Witaj
Gość

Wątek: Eu Classic Dye do HE  (Przeczytany 2746 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Eu Classic Dye do HE
« dnia: Grudzień 18, 2015, 04:26:10 pm »
Witam,

Wiem że to pewnie pytanie mocno na wyrost bo pewnie za jakieś 6 miesięcy pewnie będę miał na tyle dużo adeny żeby sobie je zrobić ale i tak jeszcze serwer nie otwarty więc można się zastanowić.

Jako że nigdy nie grałem na serwie na którym można było sobie włożyć +12 jednego atrybutu mam pytanie do bardziej doświadczonych w tej kwestii graczy. Jakie polecacie Dye do HE i podkreślam że zakładamy układ +4 -5 bo pewnie tylko na takie mnie będzie stać :).

Czy powinienem zrobić go +4 STR i +8 DEX? I mieć -15 CON? Taki setup wydaje mi się całkiem niezły.


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: Eu Classic Dye do HE
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 18, 2015, 04:31:53 pm »
Jak na PVE to bym raczej bral +12 STR -15 CON

A na PVP ciezka sprawa, +str jest kuszace, +dex jest bezsensowane bo dex to najgorsza statystyka ale z drugiej strony tez nie mozna jej zabierac... wiec raczej na PVP nie skusilbym sie na dye.

I tak, jedyne dostepne dye to +4-5, poki co nie ma +4-4.


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Eu Classic Dye do HE
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 18, 2015, 05:29:11 pm »
Jak na PVE to bym raczej bral +12 STR -15 CON

A na PVP ciezka sprawa, +str jest kuszace, +dex jest bezsensowane bo dex to najgorsza statystyka ale z drugiej strony tez nie mozna jej zabierac... wiec raczej na PVP nie skusilbym sie na dye.

I tak, jedyne dostepne dye to +4-5, poki co nie ma +4-4.
z Loa mozna wyciagac ^_^ +4-4


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: Eu Classic Dye do HE
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 21, 2015, 10:42:50 am »
Jak na PVE to bym raczej bral +12 STR -15 CON

A na PVP ciezka sprawa, +str jest kuszace, +dex jest bezsensowane bo dex to najgorsza statystyka ale z drugiej strony tez nie mozna jej zabierac... wiec raczej na PVP nie skusilbym sie na dye.

I tak, jedyne dostepne dye to +4-5, poki co nie ma +4-4.
z Loa mozna wyciagac ^_^ +4-4

Dzieki za info, nie mialem pojecia.

Mimo to poki co najlatwiej dostepne to te +4-5 :P
I chyba wiekszosc lata wlasnie na tych.