Witaj
Gość

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Targowisko / Odp: WTS ADENA/LVL/POSTACIE Etina/Reborn/Elmorelab/Epic.fail
« Ostatnia wiadomość wysłana przez topadena dnia Wczoraj o 10:16:11 pm »
 :bump: :bump: :bump:
2
Targowisko / Lineage2 Adena Reborn x10 Eternal 100kk-20zł
« Ostatnia wiadomość wysłana przez NIEPLACZ dnia Wczoraj o 03:38:00 pm »
Witam mam na sprzedaz Adene na serwerze Lineage 2 x10 Eternal paczki sprzedaje 100kk-20zł
https://allegrolokalnie.pl/oferta/lineage2-reborn-x10-eternal-x10-interlude
3
Offtopic / Supreme Сasual Dating - Real Women
« Ostatnia wiadomość wysłana przez monere11 dnia Kwiecień 13, 2024, 10:13:20 pm »
Night games. No obligations. One night only.
Real-life Females
Super Сasual Dating
4
Serwery prywatne / Odp: PlayINERA - Remastered GF x10 (Launch date: March 15, 2024)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez playinera dnia Kwiecień 13, 2024, 05:20:50 pm »
https://youtu.be/5stiRXSMXaM


Hello, everyone

Remastered x10 is Live for over 29 days! We worked diligently to provide a better experience for players, 7 patches have been released since launch!
Some of your suggestions actually made their way into the patch notes, so the community is the driving force at PlayINERA.

Thank you all for keep supporting the server, have fun!




 

https://remastered.playinera.com/

https://discord.com/invite/WD8fWf5
5
Zapowiedzi / [L2OFF] L2Etina x4 Interlude - 10th of May 2024!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez L2Etina dnia Kwiecień 13, 2024, 01:00:42 pm »



Dear Etinians, we have the pleasure to announce the opening of our new x4 Interlude on Classic Client on 10th of May 19:00 GMT +2
Beta will open on 23th of April 19:00 GMT +2
The Game concept will be low rate retail like with no p2w of any kind.
Dual Box 1+1 allowed, but with the following restrictions:
You cannot dual box in PvP ( your 2nd char will automatic be ported to town when you flag with it )
You cannot dual box in Events
You cannot dual box in Olympiad
You cannot dual box in Sieges
You cannot dual box in Epics

Experience: 4x
Skill Points: 4x
Adena Drop: 3x
Item Drop: 3x
Spoil Rate: 3x
Seal Stones Drop: 2x
Manor Rate: 1x
Raid/Epic Boss Experience: 3x
Raid Boss Drop: 1x
Epic Boss Drop: 1x
Quest Reward Experience: 2x
Quest Reward SP: 2x
Quest Reward Items/Adena: 1x


More informations can be found on our website https://x4.l2etina.com/features
You can also contact us in discord https://discord.gg/l2etina
6
Zapowiedzi / Odp: [L2J] Badlands - start 09.03.2024 godzina 21.00
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Li dnia Kwiecień 13, 2024, 07:05:05 am »
No sorry Li ale nie masz racji jesli chodzi o pvp. Balans jest mimo ze to " nie do konca interlude" mniej wiecej tak,i sam jak na setkach innych serwerow. Bez resow mag bije po 1.5k w lucznika i to ze zwyklych hitow i po 5k z krytow i nie masz sznas tego zabic. Od 10 lat na interlude gram tylko gladem bo tak sie sklada to jedyna postac poza tyrkiem ktora zamiata magow na pvp - w buffach bez na oly w party jak chcesz
Gralem lukami wczesniej i nie masz szans miec na sobie wystarczajaco resow zeby majac 20+4 dac rade wziac wiecej niz max 2 resy gdzie na gladzie mozesz wlozyc z 6
Pr na de z +5str draco na +7 i mighcie pvp z aq bije w maga w a grade+6 na full buffie z kryta po okolo 3.5k. Testowalem to na roznych serwerach przez lata i nikt mi nie wmowi ze na interlude luk>mag.
A jaki poziom wbiłeś na naszym serwerze? Masz już top S grade? Masz set biżuterii Seven Stars?
Czy nadal rozważasz, jak to jest na Interlude? Badlands to nie jest Interlude. Więc nie za bardzo wiem na jaki temat próbujesz prowadzić dyskusję.
Sam przyznałeś, że tylko "pobiegałeś". Trochę za mało, by ocenić ten serwer.
Gracze aktywnie uczestniczą w rozwoju serwera, zgłaszają uwagi - np. pod ich wpływem zmodyfikowałem quest Wishing Potions, i amulet Heart of Paagrio już łatwiej jest uzyskać - trzeba przyznać, że był to najbardziej wkurzający quest na starych Kronikach. Ale nadal jest to wyzwanie.
Po przejściu na klienta Classica serwer będzie jeszcze bardziej  modyfikowany.

Korzystając z okazji - postęp prac nad adaptacją klienta Classica idzie pełną parą

System Potions Maker


Vote Coins Collector

Zostaną wprowadzone w przyszłości niektóre features znane z wyższych części L2
Bracelety, belty, aghationy, może fenriry
7
Zapowiedzi / Odp: [L2J] Badlands - start 09.03.2024 godzina 21.00
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sheani dnia Kwiecień 12, 2024, 10:39:38 pm »
grasz magiem na interlude - prosciej sie nie da
jesli gosc sam wybral cos czym sie srednio farmi solo i nie ma buffa to sie nie dziwie ze sie meczy
To nie jest czysty Interlude. Więc przyzwyczajenia i opinie z Interlude nie do końca mają odniesienie do Badlands.
Pierwsza zasada dla wannabe-łucznika - do 2 profy nie dotykaj łuku, bo jeszcze nie jesteś łucznikiem - graj nożem. Wychodzi taniej.
Cecha charakterystyczna Lineage 2 - rożne klasy ekspią w różnym tempie, na różnych poziomach masz różny balas profesji.
W różnych sytuacjach twoja klasa ma różne znaczenie - inne solo, inne w party, inne w pvp, inne w mass-pvp, inne na siege, inne na olimpiadzie.
Nie wiem czy  "mag - prosciej się nie da" będzie taki happy gdy na wyższych lewelach trafi na łucznika z zaaplikowanym Battle Swift Potion.

Pisałem już, napiszę jeszcze raz - przy każdym GK stoi NPC Marlen - "Vote Coins Collector" u której można wymienić Vote Coins na zestawy scrolli  buffów dla maga albo wojownika. W okolicach 20 lvlu korzystasz z Newbie Buffera, zbierasz sobie Vote Coins, potem używasz Vote Coins.
Mało tego, jako że Vote Coins można sobie zbierać przez www w ACP możesz je sobie zbierać nawet nie tworząc postaci w grze.
Tak wygląda NPC od wymiany:



Chyba, że piszecie o innym serwerze, to przepraszam.

No sorry Li ale nie masz racji jesli chodzi o pvp. Balans jest mimo ze to " nie do konca interlude" mniej wiecej tak,i sam jak na setkach innych serwerow. Bez resow mag bije po 1.5k w lucznika i to ze zwyklych hitow i po 5k z krytow i nie masz sznas tego zabic. Od 10 lat na interlude gram tylko gladem bo tak sie sklada to jedyna postac poza tyrkiem ktora zamiata magow na pvp - w buffach bez na oly w party jak chcesz
Gralem lukami wczesniej i nie masz szans miec na sobie wystarczajaco resow zeby majac 20+4 dac rade wziac wiecej niz max 2 resy gdzie na gladzie mozesz wlozyc z 6
Pr na de z +5str draco na +7 i mighcie pvp z aq bije w maga w a grade+6 na full buffie z kryta po okolo 3.5k. Testowalem to na roznych serwerach przez lata i nikt mi nie wmowi ze na interlude luk>mag. 
8
Zapowiedzi / Odp: [L2J] Badlands - start 09.03.2024 godzina 21.00
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Li dnia Kwiecień 12, 2024, 09:12:11 am »
grasz magiem na interlude - prosciej sie nie da
jesli gosc sam wybral cos czym sie srednio farmi solo i nie ma buffa to sie nie dziwie ze sie meczy
To nie jest czysty Interlude. Więc przyzwyczajenia i opinie z Interlude nie do końca mają odniesienie do Badlands.
Pierwsza zasada dla wannabe-łucznika - do 2 profy nie dotykaj łuku, bo jeszcze nie jesteś łucznikiem - graj nożem. Wychodzi taniej.
Cecha charakterystyczna Lineage 2 - rożne klasy ekspią w różnym tempie, na różnych poziomach masz różny balas profesji.
W różnych sytuacjach twoja klasa ma różne znaczenie - inne solo, inne w party, inne w pvp, inne w mass-pvp, inne na siege, inne na olimpiadzie.
Nie wiem czy  "mag - prosciej się nie da" będzie taki happy gdy na wyższych lewelach trafi na łucznika z zaaplikowanym Battle Swift Potion.

Pisałem już, napiszę jeszcze raz - przy każdym GK stoi NPC Marlen - "Vote Coins Collector" u której można wymienić Vote Coins na zestawy scrolli  buffów dla maga albo wojownika. W okolicach 20 lvlu korzystasz z Newbie Buffera, zbierasz sobie Vote Coins, potem używasz Vote Coins.
Mało tego, jako że Vote Coins można sobie zbierać przez www w ACP możesz je sobie zbierać nawet nie tworząc postaci w grze.
Tak wygląda NPC od wymiany:



Chyba, że piszecie o innym serwerze, to przepraszam.
9
Targowisko / Odp: WTS ADENA/LVL/POSTACIE Etina/Reborn/Elmorelab/Epic.fail
« Ostatnia wiadomość wysłana przez topadena dnia Kwiecień 11, 2024, 08:47:47 pm »
 :bump: :bump: :bump:
10
Zapowiedzi / Odp: [L2J] Badlands - start 09.03.2024 godzina 21.00
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sheani dnia Kwiecień 10, 2024, 08:41:31 pm »
Trudny to był powiedzmy elmorelab X1 C1 jak wstał. Tutaj powiedzmy na 50lvl miałem już full c  i homka z Aku na mainie i na boxie też c i w sumie żadnego fulldropa nie miałem. Nie wiem jak Ty grasz że na teleporty nie masz

grasz magiem na interlude - prosciej sie nie da
jesli gosc sam wybral cos czym sie srednio farmi solo i nie ma buffa to sie nie dziwie ze sie meczy
Strony: [1] 2 3 ... 10