze w party jak tankowac nie musze ;p
Ale generalnie biegam z monk (prawy) i ghost (lewy) i w pvp jest calkiem niezle, a gdybym mial maga przed soba to szybka zmiana ghosta na mirror :]

A rabbity wiadomo.... do uciekania xD


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Plainswalker
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 29, 2006, 07:09:30 pm »
nie wiem czemu ale TH w jakis magiczny sposob awansowal na najlepszego sposrod nozy ... moim zdaniem jest wrecz odwrotnie !! powiem dobitniej - dory pw z odrobina szczescia rozniesie th na strzepy . jedyna zaleta th to : ogromna (jak na noza) wielkosc wspolczynnikow "fizycznych" wadami sa : ilosc blowow , szybkosc i ograniczenie do atakow z bliska . meczy mnie takie gadanie : jak th podbiegnie to ... tak tak tak ... a jak nei podbiegnie ? albo jak podbeignie i taki pw przezyje? otoz zeby przyciac skrzydelka wszystkim th'owcom robimy tak : dobieramy odpowiedni teren walki (wszystko procz arenki - najczesciej pada na koloseum) , na samym poczatku walimy entangle - jak wejdzie to wygralismy : podbiegamy i ladujemy staby konczac bindingiem a jako ze mamy mniej sily , a przeciwnik mniej stabow wychodzi nam to mniej wiecej na zero . odwracamy sie i w dluga . po drodze leczymy sie selfem - po 3 /4 kuracjach (tyle czasu daje nam entangle) robimy nawrot i dobijamy to co zostalo z TH -finito . Zdaza sie ze th usiadzie i bedize chcial w ten sposob odczekac debufa i podreperowac sie . no to udajemy ze dalej uciekamy robiac nieznaczny luk. to powinno nastraszyc naszego przeciwnika i zmusic go do ustawienia sie na wprost nas (jak sie nie odwroci to noz mu w plecy) . testowalem - da sie rozniest th bedac pw i sie przy tym nie spocic - polecam ;)


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Plainswalker
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 09, 2006, 12:27:36 am »
A co jeżeli TH włączy dasha ? Nie uciekniesz mu bo jego dash trwa dłużej niż przyspieszenei ze skila ?


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Plainswalker
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 09, 2006, 12:38:45 am »
Dash trwa okolo 15-20 sekund.. to ciagle za malo zeby zabic uciekajacego PW imho. Jesli do tego wejdzie entangle to w ogole nie powinno byc problemow:P


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Plainswalker
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 10, 2006, 01:56:53 pm »
hmm dash na 2lvl ile s trwa może ktoś powiedziec, bo przyspieszenie ze skila to mamy 223 speeda przez 15s.... th na dashu ma chyba mniej ale ile s on trwa.. ?


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Plainswalker
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 10, 2006, 08:46:03 pm »
Dash trwa krótko koło 10 sekund. Ale starczy, żeby dostać w plecy lethalem i backstabem.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Plainswalker
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 10, 2006, 09:32:01 pm »
Cytuj
hmm dash na 2lvl ile s trwa może ktoś powiedziec, bo przyspieszenie ze skila to mamy 223 speeda przez 15s.... th na dashu ma chyba mniej ale ile s on trwa.. ?



chyba z wind walkiem? :P PW przyjmujac ze buffuje sie co 20 minut ma ok. 196 speed w doom light:P bez dooma pewnie tez, zakladajac ze wiekszosc sztyleciarzy pakuje dye +dex...


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Plainswalker
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 11, 2006, 08:37:06 am »
Na full buffie z dex na 42 Plains Walker wyciąga 224 speeda. To jest przecież demon prędkości  :o
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Plainswalker
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 11, 2006, 02:12:38 pm »
Ostatnio zainteresował mnie PW i postanowiłem nim grać. Obecnie mam 55lvl i z postaci nie jestem zadowolony. Na każdą wyprawe muszę brać tony potsów(klania się mały udźwig PW),a i tak ciężko przeżyć expiąc nawet na zielonych mobach. Ostatnio spotkałem th z idealnym jak ja equipem i takim samym levelem. O dziwo moje statystyki byly nieco wyższe(p.atk,p.def,...), lecz gdy spotkaliśmy się na arenie nie miałem szans. Ma więcej hp, i niewiadomo czemu jego blowy zadają o 40% większe obrażenia.
Postać zdecydowanie dla doświadczonych graczy i nie nadaje się do solowania.!!!
Abyss 7x=> Necromancer 72+


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Plainswalker
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 12, 2006, 07:40:27 pm »
top ze jego blowy zadaja o 40% dmg to jakas bzdura - moze byl na bufach (albo mial sa na silniejszy back stab)? th ma wiecej skili do sily kryta ale nie tyle zeby robil 40% wiecejdmg blowem  . poza tym na 66 lvlelu masz taka przewage ze dostajesz juz 3 blowa a th nadal siedzi z dwoma . niestety co do expienia to faktycnzie th wypadnie lepieje bo dluzej wytrzyma no ale po 60 tozaden noz nie biega solo bo to za duza meczarnia . noze sa do ubijania magow/helerow/buferow i niesotroznych lucznikow . expienie zostaw magom i tyrantom na wamirze ;)


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Plainswalker
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 13, 2006, 10:13:05 am »
Bo sherlocku pewnie nie używasz czegoś takiego jak vicious stance. Zwiększa obrażenia od criticali i blowów. I to jakieś minimum 30%. Jeszcze accuracy sobie włącze, żebyś częściej trafiał.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Plainswalker
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 13, 2006, 02:07:37 pm »
zgadza sie . dobry nożownik ma ustawione makro :

00/useskill visious stance
01/useskill dedl blow
02/useskill visious stance

(a najlepiej jeszcze 2 pozycje wzmocnić /useskillforce dedly blow  :evil:   )  dzieki temu mamy miażdzące papnięcie pod jednym guzikiem bez potrzeby wciskania ctrl i patrzenia czy mana nam nie wsiąkła po tym jak zapomnieliśmy stanca wyłonczyc ;)


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Plainswalker
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 16, 2006, 02:44:30 pm »
I chyba trafiliście w sedno. Nigdy nie używałem vicious stance-_- a miałem wiele daggerow. Na prawdę zwiększa on obrazenia zadawane ze skilli czy se jaja robicie???
Abyss 7x=> Necromancer 72+


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Plainswalker
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 17, 2006, 12:02:53 am »
v.stance zwiększa siłe krytów= zwieksza siłe blowow które pprzy "wejściu" uznawane są jako kryt. na serwach na którcyh grałem było tak że deadly blow i binding blow były traktowane jako kryt - więc ich siłe można podniesć stancem , natomiast backstab po wejściu nie uznawało jako kryt i nie dało sie go wzmocnić stancem. nie weim jak to sie ma do lethal blowa bo nigdy do taiego lvlela nie dojechałem :)