Witaj
Gość

Wątek: Podejście nr.2  (Przeczytany 1810 razy)

  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Podejście nr.2
« dnia: Marzec 12, 2018, 12:27:56 pm »
Cześć,

Chciałbym znowu spróbować zagrać na skelth z żoną, pierwsze podejście nam nie wyszło (tyrant i pp), bo pp dla niej za nudny ;d.

Czy gra w duo EE + jakiś nuk ma większy sens w tym patchu? I czy CDL zjada kości?


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Podejście nr.2
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 12, 2018, 09:52:48 pm »
Cdl nie zjada kosci, ale raczej tez nie bedzie ciekawie ;p ja gram z moja dziewczyna na ru w kombinacji:glad+Se ale mielismy support, wiec bilo sie fajnie ( ale bez supportu nie byloby kolorowo) zawsze to dodatkowo stlgma/recharge/heal wiec bylo cos do robienia, obecnie po prostu sie wymieniamy i raz ona gra gladem, raz ja :) mozliwe tez ze najciekawsze jest wc+dd, bo wc moze cos tam pomoc bic, tylko... nie znam dziewczyny ktora chcialaby grac orkami ;d potem exp nuka w duo to obawiam die ze ee bedzie latal na makro recharge i ew siadanie (nie licze tutaj juz jak bedziecie w cp czy cos) najlepsza opcja to dd+cos fajnego dla dziewczyny, moze summoner, moze sws/bd/se/jakis po prostu dd i dokupic to 3konto i miec pp osobnego.  Powodzenia!


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Podejście nr.2
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 13, 2018, 11:42:50 am »
Moja ma na mainie warlocka i do tego musi leczyc z bisha i rechargowac sie z EE. Nie narzekala jeszcze ze nie ma co robić.