Witaj
Gość

Wątek: Swordsinger [SWS]  (Przeczytany 159380 razy)

  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 19, 2006, 08:22:18 pm »
A jak bym chciał założyć sobie tatuaże to jakie bedą najlepsze, a może swordsingerowi sie nie opłacają??


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 19, 2006, 08:26:45 pm »
:D  Dokładnie też o tatuaże zapytać chciałem, lecz zarejestrować wpierw się musiałem.  :wink:  Śpiewająco jak na sws przystalo.
 :)  Zatem powielam pytanie przed mówcy jakie tatki sobie wyskrobać i dla pewności (czytałem cały temat ). Jeśli chce grać bardziej ofensywnie (ale jak na razie raczej solo ) niż tankować to Damacus + zbroja wilka tak ? (mam zaledwie dopiero 42 poziom, ale zbieram już maty na Damacusa już sporo mam i teraz nie wiem czy poźniej zbierać na Dooma czy na BW.
Boję się walczyć. Boję się, że mnie ktoś pokona ! Ale bardziej niż zginąć w walce boję się zostać kaleką ! Jednak zawsze szukam nowego przeciwnika.


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 21, 2006, 08:25:10 am »
Moze i smieszne pytanie, ale jakie songi wolicie dostac kiedy gracie magiem, a jakie kiedy fighterem. Przyda sie nam taka lista


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 21, 2006, 09:26:18 am »
Wojem:
Wind,Earth,Hunter,Vitality

Magiem:
Wind,Earth,Warding,

Tak ja bym chcial.


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 21, 2006, 10:38:18 am »
zadam teraz nurtujace mnie od dawna pytanie:
Dlaczego wiekszosc SwSow chodzi z : dualami, daggerami, lukami skoro ma i rozwija skil pasywny: Sword Blunt Mastery?

http://www.lineage2.com/Knowledge/race_elf_skill.html?my_class=elf_swordsinger


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 21, 2006, 11:24:30 am »
Maja takiego focha.Wiedza ze BD jest lepszy dlatego lataja z dualami.

Ja uwazam ze dobrze sie walczy w heavy + 1 reczny miecz lub miecz i tarcza(chociaz dzieki song of water eva jest wysoki dlatego mozna latac z samym mieczem).


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

    • http://www.lukaszmarut.com
Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 21, 2006, 04:06:57 pm »
a ja chciałbym sie upomnieć o pytanie zadane na poprzedniej zakladce  5.
Z gory dzieki  Pozdrawiam


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 21, 2006, 04:25:47 pm »
:(  A ja z kolei upominam sie o moje pytanie z tatuazami  :?:
Boję się walczyć. Boję się, że mnie ktoś pokona ! Ale bardziej niż zginąć w walce boję się zostać kaleką ! Jednak zawsze szukam nowego przeciwnika.


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwiec 22, 2006, 03:07:04 am »
Mag:
Wind,Earth,Water,Vitality,Warding..
Woj:
To samo+ hunter.

Co do tatuazy. +dex/+con/-str.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwiec 23, 2006, 11:16:14 am »
Czyli konkretnie chodzi o +5dex/-5str, +5con/-5st. tak ? Ale przeciez sa 3 miejsca na tatuaz ? Czy te od mamoona inaczej sie liczy ?
I czy aby zmniejszenie az tak sily, co za tym idzie ilosci obrazen jakie bedzie zadawal moj SwS jest dobre ?
Boję się walczyć. Boję się, że mnie ktoś pokona ! Ale bardziej niż zginąć w walce boję się zostać kaleką ! Jednak zawsze szukam nowego przeciwnika.


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwiec 23, 2006, 04:51:38 pm »
Siła sws'a polega na zadawaniu dość jak na support dużych obrażeń, nie poprzez współczynnik str, tylko dex. Jako elf ma najwięcej dex'a, +SA fokus w broni, + dyesy na dex, + song of hunter = ciągłe zadawanie ciosów krytycznych.
Co do dye +con, noszenie takowego zalezy od twojego nastawienia. Jezeli sws ma tankować w party i ogólnie, to nosić trzeba. A jezeli wolisz jednak wiekszy dmg zadawać, to lepiej bez tatuażu.
(odradzam noszenie +str/+dex/-con )


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 23, 2006, 07:07:18 pm »
Nie, zadnego tankowanie  :!:   :D  Dlatego wybralem sciezke SwS a nie TK by moc posiekac, a nie stac jak worek treningowy :wink: . Czyli reasumujac, chce zadawac wiekszy dmg to biore dye + dex/-str. i starcza ? Bo nie wiem/nie pamietam jakie najlepsze u mamoona (bo u niego mam sie w najlepsze dey'e zaopatrzyc jak mniemam ?)  dey'e sobie zalozyc.  :?:
Boję się walczyć. Boję się, że mnie ktoś pokona ! Ale bardziej niż zginąć w walce boję się zostać kaleką ! Jednak zawsze szukam nowego przeciwnika.


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 24, 2006, 06:54:54 pm »
Cytat: Myrddin
Nie, zadnego tankowanie  :!:   :D  Dlatego wybralem sciezke SwS a nie TK by moc posiekac, a nie stac jak worek treningowy :wink: . Czyli reasumujac, chce zadawac wiekszy dmg to biore dye + dex/-str. i starcza ? Bo nie wiem/nie pamietam jakie najlepsze u mamoona (bo u niego mam sie w najlepsze dey'e zaopatrzyc jak mniemam ?)  dey'e sobie zalozyc.  :?:

Jak nie na tankowanie to +dex/-str moze być. Na lv 6x+ moze tez byc +dex/-con.
A dye'sy zdobywa sie w różny sposób, zależy od serwera.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwiec 25, 2006, 12:54:49 pm »
No to spoko, ale jeszcze jedno pytanko co znaczy to 6x? Jaki jest przelicznik ? Ja mam 43 poziom i tak to licze, więc jak to będzie na tym powyższym przeliczniku ? No i cały czas czegoś nie rozumiem, mówisz o 2 dye'sach a ja mam miejsce na 3 ?!
Boję się walczyć. Boję się, że mnie ktoś pokona ! Ale bardziej niż zginąć w walce boję się zostać kaleką ! Jednak zawsze szukam nowego przeciwnika.


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 25, 2006, 03:33:00 pm »
4x/5x/6x/7x to poziomy, np jak masz 43lv mozesz napisac ze masz 4x (czyli w przedziale 40-49)..


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwiec 25, 2006, 10:06:01 pm »
Cytat: Myrddin
No i cały czas czegoś nie rozumiem, mówisz o 2 dye'sach a ja mam miejsce na 3 ?!


Dla niektórych klas wystarczą 2dye, a nawet czasami 1. To że masz 3 miejsca nie znaczy ze musisz w nie coś włożc.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 26, 2006, 06:30:41 pm »
ja rowniez jestem za rozowazaniem damascus + tarcza. a co do armora to dla mnie pewne znaczenie ma rowniez wyglad. I tu nie jest za ciekawie, bo elf w wiekszosci armorkow wyglada jak pajac:/( doom=> parodia, a BW i majestic to juz zostawie bez komentarza...) dla tego moj wybor padl na na avadona heavy (52-60 lvl) a nastepnie DC Heavy(61 +)
 a co do tatoo to ja nosze przys obie 3:
soul- chyba nie trzeba komentowac, podstawa na atk speed
divine- na pvp z magami ( sws ze swoim m defem i tym tatoo niszczy magow:)
 i tatoo na speeda( naza  mi wypadla:P) z tym tatoo , skilem sprint i song of wind sws uciweknie kazdemu:P


Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwiec 26, 2006, 08:26:07 pm »
Mam pytanie wszyscy jednogłośnie mówią, że dla SWS to tylko heavy, ale czy równie skuteczne nie byłoby postawić jeszcze mocniej na evasion, czyli założyć doom light?
Drugie pytanie mam odnośnie pvp. Z tego co czytam to SWS jest w pvp raczej średniakiem. Ale chciałym się czegoś więcej o tym dowiedzieć. Czy ze swoim wysokim m.def nie jest niezłą postacią na magów (ktoś już coś wspomniał w temacie odnośnie "jechania" magów, ale żadnych szczegułów)?
I czy ogolnie da się z dobrą taktyką pochasać nim po arenie skutecznie?


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwiec 26, 2006, 10:09:50 pm »
pochasac zawsze mozna, ale nie za dlugo...
Co do tego, ze sws to taki killer magow to IMO troche przesadzone, bo nawet kiedy do maga dojdzie to nie za duzo mu nie zrobi, nie ma stuna ani innego przerywacza, ktory by pozwolil by na unieszkodliwienie go...
chyba, ze sws bedzie z lukiem i wejda mu krytyki pod rzad, ale jak juz gdzies pisalem nie ma co liczyc, ze krytyki wygraja za nas walke, bo to zawsze loteria.
SwS i BD zostali stworzeni do innych celow niz ownowanie wszystkiego na arenie, zawsze sa chetni brani do party a wieksze pvp bez nich nie ma sensu, nie biora jednak tam udzialu jako DD a spelniaja o duzo wazniejsza role...
Trzeba o tym pamietac, bo nie raz mnie az wzbiera gdy widze buferow w heavy armorach udajacych gladow, czy Swsa, BD pchajacego sie w pierwszej lini na skomasowane sily wroga...


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 27, 2006, 07:20:23 pm »
SwS z Damscusem + Focus, niszczy Magasamymi crytykami, które wchodzą w niego jak w masło. Wiem bo grałem Magiem,  wiem bo gram SwS'em.
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwiec 27, 2006, 08:16:50 pm »
Cytat: Scroller

SwS i BD zostali stworzeni do innych celow niz ownowanie wszystkiego na arenie, zawsze sa chetni brani do party a wieksze pvp bez nich nie ma sensu, nie biora jednak tam udzialu jako DD a spelniaja o duzo wazniejsza role...
Trzeba o tym pamietac, bo nie raz mnie az wzbiera gdy widze buferow w heavy armorach udajacych gladow, czy Swsa, BD pchajacego sie w pierwszej lini na skomasowane sily wroga...


o0 ktos tu mowi tym samym dialektem co ja ;]

ludzie graja magami bo latwo nimi solowac no i dmg a kazdy chce karac...
o team karajacych lucznikow trudniej bo wlasnie zeby lucznicy karali all i byli nie do zaje.... musi byc prophet no i wlasnie bd/sws, tak w l2 jest ze sa klasy ktore zabijaja i sa klasy bez ktorych ciezko karac czyli support ppt/se/biszkopt/ol/wc/sws/bd/ee, sztuka polega na tym zeby znalesc ludzi ktorzy graja chetnie takimi klasami i zadbac o to zeby w klanie nigdy nie poczuly sie jak 7 kolo u wozu tzn:
-zawsze party  i levelowanie
-stafy
-siano na waciki

to sa rzeczy o ktore musi zadbac klan i kiedy to wszystko jest, poczujesz ich moc na +60 na open pvp, zwroca wszystko co w nich zainwestowano z nawiazka.
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5


Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwiec 27, 2006, 08:48:49 pm »
No ok a co z tym doom light? Czy byłby on aż tak straszny dla SWSa? Z jego evasion?
I jeszcze jedno... jeżeli założymy ciężki set dooma, to jak bardzo skutecznie będzimy mogli przyjmować ciosy? Pomijając, że nie mamy wielu skili, które posiadają tanki, czy możemy się pobawić w twardziela?

Co do opini przedmówców odnośnie pvp to się kompletnie zgadzam. Chodziło mi raczej o to czy jakbym chciał się czasem trochę rozerwać i powalczyć z kolegami na arenie, to czy mam szansę nawiązać równożędną walke, a nie być tylko workiem do obijania? :) Nie chodzi o ownowanie.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwiec 27, 2006, 10:25:11 pm »
Mala bajka na dobranoc.

Pare ludzi z tego forum zebralo sie i zaczelo grac na Tempescie(dobrze mowie ten od Extreme?) gdzie zrobili bardzo dobry klan o nazwie Dark Gate ktory byl dowodzony przez:przystojnego,charyzmatycznego,strategicznego
,sprytnego,inteligentnego,wyrozumialego,poteznego,madrego,zwinnego i
swietnie wladajacego mieczem SK o imieniu Ryltar.Na Arene w Giran raz wpadl SwS i Bd ktorzy razem byli w klanie w sprzecie B(SwS w DMH a BD w BWH) i zaczynali wybijac wszystkich.Nasz sojusz w postaci Glada,Sorca i mnie z mala pomoca Propetha(a dokladniej jego buffow) zesmy elegancko tlukli ich chociaz sorc dosc szybko padl a glad sie wycofal ale udalo mi sie zmusic BD do uzycia UD :P

Wniosek? BD i SwS moga byc razem bardzo silna druzna do pokonania bo od BD dostawalem strzaly za ~100 a od SwS za ~60 mimo to nakopali nam(my w C oni w B i bizuteria BO+3 z tego co rozmawialem z BD) wiec nic dziwnego ze Sorc malo co im robil a an dowidzenia trzeba bylo im powiedziec "PLZ CAN I GO TO ARENA?" po czym jak to uslyszalem dalem sobie na looz.

Chociaz jak teraz o tym mysle to gdybysmy poszli Ja,Brat Sala,buffy Skrzata i Tyr to bysmy ich polozyli i by sie skonczylo wozenie.


  • Wiadomości: 322

  • Pochwał: 4

Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwiec 27, 2006, 11:08:55 pm »
Cytat: batou
No ok a co z tym doom light? Czy byłby on aż tak straszny dla SWSa? Z jego evasion?
I jeszcze jedno... jeżeli założymy ciężki set dooma, to jak bardzo skutecznie będzimy mogli przyjmować ciosy? Pomijając, że nie mamy wielu skili, które posiadają tanki, czy możemy się pobawić w twardziela?

Co do opini przedmówców odnośnie pvp to się kompletnie zgadzam. Chodziło mi raczej o to czy jakbym chciał się czasem trochę rozerwać i powalczyć z kolegami na arenie, to czy mam szansę nawiązać równożędną walke, a nie być tylko workiem do obijania? :) Nie chodzi o ownowanie.


duzy evasion sws lapie od 58lvl kiedy przychodzi mu 1lvl song of water i wtedy moze nawet tankowac, oczywiscie bez tarczy ;) imo najlepszy set to zubei, doom tez sie ogarnia, najlepsze combo to w party ee z agility, i wtedy nie ty karasz ale sr w party w zubei'u, ma taka ewazje ze snajper by mial problem.
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen +20 Rogue
Hindemith Full C5


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Swordsinger [SWS]
« Odpowiedź #99 dnia: Lipiec 01, 2006, 10:12:27 am »
No evasion duże ale snajper z accuracy/guidance/dance of inspiration i tak trafi :)
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->