Witaj
Gość

Wątek: Swordsinger [SWS]  (Przeczytany 159403 razy)

  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #100 dnia: Lipiec 01, 2006, 06:19:58 pm »
Cytat: Koni
No evasion duże ale snajper z accuracy/guidance/dance of inspiration i tak trafi :)


tak mozna sobie gdybac i to wszyscy robia na forum, rzeczywistosc na serwerach jest zupelnie inna, malo jest klanow w ktorych jest duzo aktywnego supportu etc etc.
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 1

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #101 dnia: Lipiec 02, 2006, 01:53:12 am »
build sws'a ustawiony pod evasion mozesz od razu wyrzucic do kosza

Got Rice Niguuh?!

Cytat: Goo-Get-Teaaa
NEXT time dont say ur clan rolled VC because u only rolled us with a 6vs6

but you guys had noblesse

VC status.


  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #102 dnia: Lipiec 02, 2006, 09:49:15 am »
Cytat: xs1nx
build sws'a ustawiony pod evasion mozesz od razu wyrzucic do kosza


build ustawiasz pod hp/cp
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #103 dnia: Lipiec 02, 2006, 10:28:31 am »
Cytat: major76

duzy evasion sws lapie od 58lvl kiedy przychodzi mu 1lvl song of water i wtedy moze nawet tankowac, oczywiscie bez tarczy ;)


LOL +3evansion z song of water robi ogromna roznice... SwS nastawiony na evansion to byl dobry w c1, teraz mamy c4
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #104 dnia: Lipiec 02, 2006, 07:13:45 pm »
Hmm a komu +3 do evasion robi jakąkolwiek różnicę? Bo jak nie robi, to po co w ogóle jej używać?
SWS nie utrzyma wielu songów na raz, więc Song of Water można od razu wepchnąć do lamusa?

Poza tym jak mi się wydaje, to doom light, to nie tylko evasion (+3 do dex), czy nie zwiększy to w sporym stopniu naszych krytyków? Szybkość ataku też rośnie. Więc zakładając, że chodzimy tylko w party (jak inaczej SWSem przecież), to czy nie warto takiej przyodziać? Zwiększając tym samym liczbę dmg, którym możemy pomóc party.


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #105 dnia: Lipiec 02, 2006, 07:21:17 pm »
taaa a na ilu serwerach jest c4.. luudzie jak chcecie pogadac sobie n.t. globala to prosze na forum lineage2.pl, tutaj b. malo osob gra na retailu.. a na shardach nie dodaje 3 ale 10 :\


  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #106 dnia: Lipiec 02, 2006, 07:35:21 pm »
Cytat: eSkel
taaa a na ilu serwerach jest c4.. luudzie jak chcecie pogadac sobie n.t. globala to prosze na forum lineage2.pl, tutaj b. malo osob gra na retailu.. a na shardach nie dodaje 3 ale 10 :\


no to rozmawiamy o L2 czy o okrojonym do 2% i zmodyfikowanej grze o takiej samej nazwie ?

"Lineage2.prv.pl - Forum" o0
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #107 dnia: Lipiec 02, 2006, 10:04:19 pm »
Tylko ze ten temat ma sluzyc jako info dla reszty forum, a biorac pod uwage ze  zdecydowana jego wiekszosc gra na shardach... spojrz na to z tej strony, wejdzie sobie gosc z L2x i zacznie czytac o rzeczach ktore nigdy u niego na serwie miejsca nie mialy i miec nie beda :/


  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #108 dnia: Lipiec 03, 2006, 12:15:05 am »
Cytat: eSkel
spojrz na to z tej strony, wejdzie sobie gosc z L2x i zacznie czytac o rzeczach ktore nigdy u niego na serwie miejsca nie mialy i miec nie beda :/


dlatego poszedlem na global.
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #109 dnia: Lipiec 03, 2006, 02:47:36 am »
Brawo, ja np nie chce zamienic sie w warzywo, wole pograc z ratami 10x+ nawet jesli bedzie dzialac 10% tego co na globalu. :P


  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #110 dnia: Lipiec 03, 2006, 07:23:43 am »
Cytat: eSkel
Brawo, ja np nie chce zamienic sie w warzywo,


o0 moze wlasnie nim jestes
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #111 dnia: Lipiec 03, 2006, 11:44:42 am »
A co kogo obchodzi kto jest warzywo i na jakim servie gra? Robicie niepotrzebne oftopy. Załóżcie sobie temat kto jest większy burak bo gra na x serverze. Tu jest info o sws...
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #112 dnia: Lipiec 03, 2006, 02:44:55 pm »
Własnie kłucicie się o niewiadomo co, a jakoś żaden z was nie starał się nawet w części odpowiedzieć na moje pytanie :(


  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #113 dnia: Lipiec 03, 2006, 04:58:27 pm »
Cytat: batou
Mam pytanie wszyscy jednogłośnie mówią, że dla SWS to tylko heavy, ale czy równie skuteczne nie byłoby postawić jeszcze mocniej na evasion, czyli założyć doom light?
Drugie pytanie mam odnośnie pvp. Z tego co czytam to SWS jest w pvp raczej średniakiem. Ale chciałym się czegoś więcej o tym dowiedzieć. Czy ze swoim wysokim m.def nie jest niezłą postacią na magów (ktoś już coś wspomniał w temacie odnośnie "jechania" magów, ale żadnych szczegułów)?
I czy ogolnie da się z dobrą taktyką pochasać nim po arenie skutecznie?


ok odpowiadam na twoje pytanie, sws to nie jest do karania, to postac dzieki ktorej dmgD karaja wiec na pvp sws musi stac na nogach jak najdluzej aby moc przedluzac songi, wiec imo sws powinien isc w cp/hp pdef/mdef. Piszac o evasion mialem na mysli tylko i wylacznie koks w party.
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5


Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #114 dnia: Lipiec 04, 2006, 08:22:08 am »
Dzięki :)
Mam także pytanko odnośnie SA dla SWS. Wiadomo, że dobrym rozwiązaniem są Focus/Crt. Damage (według mnie lepszy focus) jak chcemy zrobić większy dmg oraz health jak chcemy się długo utrzymać na polu bitwy.
A co z innymi SA? Tzn. mam głównie na myśli SA typu crt.poison lub crt.bleed.  (ogólnie te zawierające crt. ...) Czy one w ogóle by coś dawały w przypadku SWSa? Jak tak to które?


Hmm jeszcze jedno. Czy ktoś kiedykolwiek próbował SA crt.drain? Bo na stronie jest napisane, że wtedy przy każdym krytyku wysysane jest 9Hp... chodzi o 9% czy nasz dmg+9, bo inaczej to by nie miało sensu za bardzo...


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #115 dnia: Lipiec 05, 2006, 12:54:15 am »
nie wiem jak sie kasuje wiec zostawie tak bo cos zle tu napisalem


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

    • http://www.lukaszmarut.com
Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #116 dnia: Lipiec 08, 2006, 11:37:38 am »
W ktorym miejscu kupuje sie tatuze?? te o  ktorych mowa w tych postach.


Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #117 dnia: Lipiec 08, 2006, 05:35:20 pm »
Żeby zrobić tatuaż musisz zebrać 10 odpowiednich dyes. Możesz je dropnąć lub kupić u marchant of mammon. Gorszej jakości dyes kupisz także w magic shopie, ale ich raczej nie opłaca się stosować, gdyż odejmują więcej niż dodają.
Tak więc jeżeli chcesz podnieść sobie STR kosztem CON na przykład o 4, musisz zdobyć 10x dyes +4 STR -4 CON, a następnie udać się do symbol makera (znajdziesz go w grocery w praktycznie każdym większym mieście).
Na tatuaże masz 3 sloty (przed 40 levelem tylko 2) i maksymalnie możesz zmienić daną statystykę o 5 (robisz jeden tatuaż +/- 4 i jeden +/-1).
To chyba tyle :)

BTW czy ktoś zna odpowiedź na moje pytanie? (3 posty wyżej).


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: 4

  • Guild Wars nerd
Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #118 dnia: Lipiec 10, 2006, 08:37:22 pm »
Wiesz, to zależy na jakim serwerze grasz i czy SA działają prawidłowo czy są strasznie zbugowane. Już na początku tego tematu wrzała dyskusja odnośnie tego zapytania (tylko, że chodziło o broń drzewcową z SA Crit. Stun). Ale IMO nawet jeśli twój serwer działa inaczej niż na retailu (przy każdym Crit np. bleed czy poison) to takie SA jest nieopłacalne. W przypadku zbugowanej wersji: Powiedzmy, że walnąłeś komuś Criticala. Super! "Omfg Bleed roxorz teh big 111oneone". Po kilku sekundach (albo od razu po tym) walisz kolejnego krytyka. I co Ci tym razem to da? Nic, bo bleed już był za 1-szym razem. Jeśli działa jak na Globalu to już w ogóle  :D  A co do SA z Critical w nazwie to całkiem zachęcająco wygląda Critical Damage (+231 P.Atk podczas krytycznego trafienia). A że taki SwS bardzo często z songami wali krytyki to nie są one tak niszczycielskie. A trochę dodatkowych obrażeń zawsze się przyda :P (żeby nie było, iż ja promuję ten SA, tylko podałem IMO najlepsze SA z "Critical" w nazwie). A ogólnie to sporo SwS'ów chodzi z dwuręczniakami zauważyłem  :D


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: 1

  • Zasady można łamać, tak jak... ludzi...
    • http://www.mokra.pl
Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #119 dnia: Lipiec 15, 2006, 12:47:38 pm »
Ubranie:
lvl 0 -20 = skeletone set
lvl20-40 = bringinade set
lvl40 - 52 =full plate set
lvl 52 - 62 =doom set lub blue wolf heavy (zależy czy wolisz HP czy P def)
lvl 62 - 67 =nightmare set
lvl 67 - ... =imperial set

broń:
lvl 0 -20 =falchoin (sword)
lvl20-40 =Elven Long Sword
lvl40 - 52 =Samurai long sword
lvl 52 - 62 =Damascus
lvl 62 - 67 =Dark legion edge
lvl 67 - ... =God's blade

pozdro :poklony:










  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #120 dnia: Lipiec 15, 2006, 04:13:11 pm »
NM to jest jak dla mnie dno na maxa juz bym wolal wziąć DC ale to moj gust.


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #121 dnia: Lipiec 15, 2006, 06:03:57 pm »
mam pytanko mam swordsingera na 65 lvlu i co najlepiej  żeby nosiił???? ja noszę heavy armor( jedyny w sklepie.. nie pamięta, nazwy) oraz dwuręczny sword ale coś cieńko to widzę.... walę na dvc dla słabszych potworów( tych co są od razu w tej jakini bloody queen death.... itp) i wale im po 80...90hp tylko tyle im zabieram!!!!!! czy to normalne czy to coś nie tamk ze mną ....... bo walę tak kiepsko że mnie od razu zabijają potwory( nie myślcie źże te na początku je po prostu wolno zabijam ale te dalsze)
te lordy itp jak nie jestem na party to nie mam szans na expienie.....:( POMÓRZCIE----> swordsingerzy:)


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #122 dnia: Lipiec 15, 2006, 07:52:22 pm »
Cytuj
lvl 0 -20 = skeletone set


o.O Co to ? ;P


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #123 dnia: Lipiec 15, 2006, 09:34:08 pm »
Bone Armor


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

    • http://www.lukaszmarut.com
Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #124 dnia: Lipiec 16, 2006, 02:27:13 am »
grandzi:) poczytaj tu sporo pisze jaka bron dla Sws-a.
Ja nosze Damascusa + Focus i do tego Dooma Heavy