Witaj
Gość

Wątek: Witam.  (Przeczytany 864 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Witam.
« dnia: Sierpień 19, 2011, 11:36:21 pm »
Witam Wszystkich. To mój pierwszy post na tym forum, więc prosze o wyrozumiałośc.
Sprawa dotyczy TH.
Gram na serwerze Lineage 2 Legend. Serwer używa H5, i miałem ochote zrobić sobie daggerka, tak więc zrobiłem. Robie go na p. def, nie na evasion, dlatego nosze armor Vorpal. Moje pytanie brzmi jakie dye? Wiem że na Interlude oraz poprzednich kronikach i serwerach nisko ratowych warto mieć +5DEx +4CON -9STR. Ale nie wiem jak na wysoko ratowych. Mówię z góry chodze z jednym daggerem, chce sadzić kryty i blowy a nie bić regularami. Proszę o podanie dobrych dye'ów oraz powiedzenia dlaczego te ;)
Tak dodając czy ktoś wie jak zrobić dobry crest? Nie chce robic jakims paintem czy innym smieciowym programem, i jak robic dobrej proporcji Literki.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2011, 11:47:06 pm wysłana przez WaFen »


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Witam.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 20, 2011, 01:37:21 am »
Kieruję do tematu TH w dziale ludzi, tam jest wszystko ładnie wypisane :) Jak to ci nie wystarczy - posprawdzaj konfiguracje dye innych daggerów - powinny być podobne jeśli nie takie same.

Nie wiem czemu nie chcesz nic robić z eva skoro daggerzy głównie z tego słyną :P

Bez problemu możesz zrobić crest nawet w paincie, paint.net czy gimpie. Był też program L2CrestMaker, chociaż osobiście go nie używałem.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2011, 01:41:18 am wysłana przez Kamal »


Odp: Witam.
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 20, 2011, 04:05:39 pm »
Vorpal Light Set + 1h dagger z CD
Dye: +4 wit -4 int, +4 str -4 con - do zboostowania trochę p ataku i częstości krytów ze skilli, ale obejdzie się też bez nich.